Bieg 6 Schronisk maraton - 42km

Wydarzenie:
4.Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej w Biegach Górskich 4.Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej w Biegach Górskich
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
23.06.2018
Miejsce:
Hala Widowiskowo-Sportowa w Bielsku-Białej
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
48
Ukończyło:
46
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoMetaStratapk1pk2
1 550 Huzior Piort M (1) 1972 M35 (1) POL ATTIQ TeamSalming Nowy Targ 3:46:46,7 47:41,9 (2) 1:31:43,8 (2) 2:13:42,3 (2)
2 521 Nikiel Szymon M (2) 1990 M18 (1) POL Nutrend Godziszka 3:47:16,4 00:29,7 47:03,2 (1) 1:29:22,7 (1) 2:10:21,3 (1)
3 531 Sokołowski Marek M (3) 1969 M35 (2) POL Alpin Sport Team Mysłowice-Wesoła 3:57:53,5 11:06,8 50:01,7 (5) 1:35:52,7 (5) 2:20:27,0 (4)
4 548 Skrzyp Marek M (4) 1988 M18 (2) POL Nutrend Team Bielsko-BIAŁA 4:03:47,1 17:00,4 49:05,1 (3) 1:34:38,0 (3) 2:19:36,2 (3)
5 543 Tylek Rafał M (5) 1971 M35 (3) POL FlexiStav Sport Kraków 4:12:35,1 25:48,4 54:38,5 (13) 1:43:14,2 (11) 2:32:16,9 (10)
6 506 Cieśnik Krzysztof M (6) 1982 M35 (4) POL MH Automatyka Grudziądz 4:13:34,1 26:47,4 52:36,1 (10) 1:40:53,7 (8) 2:27:34,1 (7)
7 538 Sztefko Józef M (7) 1965 M50 (1) POL Kozy 4:13:46,9 27:00,2 52:06,4 (6) 1:40:52,0 (6) 2:27:19,9 (6)
8 547 Woźniczka Marek M (8) 1979 M35 (5) POL Nonstop Adventure Siemianowice Śląskie 4:16:33,7 29:47,0 49:17,5 (4) 1:35:49,2 (4) 2:23:52,9 (5)
9 532 SOWA ŁUKASZ M (9) 1982 M35 (6) POL Katowice 4:32:24,2 45:37,5 55:13,7 (16) 1:46:27,9 (14) 2:36:48,4 (14)
10 529 Rokosz Bogdan M (10) 1972 M35 (7) POL V14 Wyry 4:34:07,4 47:20,7 52:27,7 (9) 1:40:53,2 (7) 2:31:55,8 (9)
11 541 Tazbir Grzegorz M (11) 1981 M35 (8) POL Będzin 4:34:21,3 47:34,6 54:53,3 (15) 1:44:22,0 (13) 2:36:39,2 (13)
12 500 Brachaczek Artur M (12) 1967 M50 (2) POL Cieszyn 4:35:08,2 48:21,5 57:02,0 (18) 1:50:25,4 (18) 2:41:16,1 (17)
13 512 GÓRCZAK ANDRZEJ M (13) 1974 M35 (9) POL Goczałkowice-Zdrój 4:35:42,7 48:56,0 54:45,2 (14) 1:46:34,5 (15) 2:36:53,0 (15)
14 522 NOSALIK MAREK M (14) 1965 M50 (3) POL MTA ŻYWIEC 4:40:10,8 53:24,1 52:15,8 (7) 1:43:26,3 (12) 2:36:02,9 (12)
15 545 WASZTYL TOMASZ M (15) 1969 M35 (10) POL Bielsko-Biała 4:43:36,9 56:50,2 52:21,8 (8) 1:40:54,2 (9) 2:28:31,3 (8)
16 504 CHORTASZKO ARTUR M (16) 1979 M35 (11) POL BIELSKO-BIAŁA 4:45:04,4 58:17,7 52:38,7 (11) 1:41:42,9 (10) 2:34:14,1 (11)
17 535 STRZĄDAŁA MICHAŁ M (17) 1979 M35 (12) POL STUDZIONKA 4:45:50,0 59:03,3 58:00,8 (19) 1:51:54,3 (20) 2:46:34,5 (22)
18 544 Waluś Włodzimierz M (18) 1960 M50 (4) POL SMS Szczyrk Bielsko - Biała 4:46:09,7 59:23,0 59:07,3 (21) 1:55:22,0 (23) 2:46:24,1 (21)
19 517 Kuciel Paweł M (19) 1989 M18 (3) POL Axis Usługi Fizjoterapetyczne TENCZYNEK 4:48:57,5 1:02:10,8 54:16,8 (12) 1:50:07,8 (17) 2:40:43,5 (16)
20 542 Trzaska Radosław M (20) 1974 M35 (13) POL Tlenownia Bielsko-Biała 4:49:57,7 1:03:11,0 59:14,2 (22) 1:54:17,3 (22) 2:46:20,5 (20)
21 520 Matoga Mikołaj M (21) 1991 M18 (4) POL Dla Bartka Bielsko-Biała 4:50:58,3 1:04:11,6 1:00:09,3 (23) 1:54:15,7 (21) 2:49:49,7 (23)
22 549 Honkisz Julia K (1) 1991 K18 (1) POL NUTREND Kozy 4:54:03,4 1:07:16,7 1:04:53,6 (31) 1:59:50,9 (26) 2:58:43,4 (28)
23 515 Kiser Tomasz M (22) 1976 M35 (14) POL Bielsko-Biała 4:55:31,3 1:08:44,6 1:00:48,0 (24) 1:57:34,2 (24) 2:53:16,7 (24)
24 526 Pastuszka Piotr M (23) 1964 M50 (5) POL Bielsko-Biała 4:59:58,5 1:13:11,8 1:04:03,8 (30) 1:58:56,4 (25) 2:56:58,3 (26)
25 539 Szultk Magdalena K (2) 1990 K18 (2) POL Gdańsk 5:00:35,0 1:13:48,3 57:01,5 (17) 1:50:25,7 (19) 2:46:11,6 (19)
26 510 Gąsiorek Tomasz M (24) 1975 M35 (15) POL Bielsko Biała 5:08:21,5 1:21:34,8 1:03:46,3 (29) 2:00:43,9 (28) 2:56:40,5 (25)
27 519 MAŁYSZA Sławomir M (25) 1971 M35 (16) POL Kraków 5:10:57,7 1:24:11,0 1:02:08,9 (26) 2:00:05,6 (27) 2:57:53,8 (27)
28 524 Ogiegło Łukasz M (26) 1983 M35 (17) POL Bielsko-Biała 5:16:59,2 1:30:12,5 1:01:15,7 (25) 2:00:55,5 (29) 3:00:43,7 (29)
29 513 HELLER Karina K (3) 1978 K35 (1) POL Ruda Szalona Skoczów 5:24:52,3 1:38:05,6 1:10:27,2 (43) 2:11:11,2 (35)
30 536 Styczyński Grzegorz M (27) 1976 M35 (18) POL Jaworze 5:30:26,2 1:43:39,5 1:06:21,9 (35) 2:09:35,7 (34) 3:12:07,3 (32)
31 546 Wojdyło Mateusz M (28) 1991 M18 (5) POL Fantastic Ania Sikora Ustroń 5:35:22,0 1:48:35,3 58:07,5 (20) 1:48:30,0 (16) 2:45:27,8 (18)
32 507 DAWID KAROLINA K (4) 1981 K35 (2) POL TGB Lake Runners Tychy 5:36:42,6 1:49:55,9 1:12:49,3 (45) 2:18:13,6 (43) 3:25:04,5 (42)
33 516 Kosieradzki Tomasz M (29) 1980 M35 (19) POL Warsaw 5:36:53,0 1:50:06,3 1:07:58,1 (39) 2:14:15,1 (39) 3:18:19,2 (35)
34 534 Stopka Jan M (30) 1981 M35 (20) POL KS Halny Węgierska Górka Cięcina 5:36:54,1 1:50:07,4 1:05:27,6 (32) 2:13:21,4 (37) 3:19:40,3 (38)
35 511 GORCZEWSKA RENATA K (5) 1970 K35 (3) POL KS ISKRA RYBARZOWICE RYBARZOWICE 5:38:37,3 1:51:50,6 1:08:48,8 (41) 2:12:24,2 (36) 3:15:52,9 (33)
36 518 Maga Przemysław M (31) 1977 M35 (21) POL Jasienica 5:40:48,7 1:54:02,0 1:02:37,8 (27) 2:03:51,8 (30) 3:07:25,1 (30)
37 503 Chorążewicz Łukasz M (32) 1994 M18 (6) POL Bielsko Biała 5:43:50,4 1:57:03,7 1:08:12,2 (40) 2:14:31,5 (41) 3:19:03,5 (36)
38 533 Stąpel Sławomir M (33) 1972 M35 (22) POL KS Kandahar Imielin 5:44:35,3 1:57:48,6 1:03:05,6 (28) 2:07:44,8 (32) 3:07:30,8 (31)
39 502 Chojnacki Radosław M (34) 1980 M35 (23) POL Bytom 5:47:51,7 2:01:05,0 1:06:20,7 (34) 2:14:04,0 (38) 3:16:22,0 (34)
40 537 Szałkowski Tomasz M (35) 1974 M35 (24) POL Libiąż 5:52:46,8 2:06:00,1 1:15:38,4 (46) 2:22:22,5 (45) 3:27:57,9 (44)
41 528 renkiel tomasz M (36) 1975 M35 (25) POL gliwice 5:56:10,5 2:09:23,8 1:07:26,7 (36) 2:14:30,7 (40) 3:21:30,7 (40)
42 501 Buczyński Radoslaw M (37) 1986 M18 (7) POL Gliwice 5:56:11,5 2:09:24,8 1:07:31,2 (38) 2:14:36,9 (42) 3:21:39,4 (41)
43 540 Ślęzak Andrzej M (38) 1968 M50 (6) POL Get Run Mikołów 6:00:06,4 2:13:19,7 1:10:27,9 (44) 2:18:18,5 (44) 3:25:05,6 (43)
44 527 Piętka Karol M (39) 1985 M18 (8) POL Olkusz 6:01:02,4 2:14:15,7 1:05:44,4 (33) 2:06:01,1 (31) 3:19:10,0 (37)
45 514 Inglant Zbigniew M (40) 1966 M50 (7) POL Run log com Chorzów 6:09:51,6 2:23:04,9 1:07:29,1 (37) 2:23:25,9 (46) 3:27:58,6 (45)
46 509 Frosztęga Artur M (41) 1976 M35 (26) POL UKS JUDO MYSŁOWICE Katowice 6:50:00,5 3:03:13,8 1:15:38,7 (47) 2:37:17,3 (47) 3:46:47,0 (46)
DNF 505 Cieslar Urszula K 1987 K18 POL DG CROSS Ustron 1:10:24,7 (42) 2:09:35,0 (33) 3:20:26,3 (39)
DNF 508 Doniec Grzegorz M 1964 M50 POL Wola

BGTimeSport © 2015-2019