Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
Vertical
Wydarzenie:
11 Zawody w skialpinizmie im. Kuby Soińskiego – Night Vertical Race
11 Zawody w skialpinizmie im. Kuby Soińskiego – Night Vertical Race
Organizator:
KS Kandahar
Data:
3.02.2018
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
0
.000 km
Zgłoszonych:
79
Ukończyło:
79
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
kadetka
juniorka
seniorka
weteranka
nestorka
kadet
junior
senior
weteran
nestor
Klasyfikacja w kategorii: senior
(senior)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Meta
Strata
1
75
Andrzejewski Piotr
M (4)
1986
senior (1)
POL
MXE Cieszyn
Wisła
27:52,0
2
62
Krygowski Piotr
M (6)
1985
senior (2)
POL
POLAR SPORT TEAM
Kraków
28:10,1
00:18,1
3
74
Topór Zbigniew
M (10)
1981
senior (3)
POL
KS Kandahar
Gliczarów Górny
29:25,1
01:33,1
4
35
Kałuża Jerzy
M (13)
1986
senior (4)
POL
Bielsko-Biała
29:36,1
01:44,1
5
64
Knap Mateusz
M (16)
1996
senior (5)
POL
KS Kandahar / Scarpa Team Polska
Katowice
29:58,4
02:06,4
6
4
Klamut Michał
M (17)
1992
senior (6)
POL
GOPR Karkonosze/KarpaczSport
Karpacz
30:19,0
02:27,0
7
48
Ząbik Marek
M (21)
1986
senior (7)
POL
Godowa
32:53,7
05:01,7
8
10
Wiewióra Zbigniew
M (23)
1982
senior (8)
POL
KP PSP Żywiec
Świnna
33:30,2
05:38,2
9
54
Knura Aleksander
M (24)
1982
senior (9)
POL
KW Jastrzębie - Zdrój
Połomia
33:41,7
05:49,7
10
38
Struś Marcin
M (25)
1980
senior (10)
POL
KW Kraków
Kraków
33:45,0
05:53,0
11
37
Legaszewski Marek
M (27)
1996
senior (11)
POL
KS Kandahar/ KW Gliwice
Gliwice
34:21,5
06:29,5
12
9
Dzieniszewski Michał
M (28)
1987
senior (12)
POL
Skalnik.pl
Wrocław
34:27,6
06:35,6
13
5
Pazdan Piotr
M (31)
1982
senior (13)
POL
Kowary
34:51,6
06:59,6
14
6
Szczepaniak Kamil
M (34)
1993
senior (14)
POL
Karpacz
35:26,5
07:34,5
15
19
Owerko Tomasz
M (36)
1981
senior (15)
POL
SNW KW Kraków
Modlniczka
35:54,6
08:02,6
16
58
Kaźmierczak Sławomir
M (38)
1985
senior (16)
POL
KW Gliwice / ŁGG
Łaziska Górne
36:14,4
08:22,4
17
49
Czernik Krzysztof
M (46)
1990
senior (17)
POL
Rybnik
38:38,0
10:46,0
18
14
Szarek Miłosz
M (47)
1984
senior (18)
POL
KW Kraków
Kraków
38:42,3
10:50,3
19
20
Zostawa Robert
M (48)
1984
senior (19)
POL
Rybnik
39:20,3
11:28,3
20
21
Krzyżowski Piotr
M (50)
1979
senior (20)
POL
BPE
Bielsko-Biała
39:30,5
11:38,5
21
47
Szetela Dariusz
M (52)
1987
senior (21)
POL
Godowa
39:34,2
11:42,2
22
18
Sczansny Robert
M (54)
1982
senior (22)
POL
Rydułtowy
39:46,5
11:54,5
23
27
Balsam Artur
M (62)
1993
senior (23)
POL
Tychy
43:18,3
15:26,3
24
26
Gonciarz Karol
M (68)
1983
senior (24)
POL
Tomaszów Mazowiecki
48:50,2
20:58,2
BGTimeSport
© 2015 - 2024