3.Bieg na Bucze

Wydarzenie:
3. Bieg na Bucze + Nordic Walking + Biegi Dzieci i Młodzieży 3. Bieg na Bucze + Nordic Walking + Biegi Dzieci i Młodzieży
Organizator:
Ośrodek Promocji, Kultury i sportu Gminy Brenna
Data:
08.09.2018
Miejsce:
Górki Wielkie - Ośrodek
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
114
Ukończyło:
110
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoMetaStrata
1 1 Wróbel tomasz M (1) 1973 M4 (1) POL Goleszów 21:23,6
2 118 Misiak Bartosz M (2) 1987 M3 (1) POL Cieszyńskie Pogotowie Ratunkowe Cesky Tesin 21:29,6 00:06,0
3 36 Izydorek Michał M (3) 1999 M1 (1) POL Ks Sprint Bielsko-Biała Meszna 22:36,8 01:13,2
4 72 PŁOSKONKA JAN M (4) 1994 M2 (1) MGB-M (1) POL UKS Brenna-Górki Brenna 22:53,6 01:30,0
5 13 Mendrek Błażej M (5) 1976 M4 (2) MGB-M (2) POL UKS Brenna-Górki Brenna 22:59,0 01:35,4
6 18 DYBCZYŃSKI Tomasz M (6) 1980 M3 (2) MGB-M (3) POL UKS Brenna-Górki Górki Wielkie 23:06,0 01:42,4
7 80 Skworc Grzegorz M (7) 1987 M3 (3) POL CoJaBiegne / Biegiem Przez Góry Siemianowice Śląskie 23:23,1 01:59,5
8 83 Sokołowski Marek M (8) 1969 M4 (3) POL Alpin Sport Team Mysłowice-Wesoła 23:25,1 02:01,5
9 20 Franek Marcin M (9) 1977 M4 (4) POL AMDG Cieszyn 23:35,3 02:11,7
10 81 Sobola Grzegorz M (10) 1990 M2 (2) POL Racibórz 24:06,8 02:43,2
11 117 Oreł Przemysław M (11) 1980 M3 (4) POL SCI Górscy Entuzjaści Kończyce Małe 24:07,3 02:43,7
12 25 Golba Andrzej M (12) 1983 M3 (5) MGB-M (4) POL norddigital.com Brenna 24:21,2 02:57,6
13 15 Dąbrowski Daniel M (13) 1982 M3 (6) POL Górki Wielkie 24:25,0 03:01,4
14 35 Idzikowski Adam M (14) 1990 M2 (3) POL Świętochłowice 24:26,9 03:03,3
15 77 PYTEL JANUSZ M (15) 1958 M6 (1) POL Truchtacz Mysłowice SOSNOWIEC 24:51,6 03:28,0
16 106 Ząbczyński Dominik M (16) 1971 M4 (5) POL Alpin Sport Team Jastrzębie-Zdrój 24:59,9 03:36,3
17 21 Gabryś Jacek M (17) 1984 M3 (7) POL Pruchna 25:01,0 03:37,4
18 14 Dandyk Karol M (18) 2002 M1 (2) POL Uks Chromik Mysłowice 25:03,5 03:39,9
19 100 WITALA TOMASZ M (19) 1977 M4 (6) POL Żory 25:03,5 03:39,9
20 44 Krzempek jakub M (20) 2002 M1 (3) MGB-M (5) POL uks brenna górki Brenna 25:04,8 03:41,2
21 74 Proksa Robert M (21) 1964 M5 (1) POL Myłowice 25:14,0 03:50,4
22 17 Dybczyńska Jadwiga K (1) 1980 K3 (1) MGB-K (1) POL LKS Pogórze Górki Wielkie 25:20,3 03:56,7
23 26 Górny Mirosław M (22) 1965 M5 (2) POL NUTREND TEAM Bielsko-Biała 25:24,3 04:00,7
24 93 Tomala Janusz M (23) 1975 M4 (7) POL Kozy 25:26,4 04:02,8
25 75 Przewoźnik Marek M (24) 1963 M5 (3) POL Brzeszcze 25:29,7 04:06,1
26 85 Sporysz Mateusz M (25) 1993 M2 (4) POL Kozy 25:42,2 04:18,6
27 9 Cichy Krzysztof M (26) 1972 M4 (8) MGB-M (6) POL Opony Serafinowski Górki Wielkie 25:47,6 04:24,0
28 87 Pustelnik Grzegorz M (27) 1981 M3 (8) POL Bielsko-Biała 25:51,4 04:27,8
29 24 GLAJC ANDRZEJ M (28) 1968 M5 (4) POL WYPAS RUN PIERŚCIEC 26:16,0 04:52,4
30 7 Chudyk Grzegorz M (29) 1987 M3 (9) POL LKS OCHABY 96 / AGGRO SPORT TEAM Ochaby 26:21,0 04:57,4
31 11 CZUPRYŃSKI KRZYSZTOF M (30) 1980 M3 (10) POL K.S. NIEDOSZŁY MISZCZ POGÓRZE 27:02,4 05:38,8
32 60 Morawska Julia K (2) 2000 K1 (1) POL UKS Chromik Mysłowice Mysłowice 27:04,8 05:41,2
33 115 Ciaciura Magdalena K (3) 1986 K3 (2) POL SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI Mazańcowice 27:20,0 05:56,4
34 43 Krzempek ireneusz M (31) 1973 M4 (9) MGB-M (7) POL uks brenna górki Brenna 27:25,0 06:01,4
35 79 Siwczyk Andrzej M (32) 1957 M6 (2) POL Siła Ustroń Ustroń 27:27,2 06:03,6
36 67 Oziębło Rafał M (33) 1983 M3 (11) POL KS Kandahar Chorzów 27:27,5 06:03,9
37 62 Nalepka Ewa K (4) 1981 K3 (3) POL Biegiem przez góry Sosnowiec 27:30,7 06:07,1
38 73 Płoskonka Piotr M (34) 1988 M3 (12) MGB-M (8) POL Brenna 27:31,0 06:07,4
39 109 Krzempek Krzysztof M (35) 1973 M4 (10) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 27:49,4 06:25,8
40 46 Kusy Rafał M (36) 1975 M4 (11) POL Olza Cieszyn Międzyświeć 28:03,4 06:39,8
41 107 ŻUREK Rafał M (37) 1989 M2 (5) POL 4DRINKI Krzanowice 28:24,1 07:00,5
42 114 BRODA ŁUKASZ M (38) 1982 M3 (13) MGB-M (9) POL Górki Wielkie 28:28,5 07:04,9
43 78 Svach Janusz M (39) 1976 M4 (12) POL Browar Domowy Garaż Katowice 28:32,7 07:09,1
44 119 Sporysz Krzysztof M (40) 1971 M4 (13) POL Kozy 28:35,6 07:12,0
45 69 Papała Leszek M (41) 1962 M5 (5) POL Łaziska Górne 28:42,9 07:19,3
46 68 Pajestka Marek M (42) 1988 M3 (14) POL Węgierska Górka 28:46,3 07:22,7
47 34 Idzikowska Angelika K (5) 1991 K2 (1) POL Świętochłowice 28:50,3 07:26,7
48 94 Truszewski Grzegorz M (43) 1983 M3 (15) MGB-M (10) POL Brenna 28:52,0 07:28,4
49 63 Nowak Mateusz M (44) 1990 M2 (6) MGB-M (11) POL Górki Wielkie 29:01,9 07:38,3
50 116 Bielecki Paweł M (45) 1987 M3 (16) MGB-M (12) POL Górki Wielkie 29:12,2 07:48,6
51 58 Michalik Michal M (46) 1986 M3 (17) MGB-M (13) POL Gorki wielkie 29:13,4 07:49,8
52 57 Menżyk Joanna K (6) 1974 K4 (1) POL Mysłowice 29:32,0 08:08,4
53 76 Przybyła Amadeusz M (47) 1990 M2 (7) POL 4Drinki Racibórz 29:50,6 08:27,0
54 113 Podżorski Zenon M (48) 1971 M4 (14) MGB-M (14) POL Brenna 29:54,3 08:30,7
55 101 Wójtowicz Kacper M (49) 1993 M2 (8) POL Jaworzno 30:00,0 08:36,4
56 51 Malik Paweł M (50) 1993 M2 (9) POL Olza Cieszyb Skoczów 30:02,9 08:39,3
57 12 Ćwikła Zbigniew M (51) 1971 M4 (15) MGB-M (15) POL Górki Małe 30:08,7 08:45,1
58 103 Wysocki Tomasz M (52) 1976 M4 (16) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 30:12,4 08:48,8
59 23 Gawlas Kacper M (53) 1999 M1 (4) MGB-M (16) POL Górki Wielkie 30:13,5 08:49,9
60 48 Loter Daniel M (54) 1999 M1 (5) MGB-M (17) POL Górki Wielkie 30:13,7 08:50,1
61 66 Osikowski Monika K (7) 1981 K3 (4) POL HRmax Żory Żory 30:30,2 09:06,6
62 102 Wysocka Agnieszka K (8) 1977 K4 (2) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 31:04,3 09:40,7
63 70 Pietrzyk Mariusz M (55) 1974 M4 (17) MGB-M (18) POL Brenna 31:21,6 09:58,0
64 89 SUROWIECKI ROBERT M (56) 1968 M5 (6) POL SKRZYSZÓW 31:29,5 10:05,9
65 84 Sokołowski Piotr M (57) 1963 M5 (7) POL Brak Meszna 31:45,2 10:21,6
66 41 Kozieł Dariusz M (58) 1967 M5 (8) MGB-M (19) POL Apartamenty Buczyna Brenna 31:58,9 10:35,3
67 40 Kierat Zbigniew M (59) 1961 M5 (9) MGB-M (20) POL Górki Wielkie 32:16,1 10:52,5
68 64 Ogrocka Agnieszka K (9) 1992 K2 (2) MGB-K (2) POL Brenna 32:36,4 11:12,8
69 82 Sokołowska Anna K (10) 1965 K5 (1) POL Brak Meszna 32:37,8 11:14,2
70 56 Mączka Krystyna K (11) 1955 K6 (1) POL OTK Rzeźnik Gliwice 32:38,8 11:15,2
71 53 Marciniak Artur M (60) 1967 M5 (10) MGB-M (21) POL Brenna 32:41,1 11:17,5
72 27 Grabowski Jarosław M (61) 1965 M5 (11) POL nie Tychy 32:42,7 11:19,1
73 22 gajewski krzysztof M (62) 1956 M6 (3) MGB-M (22) POL UKS Brenna _Górki Brenna 32:44,8 11:21,2
74 37 Kaptur Wojciech M (63) 1947 M7 (1) POL KRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Śląski 32:46,9 11:23,3
75 50 Macura Ewa K (12) 1965 K5 (2) POL HRmax Żory Żory 33:06,9 11:43,3
76 92 Targosz Piotr M (64) 1976 M4 (18) POL OLZA Cieszyn Cieszyn 33:08,2 11:44,6
77 52 MANISZEWSKA DOROTA K (13) 1976 K4 (3) POL Olza Cieszyn CIESZYN 33:18,1 11:54,5
78 4 Bromboszcz Karol M (65) 1957 M6 (4) POL Truchtacz -Myslowice Katowice 33:40,9 12:17,3
79 47 LEGOMIŃSKI WERNER M (66) 1943 M7 (2) POL Truchtacz Mysłowice MYSŁOWICE 34:26,0 13:02,4
80 112 Podżorska Bożena K (14) 1972 K4 (4) MGB-K (3) POL HUTA RUN Brenna 34:38,8 13:15,2
81 120 Macura Dawid M (67) 1992 M2 (10) POL Goleszów 34:55,0 13:31,4
82 33 Heller Szymon M (68) 1982 M3 (18) MGB-M (23) POL Brenna 35:03,3 13:39,7
83 55 Marszalik Stanisław M (69) 1977 M4 (19) POL Parkrun Katowice 35:07,7 13:44,1
84 97 Tynior Michał M (70) 1989 M2 (11) POL Gliwice 35:10,6 13:47,0
85 110 Nielaba Anna K (15) 1978 K4 (5) POL Mikołów 35:29,5 14:05,9
86 99 Wistuba Wiesława K (16) 1973 K4 (6) POL HRmaxŻory Żory 35:34,3 14:10,7
87 96 TYKA Edward M (71) 1943 M7 (3) POL Niestowarzyszony swietochlowice 35:45,9 14:22,3
88 90 Szklorz Dominika K (17) 1988 K3 (5) POL Olza Cieszyn Skoczów 35:57,7 14:34,1
89 30 Greń Dorota K (18) 1987 K3 (6) POL OLZA CIESZYN Ustroń 35:58,0 14:34,4
90 8 Chwiedoruk Sebastian M (72) 1974 M4 (20) POL Tarnowskie Góry 36:01,6 14:38,0
91 32 Greń Janina K (19) 1970 K4 (7) MGB-K (4) POL Brenna 36:06,1 14:42,5
92 98 Wilczek Monika K (20) 1959 K5 (3) POL Parkrun Katowice 36:16,7 14:53,1
93 42 Krzemień Adrian M (73) 1976 M4 (21) POL Ślonskie Taśmoloty Jaworze 36:55,9 15:32,3
94 111 Przyłudzki Marek M (74) 1975 M4 (22) MGB-M (24) POL Mikołów 37:45,7 16:22,1
95 38 Karawacki Grzegorz M (75) 1989 M2 (12) POL Kęty 38:05,5 16:41,9
96 6 Bujok Leszek M (76) 1974 M4 (23) POL Olza Cieszyn Ustroń 38:09,9 16:46,3
97 91 Szlauer Magdalena K (21) 1980 K3 (7) POL Olza Cieszyn Ustroń 38:10,1 16:46,5
98 10 Cimała Katarzyna K (22) 1990 K2 (3) POL Pawłowice 38:15,3 16:51,7
99 71 Pisarek Radosław M (77) 1996 M2 (13) POL Wkurw_team Pawłowice 38:15,5 16:51,9
100 39 Kierat Aniela K (23) 1961 K5 (4) MGB-K (5) POL Górki Wielkie 38:52,7 17:29,1
101 5 Bugiel Roman M (78) 1963 M5 (12) POL Tychy 39:07,4 17:43,8
102 61 Nadacy Eliza K (24) 1991 K2 (4) POL 4DRINKI Racibórz 39:15,4 17:51,8
103 54 Marszalik Anna K (25) 1980 K3 (8) POL Parkrun Katowice 39:21,9 17:58,3
104 45 Kubisty Anka K (26) 1970 K4 (8) POL Parkrun Oświęcim 39:32,4 18:08,8
105 3 Adamus Katarzyna K (27) 1978 K4 (9) POL OLZA CIESZYN Cieszyn 39:55,6 18:32,0
106 95 Tyczyńska Małgorzata K (28) 1961 K5 (5) POL SZYBKIE ŻÓŁWIE Pogwizdów 40:06,5 18:42,9
107 19 Dzida Brygida K (29) 1987 K3 (9) MGB-K (6) POL Górki Wielkie 41:34,3 20:10,7
108 59 Migacz Maria K (30) 1975 K4 (10) POL Ustroń 41:59,5 20:35,9
109 88 Suchy Sylwia K (31) 1979 K3 (10) MGB-K (7) POL Górki Wielkie 42:18,7 20:55,1
110 29 Greń Beata K (32) 1966 K5 (6) MGB-K (8) POL UKS Brenna 50:45,3 29:21,7
DNS 28 GRANICA DANI K 1973 K4 POL Świry Stela CIESZYN
DNS 49 Łoboda Marcin M 1980 M3 POL Świry Stela Ustroń
DNS 86 Sradomska Barbara K 1972 K4 POL HRmax Żory Żory
DNS 105 Zawadzka Anna K 1984 K3 POL Mikolow

BGTimeSport © 2015-2019