Toggle navigation
Zawody
10 km.pdf
5 km.pdf
NW.pdf
DT.pdf
V Jubileuszowy Bieg Mikołajowy Jaworzno - 10 km
Wydarzenie:
V Jubileuszowy Bieg Mikołajowy Jaworzno
V Jubileuszowy Bieg Mikołajowy Jaworzno
Organizator:
Harcerski Klub Podróżnika TEAM
Data:
07.12.2019
Miejsce:
Jaworzno
Dystans:
10
.000 km
Zgłoszonych:
76
Ukończyło:
72
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-15
K-35
K-50
M-15
M-35
M-50
Klasyfikacja według płci: Mężczyźni
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
218
Hetman Radosław
M (1)
1981
M-35 (1)
POL
Grupa Nomax
Jaworzno
40:42,2
04:04
2
253
Piętak Jacek
M (2)
1978
M-35 (2)
POL
PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy
Jaworzno
46:07,9
05:25,7
04:36
3
232
Kozioł Kamil
M (3)
1994
M-15 (1)
POL
Młoszowa
46:12,1
05:29,9
04:37
4
214
Filuś Stanisław
M (4)
1965
M-50 (1)
POL
KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza
Mysłowice
46:31,0
05:48,8
04:39
5
250
Oramus Paweł
M (5)
1987
M-15 (2)
POL
Skawina Biega
Gołuchowice
47:08,3
06:26,1
04:42
6
223
Józefik Dawid
M (6)
1985
M-15 (3)
POL
Chrzanów
47:29,5
06:47,3
04:44
7
216
Gigoń Dariusz
M (7)
1967
M-50 (2)
POL
KB MCKIS JAWORZNO
Jaworzno
47:48,8
07:06,6
04:46
8
207
Cierpioł Andrzej
M (8)
1993
M-15 (4)
POL
sacky runners
Jaworzno
48:04,7
07:22,5
04:48
9
241
Malinowski Krzysztof
M (9)
1969
M-50 (3)
POL
PoWoli do celu
Gilowice
48:21,5
07:39,3
04:50
10
247
Oblizajek Paweł
M (10)
1993
M-15 (5)
POL
Warchlaki Adelajdy
Jaworzno
48:54,9
08:12,7
04:53
11
210
Dembecki Marcin
M (11)
1978
M-35 (3)
POL
Łemkowyna Ultra Trail
Siemianowice Śląskie
49:13,6
08:31,4
04:55
12
243
Myjak Ireneusz
M (12)
1973
M-35 (4)
POL
KUSY Bukowno
Bukowno
49:46,9
09:04,7
04:58
13
249
Omelczuk Artur
M (13)
1980
M-35 (5)
POL
Subra GRP
Sosnowiec
50:13,2
09:31,0
05:01
14
213
Dziurzyński Adrian
M (14)
1988
M-15 (6)
POL
Bukowno
50:16,4
09:34,2
05:01
15
222
Jeleń Marek
M (15)
1973
M-35 (6)
POL
parkrun chrzanów
Trzebinia
50:17,7
09:35,5
05:01
16
244
Niedziela Sebastian
M (16)
1988
M-15 (7)
POL
Jaworzno
50:53,8
10:11,6
05:05
17
251
Palion Marcin
M (17)
1980
M-35 (7)
POL
Harpagan Beast
Jaworzno
51:11,6
10:29,4
05:07
18
271
Szwedo Artur
M (18)
1994
M-15 (8)
POL
Harpagan Beast
Jaworzno
52:02,2
11:20,0
05:12
19
261
Stachelczyk Daniel
M (19)
1986
M-15 (9)
POL
Jaworzno
52:14,6
11:32,4
05:13
20
274
WIERCIOCH ŁUKASZ
M (20)
1982
M-35 (8)
POL
OLKUSZ
52:24,5
11:42,3
05:14
21
280
Żelech Grzegorz
M (21)
1985
M-15 (10)
POL
PoWoli do celu
Wola
52:28,2
11:46,0
05:14
22
283
SAGNARD Florent
M (22)
1975
M-35 (9)
FRA
Villeurbanne 69100
52:49,3
12:07,1
05:16
23
240
Malciak Ireneusz
M (23)
1976
M-35 (10)
POL
Jaworzno
53:09,2
12:27,0
05:18
24
227
Kaziród Wojciech
M (24)
1984
M-35 (11)
POL
Ogrodzieniec
53:21,9
12:39,7
05:20
25
276
Wilkosz Wojciech
M (25)
1969
M-50 (4)
POL
Jaworzno
53:25,4
12:43,2
05:20
26
208
Czech Przemysław
M (26)
1985
M-15 (11)
POL
Jaworzno
54:50,1
14:07,9
05:29
27
260
SCHMIDT MARIUSZ
M (27)
1972
M-35 (12)
POL
ORANGE POLSKA
SOSNOWIEC
55:01,6
14:19,4
05:30
28
217
Grabowski Jan
M (28)
1964
M-50 (5)
POL
Skawina Biega
Gołuchowice
55:09,3
14:27,1
05:30
29
281
Żydek Grzegorz
M (29)
1968
M-50 (6)
POL
Nie
Roczny
56:11,9
15:29,7
05:37
30
256
Rusek Paweł
M (30)
1965
M-50 (7)
POL
KUSY Bukowno
Bukowno
57:53,6
17:11,4
05:47
31
267
Szczepanowski Bogusław
M (31)
1984
M-35 (13)
POL
Katowice
58:47,8
18:05,6
05:52
32
259
Samborski Marcin
M (32)
1979
M-35 (14)
POL
Chrzanów
59:09,5
18:27,3
05:54
33
229
Kopacz Mateusz
M (33)
1982
M-35 (15)
POL
Rozkochów
59:22,5
18:40,3
05:56
34
263
Studziżba Paweł
M (34)
1971
M-35 (16)
POL
Creative Bochnia biega team
Proszówki
1:00:18,6
19:36,4
06:01
35
212
DYLAG MAREK
M (35)
1961
M-50 (8)
POL
KB MCKiS Jaworzno
Jaworzno
1:00:28,3
19:46,1
06:02
36
233
KRAWCZYKIEWICZ MARCIN
M (36)
1974
M-35 (17)
POL
Chrzanów
1:00:52,8
20:10,6
06:05
37
262
Stercel Krzysztof
M (37)
1958
M-50 (9)
POL
Jaworzno
1:00:56,3
20:14,1
06:05
38
255
Rupka Michał
M (38)
1980
M-35 (18)
POL
Sosnowiec
1:01:04,5
20:22,3
06:06
39
268
Szczygieł Robert
M (39)
1974
M-35 (19)
POL
Dąbrowa Górnicza
1:02:23,2
21:41,0
06:14
40
203
Barchnicki Jarosław
M (40)
1977
M-35 (20)
POL
Tychy
1:02:28,8
21:46,6
06:14
41
205
Bernisz Krzysztof
M (41)
1977
M-35 (21)
POL
Jaworzno
1:02:34,7
21:52,5
06:15
42
206
Białas Konrad
M (42)
1999
M-15 (12)
POL
WSB Jaworzno
Jaworzno
1:02:52,9
22:10,7
06:17
43
219
Jamrozik Adrian
M (43)
1989
M-15 (13)
POL
Husaria Race Team
Kraków
1:03:24,2
22:42,0
06:20
44
264
Sułek Cezary
M (44)
1968
M-50 (10)
POL
Jaworzno
1:03:26,2
22:44,0
06:20
45
266
Stano Grzegorz
M (45)
1967
M-50 (11)
POL
KB MCKIS Jaworzno
Jaworzno
1:04:23,3
23:41,1
06:26
46
285
Wernio Dariusz
M (46)
1963
M-50 (12)
POL
Jaworzno
1:04:36,9
23:54,7
06:27
47
278
Ziental Grzegorz
M (47)
1969
M-50 (13)
POL
Rebellion of Free Runners
Sosnowiec
1:04:40,9
23:58,7
06:28
48
204
Bartoszewicz Bartłomiej
M (48)
1987
M-15 (14)
POL
Zagórze
1:05:02,0
24:19,8
06:30
49
231
Kozieł Kamil
M (49)
1986
M-15 (15)
POL
Dąbrowa Górnicza
1:05:07,4
24:25,2
06:30
50
279
Żak Maciej
M (50)
2002
M-15 (16)
POL
Jaworzno
1:06:07,6
25:25,4
06:36
51
258
Saczka Sławek
M (51)
1975
M-35 (22)
POL
Myślachowice
1:11:06,5
30:24,3
07:06
52
237
Kwaśniewski Marcin
M (52)
1971
M-35 (23)
POL
Eine Sportgruppe
Mysłowice
1:16:09,3
35:27,1
07:36
DNS
284
Strugaru Tomasz
M
1983
M-35
POL
Jaworzno
DSQ
221
Jasica Mateusz
M
2001
M-15
POL
KUSY Bukowno
Bukowno
37:30,2
03:45
BGTimeSport
© 2015 - 2024