XVIII Bieg na Hrobaczą Łąkę i II Rajd Nordic Walking

06.06.2020

Miejsce: Kozy k.Bielska-Białej

Organizator: Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: info@csw.kozy.pl

XVIII Bieg na Hrobaczą Łąkę

Lista uczestników potwierdzonych

Zgłoszonych / Registered: 135

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Adamus-Kowalska Justyna Imielin TAK SUCCESS
Albrecht Krystian Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Albrecht Arkadiusz Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Baca Tomek Lipowa TAK SUCCESS
Bartoszek Tomasz Katowice TAK SUCCESS
Bawołek Adam Katowice TAK SUCCESS
Białek Arleta Kozy TAK SUCCESS
Biernat Mateusz Katowice TAK SUCCESS
Biłka Krzysztof Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Błaszczykowski Marcin Tarnowskie Gòry TAK SUCCESS
Bojdys Paweł Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Bojdys Jarosław Bielsko-Biała TAK
Borek Paweł Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Bronowska Justyna Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Cher-Kożdoń Beata Cieszyn TAK SUCCESS
Ciasto Sebastian Przezchlebie TAK SUCCESS
Czok Maria Strzelce Opolskie TAK SUCCESS
Dendys Sylwia Korbielów TAK SUCCESS
Dochniak Piotr STARA WIEŚ TAK SUCCESS
Dokupil Kinga Nowa Wieś TAK SUCCESS
Duda Sebastian Bujaków TAK SUCCESS
Fortuna Marcin Kędzierzyn-Koźle TAK SUCCESS
Gadaj Grzegorz Radlin TAK SUCCESS
Gaik Maciej Bujaków TAK SUCCESS
Gawroński Ireneusz Czechowice - Dziedzice TAK SUCCESS
Gąsierkiewicz Piotr Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Gigoń Robert Oświęcim TAK SUCCESS
Gilner Marcin Sosnowiec TAK SUCCESS
Gliszczyński Mirosław Tarnowskie Góry TAK
Gorczewska Renata Rybarzowice TAK SUCCESS
Grzesiak Marcin Kęty TAK SUCCESS
Grzybek Antoni Pierściec TAK SUCCESS
Hojny Przemysław Kęty TAK SUCCESS
Jagosz Patryk Kozy TAK SUCCESS
Janas Tomasz Osiek TAK SUCCESS
Jaworek Rafał Mysłowice TAK SUCCESS
Jeżewski Michał Sosnowiec TAK SUCCESS
Kaczmarczyk Marcin Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Kalamus Mirek Łodygowice TAK SUCCESS
Kamińska Ewa Prwel Wielka TAK SUCCESS
Kamiński Robert Międzybrodzie Bialskie TAK SUCCESS
Kasprzyk Łukasz Krakow TAK SUCCESS
Kastelik Grzegorz Kalna TAK SUCCESS
Kierczak Janina Andrychów TAK SUCCESS
KLAG Marian Rybarzowice TAK SUCCESS
Koczur Arkadiusz Kozy TAK SUCCESS
Kołek Sebastian Międzybrodzie Bialskie TAK SUCCESS
Komar Bartosz gliwice TAK SUCCESS
Komar Anna gliwice TAK SUCCESS
Kondratiuk Iryna Bielsko-Biała TAK
Końska Stefania Kraków TAK SUCCESS
Końska Natalia Krakow TAK SUCCESS
KOPTA Jerzy Kraków TAK
Kosałka Beata Dąbrowa Górnicza TAK SUCCESS
Kowalczyk Natalia Kraków TAK SUCCESS
Kowalczyk PAWEŁ Kęty TAK SUCCESS
KOZACZKA WŁODZIMIERZ Gliwice TAK SUCCESS
Kozak Dawid Kozy TAK SUCCESS
Kozik-Możdżeń Ewa Drogomyśl TAK SUCCESS
Koźmiński Józef Kozy TAK SUCCESS
Kożdoń-Cher Jakub Cieszyn TAK SUCCESS
Krzemień Krzysztof Brzeszcze TAK SUCCESS
Krzemień Adrian Jaworze TAK SUCCESS
Kuder Beata Czechowice Dziedzice TAK SUCCESS
Kumor Renata Libiąż TAK SUCCESS
Labiak Krystian KATOWICE TAK SUCCESS
Lasek Dariusz Kozy TAK SUCCESS
LORANC PAWEŁ KOZY TAK SUCCESS
Łukasik Zbigniew Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Łukasik Anna Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Łysy Wiesław Kozy TAK SUCCESS
Malkusz Damian Katowice TAK SUCCESS
Marek Agnieszka Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
Matura Łukasz Bytom TAK SUCCESS
Michalcewicz Katarzyna Zabrze TAK SUCCESS
Michalcewicz Karolina Kraków TAK SUCCESS
Michalik Krzysztof Kozy TAK SUCCESS
Milcz Rafał Bielsko-Biała TAK
Mleczko Monika Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Możdżeń Janusz Drogomyśl TAK SUCCESS
Myśliwiec Monika Brzeszcze TAK SUCCESS
Nawrocki Szymon Mikołów TAK SUCCESS
Noga Angelika Kozy TAK SUCCESS
Nycz Artur Kęty TAK SUCCESS
Oleksiewicz Maurycy Łódź TAK SUCCESS
Ostrowski Zygmunt tychy TAK SUCCESS
Owczarek Paweł Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Pajączkowski Michał Mysłowice TAK SUCCESS
Pala Jerzy Częstochowa TAK
Pancerz Mariusz Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Panek Ela Bielsko Biała TAK SUCCESS
Papuga Dariusz Jawiszowice TAK SUCCESS
Papuga Iwona Jawiszowice TAK SUCCESS
Parzonka Michał Kędzierzyn-Koźle TAK SUCCESS
Pawelec Lidia Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Perlak Magdalena Katowice TAK SUCCESS
Petrus Karolina Katowice TAK SUCCESS
Piczak Jarosław Kozy TAK SUCCESS
Pietkun Rafał Rybnik TAK SUCCESS
Podsadecki Witold Cięcina TAK SUCCESS
Porębski Marek Oświęcim TAK SUCCESS
PRZEBINDA BOGDAN CZERNICHÓW TAK SUCCESS
PRZEBINDA RENATA CZERNICHÓW TAK SUCCESS
Ptak Zbigniew Kozy TAK SUCCESS
Pyrek Przemysław Oświęcim TAK SUCCESS
Rak Mirek Iłownica TAK SUCCESS
Rozmus-Orczyk Anna Kozy TAK SUCCESS
Rybiński Łukasz Ruda Śląska TAK SUCCESS
Sikorski Bartosz Chorzów TAK SUCCESS
Sipiera Tomasz Giebułtów TAK SUCCESS
Sirko Sabina Czerwionka-Leszczyny TAK SUCCESS
Sirko Łukasz Gliwice TAK SUCCESS
Sitarz Kamil Libiąż TAK SUCCESS
Słobodzian Jerzy Dzierżoniów TAK SUCCESS
Słonka Sebastian Bielsko biała TAK
Sodzawiczny Adam Zabrze TAK SUCCESS
Sosna Kazimierz Bieruń TAK SUCCESS
STEBEL PIOTR SKOCZÓW TAK SUCCESS
Strączek Urszula Katowice TAK SUCCESS
Struzik Kasia Katowice TAK SUCCESS
SZCZĘSNA EDYTA CZECHOWICE - DZIEDZICE TAK SUCCESS
Szeląg Iwona Gliwice TAK SUCCESS
Szota Magdalena Mikołów TAK SUCCESS
Teplicki Andrzej Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Tomasiczek Ryszard STARA WIEŚ TAK SUCCESS
Trzopek Marcin Ujsoły TAK SUCCESS
Turniak Dariusz Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Urbańczyk Karol Gliwice TAK SUCCESS
Wilk Bogdan Bielsko-biała TAK SUCCESS
Wojciech Jarosław Wola TAK SUCCESS
Wojtowicz Karolina Gliwice TAK SUCCESS
Wójcik Ryszard Kozy TAK SUCCESS
Zakrzewski Krzysztof Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Zontek Mateusz Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Zyzański Pawel Radziechowy TAK SUCCESS

Lista uczestników przed weryfikacją

Zgłoszonych / Registered: 54

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Balcerzak Magdalena Żory
Barcik Maciek Bielsko-biała
Bochynek Tomasz Wieprz
BUCHAŁA ANDRZEJ LĘDZINY
Capello Rossella Bielsko-Biała
FABIAN BOGUSŁAW PYSKOWICE
Fijalkowski Pawel Czestochowa
Fuczik Małgorzata Bielsko-Biała
Fuczik Maciej Bielsko-Biała
Gorczewska Renata Rybarzowice
Izdebski Adrian Rybnik
Janusz Anna Goczalkowice
Jaworski Mateusz Bielsko-Biała
Jędros Przemek Gliwice
Joniak Artur Bielsko-Biała
Kamiński Maksymilian Przyborów
Kania Krzysiek Węgierska Górka
Kinal Karol Środa Śląska
Koczur Wiesław Kozy
Kołek Sebastian Międzybrodzie Bialskie
Kowacz Mateusz Sosnowiec
Książek Gaweł Oświęcim
Kurbiel Sylwia Siemianowice Śląskie
Kurysia Piotr Bujakow
Lazarko Andrzej Bielsko-Biała, Poland
LIPIŃSKI Tomasz Skoczów
Matuła Natalia Oświęcim
Nagiel Andrzej Częstochowa
Olszewski Jarosław Kozy
Olszewski Jarosław Kozy
Ołubek Robert ŻORY
Pączek Weronika Sułkowice
Rencz Małgorzata Orzesze
Rybarski Damian Bielsko Biała
Sadlok Monika Katowice
Serafin Dariusz Jastrzębie Zdrój
Seweryn Grzegorz Katowice
Skalska Anna Bytom
Sobel Izabela Żywiec
Sokołowska Anna Meszna
Starzyk Sławomir Oświęcim
Stawarz Anna Żywiec
Tatarek-Konik Agnieszka Czeladź
Uziębło Damian Katowice
Wacławik Ewa Bąków
Waśko Paweł Bielsko Biała
Wichrowski Michał Bielsko-biała
Wiesiołek Paweł Katowice
Wilk Bogdan Bielsko-biała
Wisełka Zbigniew Dębowiec
Wojtas Wojtek Jaworze
Woźniak Barbara ZAGÓRZE
ZAKLIKIEWICZ PIOTR Bielsko-Biała
Zemła Krzysztof Malinowice

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: info@csw.kozy.pl