Toggle navigation
Zawody
1963 m.pdf
5km.pdf
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - 5 km
Wydarzenie:
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Organizator:
Stowarzyszenie „Szansa” w Oświęcimiu
Data:
03.03.2024
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
5
.000 km
Zgłoszonych:
93
Ukończyło:
91
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-dzieci
K-open
M-dzieci
M-open
Klasyfikacja w kategorii: M-open
(M-open)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
2,5km
Wynik
Strata
Tempo
1
360
Zelech Rafał
M (1)
1980
M-open (1)
POL
Chełmek
07:53,0(1)
15:53,8
03:10
2
69
Wojcik Paweł
M (2)
1998
M-open (2)
POL
Zadyszka Oświęcim
Brzeszcze
08:08,0(2)
17:01,0
01:07,2
03:24
3
88
Wieczorek Maciej
M (3)
1983
M-open (3)
POL
Oświęcim
08:23,3(3)
17:32,0
01:38,2
03:30
4
78
Mendyk Przemysław
M (4)
1992
M-open (4)
POL
-
Bobrek
08:34,5(4)
17:50,4
01:56,6
03:34
5
75
Szczerbik Kamil
M (5)
1996
M-open (5)
POL
Spytkowice
09:19,1(5)
18:23,3
02:29,5
03:40
6
116
Kajtoch Roman
M (6)
1985
M-open (6)
POL
B
Bieruń
09:28,1(6)
19:23,8
03:30,0
03:52
7
87
Gabryś Janusz
M (7)
1976
M-open (7)
POL
Aktywna Dolina Karpia BESTIA
Podolsze
09:29,8(8)
19:24,0
03:30,2
03:52
8
80
Wójcik Kacper
M (8)
1998
M-open (8)
POL
Olszyny
09:37,2(11)
19:36,2
03:42,4
03:55
9
354
Baran Łukasz
M (9)
1980
M-open (9)
POL
Libiąż
09:36,9(10)
19:40,9
03:47,1
03:56
10
150
Domagalik Stanisław
M (10)
1972
M-open (10)
POL
Brzeszcze
09:36,1(9)
19:42,6
03:48,8
03:56
11
81
Skrzypczyk Paweł
M (11)
1990
M-open (11)
POL
SKKP
Oświęcim
09:42,8(14)
20:05,5
04:11,7
04:01
12
70
Przewoźnik Marek
M (12)
1963
M-open (12)
POL
Brzeszcze
09:53,9(15)
20:10,0
04:16,2
04:02
13
77
Zieliński Ireneusz
M (13)
1969
M-open (13)
POL
DKMS Żory
Żory
10:20,0(23)
20:35,1
04:41,3
04:07
14
131
Mieszczak Krzysztof
M (14)
1985
M-open (14)
POL
Oświęcim
09:56,6(16)
20:38,4
04:44,6
04:07
15
68
Malinowski Krzysztof
M (15)
1969
M-open (15)
POL
PoWoli do Celu
Gilowice
10:20,6(24)
20:38,5
04:44,7
04:07
16
355
Łacny Sebastian
M (16)
1985
M-open (16)
POL
5 Pułk Dowodzenia
Brzeszcze
10:05,1(18)
20:41,3
04:47,5
04:08
17
71
Loska Zbigniew
M (17)
1974
M-open (17)
POL
Bieruń
10:13,2(21)
20:54,9
05:01,1
04:10
18
99
Łoziński Bruno
M (18)
2001
M-open (18)
POL
Oświęcim
09:42,2(13)
20:59,1
05:05,3
04:11
19
149
Dudzik Zenon
M (19)
1962
M-open (19)
POL
Sk zenteam
Katowice
10:12,7(20)
21:00,7
05:06,9
04:12
20
113
Kaczmarczyk Mariusz
M (20)
1987
M-open (20)
POL
Babice
10:19,6(22)
21:13,8
05:20,0
04:14
21
97
Wrona Sylwester
M (21)
1992
M-open (21)
POL
Nowa Wieś
10:12,1(19)
21:18,3
05:24,5
04:15
22
363
Olejniczak Artur
M (22)
1984
M-open (22)
POL
Kunagone
Poręba Wielka
10:58,1(29)
21:49,0
05:55,2
04:21
23
111
Fabin Henryk
M (23)
1962
M-open (23)
POL
Zator
10:56,6(28)
21:57,5
06:03,7
04:23
24
129
Żurek Marcin
M (24)
1980
M-open (24)
POL
Oświęcim
10:50,5(26)
22:04,9
06:11,1
04:24
25
121
Omyła Przemysław
M (25)
1985
M-open (25)
POL
Bieruń
10:55,2(27)
22:21,3
06:27,5
04:28
26
119
Ławeczko Radosław
M (26)
1997
M-open (26)
POL
Zadyszka Oświęcim
Brzeszcze
11:11,9(31)
22:21,5
06:27,7
04:28
27
85
Pustelnik Marcin
M (27)
1981
M-open (27)
POL
Wieprz
11:12,5(32)
22:36,7
06:42,9
04:31
28
124
Szastok Adrian
M (29)
1984
M-open (28)
POL
LECYMY DURŚ
Piekary Śląskie
11:20,8(36)
22:53,7
06:59,9
04:34
29
137
Skorupa Jacek
M (30)
1991
M-open (29)
POL
Oświęcim
11:20,7(35)
23:04,8
07:11,0
04:36
30
130
Ryszka Piotr
M (31)
1981
M-open (30)
POL
Grojec
11:22,7(37)
23:16,3
07:22,5
04:39
31
112
Baranowski Mirosław
M (33)
1969
M-open (31)
POL
Katowice
11:55,1(41)
23:28,9
07:35,1
04:41
32
139
Senkowski Tymoteusz
M (34)
2005
M-open (32)
POL
Brzeszcze
12:04,9(45)
23:44,8
07:51,0
04:44
33
103
Strumiński Adam
M (35)
1985
M-open (33)
POL
HIENA
Pogorzyce
11:19,0(34)
23:56,0
08:02,2
04:47
34
152
Gnela Piotr
M (36)
1989
M-open (34)
POL
Oświęcim
12:02,5(43)
23:59,6
08:05,8
04:47
35
141
Ryszka Jan
M (37)
1953
M-open (35)
POL
Oświęcim
11:51,2(40)
24:11,7
08:17,9
04:50
36
102
Wielgosz Filip
M (38)
1995
M-open (36)
POL
Oświęcim
11:26,0(38)
24:16,1
08:22,3
04:51
37
101
Wolas Eryk
M (39)
2001
M-open (37)
POL
Oświęcim
11:51,0(39)
24:28,9
08:35,1
04:53
38
133
Pawłowski Piotr
M (40)
1988
M-open (38)
POL
Oświęcim
12:17,0(48)
24:52,1
08:58,3
04:58
39
151
Suhs Tomasz
M (41)
1994
M-open (39)
POL
Zaborze
12:37,1(55)
25:04,8
09:11,0
05:00
40
115
Sajdak Adam
M (42)
1972
M-open (40)
POL
Jawiszowice
12:32,1(52)
25:09,6
09:15,8
05:01
41
127
Nizioł Tomasz
M (43)
1995
M-open (41)
POL
Oświęcim
12:04,4(44)
25:17,3
09:23,5
05:03
42
140
Ryszka Piotr
M (44)
1976
M-open (42)
POL
Synthos
Oświęcim
12:13,4(47)
25:21,5
09:27,7
05:04
43
353
Wiek Kazimierz
M (45)
1980
M-open (43)
POL
RCI Kraków
Kraków
12:20,2(49)
25:26,1
09:32,3
05:05
44
125
Kojm Mateusz
M (46)
1995
M-open (44)
POL
Oswiecim
12:33,3(53)
25:27,7
09:33,9
05:05
45
91
Głód Tadeusz
M (47)
1957
M-open (45)
POL
Parkrun Chrzanów
Jaworzno
12:12,6(46)
25:28,4
09:34,6
05:05
46
105
Furman Michał
M (48)
1998
M-open (46)
POL
Kocham bo Biegam
Katowice
12:34,5(54)
25:39,1
09:45,3
05:07
47
134
Krieger Andrzej
M (49)
1970
M-open (47)
POL
MOBILNE EKRANY LED
Oświęcim
12:23,8(50)
25:40,8
09:47,0
05:08
48
86
Jarosz Jacek
M (50)
1967
M-open (48)
POL
Wadowice
12:42,5(58)
25:51,4
09:57,6
05:10
49
148
Gnela Wojciech
M (51)
1988
M-open (49)
POL
Oświęcim
12:02,4(42)
25:51,5
09:57,7
05:10
50
114
Sala Łukasz
M (52)
1986
M-open (50)
POL
Jawiszowice
12:49,0(59)
26:14,0
10:20,2
05:14
51
106
Bilski Marek
M (53)
1973
M-open (51)
POL
Łęki
12:37,7(56)
26:19,9
10:26,1
05:15
52
110
Okruta Michał
M (54)
1980
M-open (52)
POL
Wieprz
13:20,3(64)
26:21,6
10:27,8
05:16
53
142
Chwała Mieczysław
M (55)
1972
M-open (53)
POL
Kwaczała
12:56,1(61)
26:22,1
10:28,3
05:16
54
136
Hamik Adam
M (56)
1984
M-open (54)
POL
SpartaHamster
Bierun
12:49,1(60)
26:26,2
10:32,4
05:17
55
72
Stańczyk Andrzej
M (57)
1960
M-open (55)
POL
PoWoli do Celu
Wola
13:24,4(67)
26:41,6
10:47,8
05:20
56
76
Gaweł Bogdan
M (59)
1956
M-open (56)
POL
Synthos
Zaborze
13:15,7(63)
27:03,3
11:09,5
05:24
57
362
Janiczek Bartosz
M (60)
1985
M-open (57)
POL
Zaborze
12:40,8(57)
27:14,7
11:20,9
05:26
58
79
Niemiec Grzegorz
M (61)
1968
M-open (58)
POL
Oświęcim
13:00,0(62)
27:20,6
11:26,8
05:28
59
147
Cież Michał
M (63)
1991
M-open (59)
POL
Oświęcim
14:03,7(76)
28:13,1
12:19,3
05:38
60
108
Bartosiewicz Paweł
M (64)
1983
M-open (60)
POL
GieKSa
Wesoła
13:32,9(70)
28:16,6
12:22,8
05:39
61
89
Kantyka Tomasz
M (65)
1975
M-open (61)
POL
Oświęcim
13:48,2(73)
29:10,2
13:16,4
05:50
62
120
Matyskiewicz M
M (66)
1987
M-open (62)
POL
Brzeszcze
13:46,6(71)
29:24,7
13:30,9
05:52
63
118
Chowaniec Mariusz
M (67)
1987
M-open (63)
POL
Oświecim
14:44,0(85)
30:11,3
14:17,5
06:02
64
122
Adamus Artur
M (68)
1995
M-open (64)
POL
Oświęcim
14:49,0(90)
30:19,4
14:25,6
06:03
65
144
Sudia Krzysztof
M (69)
1979
M-open (65)
POL
Oświęcim
14:42,5(84)
30:33,5
14:39,7
06:06
66
100
Kuligowski Jakub
M (70)
2003
M-open (66)
POL
Oświęcim
14:05,6(77)
30:43,9
14:50,1
06:08
67
92
Jakubowski Dariusz
M (71)
1986
M-open (67)
POL
Laskowa
14:39,3(81)
30:49,8
14:56,0
06:09
68
351
Szewczyk Marek
M (72)
1965
M-open (68)
POL
Piekary Śląskie
14:48,3(88)
31:03,8
15:10,0
06:12
69
126
Nizioł Jacek
M (73)
1969
M-open (69)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
15:22,3(92)
32:13,3
16:19,5
06:26
DNS
83
Chowwaniec Kornel
M
2007
M-open
POL
Grojec
31:30,3(93)
BGTimeSport
© 2015 - 2024