IV Hałda Run Extreme

31.08.2024

Miejsce: Suszec

Organizator: Stowarzyszenie Skyrunning Polska

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Hałda Run Extreme - Pierwsza Szychta - 6 km

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 130
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg Górnik Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Anioł-Barlik Agnieszka K K-40 POL Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Badera Irek M M-30 Ronin Łaziska Górne POL Mikołów TAK SUCCESS
Baran Karolina K K-30 POL Pszczyna Zapłać
Barteczko Daniel M M-20 Grnik POL Radlin TAK SUCCESS
Blaut Annamaria K K-30 Run Away Team POL TAK SUCCESS
Błażyca Przemysław M M-20 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Błędowski Bartłomiej M M-40 POL Ruda Śląska Zapłać
Boczkowski Mateusz M M-30 POL Łaziska Górne TAK SUCCESS
Chinc Marcin M M-40 Grnik Turbocola Team POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Chorążewicz Mateusz M M-30 Zbój Team POL Bielsko Biała Zapłać
Cieplińska Katarzyna K K-30 POL Orzesze TAK SUCCESS
Ciepliński Arkadiusz M M-40 POL Orzesze TAK SUCCESS
Cieślik Rafał M M-30 Grnik POL Wodzisław Śląski Zapłać
Dąbrowski Marcin M M-30 POL Żory TAK SUCCESS
Dąbrowski Sebastian M M-40 Grnik Byle dobiec POL Żory Zapłać
Długaj Michał M M-30 POL Knurów TAK SUCCESS
Długaj Ela K K-30 POL Knurów TAK SUCCESS
Dreszer Damian M M-30 Grnik damiandreszer86@gmail.com POL Orzesze Zapłać
Dubas Arkadiusz M M-60 Grnik Osada POL Tarnowskie Góry TAK SUCCESS
Dulski Daniel M M-30 Stańczak Team POL Brenna TAK SUCCESS
Dziuk Dagmara K K-30 TL Athletics Jastrzębie POL Jastrzębie Zdrój Zapłać
Gałuszka Rafał M M-40 Grnik POL Łaziska Górne/ Gostyń TAK SUCCESS
Gaszczyk Damian M M-50 POL Suszec TAK SUCCESS
Gębołyś Beata K K-50 Chwalisz czy nie chwalisz lotej z n POL Bierun Zapłać
Gęsty Łukasz M M-30 Grnik POL Wodzisław Śląski TAK SUCCESS
Gibas Agnieszka K K-40 Highlanders POL Meszna TAK SUCCESS
Gozdalski Jacek M M-50 Szare Morsy POL Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Goździcki Leszek M M-40 Sportano POL Zabrze TAK SUCCESS
Gruszka Wojciech M M-20 Grnik POL Suszec TAK SUCCESS
Hachuła Paweł M M-30 Grnik POL Brzeszcze TAK SUCCESS
Heller Adam M M-30 POL Opole TAK SUCCESS
Herok Marcin M M-30 POL Świętoszówka TAK SUCCESS
Ignaczak Katarzyna K K-20 POL Chełm Śląski TAK SUCCESS
Imiełowska Izabela K K-30 POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
Jabczynski Marcin M M-40 POL Knurów TAK SUCCESS
Jagoda Adam M M-50 FUCHS OIL TEAM POL Chorzów TAK SUCCESS
Jakubowski Dariusz M M-50 JakubsTeam POL Tychy Zapłać
Jaworski Krzysztof M M-30 Grnik POL Knurów TAK SUCCESS
Józefczak Dominika K K-30 POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
Kaczmarczyk Seweryn M M-40 POL Katowice SUCCESS
Kaczmarski Jarosław M M-50 W pogoni za duchem POL Tomaszów Mazowiecki TAK SUCCESS
Kawalec Grzegorz M M-40 POL Orzesze TAK SUCCESS
Kempa Piotr M M-30 PWR TEAM POL Pszów TAK SUCCESS
Kiljański Paweł M M-30 Grnik Ks Borynia POL Jastrzębie-Zdrój Zapłać
Kłopeć Adrian M M-30 Grnik POL Jastrzębie Zdrój TAK SUCCESS
Knopek Bartłomiej M M-40 POL Bieruń TAK SUCCESS
Kobielusz Martyna K K-20 POL Rybnik Zapłać
Kokot Dariusz M M-50 Grnik Team Papry POL Tychy TAK SUCCESS
Kolator Marta K K-30 POL Kuskowizna TAK SUCCESS
Kowol Arkadiusz M M-40 POL Kokoszyce TAK SUCCESS
Kozieł Adrian M M-30 Tornado Team POL Świętochłowice TAK SUCCESS
Krawczyk Patrycja K K-20 Wartkie Pierony POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
Krawczyk Dariusz M M-40 WARTKIE PIERONY POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
Krętosz Marcin M M-30 POL Bełk TAK SUCCESS
Kubiak Marcin M M-40 KUBIAKI BIEGAJĄ POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
Kubulus Tomasz M M-40 Carbon Silesia Sport by Vitarade POL Ćwiklice Zapłać
Kunina Paweł M M-50 Grnik Tl Athletics/Zawierucha Academy POL Jastrzębie Zdrój Zapłać
Kupka Grzegorz M M-20 Grnik POL Borynia Zapłać
Kurczok Edyta K K-20 POL Rybnik Zapłać
Kwiatkowska Elwira K K-40 Zabiegany team POL Rybnik TAK SUCCESS
Makarska Dorota K K-30 POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
Malinowski Przemysław M M-30 Oshee Iga Team POL Suszec TAK SUCCESS
Markowski Adam M M-50 STUDIO FITNESS BEATA MENDEL POL Mikołów SUCCESS
Maryjosz Adrian M M-50 Maryjosz Team POL Żory TAK SUCCESS
Maryniok Marian M M-60 Seguridad POL Żory TAK SUCCESS
Mendel Beata K K-40 STUDIO FITNESS BEATA MENDEL POL Mikołów SUCCESS
Menżyk Joanna K K-50 Mors Hubertus Mysłowice POL Mysłowice TAK SUCCESS
Micek Maria K K-30 Klono Team POL Łaziska Górne Zapłać
Micek Sebastian M M-30 Klono Team POL Łaziska Górne Zapłać
Mikołajczyk Zbigniew M M-60 POL Młoszowa TAK SUCCESS
Mikulska Agnieszka K K-40 Mikryzet Team POL Zbrosławice Zapłać
Mikulski Maciek M M-40 Mikryzet Team POL Zbrosławice Zapłać
Mizera-Oczadły Barbara K K-40 POL Siemianowice Śląskie TAK SUCCESS
Mosz Weronika K K-40 Run Rydułtowy POL Rydułtowy TAK SUCCESS
Nowak Łukasz M M-30 Grnik Viking training Centre POL Lędziny TAK
Nowak Daria K K-20 POL Lędziny TAK
Nowakowski Arkadiusz M M-40 POL Pszczyna Zapłać
Nowakowski Arkadiusz M M-40 POL Pszczyna Zapłać
Olma Władysław M M-60 Grnik Rozbiegane Jastrzębie POL Jastrzębie - Zdrój TAK
Osetek Paweł M M-30 Grnik Radlinioki w biegu POL Pszów TAK SUCCESS
Osowska Katarzyna K K-50 Grnik POL Zabrze TAK SUCCESS
Piechaczek Izabela K K-40 POL Palowice TAK SUCCESS
Pikulski Łukasz M M-40 Grnik Klub Leniwych Biegaczy POL Knurów TAK SUCCESS
Piwońska Adriana K K-40 Łapacze Zachodów Słońca/Piraci z Sz POL Podbucze Zapłać
Połomska Edyta K K-40 Polomscy Team POL Rydułtowy TAK SUCCESS
Połomski Grzegorz M M-40 Polomscy Team POL Rydułtowy TAK SUCCESS
Przygoda Marcin M M-40 Grnik Szare Morsy POL Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Raszka Janusz M M-50 POL Cieszyn TAK SUCCESS
Rataj Barbara K K-30 Jejkowice biegają POL Jejkowice Zapłać
Ratajczyk-Lotko Dominika K K-20 FitbyDomi POL Jastrzębie-Zdrój Zapłać
Redzimska Wiktoria K K-20 POL Siemianowice Śląskie Zapłać
Redzimska Wiktoria K K-20 POL Siemianowice Śląskie Zapłać
Rybarz Michał M M-30 Grnik Run Rydułtowy POL Bluszczów TAK SUCCESS
Rybczyński Jarosław M M-50 Dzikie Życie Run Team POL Siemianowice Śląskie TAK SUCCESS
Siekiera Paweł M M-40 POL Rudziczka TAK SUCCESS
Sinka Damian M M-50 GPS TEAM POL Pszczyna TAK SUCCESS
Skalska Anna K K-40 Alpin Sport Team POL Bytom Zapłać
Sojka Konrad M M-40 POL Knurów TAK SUCCESS
Sokołowski Marek M M-50 Grnik Alpin Sport Team POL Mysłowice-Wesoła TAK SUCCESS
Stajszczyk Jarek M M-40 POL Skoczów Zapłać
Stalmach Sławomir M M-40 GPS TEAM POL Łąka Zapłać
Stebel Piotr M M-50 PRZEWODNIK POL Skoczów TAK SUCCESS
Sterańczak Przemysław M M-40 POL Bytom TAK SUCCESS
Sternal Grzegorz M M-30 Grnik POL Mysłowice TAK SUCCESS
Szczepanik Grzegorz M M-40 GRZESZ POL Kraków TAK SUCCESS
Szczepański Paweł M M-30 POL Łaziska Górne TAK SUCCESS
Szczuka Adrian M M-40 Miechowicka Grupa Biegowa POL Bytom TAK SUCCESS
Szczuka Joanna K K-40 Miechowicka Grupa Biegowa POL Bytom TAK SUCCESS
Szwed Krzysztof M M-50 Alpin Sport Team POL Lubliniec Zapłać
Szymczyk Tomasz M M-40 Team Szymczyki POL Częstochowa TAK SUCCESS
Śmieja Laura K K-20 OSP Dąbrówka Mała POL Katowice TAK SUCCESS
Terlikowski Marcin M M-30 Formoza POL Tychy Zapłać
Tomczyk Krzysztof M M-40 Sagot POL Łaziska Górne TAK SUCCESS
Torbiński Wiesław M M-60 Grnik Szare Morsy POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Tulko Iwona K K-50 POL Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Walczyński Maciej M M-40 POL Skoczów Zapłać
Widera Remigiusz M M-40 POL Przywory TAK SUCCESS
Wielgosik Piotr M M-30 POL Katowice TAK SUCCESS
Wilkosz Wojciech M M-50 Grnik POL Jaworzno TAK SUCCESS
Witoszek Barbara K K-30 Alpin Sport Team/Aktywna Pszczyna POL Suszec TAK SUCCESS
Włodarczyk Dawid M M-30 Grnik STASZIC KG4 POL Tychy Zapłać
Włodarczyk Dawid M M-30 Grnik STASZIC KG4 POL Tychy TAK SUCCESS
Wojtal Marcin M M-30 POL Katowice TAK SUCCESS
Wołczyk Mariusz M M-40 Grnik Carbon Silesia Sport by Vitarade POL Czeladź TAK SUCCESS
Wowra Piotr M M-30 Grnik Fit&more POL Krzyżowice TAK SUCCESS
Wysocka Magdalena K K-40 Run Rydułtowy POL Rydułtowy TAK SUCCESS
Zasadzińska Angelika K K-30 Fuchs Oil Team POL Zabrze Zapłać
Ząbczyński Dominik M M-50 Kopalnioki POL Jastrzębie-Zdrój Zapłać
Zmuda Damian M M-20 Grnik POL Katowice TAK SUCCESS
Zwadło Piotr M M-20 TM IronTeam POL Polska Cerekiew Zapłać
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biuro@biegigorskie.pl