Toggle navigation
Zawody
25 km.pdf
60 km.pdf
Zimowy Baran Trail Race 60km
Wydarzenie:
Baran Trail Race 2022 - zima
Baran Trail Race 2022 - zima
Organizator:
Baran Trail Race
Data:
12.03.2022
Miejsce:
Węgierska Górka
Dystans:
60
.000 km
Zgłoszonych:
46
Ukończyło:
45
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
Klasyfikacja według płci: Mężczyźni
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
358
Jarčuška Václav
M (1)
1992
SVK
Krivany
6:38:16,8
06:38
2
311
Furman Dawid
M (2)
1985
POL
Dla Elizki & Milenki
Błażejowice
7:03:03,1
24:46,3
07:03
3
325
Komraus Krzysztof
M (3)
1990
POL
PressGlass - Biegamy i Wspieramy
Łąka
7:12:44,7
34:27,9
07:12
4
346
Samorański Krzysztof
M (4)
1982
POL
Ultra-szczęście
Wymysłów
7:13:19,3
35:02,5
07:13
5
306
Czosnowski Tomasz
M (5)
1980
POL
Czosy się szwendają
Gliwice
7:27:40,7
49:23,9
07:27
6
330
Leczowicz Patryk
M (6)
1994
POL
PKE Polska
Wrocław
7:55:15,9
1:16:59,1
07:55
7
352
Wiącek Łukasz
M (7)
1982
POL
IRS KRAKÓW
Zielonki
8:22:43,2
1:44:26,4
08:22
8
321
Kasperski Grzegorz
M (8)
1981
POL
Antonteam
Kędzierzyn-Koźle
8:24:08,2
1:45:51,4
08:24
9
345
Reclik Piotr
M (9)
1996
POL
UltraWariaci
Rybnik
8:31:09,4
1:52:52,6
08:31
10
323
Kaszkowiak Bogumił
M (10)
1978
POL
WRONKI
Wronki
8:50:17,7
2:12:00,9
08:50
11
342
Papuga Dominik
M (11)
1989
POL
Klub Biegowy Perła
Jadowniki
8:51:01,3
2:12:44,5
08:51
12
328
Kuźma Łukasz
M (12)
1987
POL
Brzezinka Dolna
8:51:37,7
2:13:20,9
08:51
13
337
Naworyta Wojciech
M (13)
1969
POL
Kraków
9:01:33,2
2:23:16,4
09:01
14
317
Janíček Jaroslav
M (14)
1964
SVK
Liptovský Mikuláš
9:04:18,5
2:26:01,7
09:04
15
312
Garstka Zbigniew
M (15)
1977
POL
Wronki
9:06:13,6
2:27:56,8
09:06
16
316
Hajduga Łukasz
M (16)
1981
POL
Wieczorne Bieganie w Opolu
Dębska Kuźnia
9:47:06,5
3:08:49,7
09:47
17
331
Malczewski Daniel
M (17)
1987
POL
Wieczorne Bieganie w Opolu
Opole
9:47:06,9
3:08:50,1
09:47
18
322
Kastelik Tomasz
M (18)
1970
POL
Dzike_Konie
Zywiec
9:50:34,6
3:12:17,8
09:50
19
308
Dragon Przemysław
M (19)
1980
POL
Przemysław Dragon
Połaniec
9:51:30,9
3:13:14,1
09:51
20
326
Kowalik Artur
M (20)
1988
POL
Trail Runners Jaworzno / BP2.eu
Jaworzno
9:56:55,2
3:18:38,4
09:56
21
301
Baradziej Bartłomiej
M (21)
1983
POL
Tychy
10:07:58,7
3:29:41,9
10:07
22
344
Rakowski Marcin
M (22)
1988
POL
Ultra Wariaci
Czerwionka-Leszczyny
10:21:03,0
3:42:46,2
10:21
23
340
Nowicki Artur
M (23)
1968
POL
Sportczesna Running Team
Bargły
10:27:17,2
3:49:00,4
10:27
24
339
Nowak Dawid
M (24)
1987
POL
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
Siemianowice Śląskie
10:31:06,9
3:52:50,1
10:31
25
324
Klima Adam
M (25)
1990
POL
RUNHOGS Tychy
Tychy
10:43:54,4
4:05:37,6
10:43
26
313
Gąszczak Michal
M (26)
1985
POL
RUNHOGS Tychy
Tychy
10:43:56,8
4:05:40,0
10:43
27
310
Fidor Michał
M (27)
1979
POL
RUNHOGS Tychy
Tychy
10:44:05,6
4:05:48,8
10:44
28
318
Kaczor Bastek
M (28)
1972
POL
RUNHOGS Tychy
Tychy
10:44:05,8
4:05:49,0
10:44
29
341
Pankiewicz Ireneusz
M (29)
1977
POL
Siemianowice i przyjaciele biegają
Siemianowice Śląskie
11:05:20,3
4:27:03,5
11:05
30
357
Kitlas Dariusz
M (30)
1972
POL
Sochonie
11:15:30,0
4:37:13,2
11:15
31
309
Dziszkiewicz Grzegorz
M (31)
1982
POL
Bielsko Biała
11:39:31,3
5:01:14,5
11:39
32
335
Matuszak Grzesiek
M (32)
1991
POL
Grabek
12:06:38,6
5:28:21,8
12:06
33
320
Karczyński Dariusz
M (33)
1976
POL
Hvezda Team
Oleśnica
12:06:39,6
5:28:22,8
12:06
DNF
359
Dudek Dominik
M
1971
POL
MCG
Bielsko-Biała
BGTimeSport
© 2015 - 2024