Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
Przegoń raka razem z Zuzią
Wydarzenie:
Przegoń raka razem z Zuzią
Przegoń raka razem z Zuzią
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
21.08.2021
Miejsce:
Pawłowice
Dystans:
5
.000 km
Zgłoszonych:
256
Ukończyło:
210
Nieklasyfikowani:
46
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K20
K30
K40
K50
K60
M20
M30
M40
M50
M60
Klasyfikacja w kategorii: M40
(M40)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
281
Pruszyński Sławomir
M (8)
1981
M40 (1)
POL
22:25,1
04:29
2
71
Heda Sebastian
M (9)
1981
M40 (2)
POL
Fartlek
Pawłowice
22:45,6
00:20,5
04:33
3
207
Trawnicki Maciej
M (10)
1978
M40 (3)
POL
Jastrzębie-Zdrój
23:12,7
00:47,6
04:38
4
77
Jakubowski Bartek
M (12)
1981
M40 (4)
POL
Pawłowice
23:40,6
01:15,5
04:44
5
102
Lipiński Daniel
M (13)
1981
M40 (5)
POL
BIegiem Przez Góry
Jastrzębie Zdroj
23:45,5
01:20,4
04:45
6
189
Starzec Marek
M (18)
1981
M40 (6)
POL
Pawłowice
24:48,9
02:23,8
04:57
7
45
Fizia Radosław
M (21)
1981
M40 (7)
POL
#zuzawalczaca
Zbytków
24:59,9
02:34,8
04:59
8
17
Bokłak Mariusz
M (22)
1976
M40 (8)
POL
zuzawalcząca
Pawłowice
25:00,6
02:35,5
05:00
9
48
Gałuszka Mateusz
M (23)
1980
M40 (9)
POL
RUNTEAM PAWŁOWICE
Pawłowice
25:07,0
02:41,9
05:01
10
35
Dajnak Dominik
M (27)
1981
M40 (10)
POL
Żory
26:20,5
03:55,4
05:16
11
72
Herman Damian
M (30)
1972
M40 (11)
POL
KS Warszowice
Warszowice
26:37,9
04:12,8
05:19
12
233
Żbel Michał
M (35)
1978
M40 (12)
POL
HRmax Żory
Zebrzydowice
27:09,2
04:44,1
05:25
13
86
Kędzierski Krzysztof
M (43)
1972
M40 (13)
POL
Rybnik
28:28,7
06:03,6
05:41
14
143
Osikowski Grzegorz
M (47)
1976
M40 (14)
POL
Nessi Time Żory
Żory
28:56,2
06:31,1
05:47
15
15
Bojarski Krzysztof
M (50)
1977
M40 (15)
POL
Pawłowice
29:01,4
06:36,3
05:48
16
85
Kawalec Grzegorz
M (56)
1975
M40 (16)
POL
Orzesze
29:48,7
07:23,6
05:57
17
171
Różański Marek
M (57)
1973
M40 (17)
POL
Przegoń Raka Dla Dzieciaka
Zduńska Wola
30:01,6
07:36,5
06:00
18
20
Borsukowski Miłosz
M (60)
1980
M40 (18)
POL
Jastrzębie-Zdrój
30:33,6
08:08,5
06:06
19
116
Michalak Krzysztof
M (64)
1975
M40 (19)
POL
Jastrzębie-Zdrój
31:22,8
08:57,7
06:16
20
127
Mróz Mirosław
M (66)
1980
M40 (20)
POL
Wodzisław Śląski
31:23,3
08:58,2
06:16
21
78
Jędryka Sebastian
M (68)
1979
M40 (21)
POL
GB Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
31:44,4
09:19,3
06:20
22
257
Dziedzic Bernard
M (73)
1979
M40 (22)
POL
33:14,5
10:49,4
06:38
23
50
Gawlas Marcin
M (78)
1981
M40 (23)
POL
One Man Run for Zuza
Pawłowice
35:03,2
12:38,1
07:00
24
170
Rajski Jacek
M (79)
1978
M40 (24)
POL
Opony Serafinowski
Pawłwowice
35:35,1
13:10,0
07:07
25
161
Połącarz Adam
M (80)
1981
M40 (25)
POL
#zuzawalczaca
Bielsko-Biała
37:06,8
14:41,7
07:25
26
46
Frymarkiewicz Arkadiusz
M (81)
1980
M40 (26)
POL
SiTG
Strumień
37:36,7
15:11,6
07:31
27
145
Ossowski Grzegorz
M (83)
1981
M40 (27)
POL
#zuzawalczaca
Dębowiec
38:25,2
16:00,1
07:41
28
105
Lisowski Arkadiusz
M (84)
1976
M40 (28)
POL
Pawłowice
38:26,7
16:01,6
07:41
29
118
Micor Mirosław
M (88)
1972
M40 (29)
POL
Jastrzębie-Zdrój
38:50,3
16:25,2
07:46
30
256
Urbaczka Bogdan
M (89)
1978
M40 (30)
POL
39:59,8
17:34,7
07:59
31
210
Urbaczka Bogdan
M (102)
1977
M40 (31)
POL
Pawłowice
53:52,8
31:27,7
10:46
32
12
Bieniarz Michał
M (103)
1981
M40 (32)
POL
Pawłowice
53:53,7
31:28,6
10:46
DNS
73
Jackowski Tomasz
M
1975
M40
POL
SuperPiechurzy
Bielsko-Biała
DNS
132
Naumczyk Mariusz
M
1977
M40
POL
Jasienica
DNS
163
Porwisz Tomasz
M
1975
M40
POL
GOS Pawłowice
Pawłowice
BGTimeSport
© 2015 - 2024