IV Hałda Run Extreme

31.08.2024

Miejsce: Suszec

Organizator: Stowarzyszenie Skyrunning Polska

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Mini Hałda Run Extreme - bieg dla dzieci i młodzieży

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 82
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Antończyk Mikołaj M 2018 M6 POL Suszec TAK SUCCESS
Antończyk Oliwier M 2015 M8 POL Suszec TAK SUCCESS
Bieńkowska Nela K 2016 K8 Socios Silesia POL Gliwice TAK SUCCESS
Bieńkowska Lena K 2013 K10 Socios Silesia POL Knurów TAK SUCCESS
Blaut Zuzanna K 2011 K12 Run Away Team POL Rusinowice TAK SUCCESS
Blaut Aleksandra K 2018 K6 Run Away Team POL Rusinowice TAK SUCCESS
Blaut Piotr M 2020 M4 Run Away Team POL Rusinowice TAK SUCCESS
Borek Kaspian M 2018 M6 POL Rybnik TAK SUCCESS
Borek Arwena K 2019 K4 POL Rybnik TAK SUCCESS
Chacia Zuzanna K 2020 K4 Fuchs Oil Team POL Zabrze Zapłać
Cieślik Karolina K 2015 K8 POL Wodzisław Śląski Zapłać
Dudek Ania K 2015 K8 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Dudek Madzia K 2017 K6 POL Bielsko-Biala TAK SUCCESS
Dyląg Tymoteusz M 2016 M8 D-Team POL Siemianowice Śląskie TAK SUCCESS
Gołdyn Wojciech M 2017 M6 POL Wodzisław Śląski TAK SUCCESS
Grzonka Lilianna K 2013 K10 UKS Diament Godów POL Skrzyszów Zapłać
Hachuła Kacper M 2017 M6 POL Brzeszcze TAK SUCCESS
Hetmaniok Karol M 2012 M12 Athletics Jastrzębie POL Jastrzębie-Zdrój Zapłać
Jakubowska Klaudia K 2009 K14 JakubsTeam POL Tychy Zapłać
Jakubowska Weronika K 2011 K12 JakubsTeam POL Tychy Zapłać
Jakubowska Paulina K 2014 K10 JakubsTeam POL Tychy Zapłać
Kaczmarczyk Lena K 2012 K12 POL Katowice TAK SUCCESS
Kamrowska Oliwia K 2013 K10 POL Brzeszcze Zapłać
Kamrowski Marcel M 2017 M6 POL Brzeszcze TAK SUCCESS
Kaźmierczak Miłosława K 2017 K6 POL Orzesze TAK SUCCESS
Kaźmierczak Krzesimir M 2019 M4 POL Orzesze TAK SUCCESS
Kiermacz Aleksander M 2016 M8 Jejkowice biegają POL Szczerbice TAK SUCCESS
Kluk Lea K 2014 K10 POL Dąbrowa Górnicza TAK SUCCESS
Kłopeć Wiktoria K 2011 K12 POL Jastrzębie Zdrój TAK SUCCESS
Kłopeć Kacper M 2013 M10 POL Jastrzębie Zdrój TAK SUCCESS
Kolator Julia K 2016 K8 POL Kuskowizna TAK SUCCESS
Kozieł Maria K 2018 K6 Tornado Team POL Świętochłowice TAK SUCCESS
Kozieł Sebastian M 2013 M10 Tornado Team POL Świętochłowice TAK SUCCESS
Kruk Matylda K 2013 K10 POL Gliwice Zapłać
Marcin Szendera M 2015 M8 POL Radostowice TAK SUCCESS
Matyszkiewicz Matylda K 2015 K8 POL Brzeszcze Zapłać
Matyszkiewicz Maciej M 2016 M8 POL Brzeszcze Zapłać
Matyszkiewicz Mirella K 2018 K6 POL Brzeszcze Zapłać
Matyszkiewicz Maksymilian M 2020 M4 POL Brzeszcze Zapłać
Menżyk Mikołaj M 2018 M6 POL Studzionka TAK SUCCESS
Menżyk Gabriel M 2019 M4 POL Studzionka TAK SUCCESS
Micek Agata K 2017 K6 POL Łaziska Górne TAK SUCCESS
Micek Aleksander M 2018 M6 POL Łaziska Górne TAK SUCCESS
Morawska Antonina K 2019 K4 POL Goczałkowice-Zdrój Zapłać
Morawski Maciej M 2017 M6 POL Goczałkowice-Zdrój Zapłać
Olejnik Aleksander M 2018 M6 POL Jastrzębie Zdrój TAK SUCCESS
Osetek Amelia K 2016 K8 Radlinioki w biegu POL Pszów TAK SUCCESS
Osetek Oliwia K 2018 K6 Radlinioki w biegu POL Pszów TAK SUCCESS
Oslislok Wiktoria K 2012 K12 POL Suszec TAK SUCCESS
Oslislok Nikola K 2014 K10 POL Suszec TAK SUCCESS
Oslislok Elżbieta K 2016 K8 POL Suszec TAK SUCCESS
Oziębło Adam M 2016 M8 POL Chorzów TAK SUCCESS
Oziębło Maja K 2014 K10 POL Chorzów TAK SUCCESS
Pompa Igor M 2016 M8 RMKS Rybnik POL Rybnik TAK SUCCESS
Prandzioch Filip M 2017 M6 POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
Prandzioch Patryk M 2019 M4 POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
Przeliorz Zygmunt M 2017 M6 POL Rybnik TAK SUCCESS
Przygoda Antoni M 2015 M8 POL Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Puchała Hanna K 2014 K10 Socios Silesia POL Zabrze TAK SUCCESS
Ratka-Matejko Emilia K 2017 K6 POL Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Ratka-Matejko Elżbieta K 2015 K8 POL Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Rojek Szymon M 2016 M8 POL Stanowice Zapłać
Sojka Lena K 2015 K8 POL Knurów TAK SUCCESS
Stachowski Mateusz M 2015 M8 Zabiegani Imielin POL Imielin TAK SUCCESS
Stajszczyk Julia K 2010 K14 POL Skoczów Zapłać
Stajszczyk Natalia K 2013 K10 POL Skoczów Zapłać
Stefańczuk Borys M 2015 M8 Medicover sport POL Katowice Zapłać
Stein Julia K 2016 K8 Fuchs Oil Team POL Gliwice TAK SUCCESS
Sterańczak Mieczysław M 2018 M6 POL Bytom TAK SUCCESS
Szczurek Kacper M 2009 M14 RKS KAMDO POL Tychy TAK SUCCESS
Szczurekk Oliwier M 2016 M8 RKS KAMDO POL Tychyy TAK SUCCESS
Szendera Martyna K 2014 K10 POL Radostowice TAK SUCCESS
Teteriatnyk Anna K 2012 K12 Ayatolla UKR Suszec Zapłać
Teteriatnyk Yuliia K 2014 K10 Ayatolla UKR Suszec Zapłać
Teteriatnyk Anastasiia K 2015 K8 Ayatolla UKR Suszec Zapłać
Teteriatnyk Olha K 2008 K16 Ayatolla UKR Suszec Zapłać
Toman Hanna K 2013 K10 UKS Diament Godów POL Skrzyszów TAK SUCCESS
Tomczyk Wojtek M 2015 M8 Tribe Squad POL Łaziska Górne TAK SUCCESS
Twardzik Lena K 2016 K8 Fitmore POL Krzyżowice TAK SUCCESS
Wieczorek Zuzanna K 2016 K8 POL Piekary Śląskie TAK SUCCESS
Wieczorek Kacper M 2014 M10 POL Piekary Śląskie TAK SUCCESS
Ziental Oliwia K 2019 K4 POL Częstochowa TAK SUCCESS
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biuro@biegigorskie.pl