Toggle navigation
Zawody
WYNIKI KATEGORIE.pdf
Mistrzostwa woj. śląskiego w biegach górskich - U12
Wydarzenie:
XI Bieg Na Stożek - Mistrzostwa Śląska w Biegach Górskich
XI Bieg Na Stożek - Mistrzostwa Śląska w Biegach Górskich
Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy DIAMENT
Data:
12.11.2022
Miejsce:
Wisła Łabajów
Dystans:
0
.800 km
Zgłoszonych:
28
Ukończyło:
27
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-U12
M-U12
PZLA
Klasyfikacja w kategorii: PZLA
(PZLA)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Klub
Licencja
Wynik
Strata
Tempo
1
63
MATROS Filip
M (2)
2011
M-U12 (2)
MKS Brenna Górki
Z/6493/22
05:51,5
07:19
2
66
PASKUDA Ignacy
M (3)
2012
M-U12 (3)
MKS-SMS Victoria Racibórz
Z/9534/21
05:56,9
00:05,4
07:26
3
61
CIEŚLIŃSKI Stefan
M (4)
2011
M-U12 (4)
MKS-R Centrum Dzięgielów
Z/2839/22
06:04,0
00:12,5
07:35
4
38
ANTCZAK Kalina
K (1)
2012
K-U12 (1)
MKS-SMS Victoria Racibórz
Z/2802/21
06:22,2
00:30,7
07:57
5
35
MADEJ Zofia
K (2)
2011
K-U12 (2)
LKS Pogórze Skoczów
Z/3932/21
06:31,7
00:40,2
08:09
6
65
WILK Mikołaj
M (6)
2011
M-U12 (6)
UKS 5 Plus Rydułtowy
Z/2282/22
06:33,1
00:41,6
08:11
7
36
STEC Lena
K (3)
2011
K-U12 (3)
LKS Pogórze Skoczów
Z/3933/21
06:36,9
00:45,4
08:16
8
30
BIHUN Gabriela
K (4)
2011
K-U12 (4)
MKS Brenna Górki
Z/6492/22
06:50,0
00:58,5
08:32
9
62
GRUSZKA Nataniel
M (8)
2011
M-U12 (8)
UKS 5 Plus Rydułtowy
Z/2283/22
06:51,7
01:00,2
08:34
10
37
WOJTYŁA Aleksandra
K (5)
2011
K-U12 (5)
LKS Pogórze Skoczów
Z/3934/21
06:52,0
01:00,5
08:35
11
43
RUSEK Karolina
K (7)
2012
K-U12 (7)
RMKS Rybnik
Z/6139/22
07:09,6
01:18,1
08:57
12
64
PROCHOT Igor
M (9)
2011
M-U12 (9)
MKS-R Centrum Dzięgielów
Z/2840/22
07:27,4
01:35,9
09:19
13
34
GŁOWACKA Oliwia
K (8)
2011
K-U12 (8)
KS Sprint Bielsko-Biała
Z/2535/22
07:29,7
01:38,2
09:22
14
31
BURCZYK Hanna
K (9)
2011
K-U12 (9)
LKS Pogórze Skoczów
Z/4341/22
07:44,4
01:52,9
09:40
15
33
GIELATA Kalina
K (10)
2011
K-U12 (10)
LKS Pogórze Skoczów
Z/1545/22
07:51,3
01:59,8
09:49
16
32
DODRA Agnieszka
K (11)
2011
K-U12 (11)
MKS Brenna Górki
Z/6491/22
07:56,3
02:04,8
09:55
17
44
SMOLORZ Weronika
K (12)
2012
K-U12 (12)
UKS Diament Godów
Z/7673/21
07:59,0
02:07,5
09:58
18
46
KHELOUF Aliyah
K (14)
2014
K-U12 (14)
UKS Trójka Mikołów
Z/0561/22
08:12,4
02:20,9
10:15
19
39
GOGÓŁKA Kamila
K (15)
2012
K-U12 (15)
LKS Pogórze Skoczów
Z/1546/22
08:14,8
02:23,3
10:18
20
40
KOWOL Magdalena
K (16)
2012
K-U12 (16)
RMKS Rybnik
Z/6150/22
08:19,4
02:27,9
10:24
21
45
GAJDA Alicja
K (17)
2014
K-U12 (17)
UKS Diament Godów
Z/1578/22
08:22,7
02:31,2
10:28
BGTimeSport
© 2015 - 2024