Toggle navigation
Zawody
21km.pdf
10km.pdf
HOTEL BANIA Goniacka Het Na Grapę 21km
Wydarzenie:
EkaMedica GONIACKA
EkaMedica GONIACKA
Organizator:
SPORTMASTER s.c. Jacek Ziomek i Przemysław Olma
Data:
13.07.2019
Miejsce:
Białka Tatrzańska
Dystans:
21
.000 km
Zgłoszonych:
112
Ukończyło:
111
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K18
K35
K50
M18
M35
M50
Klasyfikacja w kategorii:
(M18)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
płeć
rok
kategoria
kraj
klub
miasto
pk
czas
strata
tempo
1
51
Knutelski Błażej
M (1)
2000
M18 (1)
POL
Gorący Potok
Grywałd
42:44,9(2)
1:36:07,3
04:34
2
25
Kłeczek Radosław
M (3)
1985
M18 (2)
POL
FUNDACJA INWESTOR
Tomaszowice
42:45,3(3)
1:38:14,9
02:07,6
04:40
3
86
Babis Piotr
M (4)
1990
M18 (3)
POL
Leki Polska
Wal
43:53,8(4)
1:38:29,5
02:22,2
04:41
4
96
Tarasek Wojciech
M (5)
1993
M18 (4)
POL
elemeno.pl
Stara Wieś
43:55,9(5)
1:39:58,8
03:51,5
04:45
5
60
Kostela Piotr
M (7)
1987
M18 (5)
POL
Wataha
Nowy Targ
45:52,1(9)
1:42:32,0
06:24,7
04:52
6
88
Wilik Szymon
M (9)
1990
M18 (6)
POL
Nutrenda Team
Godziszka
48:28,7(12)
1:46:20,5
10:13,2
05:03
7
72
Olbrych Bartłomiej
M (12)
1987
M18 (7)
POL
Ambasador GONIACKI / nastopy.pl
Binarowa
45:38,3(8)
1:48:49,9
12:42,6
05:10
8
41
Zakowicz Paweł
M (14)
1987
M18 (8)
POL
Piechotą po schodach - Łódź
Halinów
48:48,7(14)
1:50:34,5
14:27,2
05:15
9
56
Dyrek Michał
M (16)
1985
M18 (9)
POL
MOK Mszana Dolna
Mszana Górna
49:58,0(15)
1:53:28,3
17:21,0
05:24
10
80
Pajor Andrzej
M (18)
1991
M18 (10)
POL
Nisko
52:39,0(23)
1:55:52,8
19:45,5
05:31
11
49
Machynia Rafał
M (20)
1994
M18 (11)
POL
RUNONLINE.PL TEAM
Kraków
54:54,8(31)
2:01:00,6
24:53,3
05:45
12
65
Gościński Bartłomiej
M (21)
1992
M18 (12)
POL
Fundacja Na Ratunek
Przysietnica
54:52,5(30)
2:01:05,5
24:58,2
05:45
13
45
Janik Damian
M (23)
1986
M18 (13)
POL
Łaziska Górne
51:35,8(19)
2:01:57,3
25:50,0
05:48
14
7
Polański Marcin
M (24)
1991
M18 (14)
POL
Generat ze Sztutowa
Sztutowo/Gdańsk
53:41,9(25)
2:02:16,5
26:09,2
05:49
15
66
Jarząbek Robert
M (25)
1992
M18 (15)
POL
ITMBW Kraków
Krakow
51:06,2(17)
2:02:32,2
26:24,9
05:50
16
81
Witowski Wiktor
M (29)
1991
M18 (16)
POL
Kraków
55:00,6(33)
2:05:23,8
29:16,5
05:58
17
94
Koniuszy Adam
M (30)
1994
M18 (17)
POL
Zakopane
52:32,8(21)
2:06:27,8
30:20,5
06:01
18
71
Parwa Michał
M (33)
1985
M18 (18)
POL
Biegiem na Rower
Dziekanowice
55:55,2(36)
2:08:13,9
32:06,6
06:06
19
33
Kafarowski Jakub
M (35)
2004
M18 (19)
POL
KS Kandahar
Jaworzno
56:12,9(38)
2:09:23,7
33:16,4
06:09
20
87
Sawuła Marcin
M (36)
1991
M18 (20)
POL
TriDivision Triathlon Team
Krakow
54:51,7(29)
2:09:27,2
33:19,9
06:09
21
74
Chowaniec Jakub
M (37)
1999
M18 (21)
POL
KS Chochołów
Nowy Targ
53:51,9(26)
2:11:50,5
35:43,2
06:16
22
11
Owczarek Krzysztof
M (42)
1986
M18 (22)
POL
Kraków
1:00:26,8(52)
2:17:36,5
41:29,2
06:33
23
3
Zimoń Marcin
M (44)
1986
M18 (23)
POL
Łódz Kocha Sport
Łódz
59:25,8(44)
2:19:44,4
43:37,1
06:39
24
110
Hanusiak Leszek
M (49)
1988
M18 (24)
POL
Husaria Race Team
Kraków
1:01:36,9(57)
2:22:34,6
46:27,3
06:47
25
50
Puzon Jan
M (50)
1990
M18 (25)
POL
Goniacka.pl /igosport
Ustroń
1:02:26,2(62)
2:23:47,6
47:40,3
06:50
26
107
Bałękowski Krzysztof
M (51)
1989
M18 (26)
POL
1:02:27,0(63)
2:24:12,5
48:05,2
06:52
27
100
Gąsienica Jakub
M (53)
1987
M18 (27)
POL
Kraków
1:00:06,0(49)
2:24:36,0
48:28,7
06:53
28
112
Znyk Adam
M (54)
1988
M18 (28)
POL
Biegam bo lubię
Kraków
59:33,9(45)
2:27:09,0
51:01,7
07:00
29
4
Sobczak Bartłomiej
M (58)
1985
M18 (29)
POL
Łódź Kocha Sport
Łódź
1:03:01,7(66)
2:31:51,1
55:43,8
07:13
30
54
Kafliński Adam
M (64)
1994
M18 (30)
POL
Adam Kafliński
Nowy Sacz
1:03:19,5(68)
2:35:25,1
59:17,8
07:24
31
43
Wiśniowski Mariusz
M (66)
1985
M18 (31)
POL
WIELOGŁOWY
1:04:51,4(71)
2:36:38,6
1:00:31,3
07:27
32
24
Kożdoń-Cher Jakub
M (67)
1985
M18 (32)
POL
Świeżaki z Cieszyna
Cieszyn
1:06:52,4(82)
2:37:14,7
1:01:07,4
07:29
33
8
Sowiński Kamil
M (69)
1987
M18 (33)
POL
Wrocław
1:06:55,0(84)
2:37:55,0
1:01:47,7
07:31
34
76
Nikel Jacek
M (74)
1988
M18 (34)
POL
Sosnowiec
1:10:58,1(91)
2:43:03,0
1:06:55,7
07:45
35
104
Onderka Paweł
M (75)
1985
M18 (35)
POL
FUNDACJA INWESTOR
Kraków
1:13:03,3(95)
2:45:41,0
1:09:33,7
07:53
36
106
Majka Łukasz
M (82)
1990
M18 (36)
POL
Kraków
1:15:38,5(102)
2:55:56,2
1:19:48,9
08:22
BGTimeSport
© 2015 - 2024