Toggle navigation
Zawody
Bieg na Hrobaczą Łąkę.pdf
Rajd Nordic Walking.pdf
XVII Bieg na Hrobaczą Łąkę
Wydarzenie:
XVII Bieg na Hrobaczą Łąkę oraz I Rajd Nordic Walking
XVII Bieg na Hrobaczą Łąkę oraz I Rajd Nordic Walking
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Data:
01.06.2019
Miejsce:
Kozy k.Bielska-Białej
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
180
Ukończyło:
174
Nieklasyfikowani:
6
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K20
K30
K40
K50+
PK
M20
M30
M40
M50+
MGK-K
MGK-M
Klasyfikacja w kategorii: M30
(M30)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
płeć
rok
kategoria
kraj
klub
miasto
pk
czas
strata
tempo
1
53
Hetman Radosław
M (1)
1981
M30 (1)
POL
Grupa Nomax
Jaworzno
38:56,3(1)
1:04:20,7
04:17
2
90
Koźmiński Józef
M (2)
1981
M30 (2)
MGK-M (1)
POL
LKS Orzeł Kozy
Kozy
39:23,0(2)
1:05:58,5
01:37,8
04:23
3
140
Ploch Jakub
M (8)
1989
M30 (3)
POL
Night Runners
Zabrze
42:07,2(8)
1:10:38,5
06:17,8
04:42
4
113
Mirocha Marcin
M (13)
1984
M30 (4)
MGK-M (3)
POL
HIT THE TRAIL
Kozy
43:48,7(14)
1:14:30,2
10:09,5
04:58
5
124
Osiejewski Marcin
M (16)
1988
M30 (5)
POL
Wilkowice
45:34,5(20)
1:15:32,9
11:12,2
05:02
6
157
Sawicki Marek
M (18)
1987
M30 (6)
POL
Lipowa
44:53,1(17)
1:15:56,7
11:36,0
05:03
7
188
Zontek Mateusz
M (19)
1981
M30 (7)
POL
Bielsko-Biała
45:10,5(18)
1:16:40,6
12:19,9
05:06
8
168
Szczygieł Paweł
M (22)
1989
M30 (8)
POL
Koniczynka
Tychy
45:39,8(21)
1:17:26,0
13:05,3
05:09
9
107
Mazgaj Dawid
M (24)
1984
M30 (9)
POL
Biegiem przez Chybie
Chybie
46:02,8(24)
1:18:03,8
13:43,1
05:12
10
121
Ochman Paweł
M (27)
1986
M30 (10)
POL
Future Processing Running Team
Gliwice
47:50,3(32)
1:19:05,1
14:44,4
05:16
11
81
Kostrzewa Wojciech
M (30)
1982
M30 (11)
POL
OSTR Staff
Oświęcim
48:01,0(34)
1:19:42,8
15:22,1
05:18
12
77
Kolber Artur
M (31)
1985
M30 (12)
POL
Bielsko-Biała
47:19,6(29)
1:19:43,2
15:22,5
05:18
13
177
Widuch Jarek
M (32)
1986
M30 (13)
POL
Pewel Ślemieńska
48:06,0(35)
1:20:06,6
15:45,9
05:20
14
109
Miarka Maciej
M (38)
1982
M30 (14)
POL
Bielsko-Biała
48:30,5(40)
1:21:13,5
16:52,8
05:24
15
87
Kozieł Piotr
M (41)
1988
M30 (15)
POL
Osiek
48:06,9(36)
1:21:52,8
17:32,1
05:27
16
161
Słonka Sebastian
M (42)
1986
M30 (16)
POL
Bielsko biała
49:13,2(44)
1:22:02,7
17:42,0
05:28
17
186
Zieleniewski Filip
M (45)
1982
M30 (17)
POL
WARSZAWA
51:28,1(52)
1:22:31,3
18:10,6
05:30
18
88
Kozik Tomasz
M (47)
1981
M30 (18)
POL
Sprintex Team
Pietrzykowice
49:52,3(47)
1:23:16,0
18:55,3
05:33
19
191
Żółkiewicz Michał
M (48)
1981
M30 (19)
POL
Bujaków
50:40,5(49)
1:24:04,1
19:43,4
05:36
20
11
Bojdys Jarosław
M (51)
1985
M30 (20)
POL
Bielsko-Biała
51:03,5(51)
1:25:39,8
21:19,1
05:42
21
184
Zamarski Adam
M (52)
1982
M30 (21)
POL
1982
Jaworze
50:43,4(50)
1:26:24,4
22:03,7
05:45
22
116
Mostowik Marcin
M (55)
1984
M30 (22)
POL
Brzeszcze
53:07,9(66)
1:27:13,0
22:52,3
05:48
23
21
Cempel Piotr
M (58)
1985
M30 (23)
POL
Bielsko-Biała
53:43,0(70)
1:27:54,5
23:33,8
05:51
24
30
Dąbrowski Kamil
M (60)
1983
M30 (24)
POL
Kobiernice
52:33,2(62)
1:28:05,9
23:45,2
05:52
25
152
Rak Mirosław
M (61)
1989
M30 (25)
POL
Iłownica
52:32,9(61)
1:28:12,1
23:51,4
05:52
26
36
Fołta Wojciech
M (62)
1984
M30 (26)
POL
Bielsko Biała
51:51,7(55)
1:28:23,3
24:02,6
05:53
27
156
Rybiński Łukasz
M (67)
1984
M30 (27)
POL
EŁKA Team
Ruda Śląska
52:25,2(60)
1:29:27,5
25:06,8
05:57
28
54
Horak Roland
M (68)
1982
M30 (28)
POL
Kęckie Harpagany
Kęty
53:14,2(67)
1:29:30,2
25:09,5
05:58
29
162
Sosnal Dawid
M (69)
1989
M30 (29)
POL
K.S. Kalinowa
Sosnowiec
54:54,8(83)
1:29:56,4
25:35,7
05:59
30
7
Kastelik Mariusz
M (70)
1981
M30 (30)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
54:01,3(74)
1:30:02,3
25:41,6
06:00
31
122
Ogiegło Łukasz
M (76)
1983
M30 (31)
POL
Bielsko-Biała
55:25,0(90)
1:31:56,2
27:35,5
06:07
32
61
Kaczmarczyk Marcin
M (78)
1981
M30 (32)
POL
Kozy
54:24,8(76)
1:32:16,0
27:55,3
06:09
33
29
Dadok Janusz
M (79)
1984
M30 (33)
POL
1984
Bielsko-Biała
54:56,9(87)
1:32:25,0
28:04,3
06:09
34
5
Barcik Witold
M (82)
1980
M30 (34)
POL
Szczawnica
56:41,2(100)
1:32:50,0
28:29,3
06:11
35
58
Jelonek Krzysztof
M (87)
1983
M30 (35)
POL
Bielsko - Biala
54:55,5(86)
1:34:12,3
29:51,6
06:16
36
86
Kozak Dawid
M (88)
1989
M30 (36)
MGK-M (7)
POL
Kozy
57:15,3(107)
1:34:27,9
30:07,2
06:17
37
19
Budny Adam
M (89)
1986
M30 (37)
POL
Czechowice-Dziedzice
58:10,2(113)
1:34:46,3
30:25,6
06:19
38
97
Kuczera Damian
M (90)
1988
M30 (38)
POL
Zielona Góra
54:47,5(80)
1:34:59,8
30:39,1
06:19
39
155
Rybarski Damian
M (93)
1980
M30 (39)
POL
Żywiec
56:09,3(98)
1:35:20,0
30:59,3
06:21
40
123
Olszewski Jarosław
M (95)
1983
M30 (40)
MGK-M (9)
POL
Bimber Squad
Kozy
54:59,1(88)
1:36:05,9
31:45,2
06:24
41
198
MASTALSKI Jakub
M (96)
1987
M30 (41)
POL
8 baza lotnictwa transportowego
Kobiernice
54:55,4(85)
1:36:25,1
32:04,4
06:25
42
4
Banul Artur
M (99)
1980
M30 (42)
POL
Bielsko-Biała
56:50,8(103)
1:36:56,6
32:35,9
06:27
43
51
Handzlik Artur
M (103)
1980
M30 (43)
POL
Kęty
58:14,2(114)
1:37:50,3
33:29,6
06:31
44
2
Baca Tomek
M (104)
1986
M30 (44)
POL
Lipowa
58:01,6(110)
1:37:54,8
33:34,1
06:31
45
131
Parzonka Michał
M (105)
1986
M30 (45)
POL
Świszczący Łańcuch
Kędzierzyn-Koźle
57:14,4(106)
1:38:05,2
33:44,5
06:32
46
38
Fortuna Marcin
M (106)
1983
M30 (46)
POL
Świszczący Łańcuch
Kędzierzyn-Koźle
59:30,5(119)
1:39:43,2
35:22,5
06:38
47
96
Kubasiewicz Bartosz
M (109)
1985
M30 (47)
POL
K.S.Kalinowa
Sosnowiec
58:03,9(111)
1:41:47,0
37:26,3
06:47
48
132
Patro Bartłomiej
M (110)
1987
M30 (48)
POL
Bielsko-Biała
59:02,5(117)
1:42:11,9
37:51,2
06:48
49
55
Jagosz Patryk
M (114)
1982
M30 (49)
MGK-M (12)
POL
Kozy
1:02:00,1(133)
1:43:53,4
39:32,7
06:55
50
192
Michalski Mateusz
M (115)
1983
M30 (50)
POL
Jaworze
1:03:10,9(141)
1:44:09,0
39:48,3
06:56
51
91
Kożdoń-Cher Jakub
M (116)
1985
M30 (51)
POL
Świeżaki z Cieszyna
Cieszyn
1:03:06,2(139)
1:44:09,8
39:49,1
06:56
52
154
Rybarski Kamil
M (126)
1985
M30 (52)
POL
Żywiec
1:04:38,1(146)
1:47:39,8
43:19,1
07:10
53
14
Braun Marcin
M (129)
1983
M30 (53)
POL
Bielsko-Biała
1:05:57,6(154)
1:50:12,7
45:52,0
07:20
54
136
Pieczaba Patryk
M (130)
1984
M30 (54)
POL
Sosnowiec
1:05:44,4(151)
1:52:50,8
48:30,1
07:31
55
65
Kamiński Robert
M (132)
1988
M30 (55)
POL
Międzybrodzie Bialskie
Międzybrodzie Bialskie
59:44,2(121)
1:54:56,2
50:35,5
07:39
56
142
Polek Konrad
M (133)
1986
M30 (56)
AUT
Eskadra Kraków
Wiedeń
1:10:06,5(166)
1:55:13,8
50:53,1
07:40
57
62
Kaczor Łukasz
M (137)
1982
M30 (57)
POL
Wild Buchays
Buczkowicw
1:09:07,4(162)
1:55:53,6
51:32,9
07:43
58
45
Glądys Wojciech
M (139)
1982
M30 (58)
POL
Kraków
1:09:21,8(165)
1:58:04,7
53:44,0
07:52
59
115
Moskal Marcin
M (140)
1983
M30 (59)
MGK-M (15)
POL
Kozy
1:09:18,8(164)
2:03:18,7
58:58,0
08:13
60
151
Rajcheld Dorian
M (141)
1986
M30 (60)
POL
BB Runners
Wilkowice
1:12:01,6(168)
2:04:40,0
1:00:19,3
08:18
61
23
Chomicz Łukasz
M (145)
1983
M30 (61)
MGK-M (17)
POL
Klub biegacza Gls
Kozy
1:23:12,3(173)
2:22:59,0
1:18:38,3
09:31
DNS
57
Janicki Michał
M
1987
M30
POL
KP 3 Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
DNS
125
Oślak Marcin
M
1986
M30
POL
BeskidTri
Kobiernice
BGTimeSport
© 2015 - 2024