XX Bieg Górski na Hrobaczą Łąkę i IV Rajd Nordic Walking

4.06.2022

Miejsce: Kozy k.Bielska-Białej

Organizator: Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

XX Bieg Górski na Hrobaczą Łąką

powrót do listy biegów zapisz się
Lista osób po weryfikacji
Zgłoszonych / Registered: 250
Nr Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kat Gmina Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
1 Adam Anna K K40 ND POL Piasek TAK SUCCESS
2 Adamus-Kowalska Justyna K K40 ND POL Przybędza TAK SUCCESS
3 Augustyniak Piotr M M40 ND BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
4 Banet Eliza K K40 ND POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
5 Baranowski Łukasz M M30 POL Orzesze TAK SUCCESS
6 Baścik Maciek M M40 MGK-M POL Kozy TAK SUCCESS
7 Benek Damian M M40 ND POL Czechowice Dziedzice TAK SUCCESS
8 Bilczewska Monika K K40 ND Kęckie Harpagany POL Kęty TAK SUCCESS
9 Bilczewski Michał M M40 Kęckie Harpagany POL Kęty TAK SUCCESS
10 Błaszczykowski Marcin M M40 ND POL Tarnowskie Góry TAK SUCCESS
11 Błotko Piotr M M20 ND HIGHLANDERS POL Bielsko Biała TAK
12 Bochynek Tomasz M M40 ND POL Wieprz TAK SUCCESS
13 Bogacz Marek M M30 ND HIGHLANDERS POL Kobiernice TAK SUCCESS
14 Bojdys Jarosław M M30 ND Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków POL Bielsko-Biała TAK
15 Borowiec Michał M M20 MGK-M Nutrend Team POL Kozy TAK
16 Borycza Szymon M M40 ND POL Międzyrzecze TAK SUCCESS
17 Brunowska Bogusława K K30 ND POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
18 Brzeźny Zbigniew M M50 ND POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
19 Buchała Andrzej M M50 ND POL Lędziny TAK SUCCESS
20 Budny Adam M M30 POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
21 Buława Grzegorz M M40 ND gb-arch.pl Architekt Grzegorz Buław POL Gliwice TAK SUCCESS
22 Chajdas Mateusz M M30 POL Katowice TAK SUCCESS
23 Chmielewski Bartosz M M40 ND POL Bujaków TAK SUCCESS
24 Chomicz Łukasz M M30 MGK-M Biegam żeby żreć więcej ciastków POL Kozy TAK SUCCESS
25 Chwałek Ewelina K K40 ND Bestwia POL Bestwina TAK SUCCESS
26 Ciemała Szczepan M M30 ND POL Wieszczęta TAK SUCCESS
27 Czarnik-Peciak Aleksandra K K50 ND POL Przezchlebie TAK SUCCESS
28 Czarnota Leszek M M50 1970 POL Marklowice TAK SUCCESS
29 Dadok Janusz M M30 Siłownia Aqua Bielsko POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
30 Danek Krzysztof M M20 ND wiatr w oczy POL Hecznarowice TAK SUCCESS
31 Dokupil Kinga K K20 ND POL Nowa Wieś TAK SUCCESS
32 Duda Sebastian M M40 POL Bujaków TAK SUCCESS
33 Dudek Inga K K30 ND POL Warszawa TAK SUCCESS
34 Dudzik Rafał M M30 MGK-M Biegam żeby pić więcej piwa POL Kozy TAK SUCCESS
35 Duszyńska Marta K K40 Burza Team POL Katowice TAK SUCCESS
36 Duźniak Dominik M M30 ND Step-Dance Gliwice POL Gliwice TAK SUCCESS
37 Dziedzic Jarosław M M40 ND Brembo POL Sosnowiec TAK SUCCESS
38 Fabian Bogusław M M50 EVANLITE.COM POL Pyskowice TAK SUCCESS
39 Filipiak Adam M M30 ND Łódź Kocha Sport POL Łódź TAK SUCCESS
40 Folta Wojciech M M30 ND POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
41 Frycz Tadeusz M M50 ND POL Świętoszówka TAK SUCCESS
42 Furtak Tomasz M M40 ND POL Kraków TAK SUCCESS
43 Gabryś Szymon M M40 ND POL Oświecim TAK SUCCESS
44 Garbuz Marcin M M40 ND Zadyszka Oświęcim POL Rajsko TAK SUCCESS
45 Gąska Cezary M M30 Dzik ze Wschodu POL Lublin TAK SUCCESS
46 Glądys Wojciech M M40 ND POL Kraków TAK SUCCESS
47 Gliszczyński Mirosław M M50 ND Tarnogórskie Łazęgi POL Międzybrodzie Bialskie TAK
48 Głuszek Artur M M30 ND POL Międzyrzecze Górne TAK SUCCESS
49 Golek Robert M M40 ND POL Łękawica TAK SUCCESS
50 Goliasz Grzegorz M M20 MGK-M POL Kozy TAK SUCCESS
51 Gołąbek Marek M M40 ND POL Szczyrk TAK SUCCESS
52 Górak Grzegorz M M40 POL Kraków TAK SUCCESS
53 Gruszczynski Bartosz M M40 ND POL Warszawa TAK SUCCESS
54 Grzesiak Marcin M M40 ND Kęckie Harpagany POL Kęty TAK SUCCESS
55 Grzybek Antoni M M50 ND POL Pierściec TAK SUCCESS
56 Gwardiak Mateusz M M30 ND POL Orzesze TAK SUCCESS
57 Hałat Łukasz M M20 ND GOODSPORT.pl POL Andrychów TAK SUCCESS
58 Hatala Paweł M M30 ND POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
59 Jagosz Patryk M M40 MGK-M POL Kozy TAK SUCCESS
60 Jakóbczak Sylwia K K30 ND Łódź Kocha Sport POL Łódź TAK SUCCESS
61 Janas Tomasz M M40 ND Osiek Biega POL Osiek Gmina: Osiek TAK SUCCESS
62 Jankowski Marcin M M30 ND POL Bielsko Biała TAK SUCCESS
63 Janowska Magda K K40 ND Tridivision POL Katowice TAK SUCCESS
64 Januszek Jakub M M40 ND Hydro Zasapani POL Bukowno TAK SUCCESS
65 Jarosz Katarzyna K K40 ND Biegam żeby jeść placki POL Katowice TAK SUCCESS
66 Jaskólski Piotr M M40 Carbon Silesia Sport POL Siemianowice Śląskie TAK SUCCESS
67 Jelonek Krzysztof M M30 ND POL Bielsko - Biala TAK SUCCESS
68 Jędrusik Mateusz M M40 POL Brzeszcze TAK SUCCESS
69 Jędryszczak Iwona K K50 Grupa Jura PL POL Zawiercie TAK SUCCESS
70 Jonkisz Dorota K K50 ND Nutrend team POL Czechowice Dziedzice TAK SUCCESS
71 Jura Marcin M M30 ND HIGHLANDERS POL Bujaków TAK SUCCESS
72 Jura Rafał M M30 ND POL Bielsko-Biała TAK
73 Kalisz Piotr M M20 ND Im-Possible Team POL Nowy Sącz TAK SUCCESS
74 Kałuża Piotr M M50 ND Łódź Kocha Sport POL Łódź TAK SUCCESS
75 Kamieński Marcin M M40 ND Trail Team Bielsko-Biała POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
76 Kania Aleksandra K K40 ND POL Kraków TAK SUCCESS
77 Kapias Maciej M M30 Siłownia Aqua Bielsko-Biała POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
78 Kastelik Tomasz M M50 Dzikie _Konie POL Żywiec TAK SUCCESS
79 Kastelik Wacław M M40 ND POL Rychwałdek TAK SUCCESS
80 Kiczmer Tomasz M M50 MGK-M POL Kozy TAK SUCCESS
81 Kipping Magdalena K K40 Ultra Beskid Sport POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
82 Kleta Mateusz M M30 ND M&M POL Bieruń TAK SUCCESS
83 Klimczak Aleksander M M20 MGK-M POL Kozy TAK SUCCESS
84 Kliś Patrycja K K40 ND POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
85 Kliś Marcin M M40 ND POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
86 Kluza Maciej M M20 ND Bugaj Team POL Bugaj TAK SUCCESS
87 Kłaput Łukasz M M30 ND POL Świnna Poręba TAK SUCCESS
88 Kocierz Piotr M M40 ND POL Źywiec TAK SUCCESS
89 Kocoń Teresa K K40 ND Niezrzeszony POL Bielsk-Biała TAK SUCCESS
90 Koczur Wiesław M M40 MGK-M POL Kozy TAK SUCCESS
91 Kohut Sebastian M M40 ND Biegam z foto Sebą POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
92 Kokowska-Smok Dagmara K K40 ND Grupa Jura Pl POL Zawiercie TAK SUCCESS
93 Kolasa Przemysław M M30 ND POL Wadowice TAK SUCCESS
94 Komar Bartosz M M40 ND superkomis.com POL Gliwice TAK SUCCESS
95 Komar Anna K K40 ND superkomis.com POL Gliwice TAK SUCCESS
96 Komornicki Michał M M40 POL Gliwice TAK SUCCESS
97 Kondratiuk Iryna K K20 Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków UKR Chersoń TAK
98 Konik Diana K K20 POL Oświęcim TAK SUCCESS
99 Koń Piotr M M40 ND ALPIN SPORT HOKA TEAM POL Przedbórz TAK SUCCESS
100 Kopyczok Michał M M30 KS Kandahar POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
101 Korcz Rafał M M40 ND Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków POL Bielsko-Biała, Pow. Bielsko-Biała TAK SUCCESS
102 Korczyk Andrzej M M30 ND POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
103 Kos Piotr M M30 Grupa Buena #napedzanaskofeina POL Kobiernice TAK SUCCESS
104 Koziołek Paweł M M30 MGK-M POL Kozy TAK SUCCESS
105 Koźmiński Józef M M40 SKL Sucha Beskidzka POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
106 Krząstek Danuta K K30 ND KS Harpagan POL Tarnobrzeg TAK SUCCESS
107 Krząstek Zbigniew M M30 ND KS Harpagan POL Tarnobrzeg TAK SUCCESS
108 Krzemień Bartosz M M40 POL Katowice TAK SUCCESS
109 Krzemień Krzysztof M M40 ND Krzemień Running Team POL Brzeszcze TAK SUCCESS
110 Kubara Karina K K40 ND POL Katowice TAK SUCCESS
111 Kubkowski Mateusz M M30 ND CZE Tarnowskie Góry TAK SUCCESS
112 Kučerka Jakub M M30 ND Kasia i Kuba POL Wisła TAK SUCCESS
113 Kuczera-Kułaga Magdalena K K40 ND POL Katowice TAK SUCCESS
114 Kuder Beata K K50 ND POL Czechowice Dziedzice TAK SUCCESS
115 Kur Piotr M M40 Biegam bo lubię POL Sosnowiec TAK SUCCESS
116 Kusa Adam M M40 MGK-M Brak POL Kozy TAK SUCCESS
117 Kwaśny Marcin M M40 ND Wild Buchays POL Buczkowice TAK SUCCESS
118 Kwiatkowska Martyna K K40 ND Stowarzyszenie Grupa Jura PL POL Zawiercie TAK SUCCESS
119 Kwiatkowski Rafał M M40 ND Forever Young POL Chrzanów TAK SUCCESS
120 Lara Izabela K K40 POL Katowice TAK SUCCESS
121 Lasek Dariusz M M50 MGK-M Byledobiec Anin POL Kozy TAK SUCCESS
122 Lebiedzki Jacek M M50 POL Sosnowiec TAK
123 Leśniak Marcin M M40 MGK-M POL Kozy TAK SUCCESS
124 Lipiński Marek M M50 MGK-M POL Kozy TAK SUCCESS
125 Lisicki Kamil M M30 ND RyTM Czechowice-Dziedzice POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
126 Łakomik Łukasz M M30 MGK-M POL Kozy TAK SUCCESS
127 Łodyga Marcelina K K30 ND POL Dąbrowa Górnicza TAK SUCCESS
128 Łukowicz Piotr M M50 ND POL Dankowice TAK SUCCESS
129 Łyczak Jolanta K K50 POL Sosnowiec TAK
130 Łysy Wiesław M M50 MGK-M POL Kozy TAK SUCCESS
131 Maciag Grzegorz M M40 ND POL Kraków TAK SUCCESS
132 Małek Adam M M40 POL Orzesze TAK SUCCESS
133 Marcak Przemek M M40 ND D.A.M.Y.R.A.D.E. POL Oświęcim TAK SUCCESS
134 Marcola Łukasz M M40 POL Bytom TAK
135 Matuszczyk Marek M M40 ND RYBNICKA GRUPA BIEGOWA POL Rybnik TAK SUCCESS
136 Matuszczyk Grażyna K K40 ND RYBNICKA GRUPA BIEGOWA POL Rybnik TAK SUCCESS
137 Mędrala Jacek M M40 ND TEAM MĘDRALA POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
138 Mędrala Czesław M M50 ND TEAM MĘDRALA POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
139 Mikołajczyk Tyberiusz M M40 ND Alpinka SkiTrab Team / KS Kandahar POL Brenna TAK SUCCESS
140 Miskiewicz Paweł M M40 MGK-M GAIKI Team POL Kozy TAK SUCCESS
141 Mleczko Paweł M M30 ND POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
142 Mokros Zuzanna K K20 ND Salco Garmin Team POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
143 Możdżeń Janusz M M30 POL Drogomyśl TAK SUCCESS
144 Mularczyk Paweł M M30 Grupa Jura PL POL Zawiercie TAK SUCCESS
145 Musiał Andrzej M M50 POL Katowice TAK SUCCESS
146 Nawrocki Szymon M M40 ND DCWRP POL Mikołów TAK SUCCESS
147 Nawrot Paweł M M30 ND Bieg z Chrystusem! POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
148 Niedoba Paweł M M20 ND UKS Brenna-Górki POL Górki Wielkie TAK
149 Nieroba Tomasz M M50 ND POL Mikołów TAK SUCCESS
150 Nikiel Mateusz M M20 ND wiatr w oczy POL Hecznarowice TAK SUCCESS
151 Nikiel Bartłomiej M M30 ND POL Hecznarowice TAK SUCCESS
152 Nikiel Marcin M M40 POL Bielsko - Biała TAK SUCCESS
153 Nitecka Marta K K40 MGK-K Carbon Silesia Sport POL Kozy TAK SUCCESS
154 Noga Angelika K K20 MGK-K Ks Sprint Bielsko-Biała POL Kozy TAK SUCCESS
156 Nowak Mirosław M M40 POL Żywiec TAK SUCCESS
155 Nowak Kamil M M30 ND POL Zawiercie TAK SUCCESS
157 Nycz Artur M M40 ND Kęckie Harpagany POL Kęty TAK SUCCESS
158 Ochman Marek M M30 ND Highlanders POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
159 Oczkowski Wojciech M M40 ND POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
160 Olszewski Jarosław M M30 MGK-M Bimber Squad POL Kozy TAK
161 Olszowski Władysław M M50 ND POL Międzybrodzie Bialskie TAK SUCCESS
162 Orawczak Kamil M M30 MGK-M Carbon Silesia Sport POL Kozy TAK SUCCESS
163 Ostrowski Zygmunt M M50 ND POL Tychy TAK SUCCESS
164 Owczarek Paweł M M40 ND POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
165 Owerko Piotr M M30 ND Feniks POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
166 Pająk Paweł M M50 ND POL Żory TAK
167 Panek Ela K K40 ND Margo Team POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
168 Paszko Dorota K K30 POL Żywiec TAK SUCCESS
169 Pawelec Lidia K K50 ND POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
170 Pecyna Katarzyna K K40 ND POL Piasek TAK SUCCESS
171 Pękala Arkadiusz M M30 POL Brzeszcze TAK SUCCESS
172 Pępek Łukasz M M30 Beskid Godziszka POL Godziszka TAK SUCCESS
173 Piczak Jarosław M M40 MGK-M Jabłuszkowa POL Kozy TAK SUCCESS
174 Pietyra Grzegorz M M40 ND POL Tychy TAK SUCCESS
175 Piękosz Łukasz M M30 ND Boot Camp Polska POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
176 Pilśniak Krzysztof M M40 ND POL Kraków TAK SUCCESS
177 Piotrowski Mariusz M M40 ND Pierońskie Hanysy POL Chorzów TAK SUCCESS
178 Pióro Grzegorz M M40 ND Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim TAK SUCCESS
179 Piskorek Waclaw M M30 BeskidAmatorTeam POL Hecznarowice TAK SUCCESS
180 Ploch Jakub M M30 ND POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
181 Początko Łukasz M M30 ND Highlanders POL Kobiernice TAK SUCCESS
182 Polak Tomasz M M40 ND PRO300_PROJECTDISCIPLINE POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
183 Polańska Julia K K20 Przemyski Klub Biegacza POL Przemyśl TAK SUCCESS
184 Porębski Marek M M50 ND Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim TAK SUCCESS
185 Prześlakowski Piotr M M30 ND POL Kraków TAK SUCCESS
186 Ptak Zbigniew M M50 MGK-M B$ZK RELAK$ POL Kozy TAK SUCCESS
188 Pyrchla Grzegorz M M40 ND NUTREND TEAM POL Poraj TAK
187 Pyrchla Łukasz M M20 ND NUTREND TEAM POL Poraj TAK
189 Pyrek Przemysław M M20 ND Team Scarpa Polska/ GOPR BESKIDY POL Oświęcim TAK SUCCESS
190 Pytel Sergiusz M M30 ND Serowy POL Tychy TAK SUCCESS
191 Pytlarz Wojtek M M40 ND ATSCO POLSKA POL Bielsko-Biała TAK
192 Racjan Bartłomiej M M30 POL Dąbrowa Górnicza TAK SUCCESS
193 Radeberg Paweł M M30 MGK-M POL Kozy TAK SUCCESS
194 Raszka Janusz M M50 ND Dark One POL Cieszyn TAK SUCCESS
195 Regeńczuk Jakub M M20 ND POL Wrocław TAK SUCCESS
196 Ros Michał M M30 ND Golden Dragons POL Godziszka TAK SUCCESS
197 Rozmus-Orczyk Anna K K50 MGK-K Kozy biegają, a nie skaczą ! POL Kozy TAK SUCCESS
198 Rychlik Sebastian M M40 ND Lisy pustyni POL Klucze TAK SUCCESS
199 Saliński Bartosz M M30 ND AugusTeam POL Katowice TAK SUCCESS
200 Sawicki Lucjan M M40 TEAM BROTHERS POL Żywiec TAK SUCCESS
201 Sawicki Marek M M30 ND SKLEPSONO.PL POL Lipowa TAK SUCCESS
202 Silnicka Maryla K K50 POL Pisarzowice TAK SUCCESS
203 Skibicki Krzysztof M M50 ND ZADYSZKA OŚWIECIM POL Oświęcim TAK SUCCESS
204 Skoczylas Filip M M20 MGK-M POL Kozy TAK SUCCESS
205 Słonka Sebastian M M30 POL Bielsko Biała TAK
206 Słowik Marek M M30 ND JUSTFEELFIT POL Wola TAK SUCCESS
207 Sobel Izabela K K30 ND POL Żywiec TAK SUCCESS
209 Sporysz Krzysztof M M50 MGK-M POL Kozy TAK SUCCESS
208 Sporysz Mateusz M M20 MGK-M POL Kozy TAK SUCCESS
210 Stanisławski Michał M M30 ND zaBBieganiTeam POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
211 Stawarz Anna K K30 POL Żywiec TAK SUCCESS
212 Stebel Piotr M M50 PRZEWODNIK POL Skoczów TAK SUCCESS
213 Stelmach Artur M M40 POL Międzybrodzie Bialskie TAK SUCCESS
214 Stochla Małgorzata K K40 Zatyrani Gratisownia pl gmina Pilch POL Zabrze TAK
215 Stokłosa Łukasz M M20 POL Pisarzowice TAK SUCCESS
216 Stwora Bartłomiej M M40 ND POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
217 Sychniak Maciej M M40 ND ŁKS Boks / Łódź Kocha Sport POL Łódź TAK SUCCESS
218 Szary Mariusz M M30 ND Ja POL Pisarzowice TAK
219 Szczepaniak Jacek M M40 #OTyszanin POL Tychy TAK SUCCESS
220 Szczęsna Edyta K K30 ND POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
221 Szczygieł Paweł M M30 POL Bojszowy TAK SUCCESS
222 Szewczyk Damian M M40 ND Jejkowice biegają POL Jejkowice TAK SUCCESS
223 Szmatloch Maciej M M40 ND Retrobajtel POL Katowice TAK SUCCESS
224 Szmatloch Bartłomiej M M30 ND Retrobajtel POL Katowice TAK SUCCESS
225 Szota Magdalena K K40 ND DCWRP POL Mikołów TAK SUCCESS
226 Szperka Leszek M M40 ND POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
227 Szprycha Tomasz M M40 ND POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
228 Sztefko Józef M M50 MGK-M POL Kozy TAK
229 Szwed Renata K K40 ND ZF POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
230 Targosz Paulina K K30 ND KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle POL Kędzierzyn-Koźle TAK SUCCESS
231 Tobiasz Marzena K K20 ND BC TEAM POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
232 Tomala Robert M M40 ND POL Lędziny TAK SUCCESS
233 Tomica Natalia K K30 POL Ustroń TAK SUCCESS
234 Wandzel Adrian M M30 ND wkurw_team POL Żywiec TAK SUCCESS
235 Wieczorek Maciej M M30 ND Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim TAK SUCCESS
236 Włodarczyk Maciej M M50 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
237 Wojtkowski Ireneusz M M50 ND Asseco Active Team POL Międzybrodzie Bialskie TAK SUCCESS
238 Wołąkieeicz Dariusz M M50 Za 5 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
239 Wołąkiewicz Piotr M M20 ND RMT Team PRO POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
240 Wójcik Ryszard M M40 MGK-M Highlanders POL Kozy TAK SUCCESS
241 Wróbel Michal M M30 ND POL Dankowice TAK SUCCESS
242 Wysocka Agnieszka K K40 ND Łódź Kocha Sport POL Łódź TAK SUCCESS
243 Wysocki Michał M M40 ND Łódź Kocha Sport POL Łódź TAK SUCCESS
244 Wysoglad Henryk M M50 Hit The Trail/Aqua Fitness POL Pisarzowice TAK SUCCESS
245 Zaklikiewicz Piotr M M40 ND POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
246 Zieliński Leszek M M50 POL Jaworzno TAK SUCCESS
247 Zięcina Mateusz M M20 ND POL Brzeszcze TAK SUCCESS
248 Zontek Andrzej M M40 MGK-M HIGHLANDERS POL Kozy TAK SUCCESS
249 Zontek Mateusz M M40 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
250 Zyguła Piotr M M40 DCWRP TEAM POL Katowice TAK SUCCESS
Lista osób przed weryfikacją
Zgłoszonych / Registered: 0
Nr Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kat Gmina Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: info@csw.kozy.pl