Toggle navigation
Zawody
Bieg 5km.pdf
NW 5km.pdf
Siewierski Bieg Uliczny Traktem Biskupim
Wydarzenie:
I Siewierski Bieg Uliczny Traktem Biskupim
I Siewierski Bieg Uliczny Traktem Biskupim
Organizator:
Miejsko - Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu
Data:
01.05.2019
Miejsce:
Rynek w Siewierzu
Dystans:
5
.000 km
Zgłoszonych:
73
Ukończyło:
73
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
Mlodz-K
Open-K
Mlodz-M
Open-M
NSK
NSM
Klasyfikacja w kategorii: Open-M
(Open-M)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Klub
Miasto
2,5km
Czas
Strata
Tempo
1
36
MAGIERA PIOTR
M (1)
1982
Open-M (1)
Myszków
07:53,8(1)
16:04,3
03:12
2
12
Cichoń Roman
M (2)
1979
Open-M (2)
Ostra Góra 351
Mierzęcice
08:15,1(3)
16:39,2
00:34,9
03:19
3
24
Bizoń Karol
M (3)
2002
Open-M (3)
Czorno Linia Lędziny
Lędziny
08:15,6(4)
16:48,3
00:44,0
03:21
4
22
Sokół Łukasz
M (4)
1985
Open-M (4)
FENIX TYCHY
Tychy
08:14,9(2)
17:06,7
01:02,4
03:25
5
25
Bizoń Tomasz
M (5)
1974
Open-M (5)
Czorno Linia Lędziny
Lędziny
08:23,4(5)
17:12,0
01:07,7
03:26
6
60
Brzeziński Damian
M (6)
1986
Open-M (6)
WYSOKA
08:28,8(6)
17:25,1
01:20,8
03:29
7
26
Kapa Tomasz
M (7)
1981
Open-M (7)
#Czeladzbiega
Czeladź
08:37,5(8)
17:49,4
01:45,1
03:33
8
79
Kuraś Łukasz
M (8)
1994
Open-M (8)
FAST FOOT TEAM SIEWIERZ
Siewierz
08:35,2(7)
18:04,8
02:00,5
03:36
9
78
Kuraś Mateusz
M (9)
1994
Open-M (9)
FAST FOOT TEAM SIEWIERZ
Siewierz
09:05,9(9)
18:49,9
02:45,6
03:45
10
7
SOKULSKI DANIEL
M (10)
1983
Open-M (10)
Dąbrowa Górnicza
09:11,2(11)
18:50,7
02:46,4
03:46
11
6
Opach Kamil
M (12)
1985
Open-M (11)
FAST FOOT TEAM SIEWIERZ
Siewietz
09:07,7(10)
19:03,4
02:59,1
03:48
12
8
Żurek Robert
M (13)
1974
Open-M (12)
TRIATHLON DABROWA GÓRNICZA
Dąbrowa Górnicza
09:40,2(14)
19:20,1
03:15,8
03:52
13
76
Wyszyński Paweł
M (14)
1977
Open-M (13)
Cynków biega
Cynków
09:29,4(12)
19:37,0
03:32,7
03:55
14
10
Surma Jarosław
M (15)
1973
Open-M (14)
Magura Division
Kraków
09:47,5(16)
20:03,6
03:59,3
04:00
15
2
Pocenty Bartosz
M (17)
1971
Open-M (15)
Siewierz
09:40,5(15)
20:12,0
04:07,7
04:02
16
88
Biały Kamil
M (18)
1983
Open-M (16)
FAST FOOT TEAM SIEWIERZ
Siewierz
10:04,0(19)
20:27,2
04:22,9
04:05
17
84
Milewski Michal
M (20)
1989
Open-M (17)
Życie Częstochowy Team
Częstochowa
10:35,5(26)
21:00,1
04:55,8
04:12
18
66
RYCHLIK SŁAWOMIR
M (21)
1982
Open-M (18)
A może się uda
Cynków
10:24,7(22)
21:00,3
04:56,0
04:12
19
80
Jakubczyk Adrian
M (22)
1982
Open-M (19)
Siewierz
10:43,6(30)
21:27,6
05:23,3
04:17
20
93
Zemanek Robert
M (23)
1966
Open-M (20)
Siewierz
10:49,3(33)
21:38,8
05:34,5
04:19
21
85
Kostrzewski Mateusz
M (24)
1980
Open-M (21)
Myszków
10:49,2(32)
22:03,6
05:59,3
04:24
22
30
Kubik Dawid
M (25)
1988
Open-M (22)
10:36,3(27)
22:09,3
06:05,0
04:25
23
61
Brzeziński Waldemar
M (26)
1965
Open-M (23)
LKS Wysoka
Wysoka
10:41,5(29)
22:10,4
06:06,1
04:26
24
94
Noga Łukasz
M (27)
1982
Open-M (24)
Sosnowiec
11:22,3(37)
22:32,1
06:27,8
04:30
25
50
Dratwa Paweł
M (28)
1990
Open-M (25)
Zawiercie
10:34,5(24)
22:36,8
06:32,5
04:31
26
48
Gilner Marcin
M (29)
1978
Open-M (26)
Sosnowiec
11:13,2(36)
22:39,8
06:35,5
04:31
27
54
Brzyski Bartosz
M (30)
2002
Open-M (27)
Brudzowice
11:06,9(34)
23:14,8
07:10,5
04:38
28
91
Kowalski Arek
M (31)
1971
Open-M (28)
Siewierz
11:25,6(38)
23:20,9
07:16,6
04:40
29
41
Gorczyca Mariusz
M (32)
1973
Open-M (29)
Sosnowiec
11:39,3(44)
24:07,5
08:03,2
04:49
30
38
Bański Rafał
M (33)
1971
Open-M (30)
Siewierz
11:27,8(40)
24:14,3
08:10,0
04:50
31
74
Kleszcz Przemysław
M (34)
1990
Open-M (31)
Siewierz
11:58,3(46)
24:23,2
08:18,9
04:52
32
67
Komenda Paweł
M (36)
1974
Open-M (32)
Siewierz
12:16,2(49)
25:10,8
09:06,5
05:02
33
82
Kubik Dariusz
M (37)
1975
Open-M (33)
Siewierz
12:55,8(57)
25:57,4
09:53,1
05:11
34
9
Dydra Jacek
M (38)
1971
Open-M (34)
Brudzowice/Siewierz
12:12,4(48)
26:14,7
10:10,4
05:14
35
90
Skórka Grzegorz
M (39)
1980
Open-M (35)
Fast FootTeam Siewierz
Siewierz
12:52,1(53)
26:59,1
10:54,8
05:23
36
49
Dratwa Adrian
M (40)
1987
Open-M (36)
Zawiercie
11:45,5(45)
27:13,1
11:08,8
05:26
37
28
Cupiał Mariusz
M (41)
1980
Open-M (37)
Myszków
13:11,6(59)
27:31,0
11:26,7
05:30
38
27
Cupiał Zenon
M (42)
1951
Open-M (38)
Myszków
13:12,2(61)
27:31,1
11:26,8
05:30
39
86
Kwiecień Jakub
M (44)
2001
Open-M (39)
Siewierz
12:53,1(55)
28:24,7
12:20,4
05:40
40
87
Stepaniak Kacper
M (45)
2000
Open-M (40)
Dąbrowa Górnicza
10:49,0(31)
28:48,5
12:44,2
05:45
41
13
Nawrot Janusz
M (48)
1948
Open-M (41)
Siewierz
14:41,0(67)
30:30,7
14:26,4
06:06
42
43
Małachowski Maciej
M (49)
1984
Open-M (42)
Siewierz
20:11,5(71)
40:06,5
24:02,2
08:01
BGTimeSport
© 2015 - 2024