Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
Wydarzenie:
XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
Organizator:
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W CZERNICHOWIE
Data:
29.06.2019
Miejsce:
Międzybrodzie Żywieckie
Dystans:
8
.600 km
Zgłoszonych:
250
Ukończyło:
250
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K16
K20
K35
K50
M16
M20
M30
M40
M50
M60
M70
Gmina-K
Gmina-M
Klasyfikacja w kategorii: M20
(M20)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
płeć
rok
kategoria
Gmina
kraj
klub
miasto
czas
strata
tempo
1
128
Kubica Marcin
M (1)
1999
M20 (1)
POL
Inov-8 Team
Bielsko-Biała
41:06,2
04:46
2
11
Młynarz Kamil
M (3)
1990
M20 (2)
POL
SKB Kraśnik
Łęcznowola
44:14,5
03:08,3
05:08
3
63
Drąg Mateusz
M (4)
1997
M20 (3)
POL
Tychy
44:51,4
03:45,2
05:12
4
218
Czapla Piotr
M (8)
1990
M20 (4)
POL
Zabrze
47:05,9
05:59,7
05:28
5
241
Garbacik Michał
M (10)
1995
M20 (5)
POL
KU AZS Uniwersytet Ekonomiczny
Kraków
48:28,8
07:22,6
05:38
6
115
Jura Maciej
M (11)
1990
M20 (6)
POL
ITMBW Kraków
Nowy Sącz
48:39,0
07:32,8
05:39
7
229
Wójcik Adam
M (13)
1997
M20 (7)
POL
Andrychów Running
CHOCZNIA
48:54,1
07:47,9
05:41
8
65
Lisicki Kamil
M (16)
1991
M20 (8)
POL
Johnnie Runner Team
Czechowice-Dziedzice
49:39,8
08:33,6
05:46
9
170
Początko Łukasz
M (34)
1992
M20 (9)
POL
Kobiernice
53:36,0
12:29,8
06:13
10
104
Stankiewicz Robert
M (45)
1992
M20 (10)
POL
Radziechowy
55:10,4
14:04,2
06:24
11
148
Wandzel Adrian
M (46)
1990
M20 (11)
POL
wkurw_team
Żywiec
55:15,9
14:09,7
06:25
12
9
Pastwa Karol
M (50)
1993
M20 (12)
Gmina-M (4)
POL
Międzybrodzie Żywieckie
55:59,3
14:53,1
06:30
13
161
Kubkowski Mateusz
M (54)
1990
M20 (13)
POL
Tarnowskie Gory
56:18,0
15:11,8
06:32
14
232
Nieuważny Dominik
M (59)
1992
M20 (14)
POL
Kocierz Moszczanicki
57:53,4
16:47,2
06:43
15
78
Markowicz Dawid
M (61)
1991
M20 (15)
POL
Rozbiegamy to miasto Czechowice-Dz.
Czechowice-Dziedzice
58:14,4
17:08,2
06:46
16
203
Idzikowski Adam
M (62)
1990
M20 (16)
POL
Zapiekato Team
Świętochłowice
58:19,6
17:13,4
06:46
17
171
Sękiewicz Janusz
M (63)
1991
M20 (17)
POL
Zabiegani Częstochowa
Częstochowa
58:20,3
17:14,1
06:47
18
59
Kastelik Grzegorz
M (73)
1996
M20 (18)
POL
Kalna
59:40,9
18:34,7
06:56
19
15
Wolf Krzysztof
M (92)
1992
M20 (19)
Gmina-M (5)
POL
Międzybrodzie Żywieckie
1:02:55,6
21:49,4
07:19
20
231
Kiznar Tomasz
M (97)
1991
M20 (20)
POL
Rzyki
1:03:35,6
22:29,4
07:23
21
180
Duszyński Marcin
M (103)
1992
M20 (21)
POL
mdmasaz.pl
Pewel Mała
1:04:19,1
23:12,9
07:28
22
26
Jaros Wojciech
M (106)
1996
M20 (22)
POL
Tychy
1:04:54,4
23:48,2
07:32
23
84
MOCZEK KAMIL
M (116)
1992
M20 (23)
POL
Żywiec
1:06:06,9
25:00,7
07:41
24
190
Trzopek Marcin
M (128)
1992
M20 (24)
POL
Iron Team Ujsoły
Ujsoły
1:08:34,3
27:28,1
07:58
25
214
Szwed Robert
M (137)
1998
M20 (25)
POL
Czechowice-Dziedzice
1:10:10,6
29:04,4
08:09
26
147
Mętel Szymon
M (153)
1994
M20 (26)
POL
Żywiec
1:12:56,2
31:50,0
08:28
27
237
Zdynowski Stanisław
M (164)
1996
M20 (27)
POL
Rysianka Team
Żywiec
1:15:28,7
34:22,5
08:46
28
138
Ciemała Szczepan
M (184)
1991
M20 (28)
POL
Wieszczęta
1:22:41,3
41:35,1
09:36
29
135
Mol Paweł
M (185)
1990
M20 (29)
POL
Bielsko-Biała
1:23:20,2
42:14,0
09:41
BGTimeSport
© 2015 - 2024