Toggle navigation
Zawody
MaratonBeskidy.pdf
MPMaratonNW.pdf
VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Wydarzenie:
XV Maraton Beskidy VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
XV Maraton Beskidy VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
Data:
05.11.2022
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Dystans:
42
.200 km
Zgłoszonych:
51
Ukończyło:
42
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-I
K-II
K-III
K-IV
K-V
K-VI
M-I
M-II
M-III
M-IV
M-V
M-VI
Klasyfikacja według płci: Mężczyźni
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
15km
Czas
Strata
min/km
Kara
1
204
Członkowski Krzysztof
M (1)
1976
M-III (1)
POL
OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
Szczekociny
1:50:08,0(5)
5:15:07,7
07:28
2
243
Wilczek Krzysztof
M (2)
1973
M-III (2)
POL
Cidry Lotajom
Zębowice
1:50:07,8(4)
5:21:48,6
06:40,9
07:37
3
210
Hałas Marcin
M (3)
1984
M-II (1)
POL
Czechowice - Dziedzice
1:50:08,4(6)
5:31:55,1
16:47,4
07:51
4
251
Gratka Mirosław
M (4)
1973
M-III (3)
POL
Kojszówka
1:50:45,5(8)
5:33:01,1
17:53,4
07:53
5
230
Pietrzyk Jarosław
M (5)
1983
M-II (2)
POL
Nordic Team Częstochowa
Częstochowa
1:50:17,9(7)
5:34:17,3
19:09,6
07:55
6
221
Kowalak Robert
M (6)
1984
M-II (3)
POL
Marsz Po Zdrowie
Kostrzyn
1:44:12,5(2)
5:36:19,5
21:11,8
07:58
05:00,0
7
214
Karpiński Sebastian
M (7)
1981
M-III (4)
POL
Wesołe Górki
Wyżyny-Zachód
1:52:43,4(9)
5:38:25,9
23:18,2
08:01
8
206
Frąckowiak Krzysztof
M (8)
1970
M-IV (1)
POL
ŚWIADOMI SIEDLCE
Siedlce
1:54:21,2(10)
5:39:55,8
24:48,1
08:03
9
226
Makowski Jan
M (9)
1960
M-V (1)
POL
Rybnik
1:58:20,8(11)
5:49:54,1
34:46,4
08:17
10
222
Kowalski Marek
M (10)
1964
M-IV (2)
POL
Strzebiń
2:05:16,7(20)
6:07:08,7
52:01,0
08:42
11
219
Konik Grzegorz
M (11)
1969
M-IV (3)
POL
KS KANDAHAR /OKB ZADYSZKA
Przeciszów
2:03:43,3(16)
6:09:43,9
54:36,2
08:45
12
242
Ujejski Zbigniew
M (12)
1958
M-V (2)
POL
Stowarzyszenie Kijomaniacy
Myszków
2:05:14,1(19)
6:19:31,3
1:04:23,6
08:59
13
229
Pasik Michał
M (13)
1975
M-III (5)
POL
Kalisia Nordic Team
Kalisz
1:59:01,8(12)
6:21:39,8
1:06:32,1
09:02
14
203
Cyrus Bogdan
M (14)
1970
M-IV (4)
POL
Silesia Nordic Team
Strzebiń
2:15:46,1(28)
6:30:00,0
1:14:52,3
09:14
15
208
Grajny Piotr
M (15)
1968
M-IV (5)
POL
Włóczykije Powiatu Suskiego
Lachowice
2:09:59,5(22)
6:30:48,0
1:15:40,3
09:15
16
225
Macholc Piotr
M (16)
1956
M-V (3)
POL
ŻÓŁWIK
Dąnrowa Górnicza
2:13:35,3(26)
6:38:29,8
1:23:22,1
09:26
17
238
Stańczyk Andrzej
M (17)
1960
M-V (4)
POL
PoWoli do Celu
Wola
2:02:35,9(15)
6:47:23,3
1:32:15,6
09:39
18
213
Kabata Jarosław
M (18)
1970
M-IV (6)
POL
NORDIC SPORT 2021
Tarnowskie Góry
2:12:42,5(25)
6:47:28,7
1:32:21,0
09:39
19
244
Wiśniewski Roman
M (19)
1954
M-V (5)
POL
Twardorzeczka
2:13:58,3(27)
6:49:49,4
1:34:41,7
09:42
20
240
Trybuła Stanisław
M (20)
1967
M-IV (7)
POL
STF-ZP Orzeł Team Spytkowice
Spytkowice
2:11:54,9(23)
6:52:10,6
1:37:02,9
09:46
21
247
Wysocki Andrzej
M (21)
1975
M-III (6)
POL
Klub KApS
Skórzec
2:15:48,9(30)
6:57:36,9
1:42:29,2
09:53
22
227
Marchewka Andrzej
M (22)
1958
M-V (6)
POL
13 Śląska Brygada OT Katowice
Preczów
2:16:02,8(31)
7:04:42,5
1:49:34,8
10:03
DNF
246
Wojtowicz Tomasz
M
1990
M-II
POL
Krosno
Krosno
1:47:57,1(3)
DNF
201
Ballok Vladimir
M
1959
M-V
SVK
SKALITE
Skalite
DNS
205
Duda Dariusz
M
1962
M-V
POL
Pszczew
DNS
211
Jarych Jarosław
M
1972
M-IV
POL
Dynamic
Poznań
DNS
216
Kępa Andrzej
M
1951
M-VI
POL
Family Team Kępa Sport
Koszalin
DNS
237
Sobkowski Janusz
M
1952
M-VI
POL
Dudek Team
Łodygowice
BGTimeSport
© 2015 - 2024