IV Hałda Run Extreme

31.08.2024

Miejsce: Suszec

Organizator: Stowarzyszenie Skyrunning Polska

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Hałda Run Extreme - Ściana Płaczu - 15 km

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 122
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg Górnik Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Bajcar Beata K K-50 Kobiety na 5+ POL Chybie TAK SUCCESS
Baron Szymon M M-30 POL Żory TAK SUCCESS
Barteczko Daniel M M-20 Grnik POL Radlin TAK SUCCESS
Bartoszek Izabela K K-40 POL Warszowice TAK SUCCESS
Belica Daniel M M-40 AŚ Tarnowskie Góry POL Zabrze TAK SUCCESS
Bielski Seweryn M M-40 Grnik 42k Pro Team POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
Buchholz-Krawieczek Majka K K-50 Wartki i Wrzawo POL Czerwionka-Leszczyny TAK SUCCESS
Cebula Beata K K-40 POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
Chrobot Sebastian M M-40 Szare Morsy POL Dąbrowa Górnicza TAK SUCCESS
Cieplińska Katarzyna K K-30 POL Orzesze TAK SUCCESS
Ciepliński Arkadiusz M M-40 POL Orzesze TAK SUCCESS
Dajmund Jakub M M-30 Huragan Ligota POL Katowice Zapłać
Dendra Marcin M M-50 Trees Friends POL Chorzów TAK SUCCESS
Denysenko Lech M M-60 BDB Team POL Katowice Zapłać
Dubas Arkadiusz M M-60 Grnik Osada POL Tarnowskie Góry TAK SUCCESS
Dudek Grzegorz M M-40 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Duleba Dominika K K-40 Medicover sport POL Katowice Zapłać
Dulski Daniel M M-30 Stańczak Team POL Brenna TAK SUCCESS
Filiks Leszek M M-40 Grnik Highlanders POL Łodygowice TAK SUCCESS
Filip Bartosz M M-30 Socios Silesia POL Żory TAK SUCCESS
Fojcik Joanna K K-40 POL Rybnik TAK SUCCESS
Fornal Paweł M M-40 Grnik Zabiegany team POL Rybnik TAK SUCCESS
Frysztacki Łukasz M M-40 Grnik POL Czerwionka-Leszczyny TAK SUCCESS
Gabryś Łukasz M M-40 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Gałuszka Mateusz M M-40 Grnik RUNTEAM PAWŁOWICE POL Pawłowice TAK SUCCESS
Gąszczyk Grzegorz M M-50 Nowa Huta Team POL Kraków TAK SUCCESS
Gieroszka Krzysztof M M-40 Grnik POL Katowice TAK SUCCESS
Giżyński Damian M M-40 Grnik Kopacz POL Jastrzębie-Zdrój Zapłać
Gorzawski Marcin M M-30 Grnik LKS Jedność Rogoźna POL Żory TAK SUCCESS
Goździcki Leszek M M-40 POL Zabrze TAK SUCCESS
Grochla Mateusz M M-30 Velo Skole UKR Skole Zapłać
Gruszka Tomasz M M-50 POL Suszec TAK SUCCESS
Heller Adam M M-30 POL Opole TAK SUCCESS
Jagoda Adam M M-50 FUCHS OIL TEAM POL Chorzów TAK SUCCESS
Jakubowski Dariusz M M-50 JakubsTeam POL Tychy Zapłać
Jasiński Jacek M M-30 Grnik Łowcy pierożków POL Tychy TAK SUCCESS
Jaworski Krzysztof M M-30 Grnik POL Knurów TAK SUCCESS
Kaczmarek Katarzyna K K-40 Stg Gliwice POL Gliwice Zapłać
Kaczmarski Jarosław M M-50 W pogoni za duchem POL Tomaszów Mazowiecki TAK SUCCESS
Kamiński Krzysztof M M-30 POL Jeleśnia TAK SUCCESS
Kamrad Żaneta K K-40 Winko Skład POL Piekary Śląskie TAK SUCCESS
Kamrowski Marcin M M-30 Grnik POL Brzeszcze TAK SUCCESS
Katarzyna Lukoszek K K-50 Open Sport Team POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
Kaźmierczak Mateusz M M-30 Grnik POL Orzesze TAK SUCCESS
Kitala Piotr M M-30 Covid Lungs on Fire POL Wojkowice Kościelne TAK SUCCESS
Kleczka Damian M M-40 POL Świętochłowice TAK SUCCESS
Klimczak Piotr M M-30 Grnik Dont give up! POL Balin TAK SUCCESS
Kordowski Łukasz M M-30 Grnik Juhazbani POL Bieruń TAK SUCCESS
Kotas Szymon M M-30 Grnik GPS TEAM POL Pszczyna TAK SUCCESS
Kotkowski Przemysław M M-40 Grnik POL Pawłowice Zapłać
Krawieczek Piotr M M-60 Wartki i Wrzawo POL Czerwionka-Leszczyny TAK SUCCESS
Kubiak Marcin M M-40 KUBIAKI BIEGAJĄ POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
Kuczek Przemysław M M-30 POL Nowa Sarzyna TAK SUCCESS
Kupczok-Żur Klaudia K K-30 POL Kończyce Małe Zapłać
Kurinnyi Bohdan M M-30 Spartanie dzieciom POL Murów Zapłać
Leśniak Mateusz M M-30 Fit Projekt POL Orzesze SUCCESS
Leżak Kamila K K-30 Weber Active Team POL Gliwice Zapłać
Leżak Kamila K K-30 Weber Active Team POL Gliwice TAK SUCCESS
Liszka Piotr M M-60 POL Bytom Zapłać
Łakota Mirosław M M-30 Suszeckie Iten POL Suszec TAK SUCCESS
Łatka Marek M M-40 POL Rudziczka Zapłać
Łącki Wojciech M M-30 Grnik KWK Ruda POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
Malinowski Przemysław M M-30 Oshee Iga Team POL Suszec TAK SUCCESS
Mendrela Adrian M M-30 Grnik POL Żory TAK
Mertas Dominik M M-40 Grnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze POL Babice TAK SUCCESS
Musioł Sonja K K-20 Koniu Squad POL Kraków TAK SUCCESS
Niemyjski Łukasz M M-30 Grnik POL Czerwionka-Leszczyny TAK SUCCESS
Nowak Karolina K K-30 POL Katowice TAK SUCCESS
Nowak Michał M M-20 POL Bielsko-Biała Zapłać
Osetek Paweł M M-30 Grnik Radlinioki w biegu POL Pszów TAK SUCCESS
Oziębło Rafał M M-40 42k.com.pl / KS Kandahar POL Chorzów TAK
Pasławska Katarzyna K K-40 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Pasternak Zbigniew M M-50 Stellantis Active Team POL Gliwice Zapłać
Patoń Iwona K K-40 Winko Skład POL Bytom TAK SUCCESS
Patoń Iwona K K-40 Winko Skład POL Bytom TAK SUCCESS
Pawłowska Maja K K-40 Zdrowo Nienormalni POL Ustroń TAK SUCCESS
Pikulski Łukasz M M-40 Grnik Klub Leniwych Biegaczy POL Knurów TAK SUCCESS
Podeszwa Marek M M-50 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze POL Rybnik TAK
Połącarz Adam M M-40 . POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Przygoda Marcin M M-40 Grnik Szare Morsy POL Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Radczuk Daria K K-30 TriFamily POL Bielsko-Biała Zapłać
Raszka Bartłomiej M M-30 POL Cieszyn TAK SUCCESS
Ratka-Matejko Marcin M M-30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Redzimska Wiktoria K K-20 POL Siemianowice Śląskie Zapłać
Redzimska Wiktoria K K-20 POL Siemianowice Śląskie Zapłać
Rędzi Ewa K K-30 POL Jeleśnia TAK SUCCESS
Rybarz Michał M M-30 Grnik Run Rydułtowy POL Bluszczów TAK SUCCESS
Sapa Grzegorz M M-40 40-latek TYCHY POL Tychy TAK SUCCESS
Skalska Anna K K-40 Alpin Sport POL Bytom Zapłać
Smoroń Krzysztof M M-40 RUN-MTB-RALLY POL Rybnik Zapłać
Smozik Kamila K K-30 POL Katowice TAK SUCCESS
Sokołowski Marek M M-50 Grnik Alpin Sport Team POL Mysłowice-Wesoła TAK SUCCESS
Sokół-Oleś Ewelina K K-50 Grnik RUNTEAM Pawłowice POL Jastrzębie Zdrój Zapłać
Sowiński Krzysztof M M-30 BDB Team POL Katowice TAK SUCCESS
Spendel Łukasz M M-30 POL Woszczyce TAK SUCCESS
Sroka Tomasz M M-30 Zbój Team POL Bielsko-Biała Zapłać
Stachowski Damian M M-30 Zabiegani Imielin POL Imielin TAK SUCCESS
Sternal Grzegorz M M-30 Grnik POL Mysłowice TAK SUCCESS
Suwald Andrzej M M-60 Jacek Biega Running Team POL Warszawa Zapłać
Szczepanik Grzegorz M M-40 GRZESZ POL Kraków TAK SUCCESS
Szczęsna Edyta K K-30 POL Czechowice -Dziedzice Zapłać
Szczuka Adrian M M-40 Miechowicka Grupa Biegowa POL Bytom TAK SUCCESS
Szewczyk Damian M M-40 jejkowice biegają POL Jejkowice TAK SUCCESS
Szymczyk Tomasz M M-40 Team Szymczyki POL Częstochowa TAK SUCCESS
Szymczyk Teresa K K-60 TEAM SZYMCZYKI/ZABIEGANA BABCIA POL Częstochowa TAK SUCCESS
Tarnówka Dana K K-40 SAINT GOBAIN SQUAD POL Chechło TAK SUCCESS
Tyman Dorota K K-40 POL Rybnik TAK SUCCESS
Ucherek Kazimierz M M-50 POL Zory TAK SUCCESS
Urban Wiktor M M-30 #TeamDKMS POL Zabrze TAK SUCCESS
Urbasik Daniel M M-30 Grnik Run Rydułtowy POL Rydułtowy Zapłać
Urbasik Mariusz M M-50 Grnik RUN Rydułtowy POL Rydułtowy Zapłać
Wagner Jolanta K K-50 POL Warszawa Zapłać
Widera Marcin M M-20 POL Katowice TAK SUCCESS
Wilkosz Wojciech M M-50 Grnik POL Jaworzno TAK SUCCESS
Włodarczyk Dawid M M-30 Grnik STASZIC KG4 POL Tychy TAK SUCCESS
Wójcicka Wioleta K K-30 UMR363 POL Wiedeń Zapłać
Wysocki Marcin M M-50 Polplast biega POL Dobczyce TAK SUCCESS
Zamarło Natalia K K-30 POL Cieszyn TAK SUCCESS
Zamarło Marcin M M-30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Zimny Ireneusz M M-40 Eko-okna Runners POL Rybnik TAK SUCCESS
Zwadło Piotr M M-20 TM IronTeam POL Polska Cerekiew Zapłać
Zysk Dariusz M M-40 POL Katowice TAK SUCCESS
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biuro@biegigorskie.pl