Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OFICJALNE.pdf
WYNIKI KATEGORIE.pdf
XXXI BIEG PRZEŁAJOWY NA GROJEC
Wydarzenie:
WIOSENNY FESTIWAL BIEGOWY 2023
WIOSENNY FESTIWAL BIEGOWY 2023
Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żywcu
Data:
29.04.2023
Miejsce:
Żywiec
Dystans:
4
.900 km
Zgłoszonych:
48
Ukończyło:
47
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-I
K-II
K-III
K-IV
K-V
K-VI
M-I
M-II
M-III
M-IV
M-V
M-VI
M-VII
M-VIII
Klasyfikacja według płci: Mężczyźni
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
22
Wołąkiewicz Piotr
M (1)
1997
M-III (1)
POL
STAŃCZAK Team
Bielsko-Biała
23:55,4
04:52
2
18
Kurowski Andrew
M (2)
1983
M-V (1)
GBR
Żywiec
25:44,4
01:49,0
05:15
3
38
Konkol Dominik
M (3)
1997
M-III (2)
POL
Carbon Silesia Sport
Gilowice
25:54,4
01:59,0
05:17
4
58
Gibiec Przemek
M (4)
1990
M-IV (1)
POL
Olza Cieszyn
Rybarzowice
27:26,0
03:30,6
05:35
5
3
Barcik Dawid
M (5)
1997
M-III (3)
POL
Team Kopeć
Żywiec
27:37,4
03:42,0
05:38
6
67
Krupa Przemysław
M (6)
1983
M-V (2)
POL
Stańczak Team
Mnich
27:41,6
03:46,2
05:39
7
45
Firlej Marek
M (7)
1989
M-IV (2)
POL
PoWoli do celu
Rychwałdek
28:12,7
04:17,3
05:45
8
30
Swety Jakub
M (8)
1981
M-V (3)
POL
MTB Rysianka Team
Węgierska Górka
28:14,9
04:19,5
05:45
9
6
Góra Sławomir
M (9)
1992
M-IV (3)
POL
Alpin Sport Team
Korbielów
28:18,7
04:23,3
05:46
10
48
Szatanik Zbigniew
M (10)
1968
M-VI (1)
POL
Ujsoły
28:34,8
04:39,4
05:49
11
5
Sawicki Lucjan
M (11)
1976
M-V (4)
POL
TEAM BROTHERS
Żywiec
29:02,2
05:06,8
05:55
12
64
Magiera Janusz
M (12)
1963
M-VII (1)
POL
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI
Wodzisław Śląski
29:05,4
05:10,0
05:56
13
40
Fijak Andrzej
M (13)
1967
M-VI (2)
POL
Oaza Rodzin Żywiec
Żywiec
29:29,3
05:33,9
06:01
14
59
Ordzowiały Piotr
M (14)
1967
M-VI (3)
POL
Osielec
29:50,4
05:55,0
06:05
15
26
Caputa Tomasz
M (15)
2007
M-I (1)
POL
BLKS Żywiec
Żywiec
29:58,0
06:02,6
06:06
16
7
Mach Krzysztof
M (16)
1982
M-V (5)
POL
Zabierzów Biega
Zabierzów
30:03,5
06:08,1
06:08
17
2
Nosalik Marek
M (17)
1965
M-VI (4)
POL
MTA
Zywiec
30:36,1
06:40,7
06:14
18
68
Szczypka Piotr
M (18)
1984
M-IV (4)
POL
SCI Górscy Entuzjaści
Chybie
30:58,6
07:03,2
06:19
19
51
Adamczyk Łukasz
M (19)
1981
M-V (6)
POL
UKS Free Sports
Bielsko-Bielsko
31:05,1
07:09,7
06:20
20
62
Kupczak Tadeusz
M (20)
1962
M-VII (2)
POL
Brzuśnik
31:26,8
07:31,4
06:25
21
11
Bilov Oleksandr
M (21)
2007
M-I (2)
UKR
Zawoja
32:46,8
08:51,4
06:41
22
56
Radomski Zbigniew
M (22)
1951
M-VIII (1)
POL
Team Beskidy
Bielsko-Biała
33:01,9
09:06,5
06:44
23
16
Kubaszczyk Jacek
M (23)
1990
M-IV (5)
POL
Ks Kandahar
Żywiec
33:26,9
09:31,5
06:49
24
19
Krzysztof Przybyłko
M (24)
1959
M-VII (3)
POL
Lipowa
34:05,7
10:10,3
06:57
25
29
Trela Szymon
M (25)
1995
M-III (4)
POL
Żywiec
34:47,1
10:51,7
07:05
26
39
Cembala Oskar
M (26)
2008
M-I (3)
POL
Ostre
36:19,2
12:23,8
07:24
27
49
Satława Jarosław
M (27)
1970
M-VI (5)
POL
Żywiec
38:44,0
14:48,6
07:54
28
1
Moczek Kamil
M (28)
1992
M-IV (6)
POL
Żywiec
39:03,2
15:07,8
07:58
29
31
Górny Michał
M (29)
1981
M-V (7)
POL
Żywiec
39:29,1
15:33,7
08:03
30
4
Iwanek Bartosz
M (30)
1986
M-IV (7)
POL
Żywiec
39:42,7
15:47,3
08:06
31
25
Figura Andrzej
M (31)
1951
M-VIII (2)
POL
Cięcina
40:52,8
16:57,4
08:20
32
15
Lorenc Marek
M (32)
1968
M-VI (6)
POL
Żywiec
42:23,9
18:28,5
08:39
33
54
Suchy Franciszek
M (33)
1952
M-VIII (3)
POL
Tkkf Beskidek
Bielsko-Biała
43:26,8
19:31,4
08:52
34
14
Bugajski Stanisław
M (34)
1951
M-VIII (4)
POL
Żywiec
49:50,7
25:55,3
10:10
35
10
Pawlik Emil
M (35)
1951
M-VIII (5)
POL
Oaza Rodzin
Żywiec
54:45,5
30:50,1
11:10
BGTimeSport
© 2015 - 2024