Toggle navigation
Zawody
GrandPrix.pdf
WYNIKI.pdf
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
2.06.2019
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10
.000 km
Zgłoszonych:
227
Ukończyło:
216
Nieklasyfikowani:
11
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K1
K2
K3
M1
M2
M3
M4
GP
Klasyfikacja w kategorii:
(K2)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
GP
Kraj
Klub
Miasto
Czas
Strata
Tempo
1
23
Huryń Ewa
K (3)
1973
K2 (1)
GP (14)
POL
RunTheMountains
Szczecin
49:36,4
04:57
2
145
Winiarczyk-Jadach Beata
K (5)
1978
K2 (2)
POL
TG Sokół Zakopane
Kraków
53:16,6
03:40,2
05:19
3
81
Zych Katarzyna
K (6)
1979
K2 (3)
GP (34)
POL
Bonnie & Clyde
Tarnów
55:10,8
05:34,4
05:31
4
143
Łącz Małgorzata
K (7)
1982
K2 (4)
POL
Run For Fun
Mielec
56:21,2
06:44,8
05:38
5
31
Amalou-Döpke Linda
K (10)
1980
K2 (5)
GP (45)
DEU
Ausdauerschule by bunert
Essen
58:01,5
08:25,1
05:48
6
18
Bień Magdalena
K (13)
1979
K2 (6)
GP (51)
POL
Sklepbiegacza
Poznań
59:41,4
10:05,0
05:58
7
21
Gąsienica-Roj Anna
K (14)
1975
K2 (7)
POL
TG SOKÓŁ ZAKOPANE
Zakopane
1:00:28,8
10:52,4
06:02
8
205
Burzyńska Ewelina
K (17)
1978
K2 (8)
POL
Natura Biedrusko
Biedrusko
1:02:02,0
12:25,6
06:12
9
168
Zięba Sabina
K (18)
1984
K2 (9)
GP (61)
POL
Forever Team
Świlcza
1:02:49,0
13:12,6
06:16
10
94
Konstanty Katarzyna
K (19)
1978
K2 (10)
POL
Jacki Placki
Kraków
1:04:02,3
14:25,9
06:24
11
183
Guziak Irena
K (21)
1971
K2 (11)
POL
Obidowa Głuszec
Nowy Targ
1:04:18,1
14:41,7
06:25
12
7
Trzebunia Alicja
K (25)
1979
K2 (12)
GP (70)
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
1:07:27,3
17:50,9
06:44
13
148
Sroka Małgorzata
K (28)
1981
K2 (13)
POL
Węgrzce Wielkie
1:08:37,2
19:00,8
06:51
14
184
Ostapczuk Marzena
K (31)
1977
K2 (14)
POL
Nowy Targ
1:09:31,0
19:54,6
06:57
15
146
Predko Grażyna
K (34)
1973
K2 (15)
POL
Tarnobrzeg
1:10:33,5
20:57,1
07:03
16
173
Wrzesień Agnieszka
K (36)
1976
K2 (16)
POL
Tarnów
1:11:06,1
21:29,7
07:06
17
121
Gargas-Dziedzina Joanna
K (39)
1980
K2 (17)
POL
MUAY Running Team
Kraków
1:13:22,7
23:46,3
07:20
18
40
Tabaszewska Karolina
K (40)
1981
K2 (18)
GP (82)
POL
Zakopane
1:14:06,8
24:30,4
07:24
19
195
Czarnecka Eliza
K (44)
1976
K2 (19)
POL
Kraków
1:14:45,8
25:09,4
07:28
20
156
Biechowska Beata
K (45)
1971
K2 (20)
POL
Bydgoszcz
1:15:34,7
25:58,3
07:33
21
155
SŁOMOWICZ Karina
K (46)
1975
K2 (21)
POL
GNIEZNO
1:15:42,3
26:05,9
07:34
22
73
Krotowska Marta
K (47)
1976
K2 (22)
POL
Gdańsk
1:16:08,9
26:32,5
07:36
23
35
zielak aldona
K (49)
1974
K2 (23)
POL
warszawa
1:16:46,8
27:10,4
07:40
24
92
Klamerus Izabela
K (50)
1973
K2 (24)
POL
Zakopane
1:17:13,7
27:37,3
07:43
25
52
Koch Marta
K (54)
1977
K2 (25)
GP (88)
POL
Ornontowice
1:19:23,9
29:47,5
07:56
26
62
Howlett Ula
K (56)
1981
K2 (26)
GP (90)
GBR
Bracknell
1:21:01,1
31:24,7
08:06
27
67
Roszkowska-Jakubiak Halszka
K (57)
1982
K2 (27)
POL
Zakopane
1:21:30,2
31:53,8
08:09
28
3
Włodarczyk Elżbieta
K (60)
1979
K2 (28)
POL
1:23:36,9
34:00,5
08:21
29
66
Wieruszewska Agata
K (63)
1979
K2 (29)
POL
Warszawa
1:25:06,8
35:30,4
08:30
30
11
Malepsza Ewa
K (64)
1976
K2 (30)
POL
Zakopane
1:25:26,3
35:49,9
08:32
31
12
Kwak Katarzyna
K (65)
1975
K2 (31)
POL
Zakopane
1:25:26,3
35:49,9
08:32
32
174
Kuźmińska Ewelina
K (66)
1979
K2 (32)
GP (93)
POL
brak
Radom
1:27:02,9
37:26,5
08:42
DNS
9
Knapczyk Małgorzata
K
1979
K2
GP
POL
TG Sokół Zakopane
Poronin
DNS
106
Błaut Alicja
K
1982
K2
GP
POL
Smashing Pąpkins
Warszawa
DNS
170
Witczak Anna
K
1977
K2
POL
IronTeam3City
Kowale
DNS
187
Serafin Agnieszka
K
1976
K2
POL
Kraków
BGTimeSport
© 2015 - 2024