Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
6. Bieg o Złotą Szyszkę
Wydarzenie:
6. Bieg o Złotą Szyszkę
6. Bieg o Złotą Szyszkę
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
26.10.2019
Miejsce:
OSP Bystra Śląska
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
350
Ukończyło:
345
Nieklasyfikowani:
5
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K20
K30
K40
K50
M20
M30
M40
M50
GW-K
GW-M
Klasyfikacja w kategorii: Kobiety K40
(K40)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
196
Lachowska Magdalena
K (4)
1974
K40 (1)
POL
KS Sprint
Bielsko-Biała
1:35:38,5
06:22
2
24
Bolechowska Dominika
K (5)
1975
K40 (2)
POL
Alpin Sport Hoka One One Team
Rabka
1:36:36,7
00:58,2
06:26
3
256
Pachura Kinga
K (6)
1976
K40 (3)
POL
Mszana Dolna
1:37:42,2
02:03,7
06:30
4
3
Adamus-Kowalska Justyna
K (7)
1979
K40 (4)
POL
AZS AWF Katowice
Imielin
1:38:30,7
02:52,2
06:34
5
78
Fuczik Małgorzata
K (13)
1974
K40 (5)
POL
SBRT Bielsko
Bielsko-Biała
1:45:10,8
09:32,3
07:00
6
176
Kowalska Kinga
K (18)
1975
K40 (6)
POL
Cieszynioki
Pogwizdów
1:50:33,3
14:54,8
07:22
7
214
Maniszewska Dorota
K (19)
1976
K40 (7)
POL
Olza Cieszyn
Cieszyn
1:50:41,6
15:03,1
07:22
8
389
Wysocka Agnieszka
K (22)
1977
K40 (8)
POL
RyTM Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice
1:53:06,9
17:28,4
07:32
9
293
Regulska Marta
K (25)
1979
K40 (9)
POL
Electrolux Run
Kraków
1:53:52,6
18:14,1
07:35
10
15
Bilczewska Monika
K (34)
1977
K40 (10)
POL
Kęckie Harpagany
Kęty
2:00:59,6
25:21,1
08:03
11
98
Gorczewska Renata
K (35)
1970
K40 (11)
POL
KS ISKRA RYBARZOWICE
Rybarzowice
2:01:05,3
25:26,8
08:04
12
25
Bondarczuk Sylwia
K (38)
1976
K40 (12)
POL
Ultra Beskid Sport
Bielsko-Biała
2:01:35,2
25:56,7
08:06
13
40
Cher-Kożdoń Beata
K (42)
1973
K40 (13)
POL
Świeżaki z Cieszyna
Cieszyn
2:04:12,5
28:34,0
08:16
14
73
Filary Aneta
K (46)
1977
K40 (14)
POL
Roztropice
2:07:39,2
32:00,7
08:30
15
249
Nykiel Małgorzata
K (50)
1973
K40 (15)
POL
Miechowicka Grupa Biegowa
Bytom
2:10:37,2
34:58,7
08:42
16
354
Talaga-Spławska Dominika
K (52)
1978
K40 (16)
POL
Warszawa
2:12:32,5
36:54,0
08:50
17
191
Kuder Beata
K (54)
1970
K40 (17)
POL
Czechowice-Dziedzice
2:12:56,6
37:18,1
08:51
18
167
Kliś Agnieszka
K (56)
1972
K40 (18)
POL
Viking Training Center
Tychy
2:13:15,6
37:37,1
08:53
19
45
Cieślak-Sawicka Katarzyna
K (60)
1976
K40 (19)
POL
BIEGAM GDZIE POPADNIE
Kraków
2:14:51,7
39:13,2
08:59
20
310
Siwinska Gosia
K (68)
1978
K40 (20)
POL
Tychy
2:21:21,3
45:42,8
09:25
21
213
Malinowska Małgorzata
K (71)
1971
K40 (21)
POL
Powoli do celu
Gilowice
2:22:30,4
46:51,9
09:30
22
146
Kaczorek Ania
K (75)
1978
K40 (22)
POL
HRmax Żory
Żory
2:30:04,9
54:26,4
10:00
23
247
Nowak Iwona
K (79)
1974
K40 (23)
POL
Siemianowice i przyjaciele biegają
Siemianowice Śl
2:41:09,1
1:05:30,6
10:44
24
246
Nowak Ewa
K (81)
1975
K40 (24)
POL
Gliwice
2:42:46,9
1:07:08,4
10:51
25
126
Jakubiec Teresa
K (82)
1977
K40 (25)
POL
lIPOWA
2:44:17,2
1:08:38,7
10:57
26
228
Mikołajczak Magdalena
K (86)
1975
K40 (26)
POL
Żory
2:50:55,2
1:15:16,7
11:23
27
315
Słaboń-Sikora Aneta
K (87)
1978
K40 (27)
POL
Stowarzyszenie Pogoria Biega
Sosnowiec
2:54:08,4
1:18:29,9
11:36
BGTimeSport
© 2015 - 2024