XIX Bieg na Hrobaczą Łąkę i III Rajd Nordic Walking

5.06.2021

Miejsce: Kozy k.Bielska-Białej

Organizator: Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

XIX Bieg Górski na Hrobaczą Łąką

powrót do listy biegów zapisz się
Lista osób po weryfikacji
Zgłoszonych / Registered: 132
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kat Gmina Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Arendarczyk Maciej M M30 ND POL Bielsko-Biała TAK
Badalewski Łukasz M M30 ND POL Kęty TAK
Bałucki Artur M M40 140minut.pl POL Czarków TAK
Banet Eliza K K40 ND POL Bielsko Biała TAK
Bieszczad Patrycja K K40 Fit&Sport Patrycja Bieszczad POL Bielsko Biała TAK
Binda Jacek M M50 ND No Limits/ wataha łączy nas biegani POL Bielsko-Biała TAK
Błoński Marcin M M40 ND Biegam żeby jeść placki POL Bytom TAK
Borek Paweł M M30 MGK-M POL Kozy TAK
Borowiec Michał M M20 MGK-M POL Kozy TAK
Boś Iwona K K50 ND Wiślańska Akademia Biegowa POL Wisła TAK
Budny Adam M M30 ND POL Czechowice-Dziedzice TAK
Bury Mateusz M M30 ND Heta Wiśta Wio POL Zawoja TAK
Bylinko Leszek M M40 ND KS Kaletnicza POL Bielsko-Biała TAK
Charusta Andrzej M M30 ND Do Porzygu OCR Team POL Targanice TAK
Ćwikła Bartłomiej M M40 ND POL Kraków TAK
Dokupil Kinga K K20 ND POL Nowa Wieś TAK
Duda Dawid M M30 POL Kobiernice TAK
Duda Sebastian M M40 POL Bujaków TAK
Dudzik Rafał M M30 MGK-M POL Kozy TAK
Duszyńska Marta K K40 ND Biegam żeby jeść placki POL Katowice TAK
Dziedzic Jaroslaw M M40 ND Brembo POL Sosnowiec TAK
Firla Arkadiusz M M40 POL Cieszyn TAK
Gala Emil M M40 ND POL Meszna TAK
Gawroński Ireneusz M M50 Amator POL Czechowice-Dziedzice TAK
Gąska Cezary M M30 POL Lublin TAK
Glądys Wojciech M M30 POL Kraków TAK
Głąb Bogusław M M30 ND POL Dankowice TAK
Głąb Rafał M M40 ND POL Dankowice TAK
Głąb Stanisław M M40 ND POL Dankowice TAK
Goliasz Grzegorz M M20 MGK-M POL Kozy TAK
Gołek Robert M M40 ND SAN ESCOBAR POL Łękawica TAK
Grabiańska Katarzyna K K30 ND Viking Training Center POL Katowice TAK
Grzybek Antoni M M50 ND POL Pierściec TAK
Gutan Damian M M20 ND POL Bielsko-Biała TAK
Habdas Pawel M M40 ND POL Bielsko-Biala TAK
Hatala Paweł M M30 ND POL Bielsko-Biała TAK
Iwanecka Sylwia K K40 MGK-K PANDA&KULECZKA POL Ornontowice TAK
Jagosz Patryk M M30 MGK-M powoli ale dokładnie POL Kozy TAK
Janas Tomasz M M40 ND OSIEK BIEGA POL Osiek TAK
Jankowski Marcin M M30 ND POL Bielsko-Biała TAK
Jarczok Zdzichu M M30 ND Festiwal Biegowy w Krynicy POL Piasek TAK
Jaromin Mateusz M M20 ND POL Bielsko-Biala TAK
Jarosz Katarzyna Jarosz K K40 MGK-K Biegam żeby jeść placki POL Katowice TAK
Kalisz Piotr M M20 ND POL Katowice TAK
Kamienski Marcin M M40 ND SBRT Bielsko - Biała POL Bielsko-Biala TAK
Kamiński Robert M M30 POL Międzybrodzie Bialskie TAK
Kania Krzysiek M M40 POL Węgierska Górka TAK
Kastelik Grzegorz M M20 ND POL Kalna TAK
Kaszuba Bartosz M M40 Fit&Sport POL Bielsko-Biała TAK
Kleta Mateusz M M30 ND M&M POL Bieruń TAK
Kłosowicz Leszek M M30 ND POL Bielsko-Biała TAK
Knopek Bartłomiej M M30 ND POL Bieruń TAK
Koczur Arkadiusz M M40 MGK-M CapRunŁan POL Kozy TAK
Kohut Sebastian M M30 Biegam z Foto Seba POL Bielsko-Biała TAK
Kołek Sebastian M M40 POL Międzybrodzie Bialskie TAK
Kos Piotr M M30 ND POL Kobiernice TAK
Kozik Tomasz M M40 Sprintex Team POL Brzuśnik TAK
Koźmiński Józef M M40 LKS Orzeł Kozy POL Bielsko-Biała TAK
Kubiak Paweł M M20 ND Huragan Ligota POL Katowice TAK
Kubkowski Mateusz M M30 POL Tarnowskie Góry TAK
Lasek Dariusz M M40 MGK-M Byledobiec Anin POL Kozy TAK
Łukowicz Piotr M M50 POL Dankowice TAK
Łysy Wiesław M M50 MGK-M POL Kozy TAK
Magiera Adam M M30 ND Chwalisz Team POL Imielin TAK
Majik Jacek M M20 ND POL Poznań TAK
Maniszewska Dorota K K40 POL Cieszyn TAK
Marcak Przemysław M M40 ND Spiritual Homeland POL Oświęcim TAK
Marcola Łukasz M M40 POL Bytom TAK
Mędrala Jacek M M40 ND MĘDRALA-TEAM POL Bielsko-Biała TAK
Mędrala Czesław M M50 ND MĘDRALA-TEAM POL Bielsko-Biała TAK
Miarka Maciej M M30 POL Bielsko-Biała TAK
Mleczko Paweł M M30 POL Bielsko-Biała TAK
Morawski Konrad M M20 POL Dąbrowa Górnicza TAK
Moskal Marcin M M30 MGK-M POL Kozy TAK
Musiał Andrzej M M50 POL Katowice TAK
Nawrocki Szymon M M40 ND DCWRP POL Mikołów TAK
Nosalik Marek M M50 ND MTA POL Żywiec TAK
Nowacki Mateusz M M30 ND Przedwojewski Team POL Stronie Śląskie TAK
Nowak Kamil M M30 ND POL Zawiercie TAK
Nycz Artur M M40 ND Kęckie Harpagany POL Kęty TAK
Orzyszek Roksana K K30 ND POL Rydułtowy TAK
Owczarek Paweł M M40 ND POL Bielsko-Biala TAK
Owerko Piotr M M30 ND POL Bielsko-Biała TAK
Panek Ela K K40 ND MARGO TEAM POL Bielsko-Biała TAK
Pietkun Rafał M M40 ND RaBlaTeam POL Rybnik TAK
Pióro Grzegorz M M40 ND Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim TAK
Porebski Marek M M50 ND Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim TAK
Pronobis Marek M M40 Ultra Beskid Sport POL Wilkowice TAK
Przebinda Renata K K50 RUNONLINE.PL AFG Czernichów TAK
Przybysz Ryszard M M50 POL Żory TAK
Ptak Zbigniew M M50 MGK-M B$ZK RELAK$ POL Kozy TAK
Pyrchla Barbara K K20 POL Poraj TAK
Pyrchla Grzegorz M M40 POL Poraj TAK
Pyrchla Łukasz M M20 POL Poraj TAK
Rozmus Wojciech M M40 ND PoWoli do Celu POL Góra TAK
Rozmus Marzena K K40 POL Bojszowy Nowe TAK
Rozmus-Orczyk Anna K K50 MGK-K Kozy biegają, a nie skaczą ! POL Kozy TAK
Rybiński Łukasz M M30 ND EŁKA Team POL Ruda Śląska TAK
Sajnóg Marek M M40 MGK-M PANDA&KULECZKA POL Katowice TAK
Saliński Bartosz M M30 ND Wkurw_Team POL Katowice TAK
Sawicki Lucjan M M40 Team Brathers POL Żywiec TAK
Skibicki Krzysztof M M50 ND ZADYSZKA OŚWIECIM POL Oświęcim TAK
Słobodzian Jerzy M M50 ND NYSA BIEGA POL Dzierżoniów TAK
Sokołowska Anna K K50 ND Brak POL Meszna TAK
Sokołowski Marek M M50 ND Alpin Sport HOKA One One Team POL Mysłowice-Wesoła TAK
Sosna Kazimierz M M50 ND POL Bieruń TAK
Sporysz Krzysztof M M50 MGK-M POL Kozy TAK
Sporysz Mateusz M M20 MGK-M POL Kozy TAK
Stebel Piotr M M50 PRZEWODNIK POL Skoczów TAK
Suchoń Tomasz M M30 ND POL Chorzów TAK
Surowiec Michał M M40 ND Moje Bieganie Team POL Wojkowice TAK
Symula Piotr M M50 ND SAN ESCOBAR POL Bielsko-Biała TAK
Szemla Zbigniew M M40 ND POL Bielsko-Biała TAK
Szewczyk Damian M M40 ND Jejkowice biegają POL Jejkowice TAK
Szota Magdalena K K40 DCWRP POL Mikołów TAK
Szwed Renata K K40 ND Rytm Czechowice-Dziedzice POL Czechowice-Dziedzice TAK
Szymocha Andrzej M M30 ND POL Spytkowice TAK
Śpiewak Wojciech M M40 POL Wilkowice TAK
Świątek Marcin M M40 Wataha-Łączy nas nieganie POL Bielsko-Biała TAK
Świerkot Przemek M M40 ND Kaj Ta Meta POL Ligota TAK
Targosz Piotr M M40 Sprintex Team POL Twardorzeczka TAK
Walusiak Marek M M40 MGK-M POL Kozubnik TAK
Wieczorek Maciej M M30 ND Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim TAK
Wieczorek Dominik M M40 ND POL Warszawa TAK
Wojtowicz Iwona K K40 ND Wataha - łączy nas bieganie POL Bielsko-Biała TAK
Zaremba Sylwester M M40 ND Zmęczeni na starcie Dobiegniew POL Poznan TAK
Zarębski Marcin M M30 ND POL Bielsko-Biała TAK
Zemlik Kinga K K20 ND POL Zawoja TAK
Zieliński Leszek M M50 POL Jaworzno TAK
Zontek Mateusz M M40 POL Bielsko-Biała TAK
Zontek Sabina K K40 ND Wataha-łaczy nas bieganie POL Bielsko-Biała TAK
Żelichowski Ryszard M M40 ND POL Porąbka TAK
Lista osób przed weryfikacją
Zgłoszonych / Registered: 52
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kat Gmina Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Baca Tomek M M30 ND POL Lipowa
Barcik Maciek M M40 ND POL Bielsko-Biała
Bujok Maria K K50 ND ULKS KARLIK Przezchlebie POL Przezchlebie
Bujok Andrzej M M50 ND ULKS KARLIK Przezchlebie POL Przezchlebie
Bujok Maria K K50 ND ULKS KARLIK Przezchlebie POL Przezchlebie
Bujok Andrzej M M50 ND ULKS KARLIK Przezchlebie POL Przezchlebie
Chmielniak Dawid M M20 MGK-M POL Kozy
Chomicz Łukasz M M30 MGK-M Biegam żeby żreć więcej ciastków POL Kozy
Czerniawska Beata K K40 ND POL Bielsko-Biała
Ćwikła Bartłomiej M M40 MGK-M POL Kraków
Duźniak Urszula K K40 MGK-K denisteam POL Bujaków
Głąb Stanisław M M40 POL Dankowice
Górak Przemysław M M40 ND KB Sobótka POL Sobótka
Górski Krzysztof M M40 ND POL Bydgoszcz
Haśnik Daria K K30 ND POL Bieruń
Jonkisz Dorota K K50 Nutrend team POL Czechowice Dziedzice
Karpiński Robert M M40 ND POL Bielsko-Biała
Kochman Iwona K K50 ND Vege Runners POL Warszawa
Koczur Wiesław M M40 MGK-M POL Kozy
Kołodziej Joanna K K50 ND MALONOWE GWIAZDY POL Ruda Śląska
Kopta Jerzy M M50 ND Cwałujące Dziadki POL Kraków
Kowalczyk Krzysztof M M40 MGK-M POL Kozy
Krakowczyk Tomasz M M40 ND HRmax Żory POL Żory
Kupczak Tomasz M M30 POL Cisiec
Kurysia Piotr M M40 POL Bujakow
Lipiński Tomasz M M40 ND Lichota Team POL Skoczów
Łukowicz Piotr M M50 ND Rozbiegani Pasjonaci POL Dankowice
Markowska-Mikulska Halina K K30 ND POL Bochnia
Michalski Mateusz M M30 ND ULTRA BŁATNIA POL Jaworze
Mrowiec Bernard M M50 MKS Victoria Racibórz POL Tworków
Ołubek Robert M M40 ND HRmax Żory POL Żory
Opalska Karolina K K30 ND POL Zasole Bielańskie
Orzyszek Roksana K K30 ND POL Rydułtowy
Pezda-Dziadura Klaudia K K30 ND SportsCoaching Team POL Wilkowice
Piczak Jarosław M M40 MGK-M Jabłuszkowa POL Kozy
Przebinda Renata K K50 RUNONLINE.PL POL Czernichów
Przyłudzki Janusz M M50 ND POL Mikołów
Pytel Janusz M M50 ND TRUCHTACZ MYSŁOWICE POL Sosnowiec
Sieńczak Michał M M20 ND POL Czechowice-Dziedzice
Skalska Anna K K40 ND Carbon OCR Racing TEAM POL Bytom
Skrzyp Tomek M M30 ND POL Jasienica
Stawarz Anna K K30 ND POL Żywiec
Surman Julia K K20 ND POL Katowice
Szałaśny Piotr M M30 ND TestyOutdoorowe.pl POL Kobiór
Trojszczak Joanna K K40 POL Rybnik
Uziębło Damian M M30 ND Biegamy żeby jeść placki POL Katowice
Waśko Paweł M M40 POL Bielsko Biała
Węgrzyn Katarzyna K K30 ND Creative Bochnia Biega Team POL Bochnia
Wojciechowski Marcin M M30 Radlinioki w biegu POL Radlin
Wojtas Wojciech M M40 MGK-M Stowarzyszenie Bieg Po Zdrój Jaworz POL Jaworze
Wolf Krzysiek M M20 ND POL Międzybrodzie Żywieckie
Worobiec Józef M M50 ND UMKS Nadir Jędrzejów POL Jędrzejów
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: info@csw.kozy.pl