Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
II Bieg Cukierkowy
Wydarzenie:
II Bieg Cukierkowy
II Bieg Cukierkowy
Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data:
08.12.2019
Miejsce:
Jastrzębie Zdrój
Dystans:
5
.000 km
Zgłoszonych:
282
Ukończyło:
269
Nieklasyfikowani:
13
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K16
K20
K30
K40
K50
K60
K70+
M16
M20
M30
M40
M50
M60
M70+
Klasyfikacja w kategorii: M30
(M30)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
2,5km
Wynik
Strata
Tempo
1
135
Zieliński Rafał
M (3)
1981
M30 (1)
POL
TL Athletics Jastrzębie
Jastrzębie-Zdrój
09:37,3(2)
19:15,2
03:51
2
141
Bodziony Krzysztof
M (4)
1985
M30 (2)
POL
Pawłowice
10:22,6(7)
20:11,3
00:56,1
04:02
3
239
Nowicki Tomasz
M (5)
1986
M30 (3)
POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
09:56,4(5)
20:24,7
01:09,5
04:04
4
41
Spyrka Piotr
M (6)
1988
M30 (4)
POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie - Zdrój
10:16,1(6)
20:27,8
01:12,6
04:05
5
6
Bryła Rafał
M (7)
1982
M30 (5)
POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
09:44,1(4)
20:50,7
01:35,5
04:10
6
222
Rajwa Jan
M (8)
1989
M30 (6)
POL
Bziegacze
Jastrzębie-Zdrój Bzie
10:45,8(9)
21:05,8
01:50,6
04:13
7
240
Mika Łukasz
M (9)
1988
M30 (7)
POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
10:36,3(8)
21:36,5
02:21,3
04:19
8
156
Kiełkowski Zbigniew
M (11)
1984
M30 (8)
POL
Pawłowice
11:15,7(13)
22:03,9
02:48,7
04:24
9
61
Buryba Jacek
M (13)
1986
M30 (9)
POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
11:21,3(14)
22:10,9
02:55,7
04:26
10
115
Magoń Grzegorz
M (14)
1982
M30 (10)
POL
Radlinioki w biegu
Radlin
11:02,1(12)
22:25,3
03:10,1
04:29
11
57
Dejewski Jakub
M (15)
1984
M30 (11)
POL
GB Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
11:33,8(17)
22:27,5
03:12,3
04:29
12
81
Boryczka Szymon
M (16)
1980
M30 (12)
POL
PoWoli do celu
Miedzyrzecze
11:31,9(16)
22:32,9
03:17,7
04:30
13
176
Ratka-Matejko Marcin
M (17)
1987
M30 (13)
POL
Jastrzębie-Zdrój
11:29,7(15)
22:33,4
03:18,2
04:30
14
248
Woźniak Przemysław
M (22)
1983
M30 (14)
POL
Jastrzębie Zdrój
12:11,7(26)
23:51,7
04:36,5
04:46
15
128
Król Zbigniew
M (24)
1987
M30 (15)
POL
King Team
Sławków
12:04,5(24)
24:01,1
04:45,9
04:48
16
50
Pidanty Łukasz
M (26)
1984
M30 (16)
POL
Madyryn
Jastrzębie Zdrój
12:27,4(29)
24:20,7
05:05,5
04:52
17
220
Foks Marcin
M (27)
1987
M30 (17)
POL
Pielgrzymowice
12:22,9(28)
24:22,0
05:06,8
04:52
18
155
Kazoń Marcin
M (29)
1983
M30 (18)
POL
Pawłowice
13:37,1(69)
24:26,2
05:11,0
04:53
19
213
Hławiczka Piotr
M (30)
1989
M30 (19)
POL
Goleszów
12:55,6(42)
24:26,4
05:11,2
04:53
20
103
Stolarski Paweł
M (31)
1983
M30 (20)
POL
Czechowice-Dziedzice
12:39,2(33)
24:28,6
05:13,4
04:53
21
149
Drozd Radek
M (34)
1984
M30 (21)
POL
Runteam Pawłowice
Warszowice
13:05,3(50)
25:06,4
05:51,2
05:01
22
137
Antończyk Przemysław
M (35)
1987
M30 (22)
POL
Jastrzębie Zdrój
12:53,6(39)
25:10,7
05:55,5
05:02
23
215
Mączyńśki Tomasz
M (37)
1983
M30 (23)
POL
Rybnik
13:03,5(47)
25:15,7
06:00,5
05:03
24
68
Garus Krzysiek
M (38)
1982
M30 (24)
POL
KSRG ZOFIÓWKA
Jastrzębie Zdrój
12:45,9(36)
25:30,4
06:15,2
05:06
25
20
Maliszewski Dariusz
M (39)
1985
M30 (25)
POL
Jastrzębie Zdrój
12:51,7(38)
25:31,7
06:16,5
05:06
26
173
Wypych Marcin
M (44)
1984
M30 (26)
POL
Klub biegacza Fartlek
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
12:57,5(43)
26:05,2
06:50,0
05:13
27
211
Marchewka Bartosz
M (47)
1986
M30 (27)
POL
Jastrzębie Zdrój
13:01,9(46)
26:13,9
06:58,7
05:14
28
175
Stęclik Michał
M (50)
1980
M30 (28)
POL
Rybnik
13:31,4(67)
26:37,8
07:22,6
05:19
29
167
Wilczok Daniel
M (57)
1984
M30 (29)
POL
WILQ RUNNER
Wodzisław śląski
13:40,0(71)
27:30,0
08:14,8
05:30
30
245
Wereszczyński Kamil
M (59)
1986
M30 (30)
POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
13:41,7(72)
27:49,8
08:34,6
05:33
31
184
Krajcarz Tomasz
M (67)
1986
M30 (31)
POL
Lekawica
16:13,4(141)
29:44,2
10:29,0
05:56
32
283
Kempny Maciej
M (68)
1987
M30 (32)
POL
BBKTS
Żory
15:38,9(113)
29:45,9
10:30,7
05:57
33
19
Majcherski Tomasz
M (76)
1982
M30 (33)
POL
Siłownia HomeFit3D
Zebrzydowice
14:02,3(76)
30:38,6
11:23,4
06:07
34
39
Sirek Michał
M (85)
1984
M30 (34)
POL
Olza Cieszyn
Cieszyn
16:40,7(153)
31:51,7
12:36,5
06:22
35
304
Brandys Michał
M (90)
1983
M30 (35)
POL
Klub Biegacza Fartlek
Pawłowice
17:55,8(192)
32:32,7
13:17,5
06:30
36
129
Liszok Przemysław
M (92)
1981
M30 (36)
POL
Jastrzębie-Zdrój
17:11,0(175)
33:24,3
14:09,1
06:40
37
7
Buczak Łukasz
M (97)
1986
M30 (37)
POL
Alko team Rybnik
Rybnik
19:15,2(223)
38:02,1
18:46,9
07:36
DNS
148
Czaporowski Tomasz
M
1980
M30
POL
Jastrzębie Zdrój
DNS
150
Giżyński Damian
M
1984
M30
POL
Alpin Sport Hoka One One Team
Jastrzębie Zdrój
DNS
253
Mieszczak Dawid
M
1987
M30
POL
Decathlon Żory
Żory
BGTimeSport
© 2015 - 2024