Toggle navigation
Zawody
SENIOR/KA.pdf
U20.pdf
U18.pdf
U16.pdf
U14.pdf
U12.pdf
NW.pdf
Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich - U16 - 2,4km
Wydarzenie:
GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich
GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich
Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy DIAMENT w Godowie
Data:
10.04.2022
Miejsce:
Bielsko-Biała
Dystans:
2
.400 km
Zgłoszonych:
42
Ukończyło:
38
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-U16
M-U16
Klasyfikacja według płci: Kobiety
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
PZLA
Klub
Licencja
Wynik
Strata
Tempo
1
62
PAJĘCKA Lena
K (1)
2007
K-U16 (1)
PZLA
WLKS Wrocław
Z/0737/18
12:50,0
05:20
2
61
NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota
K (2)
2007
K-U16 (2)
PZLA
KS Energetyk Poznań
Z/3133/19
12:56,7
00:06,7
05:23
3
59
LACHOWSKA Aurelia
K (3)
2007
K-U16 (3)
PZLA
KS Sprint Bielsko-Biała
Z/2783/19
13:11,9
00:21,9
05:29
4
67
TYCZYŃSKA Amelia
K (4)
2007
K-U16 (4)
PZLA
UKS Achilles Leszno
Z/2007/20
13:21,6
00:31,6
05:34
5
72
ZAREMBA Zuzanna
K (5)
2007
K-U16 (5)
PZLA
MKS Juvenia Puszczykowo
Z/0989/22
14:14,2
01:24,2
05:55
6
71
WASIELEWSKA Roksana
K (6)
2007
K-U16 (6)
PZLA
OKS Skra Warszawa
Z/0993/20
14:16,0
01:26,0
05:56
7
50
JAGUCAK Kornelia
K (7)
2007
K-U16 (7)
PZLA
LKS Znicz Biłgoraj
Z/0453/21
14:16,1
01:26,1
05:56
8
42
BANAŚ Roksana
K (8)
2008
K-U16 (8)
PZLA
UKS Romer Rabka-Zdrój
Z/13030/21
14:17,2
01:27,2
05:57
9
54
KOWRYGO Antonina
K (9)
2007
K-U16 (9)
PZLA
KS Sprint Bielsko-Biała
Z/9245/21
14:20,6
01:30,6
05:58
10
48
GIEJBATOW Julia
K (10)
2008
K-U16 (10)
PZLA
UKS Filipides Teresin
Z/1569/19
14:49,8
01:59,8
06:10
11
58
KUREK Roksana
K (11)
2008
K-U16 (11)
PZLA
UKS Kusy Bukowno
Z/2584/18
15:07,8
02:17,8
06:18
12
45
BUDKOWSKA Stella
K (12)
2008
K-U16 (12)
PZLA
UKS Chromik Mysłowice
Z/2905/19
15:09,5
02:19,5
06:18
13
68
URBAŚ Sara
K (13)
2008
K-U16 (13)
PZLA
KS Sprint Bielsko-Biała
Z/2777/19
15:12,6
02:22,6
06:20
14
70
SMYLA Julia
K (14)
2008
K-U16 (14)
PZLA
UKS Diament Godów
Z/2086/20
15:44,1
02:54,1
06:33
15
65
SITEK Olivia
K (15)
2008
K-U16 (15)
PZLA
UKS Diament Godów
Z/2085/20
15:49,0
02:59,0
06:35
16
51
JAWORSKA Oliwia
K (16)
2007
K-U16 (16)
PZLA
MULKS Juvenia Głuchołazy
Z/0866/20
15:59,9
03:09,9
06:39
17
55
KOSZANY Emilia
K (17)
2008
K-U16 (17)
PZLA
UKS Diament Godów
Z/2084/20
16:18,4
03:28,4
06:47
18
66
ŚMIECHOWSKA Zuzanna
K (18)
2008
K-U16 (18)
PZLA
LKS Zuza Running Team Opoczno
Z/2624/21
17:13,0
04:23,0
07:10
19
64
SĘK Alessandra
K (19)
2008
K-U16 (19)
PZLA
UKS Romer Rabka-Zdrój
Z/9935/21
17:45,1
04:55,1
07:23
20
43
BARANSKA Amelia
K (20)
2008
K-U16 (20)
PZLA
LKB Rudnik
Z/7942/21
18:26,3
05:36,3
07:40
21
53
KOWALIK Wiktoria
K (21)
2008
K-U16 (21)
PZLA
LKB Rudnik
Z/2585/22
19:46,6
06:56,6
08:14
22
57
KULETA Wiktoria
K (22)
2007
K-U16 (22)
PZLA
LKS Zuza Running Team Opoczno
Z/6098/21
19:47,6
06:57,6
08:14
23
44
BASA Noemi
K (23)
2007
K-U16 (23)
PZLA
LKB Rudnik
Z/1247/22
20:55,2
08:05,2
08:43
24
56
KULAWIAK Julia
K (24)
2008
K-U16 (24)
PZLA
KS Victoria Trzebinia
Z/2621/19
21:00,1
08:10,1
08:45
DNF
52
KIEŁBASA Anna
K
2008
K-U16
PZLA
LKS Zuza Running Team Opoczno
Z/0886/22
DNF
60
ŁUKASZEWSKA Judyta
K
2008
K-U16
PZLA
KS Sprint Bielsko-Biała
Z/9246/21
BGTimeSport
© 2015 - 2024