XVIII Bieg na Hrobaczą Łąkę i II Rajd Nordic Walking

10.10.2020

Miejsce: Kozy k.Bielska-Białej

Organizator: Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

XVIII Bieg na Hrobaczą Łąkę

powrót do listy biegów zapisz się
Lista uczestników potwierdzonych
Zgłoszonych / Registered: 244
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kat Gmina Kozy Klub
Team
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Adamus-Kowalska Justyna K K40 Imielin TAK SUCCESS
Albrecht Krystian M M20 GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Albrecht Arkadiusz M M40 GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Augustyniak Piotr M M40 Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Baca Tomek M M30 Lipowa TAK SUCCESS
Bałdys Mateusz M M30 Sosnowiec TAK SUCCESS
Bartoszek Tomasz M M30 SAINT-GOBAIN SQUAD Katowice TAK SUCCESS
Bartuś Marcin M M40 Zadyszka Oświęcim Las TAK SUCCESS
Bawołek Adam M M30 rozBiegana Ligota Katowice TAK SUCCESS
Białek Arleta K K30 MGK-K Kozy TAK SUCCESS
Biernat Mateusz M M30 Katowice TAK SUCCESS
Bieszczad Patrycja K K30 UBS, Biegam żeby żreć więcej ciastk Jaworze TAK
Biłka Krzysztof M M30 Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Błaszczykowski Marcin M M40 Tarnowskie Gòry TAK SUCCESS
Bogus Łukasz M M40 Czarne Owce Katowice TAK SUCCESS
Bojdys Paweł M M20 Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Bojdys Jarosław M M30 Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Bielsko-Biała TAK
Borek Paweł M M30 MGK-M boras team Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Bronowska Justyna K K40 Bielsko-Biała TAK SUCCESS
BUCHAŁA ANDRZEJ M M50+ LĘDZINY TAK SUCCESS
BUDNY ADAM M M30 Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
BUJOK MARIA K K50+ ULKS KARLIK Przezchlebie Przezchlebie TAK SUCCESS
Bujok Andrzej M M50+ ULKS KARLIK Przezchlebie Przezchlebie TAK SUCCESS
Cher-Kożdoń Beata K K40 Świeżaki z Cieszyna Cieszyn TAK SUCCESS
Chortaszko Artur M M40 Bielsko Biala TAK SUCCESS
Ciasto Sebastian M M30 Przezchlebie TAK SUCCESS
Czok Maria K K30 Alpin Sport Hoka One One Team/UBS Strzelce Opolskie TAK SUCCESS
Czyrnek Ewa K K40 Pani Rybnik TAK SUCCESS
Czyrnek Dariusz M M40 DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELE Rybnik TAK SUCCESS
Dendys Sylwia K K30 Korbielów TAK SUCCESS
Dłużniewski Jacek M M40 UltrasFCB Łomża TAK SUCCESS
Dochniak Piotr M M30 STARA WIEŚ TAK SUCCESS
Dokupil Kinga K K20 Nowa Wieś TAK SUCCESS
Duda Sebastian M M40 Bujaków TAK SUCCESS
Duszyńska Marta K K40 Katowice TAK
Dzierżawa Krzysztof M M40 Mizerów TAK SUCCESS
FABIA MARCIN M M30 Kęty TAK SUCCESS
FABIAN BOGUSŁAW M M40 EVANLITE.COM PYSKOWICE TAK SUCCESS
FIRLA ARKADIUSZ M M40 CIESZYN TAK SUCCESS
Fortuna Marcin M M30 Świszczący Łańcuch Kędzierzyn-Koźle TAK SUCCESS
Gadaj Grzegorz M M30 Radlinioki w biegu Radlin TAK SUCCESS
Gaik Maciej M M40 Biegnij Bracie ZTZ Bujaków TAK SUCCESS
Gancarz Marek M M20 Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Garus Szymon M M30 Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Gawlas Dominik M M30 Cieszyn TAK SUCCESS
Gawroński Ireneusz M M50+ AMATOR Czechowice - Dziedzice TAK SUCCESS
Gąsierkiewicz Piotr M M30 Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Gigoń Robert M M20 Zadyszka Oświęcim Oświęcim TAK SUCCESS
Gilner Marcin M M40 Sosnowiec TAK SUCCESS
Gliszczyński Mirosław M M50+ Srebrne Miasto Tarnowskie Góry TAK
GOŁEK ROBERT M M40 INO ULTRA PRO ŻYWIEC TAK SUCCESS
Gorczewska Renata K K50+ KS ISKRA RYBARZOWICE Rybarzowice TAK SUCCESS
Góry na Biegowo Uczestnik anonimowy M M40 Fitandsport - Patrycja Bieszczad Bielsko-Biała TAK
Góry na Biegowo Uczestnik anonimowy M M40 Trener personalny - Ira Kondratiuk Bielsko-Biała TAK
Gruszka Tomasz M M40 suszec TAK SUCCESS
Grzesiak Marcin M M40 Kęckie Harpagany Kęty TAK SUCCESS
Grzybek Antoni M M50+ Pierściec TAK SUCCESS
Hojny Przemysław M M30 Kęty TAK SUCCESS
Jagosz Patryk M M30 MGK-M powoli ale dokładnie Kozy TAK SUCCESS
Janas Tomasz M M40 MGK-M Osiek Biega Osiek TAK SUCCESS
Janik Ireneusz M M40 1973 Suszec TAK SUCCESS
Jarosz Katarzyna K K40 Dżem Team Katowice TAK
Jaworek Rafał M M40 WSPÓLNA TEAM Mysłowice TAK SUCCESS
Jelonek Krzysztof M M30 Bielsko - Biała TAK SUCCESS
Jeżewski Michał M M40 Professional-Fighter WIKING Team Sosnowiec TAK SUCCESS
Joniak Artur M M30 Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Jonkisz Ewelina K K30 Zabrzeg TAK SUCCESS
Kaczmarczyk Marcin M M30 Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Kalamus Mirek M M40 UBS Łodygowice TAK SUCCESS
Kamińska Ewa K K40 SPRINTEX TEAM Prwel Wielka TAK SUCCESS
Kamiński Robert M M30 Międzybrodzie Bialskie TAK SUCCESS
Kania Krzysiek M M40 Węgierska Górka TAK SUCCESS
Kapela Piotr M M40 MGK-M Kozy TAK SUCCESS
Kasprzyk Łukasz M M30 Krakow TAK SUCCESS
Kastelik Grzegorz M M20 Kalna TAK SUCCESS
Kastelik Dariusz M M40 Sprintex Team Pietrzykowice TAK SUCCESS
Kierczak Janina K K40 Andrychów TAK SUCCESS
Kinal Arkadiusz M M30 ŚRODA ŚLĄSKA TAK SUCCESS
KLAG Marian M M50+ TOP 33 Rybarzowice TAK SUCCESS
Kłosowicz Leszek M M30 Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Koczur Arkadiusz M M40 MGK-M Kozy TAK SUCCESS
Koczur Wiesław M M40 MGK-M Kozy TAK SUCCESS
Koczur Monika K K40 MGK-K Ja i On Kozy TAK SUCCESS
Kohut Sebastian M M30 Biegam z Foto Sebą Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Kołek Sebastian M M40 Międzybrodzie Bialskie TAK SUCCESS
Komar Bartosz M M40 superkomis gliwice TAK SUCCESS
Komar Anna K K40 superkomis gliwice TAK SUCCESS
Końska Stefania K K50+ Kraków TAK SUCCESS
Końska Natalia K K30 Krakow TAK SUCCESS
KOPTA Jerzy M M50+ Cwałujące Dziadki Kraków TAK
Kosałka Beata K K30 Kosa biega Dąbrowa Górnicza TAK SUCCESS
Kowalczyk Natalia K K20 Kraków TAK SUCCESS
Kowalczyk PAWEŁ M M40 KĘCKIE HARPAGANY Kęty TAK SUCCESS
KOZACZKA WŁODZIMIERZ M M40 Gliwice TAK SUCCESS
Kozak Dawid M M30 MGK-M Kozy TAK SUCCESS
Kozik Tomasz M M30 Sprintex Team Brzuśnik TAK SUCCESS
Kozik-Możdżeń Ewa K K30 Drogomyśl TAK SUCCESS
Koźmiński Józef M M30 MGK-M LKS Orzeł Kozy Kozy TAK SUCCESS
Kożdoń-Cher Jakub M M30 Świeżaki z Cieszyna Cieszyn TAK SUCCESS
Kręczyński Jacek M M50+ Gliwice TAK SUCCESS
Krzemień Krzysztof M M40 Krzemień Running Team Brzeszcze TAK SUCCESS
Krzemień Adrian M M40 Bb runners Jaworze TAK SUCCESS
Książek Mateusz M M20 Skawce TAK SUCCESS
Kuder Beata K K50+ Czechowice Dziedzice TAK SUCCESS
Kumor Renata K K50+ Libiąż TAK SUCCESS
Kurysia Piotr M M40 Bujakow TAK SUCCESS
Labiak Krystian M M30 Giszowiec Biega Razem KATOWICE TAK SUCCESS
Lasek Dariusz M M40 MGK-M Byledobiec Anin Kozy TAK SUCCESS
Lasota Arkadiusz M M50+ Sosnowiec TAK SUCCESS
Lazarko Andrzej M M40 Bielsko-Biała, Poland TAK SUCCESS
Leitner Rafał M M30 Rybnik TAK SUCCESS
Lipiński Marek M M50+ MGK-M Kozy TAK SUCCESS
LIPIŃSKI Tomasz M M40 BezNazwy Skoczów TAK SUCCESS
LORANC PAWEŁ M M40 MGK-M WILD BUCHAYS KOZY TAK SUCCESS
Lorek Dariusz M M40 Blatnia Challenge 2020 Jasienica TAK
Lubecki Tomasz M M40 Zadyszka Oświęcim Oświęcim TAK SUCCESS
ŁACIAK Piotr M M40 Wilkowice TAK SUCCESS
Łodyga Marcelina K K30 Dąbrowa Górnicza TAK SUCCESS
Łodziana Małgorzata K K40 MGK-K Kozy TAK SUCCESS
Łukasik Zbigniew M M50+ Zawsze Razem Ultratrail / KW J-Z Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Łukasik Anna K K40 Zawsze Razem Ultratrail / KW J-Z Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Łysy Wiesław M M50+ MGK-M Kozy TAK SUCCESS
Malarz Piotr M M30 MGK-M KOZY TAK SUCCESS
Malkusz Damian M M30 Giszowiec Biega Razem Katowice TAK SUCCESS
Maniszewska Dorota K K40 Cieszyn TAK SUCCESS
Marek Agnieszka K K40 Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
MARTYNIAK RAFAŁ M M30 Kęty TAK SUCCESS
Matera Agnieszka K K30 Szczyrk TAK SUCCESS
Matura Łukasz M M20 Bytom TAK SUCCESS
Matuszczyk Marek M M40 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik TAK SUCCESS
Matuszczyk Grażyna K K40 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik TAK SUCCESS
Michalcewicz Katarzyna K K30 Ja Ich Nie Znam Zabrze TAK SUCCESS
Michalcewicz Karolina K K20 Ja Ich Nie Znam Kraków TAK SUCCESS
Michalik Krzysztof M M40 MGK-M Kozy TAK SUCCESS
Michalski Mateusz M M30 BŁATNIA CHALLENGE 2020 Jaworze TAK
Milcz Rafał M M50+ Bielsko-Biała TAK
Mleczko Monika K K50+ Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Możdżeń Janusz M M30 Drogomyśl TAK SUCCESS
Myśliwiec Monika K K30 PoWoli do Celu Brzeszcze TAK SUCCESS
Nawrocki Szymon M M40 DCWRP Mikołów TAK SUCCESS
Niesyt Krzysztof M M30 MGK-M Wataha - Łączy Nas Bieganie Kozy TAK SUCCESS
Noga Angelika K K20 MGK-K Kęckie harpagany Kozy TAK SUCCESS
Nycz Artur M M40 Kęckie Harpagany Kęty TAK SUCCESS
OCZKOWSKI Wojciech M M40 Bielsko-biała TAK SUCCESS
Oleksiewicz Maurycy M M30 Alpin Sport HOKA One One Team Łódź TAK SUCCESS
Oleńska Agnieszka K K30 Siostry Madizar Gliwice TAK SUCCESS
Orawski Robert M M50+ Miki Skoczów TAK SUCCESS
Osika Damian M M30 Sosnowiec TAK SUCCESS
Ostrowski Zygmunt M M50+ MGK-M tychy TAK SUCCESS
Owczarek Paweł M M40 Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Pajączkowski Michał M M30 WSPÓLNA TEAM Mysłowice TAK SUCCESS
Pala Jerzy M M50+ Zabiegani Częstochowa Częstochowa TAK
Pancerz Mariusz M M40 Armadillos Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Panek Ela K K40 Margo Team Bielsko Biała TAK SUCCESS
Papuga Dariusz M M50+ Zadyszka Oświęcim Jawiszowice TAK SUCCESS
Papuga Iwona K K50+ Zadyszka Oświęcim Jawiszowice TAK SUCCESS
Parzonka Michał M M30 Świszczący Łańcuch Kędzierzyn-Koźle TAK SUCCESS
Pawelec Lidia K K50+ Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Perlak Magdalena K K30 Katowice TAK SUCCESS
Petrus Karolina K K20 Katowice TAK SUCCESS
Piczak Jarosław M M40 MGK-M Jabłuszkowa Kozy TAK SUCCESS
Pietkun Rafał M M40 RaBlaTeam Rybnik TAK SUCCESS
Piętka Radosław M M30 Sosnowiec TAK SUCCESS
Płoszczyca Kamila K K30 Chorzów TAK SUCCESS
Początko Łukasz M M20 Kęckie Harpagany Kobiernice TAK SUCCESS
Podsadecki Witold M M50+ Rysianka Team Cięcina TAK SUCCESS
Porębski Marek M M40 Zadyszka Oświęcim /Speed team Brzes Oświęcim TAK SUCCESS
PRZEBINDA BOGDAN M M50+ CZERNICHÓW TAK SUCCESS
PRZEBINDA RENATA K K40 #ADAMCZERWIŃSKITEAM CZERNICHÓW TAK SUCCESS
Przybysz Ryszard M M50+ Żory TAK SUCCESS
Ptak Zbigniew M M50+ MGK-M B$ZK RELAK$ Kozy TAK SUCCESS
Pyrek Przemysław M M20 Training By PP Oświęcim TAK SUCCESS
Pytlarz Wojtek M M40 173 TAK SUCCESS
Racjan Bartłomiej M M30 Oława TAK SUCCESS
Raczek Alicja K K40 Kęckie Harpagany Nowa Wieś TAK SUCCESS
Rak Mirek M M30 Ultra Beskid Sport Iłownica TAK SUCCESS
Raszka Janusz M M50+ JGTEAM Cieszyn TAK SUCCESS
Reclik Jacek M M50+ Decathlon Rybnik & Przyjaciele Rybnik TAK SUCCESS
Rim Marcin M M30 Łaziska Górne TAK SUCCESS
Rokicka Ewa K K50+ Skierniewice TAK SUCCESS
Rozmus-Orczyk Anna K K50+ MGK-K Kozy biegają a nie skaczą! Kozy TAK SUCCESS
Rybiński Łukasz M M30 EŁKA Team Ruda Śląska TAK SUCCESS
Sawicki Marek M M30 TEAM BROTHERS Lipowa TAK SUCCESS
Sawicki Lucjan M M40 Team Brothers Żywiec TAK SUCCESS
Seweryn Grzegorz M M30 Biegowa Kuźnia Katowice TAK SUCCESS
Sikorski Bartosz M M30 Chorzów TAK SUCCESS
Sipiera Tomasz M M40 GrupaLuktrans.pl Giebułtów TAK SUCCESS
Sirko Sabina K K30 Czerwionka-Leszczyny TAK SUCCESS
Sirko Łukasz M M30 Gliwice TAK SUCCESS
Sitarz Kamil M M30 Libiąż TAK SUCCESS
Skalska Anna K K40 Carbon OCR Racing TEAM Bytom TAK SUCCESS
Słobodzian Jerzy M M50+ NYSA BIEGA Dzierżoniów TAK SUCCESS
Słonka Sebastian M M30 Bielsko biała TAK
Smuda Ryszard M M50+ Tychy TAK SUCCESS
Sobieraj Bartosz M M30 Sosnowiec TAK SUCCESS
Sodzawiczny Adam M M30 Ja Ich Nie Znam Zabrze TAK SUCCESS
Sokołowska Anna K K50+ Brak Meszna TAK SUCCESS
Sokołowski Marek M M50+ Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła TAK SUCCESS
Sosna Kazimierz M M50+ Bieruń TAK SUCCESS
Sporysz Mateusz M M20 MGK-M Kozy TAK SUCCESS
Sporysz Krzysztof M M40 MGK-M Kozy TAK SUCCESS
Starzyk Sławomir M M40 Ilago team Oświęcim TAK SUCCESS
Stawarz Anna K K30 1986 Żywiec TAK SUCCESS
STEBEL PIOTR M M50+ PRZEWODNIK SKOCZÓW TAK SUCCESS
Strączek Urszula K K30 GISZOWIEC BIEGA RAZEM Katowice TAK SUCCESS
Streit Dawid M M30 SBRT BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Struzik Kasia K K20 Katowice TAK SUCCESS
SYMULA PIOTR M M50+ INO ULTRA PRO BIELSKO-BIALA TAK SUCCESS
Synowska Anna K K30 Wierzchowie TAK SUCCESS
Szala Krzysztof M M30 80dni.pl Łaziska Górne TAK SUCCESS
Szala Janusz M M50+ Łaziska Górne TAK SUCCESS
SZCZĘSNA EDYTA K K30 RYTM Czechowice-Dziedzice CZECHOWICE - DZIEDZICE TAK SUCCESS
Szeląg Iwona K K30 Gliwice TAK SUCCESS
Szota Magdalena K K40 Mikołów TAK SUCCESS
Szyszka-Mądro Agata K K30 Łęki TAK SUCCESS
Tatarek-Konik Agnieszka K K20 Czeladź TAK SUCCESS
Teplicki Andrzej M M40 Rozbbiegane Komorowice Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Tochowicz Bartosz M M50+ Olza Cieszyn Goleszów TAK SUCCESS
TOKARZ DOMINIK M M40 NESSI TEAM OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM TAK SUCCESS
Tomala Adriana K K40 Decathlon&Przyjaciele Świerklany TAK SUCCESS
Tomala Janusz M M40 MGK-M 1975 Kozy TAK SUCCESS
Tomasiczek Ryszard M M40 STARA WIEŚ TAK SUCCESS
Trzopek Marcin M M20 Iron Team Ujsoły Ujsoły TAK SUCCESS
Turniak Dariusz M M40 Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Urbańczyk Karol M M30 Non Stop Trail Gliwice TAK SUCCESS
Wandzel Adrian M M30 Żywiec TAK SUCCESS
Wąchała Grzegorz M M40 Sptintex Team Skawina TAK SUCCESS
Wdowiak Szymon M M30 42k.com.pl Tychy TAK SUCCESS
Węglarz Czesław M M50+ MultiFit Kędzierzyn Koźle TAK SUCCESS
Wielopolski Łukasz M M20 Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Wiesiołek Paweł M M30 BIEGAMY Z OSZCZEPEM - BAGNO Katowice TAK SUCCESS
Wilk Bogdan M M50+ Wilki Bielsko-biała TAK SUCCESS
Wojciech Jarosław M M30 PoWoli do Celu Wola TAK SUCCESS
Wojtowicz Karolina K K30 Sisters Madizar Gliwice TAK SUCCESS
WOŁOSZYN RYSZARD M M50+ WAPIENICKI TEAM BIELSKO - BIAŁA TAK
Wójcik Ryszard M M40 MGK-M Kozy TAK SUCCESS
ZAKLIKIEWICZ PIOTR M M40 Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Zakrzewski Krzysztof M M50+ WATAHA Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Zarębski Marcin M M30 Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Zemła Krzysztof M M50+ Malinowice TAK SUCCESS
Ziecina Mateusz M M20 Brzeszcze TAK SUCCESS
Zieliński Leszek M M50+ Jaworzno TAK SUCCESS
Zontek Mateusz M M30 Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Zyzański Pawel M M40 Radziechowy TAK SUCCESS
Lista uczestników przed weryfikacją
Zgłoszonych / Registered: 17
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kat Gmina Kozy Klub
Team
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Chomicz Łukasz M M30 MGK-M Kozy Zapłać
Data Tomasz M M40 HRmax Żory Żory Zapłać
Dębińska-Mazur Dagmara K K30 Mucharz Zapłać
Goździcki Leszek M M30 Zabrze Zapłać
Grucel Sławomir M M30 Sosnowiec Zapłać
Jaworek Monika K K40 Rydultowy Zapłać
Kozik Krzysztof M M30 PoWoli do Celu Wola Zapłać
Krakowian Marek M M30 Jest Lepiej Run Team Częstochowa Zapłać
Lachowska Magdalena K K40 Ks sprint Bielsko Biała Bielsko Biała Zapłać
Maciejowski Wiesław M M50+ MGK-M Olkusz biega. Olkusz Zapłać
Mazur Robert M M30 Mucharz Zapłać
Miękiński Jacek M M40 Kwiaciarnia Lilia Lipowa Lipowa Zapłać
PYTEL Janusz M M50+ TRUCHTACZ MYSŁOWICE Sosnowiec Zapłać
Swarlik Rafał M M40 Katowice Zapłać
Wiśniewska-Ulfik Dominika K K30 Alpin Sport HOKA One One Team/ SKB Zabrze Zapłać
Wrona Agi K K30 Bielsko biała Zapłać
Zygmunt Damian M M40 MGK-M Katowice Zapłać
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: info@csw.kozy.pl