Bieg 3 Schronisk - 25km

Wydarzenie:
4.Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej w Biegach Górskich 4.Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej w Biegach Górskich
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
23.06.2018
Miejsce:
Hala Widowiskowo-Sportowa w Bielsku-Białej
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
111
Ukończyło:
105
Nieklasyfikowani:
6
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoMetaStratapk1pk2
1 399 Biernawski Piotr M (1) 1977 M35 (1) POL ATTIQ TeamSalming Nowy Targ 2:07:48,6 43:46,4 (1) 1:26:28,6 (3)
2 377 Nowocin Radosław M (2) 1989 M18 (1) POL Warszawa 2:09:18,9 01:30,3 45:40,0 (5) 1:26:32,6 (4)
3 353 Koźmiński Józef M (3) 1981 M35 (2) POL BBOSiR Kozy 2:13:30,6 05:42,0 47:05,4 (6) 1:29:02,2 (6)
4 379 Oboz Paweł M (4) 1981 M35 (3) POL URODZENI BIEGACZE Sosnowiec 2:14:01,8 06:13,2 44:54,1 (4) 1:27:22,7 (5)
5 405 Wolek Szymon M (5) 1983 M35 (4) POL Tychy 2:16:52,8 09:04,2 1:31:57,8 (7)
6 420 Wiśniewski Piotr M (6) 1983 M35 (5) POL DYNAFIT TUTTU.PL Będzin 2:17:14,3 09:25,7 48:39,4 (8) 1:32:40,4 (9)
7 424 Giżyński Damian M (7) 1984 M18 (2) POL Kolejarz Best For You Jastrzębie-Zdrój 2:19:16,0 11:27,4 47:29,4 (7) 1:32:08,2 (8)
8 359 Lackorzynski Olaf M (8) 1985 M18 (3) POL Jaworzno 2:22:41,5 14:52,9 50:10,7 (10) 1:35:58,5 (10)
9 367 MATECKI TOMASZ M (9) 1980 M35 (6) POL Bielsko-Biała 2:23:11,0 15:22,4 49:56,6 (9) 1:36:54,8 (11)
10 417 TURKOWSKI Jarosław M (10) 1972 M35 (7) POL 18 bpd BIELSKO-BIAŁA 2:25:19,3 17:30,7 51:04,9 (13) 1:37:07,9 (12)
11 324 Gałuszka Filip M (11) 1988 M18 (4) POL Kokoszka team Warszawa 2:26:30,1 18:41,5 50:14,1 (11) 1:37:35,7 (13)
12 363 Malinowski Mateusz M (12) 1981 M35 (8) POL Mysłowice 2:26:38,9 18:50,3 50:53,9 (12) 1:37:58,2 (14)
13 376 Nowak Mariusz M (13) 1981 M35 (9) POL Wrocław 2:26:52,7 19:04,1 53:42,9 (19) 1:41:09,6 (17)
14 406 Streit Dawid M (14) 1985 M18 (5) POL SKLEP BIEGOWY BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała 2:26:55,6 19:07,0 51:10,7 (14) 1:39:03,9 (15)
15 351 Kozieł Grzegorz M (15) 1982 M35 (10) POL Silesia Runners Club Chorzów 2:27:25,2 19:36,6 55:49,9 (25) 1:41:20,8 (18)
16 355 KUBICA ADAM M (16) 1978 M35 (11) POL Shiloh Runners Bystra 2:28:45,1 20:56,5 53:35,3 (18) 1:40:37,6 (16)
17 410 Szatanik Zbigniew M (17) 1968 M50 (1) POL Ujsoły 2:32:36,3 24:47,7 51:28,0 (15) 1:41:33,5 (19)
18 416 TOKAREWICZ DAMIAN M (18) 1982 M35 (12) POL Zebry Zebrzydowice 2:32:50,2 25:01,6 54:41,5 (21) 1:42:33,5 (21)
19 312 DEJAS Tomasz M (19) 1979 M35 (13) POL Mysłowice 2:33:52,5 26:03,9 51:38,0 (16) 1:42:02,2 (20)
20 388 Potempa Jonasz M (20) 1993 M18 (6) POL 4Move Team Andrychów 2:41:12,1 33:23,5 55:35,5 (24) 1:48:50,5 (23)
21 314 Doniec Tomasz M (21) 1994 M18 (7) POL Decathlon Bielsko Biała Wola 2:41:52,9 34:04,3 54:43,2 (22) 1:45:30,6 (22)
22 317 Dwornik Maciek M (22) 1982 M35 (14) POL Warczące Szprychy Kraków 2:43:29,0 35:40,4 57:12,9 (28) 1:50:30,2 (26)
23 382 Pępek Łukasz M (23) 1988 M18 (8) POL Rybarzowice 2:43:41,6 35:53,0 58:49,2 (34) 1:52:50,6 (30)
24 404 Stępień Małgorzata K (1) 1992 K18 (1) POL Kraków 2:46:05,9 38:17,3 1:01:10,1 (43) 1:52:23,3 (27)
25 340 Knapik Katarzyna K (2) 1986 K18 (2) POL Klub Świnek Morskich Bielsko-Biała 2:46:07,3 38:18,7 59:15,2 (35) 1:53:03,6 (32)
26 335 Kamiński Damian M (24) 1984 M18 (9) POL Jeleśnia 2:46:19,1 38:30,5 57:03,8 (27) 1:49:10,2 (24)
27 358 Kwaśny Marcin M (25) 1978 M35 (15) POL Wild Buchays Buczkowice 2:46:56,5 39:07,9 1:00:05,8 (38) 1:54:50,7 (33)
28 369 Mazurek Piotr M (26) 1986 M18 (10) POL JAWORZNO RUNNERS Jaworzno 2:47:56,4 40:07,8 58:41,7 (32) 1:52:44,7 (29)
29 415 Teplicki Andrzej M (27) 1980 M35 (16) POL Bielsko-Biała 2:48:43,8 40:55,2 54:31,3 (20)
30 326 Górny Mirosław M (28) 1965 M50 (2) POL NUTREND TEAM Bielsko-Biała 2:49:01,5 41:12,9 55:22,2 (23) 1:49:51,5 (25)
31 357 Kuźnik Sylwester M (29) 1982 M35 (17) POL Czechowice-Dziedzice 2:49:09,0 41:20,4 56:48,3 (26) 1:52:28,4 (28)
32 333 Juzyk Adam M (30) 1977 M35 (18) POL Biegamy z Sercem Ruda Śląska 2:49:38,6 41:50,0 57:50,3 (30) 1:55:04,0 (34)
33 323 Galas Grzegorz M (31) 1978 M35 (19) POL SCI Górscy Entuzjaści/Biegiem przez Chybie 2:50:31,5 42:42,9 58:26,2 (31) 1:52:58,4 (31)
34 391 Pszczolka Dominik M (32) 1980 M35 (20) POL BBRunners Bielsko-Biala 2:50:31,5 42:42,9 59:47,0 (36) 1:55:12,6 (35)
35 339 Klima Adam M (33) 1990 M18 (11) POL RUNHOGS Tychy Tychy 2:51:20,6 43:32,0 1:01:08,5 (42) 1:56:35,9 (40)
36 397 Skrobot Tomasz M (34) 1984 M18 (12) POL RyTM - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 2:51:43,0 43:54,4 1:01:40,7 (45) 1:57:04,1 (41)
37 315 Duda Tomasz M (35) 1985 M18 (13) POL KS ŚCINKA Tychy 2:51:55,7 44:07,1 1:01:44,9 (47) 1:59:00,1 (47)
38 320 Dyduła Łukasz M (36) 1975 M35 (21) POL Rysio biega Kraków 2:52:33,0 44:44,4 1:00:52,6 (40) 1:56:15,7 (38)
39 352 KOŹMIN Arkadiusz M (37) 1975 M35 (22) POL Bielsko-Biala 2:52:43,0 44:54,4 1:01:56,3 (48) 1:56:32,5 (39)
40 349 Kowalczyk PAWEŁ M (38) 1974 M35 (23) POL KĘCKIE HARPAGANY KĘTY 2:53:11,0 45:22,4 57:21,2 (29) 1:55:22,6 (36)
41 354 Krasiński Marcin M (39) 1981 M35 (24) POL WOODWARD RUNNERS Kraków 2:55:38,9 47:50,3 1:01:41,5 (46) 1:57:11,8 (42)
42 350 Kowalczyk Rafał M (40) 1990 M18 (14) POL SAINT GOBAIN SQUAD Klecza Dolna 2:55:47,5 47:58,9 59:56,9 (37) 1:57:19,9 (44)
43 413 Śpiewak Wojciech M (41) 1973 M35 (25) POL Wilkowice 2:56:00,6 48:12,0 58:43,8 (33) 1:57:18,2 (43)
44 332 Jonkisz Dorota K (3) 1966 K50 (1) POL Rytm czechowice dziedzice Czechowice dziedzice 2:56:19,5 48:30,9 1:01:39,8 (44) 1:58:21,2 (45)
45 390 Pronobis Marek M (42) 1979 M35 (26) POL BWM Team Bystra 2:58:06,8 50:18,2 1:02:52,2 (53) 1:59:19,9 (48)
46 316 Dutkiewicz Leszek M (43) 1984 M18 (15) POL Katowice 2:58:40,4 50:51,8 1:02:08,4 (50) 2:01:57,3 (52)
47 305 Bojdys Jarosław M (44) 1985 M18 (16) POL Bielsko-Biała 2:59:36,2 51:47,6 1:01:05,1 (41) 1:58:34,8 (46)
48 419 Wiącek Paweł M (45) 1979 M35 (27) POL Bielsko-Biała 3:00:43,0 52:54,4 1:05:34,0 (67) 2:00:25,0 (50)
49 372 Morcinek Marcin M (46) 1978 M35 (28) POL Bluszcza Katowice 3:01:31,3 53:42,7 1:04:44,6 (63) 2:01:13,0 (51)
50 403 SOBIECH ALBIN M (47) 1979 M35 (29) POL Bielsko-Biała 3:04:38,1 56:49,5 1:05:31,6 (66) 2:04:39,7 (56)
51 347 Koral Wojciech M (48) 1972 M35 (30) POL Bielsko-Biała 3:04:47,7 56:59,1 1:03:22,8 (55) 2:02:40,1 (53)
52 309 Chwałek Ewelina K (4) 1978 K35 (1) POL Bestwina 3:05:15,7 57:27,1 1:02:55,8 (54) 2:03:00,6 (54)
53 361 Loska Michał M (49) 1985 M18 (17) POL Baran Trail Race Tychy 3:06:16,6 58:28,0 1:07:27,5 (75) 2:05:01,8 (57)
54 337 Kania Piotr M (50) 1984 M18 (18) POL Łodygowice 3:06:33,1 58:44,5 1:00:42,2 (39) 1:59:35,2 (49)
55 374 MUSIK ŁUKASZ M (51) 1982 M35 (31) POL ULTRA BESKID SPORT Bielsko-biała 3:07:49,7 1:00:01,1 52:59,3 (17) 1:56:11,7 (37)
56 418 Węgliński Michał M (52) 1989 M18 (19) POL Warszawa 3:08:44,8 1:00:56,2 1:08:19,4 (77) 2:09:28,1 (68)
57 422 Ziobrowski Kacper M (53) 1999 M18 (20) POL Węgierska Górka 3:11:21,5 1:03:32,9 1:02:05,7 (49) 2:05:51,3 (60)
58 378 Nykiel Artur M (54) 1987 M18 (21) POL SOCIOS SILESIA Mysłowice 3:11:37,2 1:03:48,6 1:06:25,8 (69) 2:08:42,4 (64)
59 325 Gniza Marcin M (55) 1984 M18 (22) POL Do Porzygu OCR Team Czechowice-Dziedzice 3:11:49,3 1:04:00,7 1:03:45,4 (57) 2:05:51,2 (59)
60 301 Baćmaga Tomasz M (56) 1985 M18 (23) POL Radom 3:12:32,7 1:04:44,1 1:06:30,7 (71) 2:03:53,7 (55)
61 348 Kotkiewicz Karol M (57) 1984 M18 (24) POL LOTOS Running Team Gdańsk 3:12:55,0 1:05:06,4 1:02:18,7 (51) 2:05:12,0 (58)
62 322 Florkiewicz Sławomir M (58) 1967 M50 (3) POL Sosnowiec 3:12:59,6 1:05:11,0 1:02:36,6 (52) 2:06:09,2 (61)
63 409 Suska Łukasz M (59) 1984 M18 (25) POL Bieruń 3:13:12,2 1:05:23,6 1:03:47,2 (58) 2:08:58,6 (66)
64 319 DYBCZAK TOMASZ M (60) 1974 M35 (32) POL BESTWINA 3:13:30,8 1:05:42,2 1:07:00,9 (73) 2:08:06,9 (62)
65 381 Owczarski krzysztof M (61) 1965 M50 (4) POL Czeladź Piaski Czeladz 3:14:03,0 1:06:14,4 1:03:52,1 (59) 2:08:58,3 (65)
66 345 Konstanty Katarzyna K (5) 1978 K35 (2) POL 1978 Kraków 3:15:23,8 1:07:35,2 1:10:13,1 (83) 2:12:53,4 (79)
67 342 Koczur Wiesław M (62) 1978 M35 (33) POL SHILOH RUNNERS Kozy 3:17:16,8 1:09:28,2 1:08:05,0 (76) 2:12:19,5 (74)
68 408 Strzelecki Robert M (63) 1988 M18 (26) POL Warszawa 3:17:43,9 1:09:55,3 1:04:06,2 (60) 2:08:11,5 (63)
69 313 Denysenko Lech M (64) 1957 M50 (5) POL Oldboys Uniwersytecka Katowice 3:18:01,1 1:10:12,5 1:03:25,2 (56) 2:12:17,8 (73)
70 308 Burda Marek M (65) 1962 M50 (6) POL Brenna 3:18:01,6 1:10:13,0 1:07:06,5 (74) 2:10:38,2 (70)
71 384 PIETRZYK MARIUSZ M (66) 1974 M35 (34) POL Brenna 3:19:14,3 1:11:25,7 1:08:55,8 (79) 2:12:49,5 (78)
72 311 Danel Adam M (67) 1980 M35 (35) POL Tychy 3:20:04,4 1:12:15,8 1:04:32,3 (62) 2:12:09,4 (72)
73 412 Śmigielska-Stasicka Monika K (6) 1978 K35 (3) POL Oświęcim - Poręba Wielka 3:20:35,3 1:12:46,7 1:04:52,9 (65) 2:11:28,4 (71)
74 375 Mżyk Marek M (68) 1964 M50 (7) POL KKTJ Bielsko-Biała 3:20:37,9 1:12:49,3 1:04:45,6 (64) 2:13:11,0 (80)
75 300 Apostolski Wojciech M (69) 1978 M35 (36) POL Sosnowiec 3:20:43,4 1:12:54,8 1:05:42,6 (68) 2:10:12,1 (69)
76 338 Karbowiak Artur M (70) 1978 M35 (37) POL Borek 3:21:16,8 1:13:28,2 1:09:12,1 (80) 2:13:19,4 (81)
77 392 Rozmus-Orczyk Anna K (7) 1961 K50 (2) POL Kozy 3:21:21,3 1:13:32,7 1:06:33,6 (72) 2:13:25,9 (82)
78 330 Guzdek Sławomir M (71) 1980 M35 (38) POL Bielsko-Biała 3:23:14,3 1:15:25,7 1:06:27,2 (70) 2:12:36,9 (76)
79 304 Bilczewski Tomasz M (72) 1977 M35 (39) POL Krakow 3:24:23,1 1:16:34,5 1:11:10,6 (85) 2:18:03,4 (84)
80 303 Bilczewska Iwona K (8) 1977 K35 (4) POL Krakow 3:24:23,6 1:16:35,0 1:11:09,7 (84) 2:18:12,4 (85)
81 364 Małek Andrzej M (73) 1989 M18 (27) POL Abakon Bielsko-Biała 3:24:58,2 1:17:09,6 1:08:22,5 (78) 2:12:23,5 (75)
82 386 Pisarek Radosław M (74) 1996 M18 (28) POL Wkurw Team Pawłowice 3:25:20,8 1:17:32,2 1:04:22,1 (61) 2:09:00,8 (67)
83 310 Czapski Piotr M (75) 1965 M50 (8) POL Warszawa 3:25:41,7 1:17:53,1 1:12:00,7 (88) 2:19:48,1 (87)
84 334 KACZOR ŁUKASZ M (76) 1982 M35 (40) POL WILD BUCHAYS Buczkowice 3:26:37,5 1:18:48,9 1:09:45,0 (81) 2:12:39,4 (77)
85 318 Dwornik Małgorzata K (9) 1984 K18 (3) POL Kraków 3:29:59,2 1:22:10,6 1:11:46,5 (87) 2:16:39,2 (83)
86 343 Koczurek Jerzy M (77) 1977 M35 (41) POL Bielsko-Biała 3:31:27,9 1:23:39,3 1:10:03,3 (82) 2:19:34,2 (86)
87 362 Makoś Tomek M (78) 1978 M35 (42) POL jaworze 3:36:54,3 1:29:05,7 1:11:19,2 (86) 2:24:51,8 (88)
88 307 Brzyski Grzegorz M (79) 1982 M35 (43) POL Gdansk 3:42:58,9 1:35:10,3 2:30:07,5 (91)
89 360 Litwin Tomasz M (80) 1975 M35 (44) POL Nagawczyna 228L 3:43:07,3 1:35:18,7 1:15:50,4 (91) 2:28:59,9 (90)
90 421 Witalińska Agnieszka K (10) 1985 K18 (4) POL Bielsko-Biała 3:43:09,0 1:35:20,4 1:15:20,7 (90) 2:27:15,9 (89)
91 371 Mikołajczyk Agnieszka K (11) 1985 K18 (5) POL Łódź 3:55:43,8 1:47:55,2 1:16:48,1 (94) 2:42:00,5 (101)
92 380 Opałka Marcin M (81) 1986 M18 (29) POL Mysłowice 3:55:46,9 1:47:58,3 1:17:00,5 (95) 2:30:49,6 (92)
93 346 Waluś Sandra K (12) 1989 K18 (6) POL Międzybrodzie Bialskie 3:56:08,5 1:48:19,9 1:16:47,4 (93) 2:41:59,7 (100)
94 393 Sapalska-Pietrzyk Katarzyna K (13) 1986 K18 (7) POL Kraków 3:57:16,7 1:49:28,1 1:17:42,3 (96) 2:40:59,5 (99)
95 407 Strzelczyk Magdalena K (14) 1984 K18 (8) POL Tyska Grupa Biegowa Lake Runners Tychy 4:00:09,0 1:52:20,4 1:22:14,0 (100) 2:36:58,3 (93)
96 302 Baranowski Adam M (82) 1982 M35 (45) POL Tyska Grupa Biegowa Lake Runners Tychy 4:00:09,1 1:52:20,5 1:22:15,1 (101) 2:36:58,9 (94)
97 336 Kania Krystyna K (15) 1950 K50 (3) POL BielskoBiala 4:02:05,0 1:54:16,4 1:16:09,8 (92) 2:38:46,1 (95)
98 395 Schiller Fryderyk M (83) 1974 M35 (46) POL Schody Hiszpańskie Mikołów 4:02:40,1 1:54:51,5 1:12:42,3 (89) 2:46:19,0 (102)
99 383 PIĄTEK TOMASZ M (84) 1978 M35 (47) POL WILD BUCHAYS PISARZOWICE 4:03:37,4 1:55:48,8 1:18:47,9 (97) 2:40:57,7 (98)
100 400 Słomka Andrzej M (85) 1977 M35 (48) POL KATOWICE 4:07:01,0 1:59:12,4 1:19:49,2 (99) 2:39:37,6 (96)
101 411 SZCZELINA PAWEŁ M (86) 1978 M35 (49) POL PRESS GLASS Biegamy i wspieramy Oświęcim 4:07:01,1 1:59:12,5 1:19:48,9 (98) 2:39:38,3 (97)
102 401 Słota Małgorzata K (16) 1979 K35 (5) POL TMTeam Bielsko Biała 4:22:10,2 2:14:21,6 1:29:38,6 (104) 2:56:51,1 (104)
103 306 Brysiak Ziemowit M (87) 1973 M35 (50) POL TMTeam Wrocław 4:22:10,3 2:14:21,7 1:29:37,8 (103) 2:56:52,3 (105)
104 373 Mroziński Henryk M (88) 1951 M50 (9) POL Kalisz 4:29:21,7 2:21:33,1 1:26:29,1 (102) 2:54:05,3 (103)
105 366 Mastek Beata K (17) 1968 K50 (4) POL Bielsko-Biała 4:39:15,1 2:31:26,5 1:32:14,9 (105) 3:04:56,5 (106)
DNF 321 Ficek Izabela K 1988 K18 POL Świnna
DNS 398 Kliś Tomasz M 1980 M35 POL Bielsko-Biała
DNS 414 Świątek Marcin M 1977 M35 POL Virtual Runner Club Bielsko-Biała
DNS 423 ZONTEK SABINA K 1976 K35 POL Virtual Runner Club BIELSKO-BIAŁA
DSQ 331 Janusz Tomasz M 1993 M18 POL Sklep Biegowy Bielsko-Biała Kaniów 2:04:30,5 44:15,7 (2) 1:23:16,6 (1)
DSQ 370 Kościelniak Kacper M 1996 M18 POL Gorący Potok Team Raba Niżna 2:04:31,8 44:24,3 (3) 1:23:17,3 (2)

BGTimeSport © 2015-2019