5.Górska Pętla UBS 12:12

Wydarzenie:
5.Górska Pętla UBS 12:12 5.Górska Pętla UBS 12:12
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
3-4.03.2018
Miejsce:
Brenna k.Bielska-Białej
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
226
Ukończyło:
0
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
226
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastopk1pk2pk3pk4pk5pk6
1 17 Probst Wojciech
Misiak Bartosz
M (1)
M
1985
1987
MM (1) POL
CZE
Inov-8
Brat Kuba
Hażlach
Český Těšín
1:17:34,2 (1) 2:42:27,8 (1) 4:03:18,3 (1) 5:33:26,1 (1) 7:06:49,4 (1) 8:48:30,9 (1)
2 15 Luźniak Damian
Stefański Kamil
M (2)
M
1989
1987
MM (2) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
Ratownik Górniczy
Pogwizdów
Wodzisław Śląski
1:30:26,3 (4) 3:00:04,8 (3) 4:37:27,9 (3) 6:11:55,3 (2) 7:53:50,2 (2) 9:36:29,8 (2)
3 23 Krupa Przemysław
Święczyk Krzysztof
M (3)
M
1983
1985
MM (3) POL
POL
Biegiem Przez Chybie
Biegiem Przez Chybie
Mnich
Mnich
1:32:27,8 (7) 3:03:42,4 (5) 4:41:48,4 (4) 6:27:34,9 (4) 8:11:17,5 (3) 10:00:24,6 (3)
4 33 Stopa Michał
Kosicki Łukasz
M (4)
M
1985
1981
MM (4) POL
POL
Wataha Team
Wataha Team
Tychy
Bielsko-Biała
1:31:30,3 (5) 3:00:35,1 (4) 4:46:31,8 (5) 6:26:04,2 (3) 8:33:00,3 (4) 10:23:12,0 (4)
5 32 Perykasza Paweł
Marć Marcin
M (5)
M
1981
1990
MM (5) POL
POL
Muay Running Team
Pivo Sex & Ultra
Kraków
Kraków
1:38:27,0 (14) 3:19:08,1 (9) 5:02:24,4 (9) 6:53:34,6 (9) 8:41:08,3 (7) 10:33:23,0 (5)
6 27 KALAMUS Mirek
Świńczyk Marcin
M (6)
M
1978
1984
MM (6) POL
POL
Bezdomni z Maybachem - UBS
Bezdomni z Maybachem
Łodygowice
Godziszka
1:39:33,2 (16) 3:18:36,5 (8) 5:11:24,4 (11) 6:58:31,1 (10) 8:52:34,9 (9) 10:39:50,0 (6)
7 69 Plačkova Gabriela
Plačko Martin
K (1)
M
1976
1976
MIX (1) SVK
SVK
ŠK Bradlan
ŠK Bradlan
Brezova pod Bradlom
Brezova pod Bradlom
1:29:52,3 (3) 3:20:52,3 (10) 4:55:48,9 (6) 6:53:25,2 (7) 8:34:20,8 (5) 10:40:29,4 (7)
8 8 Cieślar Marcin
Małysz Jarosław
M (7)
M
1982
1978
MM (7) POL
POL
Olza Cieszyn
Olza Cieszyn
Goleszów
1:33:08,1 (8) 3:14:39,0 (7) 4:57:42,2 (7) 6:52:35,7 (6) 8:38:46,3 (6) 10:44:24,8 (8)
9 66 Heller Karina
Smolik Łukasz
K (2)
M
1978
1991
MIX (2) POL
POL
Sarna i Dzik
Sarna i Dzik
Skoczów
Leszna Górna
1:52:52,5 (59) 3:30:01,1 (21) 5:30:51,5 (20) 7:14:58,0 (14) 9:12:53,5 (10) 11:16:26,4 (9)
10 7 Kuśmierski Michał
Hatala Mariusz
M (8)
M
1979
1982
MM (8) POL
POL
UBS/Pędzące Bałwany 2
Hati Team/Pędzące Bałwany 2
BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała
1:41:02,5 (23) 3:22:30,0 (12) 5:12:07,8 (12) 7:06:36,7 (12) 9:24:19,9 (15) 11:18:53,3 (10)
11 67 Ablorh Titus
Dvořáková Martina
M (9)
K
1993
1981
MIX (3) CZE
CZE
Sanasport Runners Brno
EXTRA Brno
Brno
Brno
1:37:11,0 (12) 3:29:29,7 (20) 5:24:29,2 (15) 7:24:19,3 (15) 9:18:28,0 (12) 11:22:52,3 (11)
12 22 Mazgaj Dawid
Hajto Dominik
M (10)
M
1984
1985
MM (9) POL
POL
Biegiem przez Chybie
Biegiem przez Chybie
Chybie
Chybie
1:47:58,5 (43) 3:28:17,6 (17) 5:22:02,9 (13) 7:12:19,4 (13) 9:18:47,5 (13) 11:23:41,6 (12)
13 6 Rumpel Krzysztof
Hejna Michał
M (11)
M
1986
1986
MM (10) POL
POL
KS M.E.T.A
KS M.E.T.A.
Czyżowice
Skrzyszów
1:44:32,1 (35) 3:38:43,6 (31) 5:30:36,8 (19) 7:37:58,2 (22) 9:24:39,0 (16) 11:29:03,4 (13)
14 3 Witkowski Radosław
Szala Krzysztof
M (12)
M
1988
1985
MM (11) POL
POL
KW GLIWICE
Biegamgdziechce.pl
Łaziska Górne
Łaziska Górne
1:48:56,9 (46) 3:33:09,7 (28) 5:27:07,0 (16) 7:30:02,7 (18) 9:33:30,3 (18) 11:40:30,2 (14)
15 50 Ciaciura Magdalena
Leśków Joanna
K (3)
K
1986
1984
KK (1) POL
POL

Świry Stela
Mazańcowice
Cieszyn
1:50:37,3 (54) 3:39:35,0 (32) 5:38:41,8 (31) 7:39:54,0 (23) 9:40:58,9 (21) 11:41:33,5 (15)
16 80 Łukasik Anna
Nalepka Zdzisław
K (4)
M
1979
1983
MIX (4) POL
POL
Biegiem przez góry
Biegiem przez góry
Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
1:40:51,4 (22) 3:32:25,9 (26) 5:30:26,0 (18) 7:35:59,7 (21) 9:34:24,3 (19) 11:46:01,5 (16)
17 41 Sikora Anna
Cieslar Urszula
K (5)
K
1976
1987
KK (2) POL
POL
Wolf team
Biegiem przez góry
Ustroń
Ustroń
1:53:39,5 (62) 3:43:15,5 (40) 5:38:54,9 (32) 7:40:20,9 (24) 9:40:53,5 (20) 11:47:16,7 (17)
18 2 Dostoł Dominik
Straszewski Leszek
M (13)
M
1981
1979
MM (12) POL
POL
KS M.E.T.A.
KS M.E.T.A.
Łaziska
Czyżowice
1:44:31,4 (34) 3:40:18,3 (33) 5:34:17,3 (24) 7:41:05,7 (26) 9:31:45,6 (17) 11:48:57,3 (18)
19 21 Stanny Kuba
Herrman Przemysław
M (14)
M
1979
1981
MM (13) POL
POL
InO SCI
CSKK
Bładnice Dolne
Cieszyn
1:40:21,8 (19) 3:48:48,7 (47) 5:34:02,5 (23) 7:55:58,9 (33) 9:45:54,3 (23) 11:56:07,1 (19)
20 9 Tomaszczyk Piotr
Rduch Grzegorz
M (15)
M
1975
1975
MM (14) POL
POL
HRmax Żory/ PO DOBREJ STRONIE MOCY
PO DOBREJ STRONIE MOCY
RUDZICZKA
ŚWIERKLANY
1:33:54,8 (9) 3:09:50,5 (6) 4:58:27,6 (8) 6:53:30,9 (8) 8:51:14,1 (8)
21 30 Cała Michał
Góral Grzegorz
M (16)
M
1975
1984
MM (15) POL
POL
Chcemy Se Pobiegać
Chcemy Se Pobiegać
Kraków
Kraków
1:46:45,4 (40) 3:22:13,8 (11) 5:23:36,9 (14) 7:04:06,1 (11) 9:16:27,8 (11)
22 4 Dzik Andrzej
Skworc Grzegorz
M (17)
M
1976
1987
MM (16) POL
POL
Superbohaterowie
Superbohaterowie
Miasteczko Śląskie
Siemianowice Śląskie
1:32:15,5 (6) 3:22:34,8 (13) 5:10:50,7 (10) 7:29:12,4 (17) 9:21:13,0 (14)
23 16 Bartecki Aleksander
Najberg Krzysztof
M (18)
M
1972
1977
MM (17) POL
POL
Silesiaman
Silesiaman
Żory
Żory
1:50:15,9 (52) 3:32:17,2 (24) 5:38:40,4 (30) 7:31:15,0 (19) 9:45:09,6 (22)
24 198 Przybyła Paweł
M (19)
1984
M (1) POL
Szczyrk
Szczyrk
1:42:08,1 (25) 3:32:53,9 (27) 5:34:48,0 (25) 7:40:46,2 (25) 9:48:10,3 (24)
25 70 Jachym Joanna
Drewniak Łukasz
K (6)
M
1986
1986
MIX (5) POL
POL
JJfit
JJfit
Kraków
Kraków
1:51:00,1 (55) 3:34:59,5 (29) 5:39:02,3 (33) 7:33:19,3 (20) 9:51:19,7 (25)
26 128 Frącz Tomasz
M (20)
1984
M (2) POL
Biegiem przez Chybie
Wapienica
1:36:25,5 (11) 3:27:04,5 (15) 5:35:19,2 (26) 7:47:05,1 (30) 9:51:39,7 (26)
27 26 Kalka Jan
Kucharczyk Robert
M (21)
M
1982
1979
MM (18) POL
POL
Silesia Runners Club
Silesia Runners Club
Świętochłowice
Chorzów
1:48:02,1 (45) 3:47:01,1 (44) 5:40:38,7 (34) 8:02:59,1 (35) 10:06:56,7 (27)
28 71 Miśkiewicz Mariusz
M (22)
M
1972
1981
M (3) POL
POL
Biegiem przez Chybie
Biegiem przez Chybie
Cieszyn
Mnich
1:40:07,7 (18) 3:26:20,9 (14) 5:33:17,1 (21) 7:51:21,8 (31) 10:09:18,4 (28)
29 64 Wysocka Agnieszka
Pocha Jarosław
K (7)
M
1977
1980
MIX (6) POL
POL
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dz.
Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice
1:43:15,8 (29) 3:52:25,4 (50) 5:58:00,8 (41) 8:10:47,4 (36) 10:17:21,9 (29)
30 10 Siedlok Damian
Strzałka Marek
M (23)
M
1981
1981
MM (19) POL
POL
Bolek
Lolek
Żory
Żory
1:55:28,8 (67) 3:57:37,6 (52) 5:56:18,2 (40) 8:11:04,6 (37) 10:23:52,7 (30)
31 270 Matejczuk Agata
K (8)
1981
K (1) POL
KS Alaska-SPARTEZ
Parzęczew
1:52:21,3 (58) 3:50:52,1 (48) 6:00:21,2 (43) 8:20:07,3 (39) 10:36:40,7 (31)
32 14 Waleczek Sławomir
Kotowski Andrzej
M (24)
M
1976
1970
MM (20) POL
POL
Hedoniści
Hedoniści
Brzezinka Średzka
Wrocław
1:56:33,6 (70) 4:02:03,5 (59) 6:12:26,0 (45) 8:38:40,5 (41) 10:56:20,1 (32)
33 42 Bartecka Sabina
Osikowska Monika
K (9)
K
1977
1981
KK (3) POL
POL
HRmax Żory/Śnieżne pantery
HRmax Żory/Śnieżne pantery
Żory
Żory
2:00:36,2 (90) 3:46:37,9 (43) 5:52:00,5 (38) 7:44:03,5 (27) 10:57:19,1 (33)
34 40 Raczkiewicz Agnieszka
Herok Joanna
K (10)
K
1979
1975
KK (4) POL
POL
Głupia i Głupsza
Głupia i Głupsza
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
1:58:44,2 (81) 4:11:48,8 (71) 6:20:04,7 (50) 8:51:24,1 (46) 11:04:11,2 (34)
35 168 Maczuga Bartłomiej
M (25)
1987
M (4) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
1:43:04,5 (28) 3:47:56,3 (46) 6:13:33,8 (47) 8:39:57,3 (42) 11:12:30,5 (35)
36 157 Korab Robert
M (26)
1970
M (5) POL
LURBEL / RGiG
Rzeszów
1:59:38,7 (85) 4:13:05,1 (72) 6:35:11,0 (57) 9:08:35,4 (52) 11:31:25,7 (36)
37 31 Juszko Krzysztof
Skwierczyński Sylwester
M (27)
M
1973
1997
MM (21) POL
POL

Warszawa
Ząbki
2:00:38,5 (91) 4:19:41,5 (78) 6:33:58,8 (56) 9:20:26,2 (54) 11:47:56,5 (37)
38 11 Czyż Tomasz
Sikora Mieczysław
M (28)
M
1990
1982
MM (22) POL
POL
Fantastic Ania Sikora
Fantastic Ania Sikora
Ustroń
Ustroń
1:24:26,8 (2) 2:55:24,5 (2) 4:35:25,7 (2) 6:52:12,6 (5)
39 24 Waldon Krzysztof
Rzepka Remigiusz
M (29)
M
1973
1972
MM (23) POL
POL
HRmax Żory
Clearex Chorzów
Żory
Mikołów
1:46:00,6 (39) 3:28:40,9 (19) 5:27:28,2 (17) 7:27:03,2 (16)
40 25 Bartula Arkadiusz
Skrzypczyk Michał
M (30)
M
1976
1989
MM (24) POL
POL
Speed Team Brzeszcze
Speed Team Brzeszcze
Brzeszcze
Jawiszowice
1:45:22,2 (37) 3:31:59,5 (23) 5:35:46,8 (27) 7:44:44,4 (28)
41 34 Kozieł Grzegorz
Paczkowski Robert
M (31)
M
1982
1983
MM (25) POL
POL
Silesia Runners Club
Silesia Runners Club
Siemianowice śląskie
Siemianowice śląskie
1:43:20,4 (30) 3:30:37,1 (22) 5:44:11,3 (36) 7:45:37,6 (29)
42 45 Bieniecka Anna
Faron Agnieszka
K (11)
K
1979
1982
KK (5) POL
POL
Szalone Kozice Reaktywacja
Szalone Kozice Reaktywacja
Gliwice
Kraków
1:50:17,3 (53) 3:41:07,4 (35) 5:42:28,2 (35) 7:55:56,4 (32)
43 156 Kopiec Przemysław
M (32)
1990
M (6) POL

Tychy
1:38:15,7 (13) 3:27:22,6 (16) 5:37:15,6 (28) 7:57:55,2 (34)
44 1 Mirowski Marcin
Oszczak Stanisław
M (33)
M
1976
1983
MM (26) POL
POL

Bielsko Biała
Bielsko Biała
1:52:02,8 (57) 3:43:07,1 (38) 6:04:56,3 (44) 8:12:20,8 (38)
45 63 Majchrzak Rafał
Lacher Joanna
M (34)
K
1995
1995
MIX (7) POL
POL
Dzisiejsza młodzież
Dzisiejsza młodzież
Jastrzębie-Zdrój
Krzeszowice
1:36:17,4 (10) 3:45:34,8 (41) 5:37:25,2 (29) 8:22:09,9 (40)
46 20 Pietras Dariusz
Pietras Adam
M (35)
M
1970
1998
MM (27) POL
POL
kumple Grzmotka
kumple Grzmotka
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle
1:56:37,8 (71) 4:15:50,3 (75) 6:13:42,6 (48) 8:42:12,9 (43)
47 43 Szczotka Katarzyna
Kondzielnik Magdalena
K (12)
K
1978
1978
KK (6) POL
POL
SuperTeam Pszczyna
SupetTeam Pszczyna
Pszczyna
Pszczyna
2:08:16,2 (126) 4:13:32,8 (73) 6:32:47,7 (54) 8:46:55,6 (44)
48 46 Chowaniok Anna
Mazur Beata
K (13)
K
1993
1992
KK (7) POL
POL

Fantastic Ania Sikora
Ustroń
Ustroń
2:15:47,8 (149) 3:42:52,5 (37) 6:39:09,1 (58) 8:47:24,2 (45)
49 5 Marcol Mateusz
Rakszawa Krzysztof
M (36)
M
1989
1972
MM (28) POL
POL
OTK Rzeźnik
Rybnicka Grupa Biegowa PędzimyRazem
Rybnik
Rybnik
1:58:51,5 (82) 4:01:18,5 (55) 6:45:55,9 (59) 8:54:17,8 (47)
50 155 Kokot Krzysztof
M (37)
1974
M (7) POL
HRmax Żory
Żory
1:42:56,4 (27) 3:38:02,8 (30) 5:51:31,5 (37) 8:55:54,7 (48)
51 19 Chmielewski Tomek
Krajewski Bartek
M (38)
M
1972
1976
MM (29) POL
POL
Duet Biegowy Chmiel Krajowy
Duet Biegowy Chmiel Krajowy
Żory
Katowice
2:06:32,3 (113) 4:02:01,6 (58) 6:21:16,8 (51) 8:59:53,4 (49)
52 234 Węglarz Czesław
M (39)
1964
M (8) POL
niezrzeszony
Kędzierzyn-koźle
1:49:18,7 (47) 3:51:35,6 (49) 6:25:23,2 (53) 9:01:59,0 (50)
53 68 Bruzda Joanna
Wożniak Marek
K (14)
M
1977
1964
MIX (8) POL
POL
zdzieraj kapcie
zdzieraj kapcie
BĘDZIN
wojkowice
1:58:08,1 (78) 4:08:41,5 (67) 6:15:17,2 (49) 9:03:35,8 (51)
54 258 JANERKA Marzka
K (15)
1978
K (2) POL
DZIABNIĘCI
CHORZÓW
1:56:07,4 (68) 4:09:00,6 (68) 6:33:22,2 (55) 9:20:21,9 (53)
55 61 Mazur Sylwia
Mazur Sławomir
K (16)
M
1975
1974
MIX (9) POL
POL
iniemaslabych.pl
iniemaslabych.pl
Żory
Żory
2:19:13,3 (161) 4:28:36,6 (85) 7:09:57,3 (68) 9:32:56,2 (55)
56 118 Czerwiński Michał
M (40)
1986
M (9) POL
SBD ENERGETYK Rybnik
Rybnik
1:40:44,2 (21) 3:40:50,5 (34) 6:51:20,4 (61) 9:38:15,3 (56)
57 47 Choroszewska Ewa
Gorlo Paula
K (17)
K
1989
1991
KK (8) POL
POL
Podlasie w Górach
Podlasie w Górach
Białystok
Suwałki
2:27:25,4 (185) 4:41:52,5 (99) 7:14:16,4 (72) 9:40:36,0 (57)
58 44 Wistuba Wiesława
Macura Ewa
K (18)
K
1973
1965
KK (9) POL
POL
HRmaxŻory
HRmaxŻory
Żory
Żory
2:12:44,5 (137) 4:31:05,9 (86) 7:09:58,1 (69) 9:41:46,0 (58)
59 174 Mazurek Roman
M (41)
1978
M (10) POL

Murów
1:58:32,1 (80) 4:20:09,8 (80) 6:57:20,6 (62) 9:45:16,2 (59)
60 115 Cichy Krzysztof
M (42)
1972
M (11) POL
Opony Serafinowski
Górki Wielkie
1:51:52,2 (56) 4:01:29,9 (56) 6:57:48,6 (63) 9:46:33,2 (60)
61 220 Szefer Maciej
M (43)
1981
M (12) POL
Victoria Żytno
Żytno
2:06:48,4 (119) 4:32:06,0 (90) 7:08:01,9 (66) 9:51:30,1 (61)
62 136 GOŁĘBIOWSKI Robert
M (44)
1967
M (13) POL
Biegacze w Radomsku
Radomsko
2:06:53,9 (120) 4:32:08,4 (91) 7:08:41,5 (67) 9:54:08,1 (62)
63 186 Perczyński Piotr
M (45)
1985
M (14) POL
Norafsport
Czarny Dunajec
1:58:21,2 (79) 4:31:41,2 (88) 7:11:08,2 (70) 9:58:45,9 (63)
64 281 Siwa Kinga
K (19)
1984
K (3) POL

Gdańsk
2:05:34,7 (107) 4:31:18,4 (87) 7:13:43,7 (71) 10:01:57,9 (64)
65 238 Wiśniewski Tomasz
M (46)
1980
M (15) POL
SBD Energetyk Rybnik
Jastrzębie Zdrój
1:57:10,8 (73) 4:18:22,8 (77) 7:15:50,0 (73) 10:06:08,3 (65)
66 266 Maj-Dziubańska IZABELA
K (20)
1985
K (4) POL
AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
Pyskowice
2:02:09,1 (93) 4:45:44,4 (103) 7:34:48,4 (77) 10:20:18,8 (66)
67 212 Solecki Tomasz
M (47)
1979
M (16) POL
Gomola Trans Airco
Bieruń
2:01:24,2 (92) 4:22:04,9 (81) 7:17:20,7 (74) 10:25:23,1 (67)
68 227 Tomczyk Tomasz
M (48)
1983
M (17) POL

Zabrze
2:06:02,8 (109) 4:47:53,0 (106) 7:28:00,5 (75) 10:39:18,5 (68)
69 280 ROGÓŻ ELŻBIETA
K (21)
1978
K (5) POL
ProRunning Promotion
Warszawa
2:17:16,4 (151) 4:59:18,9 (115) 7:48:07,7 (85) 10:41:04,0 (69)
70 145 Hofmański Rafał
M (49)
1988
M (18) POL

Kotlin
2:19:16,8 (163) 4:57:07,5 (112) 7:42:04,5 (80) 10:53:48,2 (70)
71 29 Madejczyk Sebastian
Banach Mieczyslaw
M (50)
M
1974
1977
MM (30) POL
POL
Dziki z Tuchowa
Dziki z Tuchowa
Tuchów
Tuchów
2:27:56,0 (187) 5:44:20,9 (160) 8:33:54,3 (105) 11:22:19,3 (71)
72 172 Małkowski Bogdan
M (51)
1968
M (19) POL
SPARTANIE DZIECIOM
Murów
2:21:16,2 (168) 5:19:20,8 (143) 8:45:03,0 (108) 11:43:26,6 (72)
73 209 Smutny Tomas
M (52)
1992
M (20) CZE
EXTRA Brno
Rajhrad
2:24:12,9 (180) 5:19:30,3 (146) 8:25:52,8 (103) 11:53:48,9 (73)
74 162 KUCZOK MIROSŁAW
M (53)
1972
M (21) POL
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/Maratony Pol
Wodzisław Śląski
1:39:47,4 (17) 3:28:23,3 (18) 5:33:23,4 (22)
75 13 Pysz Grzegorz
Tajak Tomasz
M (54)
M
1975
1974
MM (31) POL
POL
Hrmax Żory
Hrmax
Żory
Żory
1:54:00,6 (63) 3:46:22,5 (42) 5:53:14,8 (39)
76 233 Węglarczyk Krzysztof
M (55)
1977
M (22) POL
Forma Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski
1:40:25,8 (20) 3:43:13,8 (39) 6:00:17,4 (42)
77 49 Bienioszek Katarzyna
Rutkowska Edyta
K (22)
K
1972
1985
KK (10) POL
POL
HRmax Żory
HRmax Żory
ŻORY
Żory
1:57:34,1 (75) 3:47:13,2 (45) 6:13:10,6 (46)
78 126 Fojt Krzysztof
M (56)
1979
M (23) POL
APR69
Orzesze
1:49:51,0 (49) 3:58:52,1 (53) 6:23:41,3 (52)
79 274 Orkwiszewska Ola
K (23)
1986
K (6) POL
TTA Bieruń
Bieruń
1:49:29,1 (48) 4:01:35,4 (57) 6:48:59,5 (60)
80 203 Schwitalla Adrian
M (57)
1978
M (24) POL
MKS Siechnice
Siechnice
2:05:05,3 (106) 4:19:50,3 (79) 6:58:11,2 (64)
81 199 PSZCZOŁA MARCIN
M (58)
1978
M (25) POL

BĘDZIN
1:52:59,8 (61) 4:10:22,6 (70) 7:01:32,4 (65)
82 113 CHRAPKIEWICZ MICHAŁ
M (59)
1987
M (26) POL
SBD Energetyk Rybnik
Cieszyn
1:42:30,9 (26) 4:04:01,8 (60) 7:28:34,8 (76)
83 236 Wiernek Tomek
M (60)
1976
M (27) POL
Endurance Team
Katowice
2:02:55,6 (97) 4:39:36,3 (96) 7:41:00,8 (78)
84 152 Klima Adam
M (61)
1990
M (28) POL
RUNHOGS Tychy
Tychy
1:54:30,4 (65) 4:27:05,7 (84) 7:41:15,6 (79)
85 232 Wawrzak Ryszard
M (62)
1973
M (29) POL
NIGHT RUNNERS GLIWICE
Gliwice
2:06:42,5 (117) 4:36:58,9 (95) 7:43:07,0 (81)
86 110 Brzóska Rafał
M (63)
1975
M (30) POL
BRZOZA TEAM
CIESZYN
2:04:37,4 (103) 4:39:56,6 (97) 7:43:54,9 (82)
87 127 Franczyk Robert
M (64)
1974
M (31) POL

Cieszyn
2:04:37,1 (102) 4:39:57,2 (98) 7:43:54,9 (83)
88 137 Górny Mirosław
M (65)
1965
M (32) POL
NUTREND TEAM
Bielsko-Biała
1:48:00,1 (44) 4:08:16,5 (66) 7:44:08,9 (84)
89 184 Oszczęda Krzysztof
M (66)
1972
M (33) POL

Żory
2:09:31,1 (130) 4:52:34,9 (109) 7:50:21,3 (86)
90 251 CHRZANOWSKA BARBARA
K (24)
1984
K (7) POL
Zdzieraj kapcie
Będzin
2:00:00,8 (87) 4:25:44,5 (83) 7:57:10,9 (87)
91 106 Bernacki Eugeniusz
M (67)
1963
M (34) POL
GPRS Hydrokop
Gliwice
2:15:00,2 (145) 4:53:11,0 (110) 7:58:17,0 (88)
92 179 Novy Michal
M (68)
1996
M (35) CZE
EXTRA Brno
Brno
1:58:07,5 (77) 4:53:26,3 (111) 8:02:24,6 (89)
93 133 Gąsiorek Tomasz
M (69)
1975
M (36) POL

Bielsko Biała
2:07:25,6 (121) 4:59:58,6 (118) 8:05:26,3 (90)
94 166 Lorenz Marcin
M (70)
1971
M (37) POL
GB Galopujące Ślimaki
Jastrzębie Zdrój
2:06:33,3 (114) 5:04:04,7 (128) 8:15:00,3 (91)
95 121 Doczekalski Jarosław
M (71)
1971
M (38) POL
GB.Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
2:06:33,9 (115) 5:04:03,9 (127) 8:15:55,8 (92)
96 188 Piech Michał
M (72)
1976
M (39) POL
AS-SPORT
STUDZIENICE
2:17:51,3 (152) 5:12:59,6 (137) 8:16:15,5 (93)
97 18 Gliszczyński Mirosław
Zieliński Łukasz
M (73)
M
1956
1996
MM (32) POL
POL
Tarnogórskie Łazęgi
Tarnogórskie Łazęgi
Międzybrodzie Bialskie
Tarnowskie Góry
2:13:25,2 (138) 5:54:39,2 (161) 8:16:19,1 (94)
98 165 LORANC PAWEŁ
M (74)
1979
M (40) POL
WILD BUCHAYS
KOZY
2:22:10,6 (171) 5:20:37,2 (150) 8:18:21,4 (95)
99 147 KACZOR ŁUKASZ
M (75)
1982
M (41) POL
WILD BUCHAYS
Buczkowice
2:22:39,7 (174) 5:20:35,1 (149) 8:18:22,6 (96)
100 240 Wojtkiewicz Jarosław
M (76)
1968
M (42) POL
Ryś Karpaty
Podkowa Leśna
2:21:17,4 (169) 5:20:05,2 (147) 8:18:25,6 (97)
101 132 Gaweł Krzysztof
M (77)
1974
M (43) POL
Forma Wodzisław Śl./Erbud Rybnik
Pszów
2:18:19,1 (157) 5:08:13,6 (135) 8:18:53,9 (98)
102 224 Ślęzak Andrzej
M (78)
1968
M (44) POL
Get Run
Mikołów
2:18:09,4 (154) 5:00:55,2 (121) 8:20:51,2 (99)
103 254 Dejewska Arleta
K (25)
1983
K (8) POL
Kobiety na 5+
Jastrzębie-Zdrój
2:11:46,9 (134) 5:05:28,6 (131) 8:24:06,1 (100)
104 120 Dejewski Jakub
M (79)
1984
M (45) POL
Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
2:07:57,2 (123) 5:04:41,6 (130) 8:24:08,4 (101)
105 192 Poloczek Michał
M (80)
1992
M (46) POL
Fantastic Anna Sikora
ustroń
1:59:41,9 (86) 4:45:34,3 (101) 8:25:02,1 (102)
106 230 WALDON MARCIN
M (81)
1980
M (47) POL
HRmax Żory
Żory
2:04:35,0 (101) 4:50:07,7 (108) 8:27:47,6 (104)
107 300 Stefański Zbigniew
M (82)
1972
M (48) POL
Hebel Libiąż
Libiąż
2:08:01,4 (125) 5:06:06,3 (133) 8:37:17,3 (106)
108 245 ZAJĄCZKOWSKI Sebastian
M (83)
1978
M (49) POL
PAMPA TEAM
Bielsko-Biała
2:19:01,5 (160) 5:08:54,8 (136) 8:43:58,5 (107)
109 119 Dadaś Janusz
M (84)
1973
M (50) POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
2:07:58,2 (124) 5:06:30,9 (134) 8:45:04,3 (109)
110 283 Stabla Katarzyna
K (26)
1975
K (9) POL
Luxtorpeda Czerwionka
Czerwionka
2:10:54,4 (133) 5:20:15,8 (148) 8:45:16,7 (110)
111 153 KLIMOWSKI DANIEL
M (85)
1976
M (51) POL
BIEGAM BO LUBIĘ
PIERŚCIEC
2:06:31,3 (112) 5:06:02,5 (132) 8:54:05,4 (111)
112 216 Styczyński Grzegorz
M (86)
1976
M (52) POL

Jaworze
2:30:08,7 (189) 5:30:07,8 (157) 9:02:16,5 (112)
113 261 Klepacka-Gancarz Barbara
K (27)
1976
K (10) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
2:14:53,3 (143) 5:28:13,3 (154) 9:04:38,2 (113)
114 263 Łatak-Skrabut Basia
K (28)
1980
K (11) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
2:14:54,1 (144) 5:28:12,8 (153) 9:04:42,5 (114)
115 265 Maczuga Monika
K (29)
1988
K (12) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
2:17:00,9 (150) 5:28:20,9 (155) 9:05:09,9 (115)
116 139 Grudzień Krzysztof
M (87)
1976
M (53) POL
#Odkrywcy Taurus
Ustroń
1:43:44,9 (32) 4:06:55,9 (63) 9:21:29,5 (116)
117 235 Widziak Piotr
M (88)
1974
M (54) POL
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
Rybnik
3:50:18,1 (222) 6:51:45,8 (178) 9:38:16,4 (117)
118 275 PABICH HONORATA
K (30)
1977
K (13) POL
siSTARs NIEPRZYGOTOWANE :-)
Wrocław
2:40:26,6 (197) 6:38:15,7 (174) 10:52:34,9 (118)
119 143 Gurgul Arkadiusz
M (89)
1987
M (55) POL
Dzik z Biadolin Szlacheckich
Burzyn k/Tuchowa
2:30:07,0 (188) 6:08:49,9 (168) 10:58:37,9 (119)
120 175 Menżyk Marcin
M (90)
1987
M (56) POL
LUXTORPEDA Czerwionka
Stanowice
2:15:34,8 (147) 6:04:34,5 (167) 11:26:04,3 (120)
121 163 Kurasiński Konrad
M (91)
1989
M (57) POL
Świry Stela
Brenna
2:09:16,8 (127) 6:09:03,5 (169) 11:32:12,9 (121)
122 260 Karolczak Joanna
K (31)
1975
K (14) POL
Goggle Pro Active Eyewear Team
Tarnowskie Góry
2:58:22,0 (207) 7:51:24,6 (187) 11:34:30,6 (122)
123 206 SIKORA MARIUSZ
M (92)
1974
M (58) POL
GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
TARNOWSKIE GÓRY
2:58:19,5 (206) 7:51:23,8 (186) 11:34:30,6 (123)
124 164 LESIK KRZYSZTOF
M (93)
1974
M (59) POL
FORMA Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski
1:38:52,0 (15) 3:32:22,7 (25)
125 219 Szczypka Piotr
M (94)
1989
M (60) POL
BIEGIEM PRZEZ CHYBIE
Chybie
1:41:30,8 (24) 3:42:36,1 (36)
126 142 Grycman Marek
M (95)
1979
M (61) POL
Lubię Biegać
Turza Śląska
1:45:12,1 (36) 3:57:17,1 (51)
127 101 Badura Adam
M (96)
1978
M (62) POL
Forma Wodzisław Śląski
Rybnik
1:43:33,6 (31) 3:59:57,4 (54)
128 100 Adamski Krzysztof
M (97)
1985
M (63) POL
JM
Przyszowice
1:47:55,4 (42) 4:04:37,2 (61)
129 138 Góryński Rafał
M (98)
1991
M (64) POL
Eko-Okna Runners
Rybnik
1:44:11,1 (33) 4:05:14,1 (62)
130 171 Małka Bartosz
M (99)
1982
M (65) POL

Knurów
1:46:00,1 (38) 4:07:25,2 (64)
131 65 Szyja Marcin
Szyja Paulina
M (100)
K
1988
1991
MIX (10) POL
POL
Padam na ryj team
Padam na ryj team
Tychy
Tychy
1:59:19,1 (84) 4:07:55,0 (65)
132 62 Wałach-Biśta Zuza
Kropisz Łukasz
K (32)
M
1987
1980
MIX (11) POL
POL

HRmax Żory
Katowice
Żory
2:04:14,7 (100) 4:10:14,5 (69)
133 243 Wyszkoń Franciszek
M (101)
1980
M (66) POL
Forma Wodzisław Śląski
Łańce
1:46:58,2 (41) 4:15:15,0 (74)
134 150 KĘDZIOR Jarek
M (102)
1977
M (67) POL

Rudnik
1:56:30,0 (69) 4:17:31,1 (76)
135 247 Zbożniak Łukasz
M (103)
1984
M (68) POL
Above2000
Dąbrowa Górnicza
1:52:58,0 (60) 4:23:44,7 (82)
136 181 Nowicki Michael
M (104)
1978
M (69) POL
Norafsport Running Team
Krakow
1:54:56,4 (66) 4:31:44,3 (89)
137 122 Duda Michał
M (105)
1981
M (70) POL
Forma Wodzisław Śląski
Czyżowice
2:02:39,8 (94) 4:34:34,8 (92)
138 195 Prasoł Zbig.
M (106)
1975
M (71) POL
Saint-Gobain Squad
Rybnik
2:07:40,3 (122) 4:35:13,5 (93)
139 60 Stawowczyk Agnieszka
Gniza Marcin
K (33)
M
1991
1984
MIX (12) POL
POL
Do Porzygu OCR Team
Do Porzygu OCR Team
Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice
2:34:31,9 (194) 4:36:19,1 (94)
140 182 Osiejewski Marcin
M (107)
1988
M (72) POL

Wilkowice
1:50:07,9 (50) 4:43:28,4 (100)
141 225 Świder Zbyszek
M (108)
1975
M (73) POL
Biegam po 40-tce
Skoczów
1:57:03,8 (72) 4:45:40,7 (102)
142 202 Rojek Robert
M (109)
1977
M (74) POL
Viking Trening Center
Tychy
2:04:50,3 (104) 4:46:22,8 (104)
143 231 Wawak Mirosław
M (110)
1964
M (75) POL
Sklep Biegacza B-B
międzybrodzie żywieckie
2:19:27,4 (165) 4:47:44,8 (105)
144 229 Urbański Robert
M (111)
1972
M (76) POL

Kocierz Rychwałdzki
2:14:50,4 (142) 4:49:56,5 (107)
145 246 Zawisz Mariusz
M (112)
1983
M (77) POL
Radlinioki w biegu
Gaszowice
2:02:46,1 (96) 4:57:18,9 (113)
146 264 Machul Ewa
K (34)
1985
K (15) POL
Dream Run
Warszawa
2:05:47,9 (108) 4:59:08,4 (114)
147 241 Wolny Krzysztof
M (113)
1981
M (78) POL
Durchlotom
Zabrze
2:02:45,0 (95) 4:59:20,8 (116)
148 123 Dziamski Ryszard
M (114)
1976
M (79) POL
Fundacja Iskierka
Chorzów
2:15:07,2 (146) 4:59:54,8 (117)
149 170 Malecki Tomasz
M (115)
1978
M (80) POL

Bytom
2:09:27,7 (129) 5:00:28,5 (119)
150 268 Małecka Anna
K (35)
1978
K (16) POL

Bytom
2:09:27,1 (128) 5:00:29,1 (120)
151 134 Głombik Krzysztof
M (116)
1964
M (81) POL

Książenice
2:20:55,2 (167) 5:01:08,0 (122)
152 196 Pronobis Marek
M (117)
1979
M (82) POL
BWM Team
Bystra
2:06:44,5 (118) 5:01:13,3 (123)
153 124 Dziubański Grzegorz
M (118)
1981
M (83) POL
Opel Active Team
Pyskowice
1:50:15,4 (51) 5:01:20,0 (124)
154 191 Płócienniczak Jakub
M (119)
1975
M (84) POL
Dream Run
Warszawa
2:04:51,6 (105) 5:02:02,1 (125)
155 190 Piętko Dariusz
M (120)
1970
M (85) POL
ORANGE POLSKA
Bielsko-Biała
2:09:51,2 (132) 5:02:30,3 (126)
156 135 Głowacki Jacek
M (121)
1961
M (86) POL
Biegamy z Ochotą
Warszawa
2:12:13,5 (136) 5:04:38,7 (129)
157 102 Balok Artur
M (122)
1979
M (87) POL
MWT
Bielsko-Biała
2:15:41,1 (148) 5:14:24,7 (138)
158 151 Kiec Mateusz
M (123)
1994
M (88) POL
Patataj runner
Bieruń
1:57:39,1 (76) 5:15:11,2 (139)
159 208 Smoter Wojciech
M (124)
1977
M (89) POL
SBRT GLIWICE
Gliwice
2:18:14,1 (156) 5:16:32,9 (140)
160 301 DUDEK GRZEGORZ
M (125)
1979
M (90) POL

GLIWICE
2:22:54,7 (177) 5:19:18,2 (141)
161 148 Kamiński Bartosz
M (126)
1979
M (91) POL

Zielona Góra
2:20:43,8 (166) 5:19:19,3 (142)
162 228 Tyc Mirosław
M (127)
1981
M (92) POL
MOW Jaworze/RYTM
Czechowice-Dziedzice
2:03:05,2 (98) 5:19:25,8 (144)
163 140 Gruszczyk Paweł
M (128)
1982
M (93) POL
RedDebil
Mazańcowice
2:00:18,5 (89) 5:19:28,9 (145)
164 237 Wiśniewski Paweł
M (129)
1988
M (94) POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
2:31:45,5 (192) 5:24:27,0 (151)
165 250 Blaszke Beata
K (36)
1973
K (17) POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
2:19:14,4 (162) 5:28:11,5 (152)
166 259 Janik Izabella
K (37)
1977
K (18) POL

Okrajnik
2:36:45,7 (195) 5:30:06,0 (156)
167 167 Loska Michał
M (130)
1985
M (95) POL
Baran Trail Race
Katowice
2:22:54,0 (176) 5:39:37,4 (158)
168 131 Gaś Piotr
M (131)
1989
M (96) POL

Skoczów
2:11:57,7 (135) 5:40:07,3 (159)
169 284 STRZELCZYK MAGDALENA
K (38)
1984
K (19) POL

TYCHY
2:23:54,2 (179) 5:55:12,4 (162)
170 104 BARANOWSKI ADAM
M (132)
1982
M (97) POL

TYCHY
2:23:53,9 (178) 5:55:12,9 (163)
171 189 Piechowicz Jacek
M (133)
1982
M (98) POL

Gliwice
1:58:59,2 (83) 5:55:18,4 (164)
172 194 Potuszyński Dariusz
M (134)
1969
M (99) POL

Czerwionka-Leszczyny
2:22:28,2 (172) 6:01:09,9 (165)
173 160 KRZYSTAŁA ŁUKASZ
M (135)
1982
M (100) POL

Czerwionka
2:22:32,1 (173) 6:01:10,5 (166)
174 12 Mikołajczak Andrzej
M (136)
M
1976
1977
M (101) POL
POL
Pomarańczowe lwy
Mikołów
Żory
2:17:52,0 (153) 6:09:50,6 (170)
175 114 Chutkiewicz Jerzy
M (137)
1956
M (102) POL

Radomsko
2:26:33,7 (184) 6:21:14,1 (171)
176 187 Piątek Tomasz
M (138)
1978
M (103) POL
WILD BUCHAYS
Pisarzowice
2:26:07,3 (182) 6:22:18,9 (172)
177 278 Piwko Anna
K (39)
1982
K (20) POL
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dz.
Czechowice-Dziedzice
2:32:10,2 (193) 6:23:45,4 (173)
178 201 Randak Marek
M (139)
1969
M (104) POL
W Pogoni za duchem
Będzin
2:06:41,6 (116) 6:41:25,9 (175)
179 178 NOGAJ JANUSZ
M (140)
1977
M (105) POL
OchajoRun & friends
Gliwice
3:50:12,8 (216) 6:51:19,2 (176)
180 249 ŻMUDKA Bartłomiej
M (141)
1978
M (106) POL
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
Rybnik
3:50:17,5 (221) 6:51:41,5 (177)
181 158 Kordiak Rafał
M (142)
1978
M (107) POL
Los Capullos
Bielkso-Biała
2:18:27,7 (158) 6:54:55,3 (179)
182 197 Przesłański Mateusz
M (143)
1976
M (108) POL
Mikamik Czewa
Częstochowa
2:18:27,7 (159) 6:54:55,3 (180)
183 105 Bączewski Paweł
M (144)
1969
M (109) POL
W pogoni za duchem
Będzin
2:14:39,3 (141) 7:00:20,4 (181)
184 169 Magiera Marek
M (145)
1957
M (110) POL
Ultra Beskid Sport
Bielsko-Biała
2:41:08,8 (199) 7:03:15,7 (182)
185 159 Kozioł Marcin
M (146)
1983
M (111) POL

Kraków
3:06:52,3 (209) 7:24:57,2 (183)
186 262 Kurtyka Magdalena
K (40)
1976
K (21) POL

Kraków
3:06:50,4 (208) 7:24:57,8 (184)
187 255 DOBROSZ-KRAKOWCZYK JOANNA
K (41)
1979
K (22) POL
siSTARs NIEPRZYGOTOWANE :-)
Wrocław
2:57:52,1 (205) 7:37:19,5 (185)
188 272 Menżyk Urszula
K (42)
1967
K (23) POL
Luxtorpeda Czerwionka
Stanowice
3:11:59,2 (210) 8:05:37,4 (188)
189 221 Szędzielorz Krystian
M (147)
1982
M (112) POL
Silesia Runners Club
Siemianowice Śląskie
2:47:36,7 (201) 8:19:38,2 (189)
190 257 Grabala Barbara
K (43)
1987
K (24) POL

Tychy
1:54:13,2 (64)
191 211 Sojka Adam
M (148)
1980
M (113) POL
STS BIEGATON Mikołów
Mikołów
1:57:30,4 (74)
192 239 Witas Jacek
M (149)
1975
M (114) POL

Jaworze
2:00:04,7 (88)
193 183 Osiński Robert
M (150)
1980
M (115) POL

Zabrze
2:03:19,9 (99)
194 204 SĘPIOŁ ADAM
M (151)
1980
M (116) POL
TGB Lake Runners
Tychy
2:06:15,7 (110)
195 214 Stryczek Tomasz
M (152)
1981
M (117) POL
Aktywny Weekend
Bielsko-Biała
2:06:17,5 (111)
196 180 Nowak Sebastian
M (153)
1977
M (118) POL
Miechowicka Grupa Biegowa
Bytom
2:09:31,7 (131)
197 108 Bienias Piotr
M (154)
1972
M (119) POL

Warszawa
2:13:38,9 (139)
198 149 Karwacki Damian
M (155)
1984
M (120) POL

Żory
2:14:05,6 (140)
199 210 Smyk Robert
M (156)
1974
M (121) POL
Night Runners/Mustangi/OTK Rzeźnik
Gliwice
2:18:13,4 (155)
200 207 Słowikowski Damian
M (157)
1994
M (122) POL

Gliwice
2:19:24,1 (164)
201 217 Stypa Jerzy
M (158)
1963
M (123) POL
STO-nogi Milanówek
Grodzisk Mazowiecki
2:21:52,2 (170)
202 271 Matyaszewska-Bołdys Agnieszka
K (44)
1975
K (25) POL

Tychy
2:22:41,2 (175)
203 117 CZERNIK ANDRZEJ
M (159)
1953
M (124) POL

41-807 Zabrze
2:25:45,5 (181)
204 185 PAPIEŻ SZYMON
M (160)
1987
M (125) POL
MOCNI POMOCNI
Białka
2:26:08,5 (183)
205 248 Zgórski Grzegorz
M (161)
1977
M (126) POL
SBRT Gliwice
Gliwice
2:27:30,7 (186)
206 146 Janik Ireneusz
M (162)
1973
M (127) POL

Suszec
2:30:39,6 (190)
207 282 Skóra Aneta
K (45)
1981
K (26) POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
2:31:45,5 (191)
208 193 Połeć Krzysztof
M (163)
1981
M (128) POL
Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
2:37:16,9 (196)
209 129 Frosztęga Artur
M (164)
1976
M (129) POL
UKS JUDO MYSŁOWICE
Katowice
2:40:34,0 (198)
210 267 MALSKA-WYROZUMSKA MAŁGORZATA
K (46)
1980
K (27) POL

GLIWICE
2:45:12,6 (200)
211 177 Niciński Denis
M (165)
1992
M (130) POL

Ruda Śląska
2:49:49,6 (202)
212 277 Piechowicz-Kurowska Agata
K (47)
1984
K (28) POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
2:49:50,7 (203)
213 109 Błach Piotr Buła
M (166)
1967
M (131) POL
Opel Activ Team
Gliwice
2:54:24,0 (204)
214 252 Cieślak Sylwia
K (48)
1981
K (29) POL

Gliwice
3:14:10,3 (211)
215 205 Siara Bartosz
M (167)
1980
M (132) POL
dare2run
Sosnowiec
3:14:12,1 (212)
216 144 Hauser Mariusz
M (168)
1984
M (133) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
3:14:34,7 (213)
217 173 Marek Robert
M (169)
1973
M (134) POL

Gliwice
3:25:31,3 (214)
218 285 SZOŁTYSEK BEATA
K (49)
1971
K (30) POL
OchajoRun & friends
RYBNIK
3:50:12,3 (215)
219 107 Beśka Sławomir
M (170)
1970
M (135) POL
OchajoRUN & Friends
Rybnik Ochojec
3:50:13,8 (217)
220 273 Onak Izabela
K (50)
1971
K (31) POL
OchajoRun & Friends
Gliwice
3:50:14,3 (218)
221 125 Florian Krzysztof
M (171)
1979
M (136) POL
OchajoRun & Friends
Ruda Śląska
3:50:15,7 (219)
222 242 Wysocki Tomasz
M (172)
1972
M (137) POL
OchajoRun & Friends
Rybnik
3:50:17,0 (220)
223 116 Czech Marcin
M (173)
1980
M (138) POL
OchajoRun & Friends
Rybnik
3:50:18,7 (223)
224 253 CZECH BOŻENA
K (51)
1981
K (32) POL
OchajoRun & friends
RYBNIK
3:50:19,4 (224)
225 256 Furman Agnieszka
K (52)
1984
K (33) POL
OchajoRUN&Friends
Kraków
3:50:21,3 (225)
226 130 Furman Michał
M (174)
1984
M (139) POL
OchajoRUN&Friends
Kraków
3:50:28,3 (226)

BGTimeSport © 2015-2019