Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
Wydarzenie:
XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
Organizator:
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W CZERNICHOWIE
Data:
29.06.2019
Miejsce:
Międzybrodzie Żywieckie
Dystans:
8
.600 km
Zgłoszonych:
250
Ukończyło:
250
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K16
K20
K35
K50
M16
M20
M30
M40
M50
M60
M70
Gmina-K
Gmina-M
Klasyfikacja według płci: Kobiety
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
płeć
rok
kategoria
Gmina
kraj
klub
miasto
czas
strata
tempo
1
248
Wiśniewska-Ulfik Dominika
K (1)
1986
K20 (1)
POL
Alpin Sport Team/SKB Kraśnik
Zabrze
52:02,5
06:03
2
112
Bazułka Aleksandra
K (2)
1995
K20 (2)
POL
AZS UJ
Katowice
54:33,4
02:30,9
06:20
3
246
Szwed Renata
K (3)
1974
K35 (1)
POL
ZF
Czechowice-Dziedzice
1:00:27,9
08:25,4
07:01
4
184
Pezda Klaudia
K (4)
1991
K20 (3)
POL
DoBoruSport Team
WILKOWICE
1:01:44,4
09:41,9
07:10
5
223
JONKISZ DOROTA
K (5)
1966
K50 (1)
POL
Rytm
Czechowice Dziedzice
1:02:34,2
10:31,7
07:16
6
208
Mieszczak Wiola
K (6)
1988
K20 (4)
POL
Żywiec
1:02:51,6
10:49,1
07:18
7
76
Rusin Anna
K (7)
1981
K35 (2)
POL
Kęckie Harpagany
Porąbka
1:03:26,5
11:24,0
07:22
8
68
Bogacz Monika
K (8)
1988
K20 (5)
POL
ADS Masna
Ruda Śląska
1:03:33,9
11:31,4
07:23
9
188
Malina Michalina
K (9)
2000
K16 (1)
POL
GTS Bojszowy
Bojszowy
1:04:00,3
11:57,8
07:26
10
120
Cypcer Anna
K (10)
1984
K35 (3)
POL
Ultra Beskid Sport
Bielsko-Biała
1:04:05,1
12:02,6
07:27
11
212
Krupa Gabriela
K (11)
1976
K35 (4)
POL
Biegiem Przez Chybie
Mnich
1:04:48,8
12:46,3
07:32
12
30
Sikora Alicja
K (12)
1952
K50 (2)
POL
TEAM SIKORA
Bielsko Biala
1:05:04,4
13:01,9
07:34
13
85
Duda Joanna
K (13)
1971
K35 (5)
POL
Woźniak Running Team
Łodygowice
1:05:57,8
13:55,3
07:40
14
75
FAŁOWSKA SONIA
K (14)
1999
K20 (6)
POL
Andrychów
1:06:06,4
14:03,9
07:41
15
43
Kobielusz Anna
K (15)
2004
K16 (2)
POL
Istebna
1:06:21,4
14:18,9
07:42
16
156
Kupczak Bogusława
K (16)
1967
K50 (3)
POL
Brzuśnik
1:07:06,4
15:03,9
07:48
17
202
Idzikowska Angelika
K (17)
1991
K20 (7)
POL
Świętochłowice
1:08:13,1
16:10,6
07:55
18
62
Loranc Agnieszka
K (18)
1984
K35 (6)
POL
PIETRZYKOWICE
1:08:14,5
16:12,0
07:56
19
227
Worek Magdalena
K (19)
1973
K35 (7)
POL
Rysianka Team
Żabnica
1:08:23,7
16:21,2
07:57
20
219
Gorczewska Renata
K (20)
1970
K35 (8)
POL
KS ISKRA RYBARZOWICE
Rybarzowice
1:08:48,0
16:45,5
08:00
21
83
Ścieszka Ksenia
K (21)
1985
K20 (8)
POL
1985
Pewel Ślemieńska
1:09:01,5
16:59,0
08:01
22
198
Drevenakova Martina
K (22)
1973
K35 (9)
SVK
Liesek
1:10:10,8
18:08,3
08:09
23
54
Moskwa Karolina
K (23)
1984
K35 (10)
POL
Batory Loto
Chorzów
1:10:31,2
18:28,7
08:12
24
152
Hankus Olimpia
K (24)
1984
K35 (11)
POL
Hankus Team
Świnna
1:11:26,8
19:24,3
08:18
25
222
Pawlik Joanna
K (25)
1978
K35 (12)
POL
Żywiec
1:11:32,5
19:30,0
08:19
26
160
Ząbkiewicz Anna
K (26)
1982
K35 (13)
POL
Zabiegani Częstochowa
Częstochowa
1:11:54,0
19:51,5
08:21
27
146
Stawarz Anna
K (27)
1986
K20 (9)
POL
Żywiec
1:12:26,4
20:23,9
08:25
28
3
Smoła Agnieszka
K (28)
1993
K20 (10)
Gmina-K (1)
POL
Międzybrodzie Żywieckie
1:12:55,4
20:52,9
08:28
29
228
Motyka Agata
K (29)
1965
K50 (4)
POL
Rysianka Team
Żabnica
1:13:23,8
21:21,3
08:32
30
44
Panek Ela
K (30)
1978
K35 (14)
POL
Margo Team
BIELSKO Biała
1:13:48,1
21:45,6
08:34
31
169
Gaudy Anna
K (31)
1984
K35 (15)
POL
Zabiegani Częstochowa
Jaskrów
1:14:14,9
22:12,4
08:38
32
130
Garncarczyk Aneta
K (32)
1974
K35 (16)
POL
Żywiec
1:15:09,3
23:06,8
08:44
33
167
Nytko Małgorzata
K (33)
1984
K35 (17)
POL
Wieprz
1:15:27,9
23:25,4
08:46
34
116
FRYC ANNA
K (34)
1984
K35 (18)
POL
Spytkowice
1:15:56,3
23:53,8
08:49
35
117
KUBAREK ANNA
K (35)
1986
K20 (11)
POL
SPYTKOWICE
1:15:56,8
23:54,3
08:49
36
209
Burzak Justyna
K (36)
1985
K20 (12)
POL
Kata Guruma Gliwice
Gliwice
1:16:48,8
24:46,3
08:55
37
173
Subik Edyta
K (37)
1988
K20 (13)
POL
Gliwice
1:18:22,0
26:19,5
09:06
38
240
Etterle-Garbacik Katarzyna
K (38)
1972
K35 (19)
POL
Kraków
1:18:37,8
26:35,3
09:08
39
192
Krajewska- Paluch Ewa
K (39)
1975
K35 (20)
POL
Dąbrowa Górnicza
1:19:09,5
27:07,0
09:12
40
145
Andrusiewicz Marta
K (40)
1990
K20 (14)
POL
Żywiec
1:19:35,6
27:33,1
09:15
41
8
Pasławska Katarzyna
K (41)
1978
K35 (21)
POL
Jastrzębie Zdrój
1:20:32,7
28:30,2
09:21
42
27
Kamińska Justyna
K (42)
1994
K20 (15)
POL
Być jak Corgi
Przyborów
1:25:47,7
33:45,2
09:58
43
107
Stankiewicz Anna
K (43)
1993
K20 (16)
POL
Radziechowy
1:26:16,3
34:13,8
10:01
44
196
Sasak Agnieszka
K (44)
1985
K20 (17)
POL
Bielsko-Biala
1:26:24,8
34:22,3
10:02
45
108
Majdak Renata
K (45)
1989
K20 (18)
POL
Pewel Mała
1:26:35,3
34:32,8
10:04
46
234
ROZMUS MARZENA
K (46)
1974
K35 (22)
POL
ŚWIERCZYNIEC RUNNING
BOJSZOWY NOWE
1:27:48,4
35:45,9
10:12
47
52
Franke Iwona
K (47)
1993
K20 (19)
POL
Wrocław
1:28:05,8
36:03,3
10:14
48
199
Szczęśniak Sylwia
K (48)
1986
K20 (20)
POL
małopolskie
1:28:34,5
36:32,0
10:17
49
235
Młynarczuk Beata
K (49)
1967
K50 (5)
AUT
WIEN - KUBIS RUNNING
WIEDEN
1:30:39,5
38:37,0
10:32
50
97
Hojdys-Łopatka Agnieszka
K (50)
1980
K35 (23)
Gmina-K (2)
POL
PROMOTION GÓRA ŻAR
MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE
1:31:04,6
39:02,1
10:35
51
13
Krupa Agnieszka
K (51)
1978
K35 (24)
POL
Warszawa
1:31:04,6
39:02,1
10:35
52
221
Seweryn Julia
K (52)
2004
K16 (3)
POL
Mysłowice
1:37:33,1
45:30,6
11:20
53
92
Gołofit Aneta
K (53)
1981
K35 (25)
POL
Lublin
1:38:41,7
46:39,2
11:28
54
251
Osika Izabela
K (54)
1975
K35 (26)
Katowice
1:45:51,5
53:49,0
12:18
55
96
Pisowłodzka Dagmara
K (55)
1976
K35 (27)
POL
Dąbrowa Górnicza
1:45:53,3
53:50,8
12:18
56
127
Nowak Ewa
K (56)
1975
K35 (28)
POL
Gliwice
1:48:39,2
56:36,7
12:38
57
51
Stanirowska Alina
K (57)
1972
K35 (29)
POL
MSTÓW
1:58:21,9
1:06:19,4
13:45
58
23
Mikołajczak Magdalena
K (58)
1975
K35 (30)
POL
Żory
1:58:27,8
1:06:25,3
13:46
BGTimeSport
© 2015 - 2024