Toggle navigation
Zawody
Bieg5km.pdf
IX Biegać jest Bosko
Wydarzenie:
IX Biegać jest Bosko
IX Biegać jest Bosko
Organizator:
Zakład Salezjański im.ks. Bosko w Oświęcimiu
Data:
15.08.2021
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
5
.000 km
Zgłoszonych:
67
Ukończyło:
66
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
lub
Szukaj
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kraj
Klub
Miasto
Meta
Strata
Tempo
1
42
Wójcik Paweł
M (1)
1976
POL
Scorpio Oosterhout
Rudze
16:52,9
03:22
2
41
Mendyk Przemysław
M (2)
1992
POL
-
Bobrek
17:12,1
00:19,2
03:26
3
21
Szromba Szymon
M (3)
2004
POL
UKS Brzeszcze
Oświęcim
17:33,6
00:40,7
03:30
4
53
Jakubiec Paweł
M (4)
2005
POL
MJMETAL
Oświęcim
17:43,3
00:50,4
03:32
5
27
Czechowicz Kamil
M (5)
1999
POL
Zadyszka Oświęcim
Chełmek
17:44,2
00:51,3
03:32
6
22
Moskwa Sławomir
M (6)
1986
POL
Jawiszowice
17:57,3
01:04,4
03:35
7
38
Wójcik Wiesław
M (7)
1965
POL
Rudze
Rudze
18:26,1
01:33,2
03:41
8
11
Jarzębowicz Paweł
M (8)
1979
POL
Zadyszka Oświęcim
Zaborze
18:43,3
01:50,4
03:44
9
40
Pawela Marcin
M (9)
1982
POL
Run to the hills team Libiąż
Libiąż
18:54,1
02:01,2
03:46
10
64
Wiśniewski Tomasz
M (10)
1969
POL
TIK TEAM
Kraków
19:10,3
02:17,4
03:50
11
19
Sambak Tadeusz
M (11)
1969
POL
Zadyszka Oświęcim
Brzeszcze
19:33,9
02:41,0
03:54
12
25
Czuwaj Andrzej
M (12)
1976
POL
Zadyszka Oświęcim
Grojec
19:43,7
02:50,8
03:56
13
57
Janyga Franek
M (13)
1985
POL
MJMETAL
Oświęcim
19:43,7
02:50,8
03:56
14
28
Zieliński Ireneusz
M (14)
1969
POL
Team DKMS Jastrzębie
Jastrzębie-Zdrój
20:08,3
03:15,4
04:01
15
61
Ryłko Krzysztof
M (15)
1973
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
20:17,6
03:24,7
04:03
16
33
Domasik Radosław
M (16)
1988
POL
Zaborze
21:17,7
04:24,8
04:15
17
34
Szczerbowski Dariusz
M (17)
1993
POL
Oświęcim
21:21,3
04:28,4
04:16
18
23
Kowalczyk Paweł
M (18)
1974
POL
KĘCKIE HARPAGANY
Kęty
21:24,9
04:32,0
04:16
19
63
Kąś Iwona
K (1)
1980
POL
TIK TEAM
Kraków
21:25,1
04:32,2
04:17
20
18
Suślik Krzysztof
M (19)
1988
POL
Oświęcim
21:54,5
05:01,6
04:22
21
17
Sosna Kazimierz
M (20)
1959
POL
Bieruń
21:59,1
05:06,2
04:23
22
2
Łazarz Andrzej
M (21)
1966
POL
Oświęcim
22:40,0
05:47,1
04:32
23
55
Bulanda Andrzej
M (22)
1977
POL
Bieruń
22:41,0
05:48,1
04:32
24
67
Kobosko Paweł
M (23)
1977
POL
Zadyszka Oświęcim
Rajsko
22:50,5
05:57,6
04:34
25
10
Porębski Marek
M (24)
1971
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
22:58,2
06:05,3
04:35
26
43
Gaweł Bogdan
M (25)
1956
POL
Parafianin MB Wspomożenia Wiernych
Zaborze
23:02,4
06:09,5
04:36
27
24
Ryszka Piotr
M (26)
1981
POL
Grojec
23:08,8
06:15,9
04:37
28
66
Garbuz Marcin
M (27)
1973
POL
Zadyszka Oświęcim
Rajsko
23:18,4
06:25,5
04:39
29
45
Domin Łukasz
M (28)
1980
POL
Run to The Hills Team Libiąż
Zagórze
23:29,6
06:36,7
04:41
30
36
Żelech Grzegorz
M (29)
1985
POL
PoWoli do celu
Wola
24:14,1
07:21,2
04:50
31
20
Skibicki Krzysztof
M (30)
1970
POL
OKB ZADYSZKA
Oświęcim
24:15,2
07:22,3
04:51
32
46
Mieszczak Krzysztof
M (31)
1985
POL
Oświęcim
24:16,5
07:23,6
04:51
33
65
Mazerski Jarosław
M (32)
1985
POL
Toruń
24:23,1
07:30,2
04:52
34
54
Ligęza Jakub
M (33)
1989
POL
Polanka Wielka
24:40,5
07:47,6
04:56
35
3
Chrobok Marcin
M (34)
1977
POL
Oświęcim
24:45,9
07:53,0
04:57
36
37
Jońca Jarosław
M (35)
1970
POL
parkrun Chrzanów
Chrzanów
24:47,0
07:54,1
04:57
37
6
Nizioł Tomasz
M (36)
1995
POL
Oświęcim
24:56,7
08:03,8
04:59
38
52
Kuciel Robert
M (37)
1982
POL
Running bolecin
Bolęcin
25:07,1
08:14,2
05:01
39
32
Janiczek Bartosz
M (38)
1985
POL
Zaborze
25:10,8
08:17,9
05:02
40
13
Piekarczyk Marcin
M (39)
1987
POL
Rajsko
25:14,3
08:21,4
05:02
41
9
Świerguła Mirosław
M (40)
1979
POL
Klub Biegacza SOBÓTKA
Oświęcim
25:19,8
08:26,9
05:03
42
62
Kowalik Emilia
K (2)
2001
POL
Wieliczka
25:29,4
08:36,5
05:05
43
31
Pilszyk Kazimierz
M (41)
1959
POL
SENIORZY
Grojec
25:30,7
08:37,8
05:06
44
29
Michulec Tadeusz
M (42)
1959
POL
CHALISZ NIE CHWALISZ LOTEJ Z NAMI
Bieruń
25:35,8
08:42,9
05:07
45
44
Maciborek Witold
M (43)
1963
POL
Oświęcim
25:57,1
09:04,2
05:11
46
56
Krawczyk Mirosław
M (44)
1958
POL
MJMETAL
Oświęcim
26:27,0
09:34,1
05:17
47
59
Kaczor Paweł
M (45)
1982
POL
MJMETAL
Oświęcim
26:27,1
09:34,2
05:17
48
35
Góralczyk Katarzyna
K (3)
1974
POL
Synthos Oświęcim
Oświęcim
26:42,3
09:49,4
05:20
49
30
Zakrzewski Tomasz
M (46)
1976
POL
Chełmek
27:30,4
10:37,5
05:30
50
4
Porębska Aleksandra
K (4)
1976
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
27:58,5
11:05,6
05:35
51
5
Krieger Andrzej
M (47)
1970
POL
Oświęcim
28:05,9
11:13,0
05:37
52
60
Wieczorek Patryk
M (48)
2006
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
28:16,1
11:23,2
05:39
53
26
Wieczorek Maciej
M (49)
1983
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
28:16,5
11:23,6
05:39
54
50
Pater Szymon
M (50)
2008
POL
MJMETAL
Oświęcim
28:35,9
11:43,0
05:43
55
49
Pater Janusz
M (51)
1978
POL
MJMETAL
Oświęcim
30:10,2
13:17,3
06:02
56
48
Liber Wojciech
M (52)
2008
POL
MJMETAL
Oświęcim
30:10,6
13:17,7
06:02
57
7
Czarski Michał
M (53)
1964
POL
A-MI-GO
Katowice
30:13,6
13:20,7
06:02
58
39
Bączek Wioleta
K (5)
1991
POL
Run to The Hills Libiąż
Libiąż
31:52,9
15:00,0
06:22
59
47
Wiecheć Agnieszka
K (6)
1987
POL
Oświęcim
32:12,8
15:19,9
06:26
60
8
Emessaouden Florentyna
K (7)
1969
POL
A-MI-GO
Katowice
33:43,9
16:51,0
06:44
61
1
Zalewski Paweł
M (54)
1986
POL
Stowarzyszenie Aktywnych Polaków
Oświęcim
34:21,4
17:28,5
06:52
62
51
Seratowicz Adam
M (55)
1952
POL
MJMETAL
Oświęcim
40:18,6
23:25,7
08:03
63
14
Hodur Jacek
M (56)
1973
POL
D.A.M.Y.R.A.D.E
Chrzanów
40:31,8
23:38,9
08:06
64
15
Sikora Ewelina
K (8)
1987
POL
Time Out Akademia Ruchu
Oświęcim
47:41,3
30:48,4
09:32
65
16
Bębenek Maciej
M (57)
1985
POL
Time Out Akademia Ruchu
Oświęcim
47:41,3
30:48,4
09:32
66
12
Madej Józef
M (58)
1951
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
49:43,1
32:50,2
09:56
DNS
58
Syryński Sebastian
M
1978
POL
MJMETAL
Oświęcim
BGTimeSport
© 2015 - 2024