Górski Bieg Frassatiego

20.06.2020

Miejsce: Międzybrodzie Bialskie

Organizator: Instytut Gość Media

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biegfrassati@gmail.com

Górski Bieg Frassatiego

Lista opłaconych

Zgłoszonych / Registered: 282

Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamus-Kowalska Justyna imielin TAK
Adamus-Kowalska Justyna Imielin TAK
Bajcar Beata Chybie TAK
Bajorski Dominik Katowice TAK
Balun Peter Tvrdosin TAK
Balun Jan Tvrdosin TAK
Banasiuk Maciej WARSZAWA TAK
Banek Krzysztof Radzionków TAK
Baran Przemysław Skrzeszew TAK
Bartoszek Tomasz Katowice TAK
Bąk Witold Katowice TAK
Białożyt Krzysztof Kamesznica TAK
Białożyt Michał Kamesznica TAK
Biernat Mateusz Katowice TAK
Bochenek Miłosz Tworóg TAK
Bogacz Monika Ruda Śląska TAK
Borkowska Monika Katowice TAK
Broncel Sylwester Studzienice TAK
Broncel Anna Studzienice TAK
Bubliakova Monika Sihelné TAK
Buczek Jan Warszawa TAK
Buda Tobiasz Kalwaria Zebrzydowska TAK
Bugajska Katarzyna Kraków TAK
Čelko Peter Tvrdošín TAK
Ceremuga Mateusz Orzesze TAK
Charusta Martyna Targanice TAK
Charusta Andrzej Targanice TAK
Chlipała Paweł Kamienica TAK
Chrapkiewicz Michał Cieszyn TAK
CISZEWSKI KRZYSZTOF Bytom TAK
Czarnecki Piotr Chotomów TAK
Czernik Piotr Tychy TAK
Czok Maria Strzelce Opolskie TAK
Czuwaj Andrzej Grojec TAK
Daniłowski Tomasz Katowice TAK
Deska Leszek Nowa Iwiczna TAK
Dokupil Kinga Nowa Wieś TAK
Domagała Monika Ratułów TAK
Dreveňáková Martina Liesek TAK
Dubala Dawid Pszczyna TAK
Dudzik Łukasz Kamienica TAK
Dyrlaga Marcin Węgierska Górka TAK
Dzideczek Marcin Warszawa TAK
Dziemitko Piotr Warszawa TAK
FABIAN BOGUSŁAW PYSKOWICE TAK
Fajer Marek Myszków TAK
Falba Andrzej Kędzierzyn - Koźle TAK
Ficek Paweł Paczyna TAK
Figas Andrzej Katowice TAK
Fijałkowski Paweł Warszawa TAK
Firek Rafał Kraków TAK
Flisiński Łukasz Sosnowiec TAK
Fonfer Viktor Tvrdosin TAK
Gac Karolina Zakliczyn TAK
Gajda Marcin Tychy TAK
Gajda Beata katowice TAK
Garbarz Roman Tychy TAK
Gawlak Barbara Goczałkowice-Zdrój TAK
Gawlak Robert Czechowice-Dziedzice TAK
Gawlina Lesław Ruda Śląska TAK
Giżyńska Katarzyna Jastrzębie-Zdrój TAK
Główka Rafał Katowice TAK
GROCHECKA JOANNA Katowice TAK
Grygny Sławomir Andrychów TAK
Gryman Adam Rogoźna TAK
Grzesikiewicz Mariusz Gliwice TAK
Grzybek Antoni Pierściec TAK
HERLICZKA TOMASZ Gliwice TAK
Herliczka Renata Gliwice TAK
Horak Roland Kęty TAK
Horak Lesław Mnich TAK
Hrapkowicz Marek Kęty TAK
Hulin Sebastian Katowice TAK
Izydorczyk Robert Tychy TAK
Janczyk Grzegorz Rybnik TAK
Janik Robert Myślenice TAK
Jasiński Mikołaj Warszawa TAK
Jaskulski Robert Myszków TAK
Jaworska Iga Kraków TAK
Jaworski Grzegorz Katowice TAK
Jezierski Krzysztof Chrzanów TAK
JONKISZ DOROTA Czechowice Dziedzice TAK
Jurczyk Wiesław Czechowice-Dziedzice TAK
Jurczyk Maciej Czyżowice TAK
Jurowicz Damian Katowice TAK
Kaczmarczyk Ryszard Kobiernice TAK
Kakusová Jarmila Zákamenné TAK
Kaminski Wojciech Jaslo TAK
Kamińska -Zawisza Ewelina Jasło TAK
Kamiński Robert Międzybrodzie Bialskie TAK
Kania Krzysiek Węgierska Górka TAK
Karaś Łukasz Katowice TAK
Karbowiak Artur Borek TAK
Kastelik Wacław Rychwałdek TAK
Kastelik Dariusz Pietrzykowice TAK
Kastelik Grzegorz Kalna TAK
Kaźmierczak Michał Łódź TAK
Kinal Karol Środa Śląska TAK
Kinal Arkadiusz Środa Śląska TAK
Klose Dawid Czerwionka - Leszczyny TAK
Knap Jarosław Będzin TAK
KOŁEK SEBASTIAN MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE TAK
Kołodziej Jacek Gliwice TAK
Kołodziejczyk Krzysztof Chrzanów TAK
Konsek Paweł Żory TAK
Kostera Dariusz Lipowa TAK
Kościelniak Kacper Raba Niżna TAK
Kowalski Jacek Tychy TAK
KOZACZKA WŁODZIMIERZ Gliwice TAK
Kozik Tomasz Brzuśnik TAK
Kozioł Ania KRAKÓW TAK
Kozłowski Łukasz Tychy TAK
Koźmiński Józef Kozy TAK
Kózka Mariusz Bielsko-Biała TAK
Krainski Piotr Czeladz TAK
Książkiewicz Przemysław Kraków TAK
Kudrys Rafał Międzybrodzie Bialskie TAK
Kudrys Agnieszka Międzybrodzie Bialskie TAK
Kudrys Kazimierz Międzybrodzie Bialskie TAK
Kujawska Agnieszka Suchedniów TAK
Kulawczuk Łukasz Łomazy TAK
Kulińska Janina Poronin TAK
Kułaczewski Krzysztof Sosnowiec TAK
Kurkowska Aldona Chorzów TAK
Kuźma Michalina Cieszyn TAK
Kwiatkowska Kinga Chełmiec TAK
Lepiarz Sylwester Wronów TAK
Lęcznar Wacław Husów TAK
Lihs Tadeusz Łódź TAK
Lipiecki Przemysław Świętochłowice TAK
Lipiński Daniel Jastrzębie Zdrój TAK
Lipski Przemysław Kędzierzyn-Koźle TAK
Łabaj Diana Rybnik TAK
Maciejewski Jan Kraków TAK
Magiera Adam IMIELIN TAK
MAJCHRZAK Jacek Kościan TAK
Majer Marzena Knurów TAK
Malinowski Michał Łódź TAK
Małota Krystian Piekary Śląskie TAK
Maryniok Marian Żory TAK
Matis Adrian Oravská Polhora TAK
Matuła Natalia Oświęcim TAK
Mazur Marek Jastrzębie - Zdrój TAK
Męcner Michał bestwina TAK
Milbrant Kornel Ruda Śląska TAK
Minojć Szymon Tychy TAK
Mizera Krzysztof Kraków TAK
Mocchegiani Andrea Tolentino TAK
Moczulski Michał Tychy TAK
Mokros Zuzanna Bielsko-Biała TAK
Mrozinski Henryk Kalisz TAK
Myśliwiec Monika Brzeszcze TAK
Noga Marcin Wieprz TAK
Noga Angelika Kozy TAK
NOWAKOWSKI Adam Tychy TAK
Nowarski Andrzej Warszawa TAK
Ogiegło Maciej Bielsko-Biała TAK
Ogiegło Justyna Bielsko-Biała TAK
Olszewski Michał Stadniki TAK
Olszowski Władysław Międzybrodzie Bialskie TAK
Opała Krzysztof Warszawa TAK
Opała Beata Warszawa TAK
ostrowski zygmunt tychy TAK
Ostrowski Paweł Tychy TAK
Owczarek Paweł Bielsko-Biała TAK
Padło - Sowińska Agnieszka Katowice TAK
Panasiuk Artur Pruszków TAK
Pánik Vladimír Trstená TAK
Paskuda Marcin Racibórz TAK
Pastwa Marek Łódź TAK
Pawlaczek Paweł Jaworze TAK
Pawlak Gabriel Radwanice TAK
Perlak Magdalena Katowice TAK
Petrikovič Roman Tvrdosin TAK
Piątkowiak Aleksandra Poznań TAK
Piecuch Tomasz Chorzów TAK
Piekorz Wojciech Chorzów TAK
PIERNIK RADOSŁAW Świętochłowice TAK
Pietkun Rafał Rybnik TAK
PIETRZYK ZBIGNIEW KĘPA BORZECHOWSKA TAK
PIWISZKIS BARBARA Jastrzębie-Zdrój TAK
Plita Hubert Oświęcim TAK
Ploch Jakub Zabrze TAK
Pracka Danuta Miasteczko Śląskie TAK
Prokopczuk Wiktor Tychy TAK
Przęczek Szymon Zawada TAK
Przybyło Krzysztof Szczepanów TAK
Przybysz Ryszard Żory TAK
Psota Leszek Rybnik TAK
Pyrek Przemysław Oświęcim TAK
Pyś Tomasz Łańcut TAK
Radwan Andrzej Kraków TAK
Radziszewski Maciej Siemiatycze TAK
Rajzer Dominika Warszawa TAK
Rajzer Mariusz Warszawa TAK
Rakowski Paweł Łódź TAK
Rechman-Nowakowska Dorota Gliwice TAK
Redek Sylwia Wiązowna TAK
Reszytylo Grzegor Łańcut TAK
Rochowiak Aleksandra Żywiec TAK
Różycka Marta Tychy TAK
RÓŻYCKI MARCIN Tychy TAK
Rybacki Mariusz Poznan TAK
RYBARZ Ewa Żernica TAK
Rygiel Janusz Zbytków TAK
Rygiel Krzysztof Wrocław TAK
Semberecki Marcin Zakopane TAK
Sikora Stanisław Katowice TAK
Skalska Anna Bytom TAK
Skalski Mateusz Wrocław TAK
SKAWIŃSKI PAWEŁ Trzebinia TAK
SKIBICKI KRZYSZTOF Oświęcim TAK
Skutnik Andrzej Gliwice TAK
Skwarło Marek Kielce TAK
Snarski Dariusz Katowice TAK
Sobczak Henryk Nowy Targ TAK
Sokołowski Artur Otwock TAK
Sokołowski Marek Mysłowice-Wesoła TAK
Sokołowski Sławomir Kęty TAK
Sola Aneta Krężnica Okrągła TAK
SOLOCH Bartłomiej Goczałkowice-Zdrój TAK
Sontag Marek Siemianowice Śląskie TAK
Sowiński Jakub Katowice TAK
Stalmach Damian Piekary Śląskie TAK
Stańczuk Wojciech Tychy TAK
Staruch Mariusz Poznań TAK
Starus-Szymczak Lucyna Łódź TAK
Stawińska Zuzanna Warszawa TAK
Stawiński Piotr Warszawa TAK
STEBEL PIOTR SKOCZÓW TAK
Stelmach Artur Międzybrodzie Bialskie TAK
Stolarczyk Zuzanna Rybnik TAK
Stwora Kamil Międzybrodzie Bialskie TAK
Sułek Cezary Jaworzno TAK
Swierczyna Tomasz Rybnik TAK
Szady Tomasz Tomaszów Lubelski TAK
Szajewski Arkadiusz Kraków TAK
Szatanik Zbigniew Ujsoły TAK
SZCZEPANIAK DAMIAN KAMIENICA TAK
Szczepanik Grzegorz Kraków TAK
Szewczyk Mariusz Kraków TAK
Szołtysek Piotr Pyskowice TAK
Szołtysek-Grzesikiewicz Anna Gliwice TAK
Szpunar Marcin Krzczonów TAK
Szpunar Piotr Łańcut TAK
Sztefko JÓZEF Kozy TAK
Szubartowski Paweł Bełżyce TAK
Szylewska Ewa Chorzów TAK
Śledziowski Andrzej Kraków TAK
Śliwińska Alicja Gliwice TAK
Śliwka Arkadiusz Dzięgielów TAK
Śliwka Beata Dzięgielów TAK
Śmiertka Przemysław Warszawa TAK
Targosz Piotr Twardorzeczka TAK
Tarnawska Monika Rzeszów TAK
Tobera Łukasz Wieliczka TAK
toll katarzyna Gliwice TAK
Tomasiczek Ryszard Stara Wieś TAK
Vajdiar Marek Lokca TAK
Verniček Štefan Zákamenné TAK
Walendiwski Dominik Tychy TAK
Wandzel Tomasz Rybnik TAK
Wantulok Paweł Cieszyn TAK
Waśko Paweł Bielsko Biała TAK
Węglarz Czesław Kędzierzyn -Koźle TAK
Więckowski Krzysztof Tarnów TAK
Wilk Magdalena Warszawa TAK
Winiarczyk-Jadach Beata Kraków TAK
Winiarski Krystian Rzeszów TAK
Wiśniewska Justyna Jastrzębie-Zdrój TAK
Wiśniewski Maciej Świecie TAK
Włodarczyk Marek Radom TAK
Włodarczyk Anna Urszula Radom TAK
Wodzyński Adam Warszawa TAK
Woźna Magdalena Brójce TAK
Wysada Katarzyna Dąbrowice TAK
Zaborowski Grzegorz Otwock TAK
Zaczyk Jakub Warszawa TAK
Zaczyk Alicja Warszawa TAK
Zięba Ewelina Kraków TAK
Złotoś Mariusz Świętochłowice TAK
Życzyński Marcin Rzeszów TAK

Lista nieopłaconych

Zgłoszonych / Registered: 122

Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Androshchuk Andrii Kyiv
Augustyn ks. Marian Szczecin
Barańska Adrianna Katowice
Bartkowiak Mariusz Opole
Burda Andrzej Rudnik nad Sanem
Capello Rossella Bielsko-Biała
Ceremuga Mateusz Orzesze
Chajduga Rafał sosnowiec
Cher-Kożdoń Beata Cieszyn
Chowaniok Anna Ustroń
Chudy Dawid Przeciszów
Ciecholewski Cezary Gdańsk
Cieślar Kasia Ustroń
Cirslar Kasia Ustroń
Czerwińska Weronika Tarnobrzeg
Czulak Bart Miedzybrodzie Bialskie
Czulak Maciej Międzybrodzie Bialskie
Data Tomasz Żory
Dąbrowski Grzegorz Mysłowice
Dąbrowski Grzegorz Mysłowice
Dłużniewski Jacek ŁOMŻA
Dratwa Monika Wola Kalinowska
Duda Wojciech Tychy
Dwojak Katarzyna Łódź
Fryc Anna Spytkowice
Gabryś Rafał Szczawa
Gaweł Łukasz Bielsko-Biała
Gawełek Piotr Tylicz
Gątkowski Mateusz Lubin
Gliniecki Bartłomiej Jaworzno
Gnaś Anna Jastrzębie-Zdrój
Gonet Radosław Krosno
Gonsior Tomasz Schodnia
GÓRNIAK ADAM SOSNOWIEC
Grabowska Edyta Jaworzno
Harężlak Wojciech Międzybrodzie Bialskie
Heller Karina Skoczów
Jagieła Adam Rogoźnik
JAKUBOWSKA RENATA Bielsko-Biała
Janusz Ania Goczalkowice
Jeżewski Michał Sosnowiec
Johna Adam Tychy
Juzof Arkadiusz Pogwizdów
Kaczmarczyk Paweł Gliwice
KALAMUS Mirek Łodygowice
Kasztelan Hunia Ewa Bytom
Kaszubski Marek Żary
Kawa Jarosław Kraków
Kawik Tomasz BRENNA
Kobierski Szymon Ruda Śląska
Koczur Arkadiusz Kozy
koehler ola kraków
Kolasiński Jarosław Warszawa
KOŃ PIOTR RĘCZNO
Koscielnik Krzysztof Tychy
KOWALCZYK PAWEŁ KĘTY
Kozak Michał Sanok
Kożdoń-Cher Jakub Cieszyn
Książkiewicz Przemysław Kraków
Kubarek Anna Spytkowice
Kubis Witold Czarków
Kumorek Mariusz Łękawica
Legaszewski Karol Gliwice
Leksy Robert WARSZAWA
Lubecki Tomasz Oświęcim
Magda Katarzyna Rzeszów
Magner Rafał Ruda Śląska
Magner Aneta Ruda Śląska
Michulec Adrian Cięcina
Michulec Adrian Cięcina
Miedziejewski Andrzej Pruszków
Mikołajczak Magdalena Żory
Mikołajczak Magdalena Żory
Musik Łukasz Bielsko-Biała
Nienałtowska Katarzyna Warszawa
Nowak Mariusz Czechowice-Dziedzice
OLEK Marcin SIEDLCE
Pachut Jerzy Słopnice
Pachut Jerzy Słopnice
Papiernik Leszek Łękawica
Perlega Marcin CIESZYN
Piasecki Mariusz Gliwice
Pławecka Barbara Żegocina
Podsiadło Mikołaj Bielsko-Biała
Potoczny Paweł Bielsko-Biała
Przybyło Krzysztof Szczepanów
Pszczółka Busch Aneta Tarnawa Górna
Raczkowiak Magdalena Rybnik
Radczuk Daria Krakow
Ratyński Marek Otwock
Reclik Jacek Rybnik
Smoła Agnieszka Międzybrodzie Żywieckie
Smyk Małgorzata Lublin
Sokołowski Adam Wrocław
Stawarz Anna Żywiec
Studnik Grzegorz Rybnik
Stwora Robert Koszalin
Suchowian Maciej Zakopane
Szatanik Zbigniew Ujsoły
Szymańska Anna Łódź
Świder Zbigniew Skoczów
Taisner Tomasz Ruda Śląska
Toporczyk Daniel Tychy
Trochimiuk Andrzej Moryń
Turlej Michał Jasień - Brzesko
Tuszyński Jarek Milanówek
Ungehojer Małgorzata CZECHOWICE DZIEDZICE
WALECKI MAREK Opole
Warwas Katarzyna Biskupice
Wichrowski Michał Bielsko-Biała
Wiesiołek Paweł Katowice
Więcek Anna Wrocław
Wiśniewski Wojciech Tarnów
Witalińska Agnieszka Bielsko-Biała
Włoczka Mateusz Ruda Śląska
WOŁOSZCZUK TOMEK BRZEG
Woźniak Marek Wojkowice
Woźniak Marek Wojkowice
Woźniczka Jolanta Warszawa
Zaczyńska Dagmara Bytom
Žofčík Matej Námestovo
Zyszkowski Zbigniew Katowice

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biegfrassati@gmail.com