Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
GrandPrix.pdf
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
13.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10
.000 km
Zgłoszonych:
174
Ukończyło:
158
Nieklasyfikowani:
16
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K1
K2
K3
M1
M2
M3
M4
GP
Klasyfikacja według płci: Kobiety
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
GP
Kraj
Klub
Miasto
Czas
Strata
min/km
1
131
Janiszewska Olga
K (1)
1993
K1 (1)
POL
Go Aptiv!/EskadraKraków
Nowy Sącz
47:58,1
04:47
2
25
Bazułka Aleksandra
K (2)
1995
K1 (2)
POL
Buff Team Poland
Katowice
52:02,7
04:04,6
05:12
3
126
Kąś Iwona
K (3)
1980
K2 (1)
POL
TIK TEAM
Kraków
53:52,3
05:54,2
05:23
4
80
Naczyk Marta
K (4)
1989
K1 (3)
GP (20)
POL
Dietetyk FNS / Dynafit
Gdynia
54:17,9
06:19,8
05:25
5
30
Zych Katarzyna
K (5)
1979
K2 (2)
GP (22)
POL
Bonnie&Clyde
Tarnów
55:04,2
07:06,1
05:30
6
94
Bukała Oktawia
K (6)
1991
K1 (4)
POL
Vege Runners
Warszawa
55:55,7
07:57,6
05:35
7
6
Majewska Edyta
K (7)
1983
K2 (3)
POL
Widłorogi
Wołomin
56:05,3
08:07,2
05:36
8
47
Fogiel-Pawłowska Agnieszka
K (8)
1979
K2 (4)
GP (27)
POL
Wrocław
57:09,6
09:11,5
05:42
9
76
Galica Katarzyna
K (9)
1978
K2 (5)
POL
Poronin
57:20,6
09:22,5
05:44
10
119
Król Elżbieta
K (10)
1971
K3 (1)
POL
Eskadra Kraków
Krakow
57:38,2
09:40,1
05:45
11
132
Kotaś Beata
K (11)
1983
K2 (6)
POL
BW
Kraków
59:29,9
11:31,8
05:56
12
114
Gąsienica-Roj Anna
K (12)
1975
K2 (7)
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
1:00:30,6
12:32,5
06:03
13
24
Nowacka Małgorzata
K (13)
1972
K2 (8)
POL
NO NAME TEAM
Koło
1:01:12,8
13:14,7
06:07
14
15
Polańska Patrycja
K (14)
1997
K1 (5)
POL
Zakopane
1:01:30,6
13:32,5
06:09
15
142
Kowalczyk Maria
K (15)
1976
K2 (9)
GP (35)
POL
Lipnica Mala
1:01:40,8
13:42,7
06:10
16
93
Gniadek Małgorzata
K (16)
1973
K2 (10)
POL
Dabex Bolt
Kraków
1:02:06,6
14:08,5
06:12
17
65
Bednarz Marta
K (17)
1981
K2 (11)
POL
Adidas Runners Warsaw
Warszawa
1:03:33,4
15:35,3
06:21
18
129
Kupczak Bogusława
K (18)
1967
K3 (2)
POL
Brzuśnik
1:03:42,9
15:44,8
06:22
19
66
Łucjanek Justyna
K (19)
1981
K2 (12)
GP (38)
POL
Warszawa
1:03:58,0
15:59,9
06:23
20
26
Nowakowska Katarzyna
K (20)
1982
K2 (13)
POL
adidas Runners Warsaw
Warszawa
1:04:19,4
16:21,3
06:25
21
87
Bojarska Beata
K (21)
1984
K2 (14)
GP (39)
POL
BW
Kraków
1:04:41,7
16:43,6
06:28
22
58
Zygmunt Monika
K (22)
1972
K2 (15)
POL
Giedlarowa
1:06:14,2
18:16,1
06:37
23
16
Stachecka Marta
K (23)
1993
K1 (6)
POL
Poznań
1:06:27,5
18:29,4
06:38
24
155
Sobczak Karolina
K (24)
1986
K2 (16)
POL
Kraków
1:06:51,4
18:53,3
06:41
25
18
Golon Marlena
K (25)
1975
K2 (17)
POL
Golon Team
Sicienko
1:08:07,6
20:09,5
06:48
26
120
Kołbut Iwona
K (26)
1987
K1 (7)
POL
Eskadra Kraków
Kraków
1:08:20,9
20:22,8
06:50
27
173
Polanowska-Lenart Aleksandra
K (27)
1981
K2 (18)
POL
Warszawa
1:09:35,3
21:37,2
06:57
28
49
Pałkowska Agata
K (28)
1973
K2 (19)
GP (44)
POL
Kraków
1:13:05,3
25:07,2
07:18
29
46
Mikulska Aneta
K (29)
1979
K2 (20)
POL
Okuniew
1:13:09,9
25:11,8
07:18
30
135
Ostapczuk Marzena
K (30)
1977
K2 (21)
POL
TG SOKÓŁ ZAKOPANE
Nowy Targ
1:14:58,4
27:00,3
07:29
31
1
Prymakowska Barbara
K (31)
1943
K3 (3)
POL
niezrzeszona
Tarnow
1:15:51,3
27:53,2
07:35
32
33
Żyra Agnieszka
K (32)
1991
K1 (8)
POL
Kraków
1:16:31,1
28:33,0
07:39
33
20
Kochańska Joanna
K (33)
1977
K2 (22)
POL
Kochasia
Sicienko
1:18:42,1
30:44,0
07:52
34
12
Bielska Irmina
K (34)
1980
K2 (23)
POL
Zawsze & Wszędzie Oleśnica
Oleśnica
1:19:07,5
31:09,4
07:54
35
117
Klamerus Izabela
K (35)
1973
K2 (24)
POL
Zakopane
1:21:38,1
33:40,0
08:09
36
154
Noga Aleksandra
K (36)
1984
K2 (25)
POL
Zakopane
1:24:58,1
37:00,0
08:29
37
153
Sadowska Magdalena
K (37)
1979
K2 (26)
POL
Piaseczno
1:24:58,4
37:00,3
08:29
38
149
Górka Katarzyna
K (38)
1975
K2 (27)
POL
Górka Team
Szaflary
1:25:09,5
37:11,4
08:30
39
7
Stawińska Maria
K (39)
1994
K1 (9)
POL
Poznań
1:34:40,1
46:42,0
09:28
40
21
Malepsza Ewa
K (40)
1976
K2 (28)
POL
Zakopane
1:39:41,3
51:43,2
09:58
41
19
Woźniak Katarzyna
K (41)
1976
K2 (29)
POL
Kościelisko
1:39:42,7
51:44,6
09:58
DNS
13
Behounek Małgorzata
K
1961
K3
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
DNS
52
Kulińska Janina
K
1985
K2
POL
TG Sokół Zakopane
Poronin
DNS
55
Górecka Katarzyna
K
1978
K2
POL
Goorecki Team
Leszno
DNS
61
Łagoda - Łuczyńska Alicja
K
1975
K2
POL
Kłodawa
DNS
71
Tabaszewska Karolina
K
1981
K2
GP
POL
www.loveina.pl
Zakopane
DNS
100
Zielak Aldona
K
1974
K2
POL
Warszawa
DNS
140
Marszałek Monika
K
1975
K2
POL
Warszawa
DNS
145
Zielińska Adrianna
K
1991
K1
POL
powieki.pl
Bydgoszcz
BGTimeSport
© 2015 - 2024