CROSS BESKIDZKI

19.10.2019

Miejsce: Węgierska Górka

Organizator: Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: wegierska-gorka@opg.pl

Cross Beskidzki

Zgłoszonych / Registered: 111

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Ania Pierzchała Jaworzno
Białożyt Krzysztof Kamesznica
Białożyt Michał Kamesznica
Biegun Rafał Cięcina
Błaszczyk Marcin Sosnowiec
Bober Wojciech Rogów
BOSOWSKI TOMASZ PANIÓWKI
Cher-kożdoń Beata Cieszyn
Chuchro Michał Oświęcim
Czuwaj Krzysztof BRZESZCZE
Dobija Paweł Sienna
Dudek Michał Tychy
Dyrlaga Marcin Węgierska Górka
DZIANO ŁUKASZ Siemianowice Śląskie
Figura Andrzej Cięcina
Firlej Marek Rychwałdek
Fójcik Kasia Pszów
Franek Marcin Cieszyn
Frącz Tomasz Chybie
Fuczik Małgorzata Bielsko-Biała
Fuczik Maciej Bielsko-Biała
Gajewski Zenon Częstochowa
Galman Adam Gliwice
Garncarczyk Aneta Żywiec
Gaudy Anna Jaskrów
Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze
Gawlina Lesław Ruda Śląska
Gołaszewska Karolina Tychy
Hadzik Rafal Gliwice
Hankus Olimpia Świnna
Hankus Łukasz ŚWINNA
Hodana Marcin Kraków
Hodana Tomasz Kraków
Ilavsky Igor Dolny Smokovec
Izydorek Michał Meszna
Jaworek Justyna Youstka Trzciany
Jeziorska Małgorzata Gliwice
Jędrzejczak Anna Jaworzno
Jędrzejczak Artur Jaworzno
Jurasz Stanisław Cisiec
KALAMUS Mirek Łodygowice
Kania Krzysiek Węgierska Górka
Kasiowniak Błażej Bielsko-Biała
Klimczak Marek Oświęcim
Kowalska Kinga Pogwizdów
Kowalski Janusz Pogwizdów
Kozik Krzysztof Wola
Krakowczyk Marta Wodzisław Śląski
Krupa Gabriela Mnich
Krupa Przemysław Mnich
Kucharski Damian Częstochowa
Kupczak Beata Żabnica
Kupczak Tadeusz Brzuśnik
Kupczak Bogusława Brzuśnik
Kurek Jacek Tychy
Kuś Gabriela Jaworzno
Kuźma Michalina Cieszyn
Lajczak Jakub Cisiec
Lebioda Adam Katowice
Ligocki Damian Skoczow
Macura Ewa Żory
MAGIERA JANUSZ WODZISŁAW ŚLĄSKI
Malinowska Malgorzata Gilowice
Malinowski Krzysztof Gilowice
Mazgaj Dawid Chybie
Michulec Adrian Cięcina
Milbrant Kornel Ruda Śląska
MOTYKA TADEUSZ CISIEC
Nieslon Marek Gliwice
Noga Adam Jedlina
Noga Angelika Kozy
Nosalik Marek Żywiec
Nytko Małgorzata Wieprz
Olma Przemysław Bielsko-Biała
PAWELCZYK JÓZEF RYBNIK
Pierzchała Anna Jaworzno
PROKOP JAROSŁAW RUDA ŚLĄSKA
Pytlarz Wojtek Bielsko-Biała
Rochowiak Aleksandra Żywiec
Ryłko Krzysztof Oświęcim
Sawicki Lucjan Żywiec
Sawicki Marek Lipowa
Siwczyk Andrzej Ustroń
Skworc Grzegorz Siemianowice Śląskie
Sobel Izabela Żywiec
Starowicz Malgorzata Milówka
Stawarz Anna Żywiec
STREIT DAWID BIELSKO-BIAŁA
SUROWIECKI ROBERT SKRZYSZÓW
Szczypka Krzysztof Cieszynioki
Szurma Monika Pewel Mała
Szymkowski Krzysztof Czestochowa
Ślęzak Andrzej Mikołów
Świątek Marcin Bielsko-Biała
Tarnawski Andrzej Jaworzno
Ubda Łukasz Cieszyn
Wadas Grzegorz Kraków
Walczuk Artur Skoczów
Wandzel Adrian Żywiec
Warło Agata Wodzisław śląski
Welm Grzegorz Częstochowa
Widuch Jarek Pewel Ślemieńska
Wieczorek Tomasz Rogów
Wojciech Jarosław Wola
Woźniak Jacek Rybnik
Ząbkiewicz Grzegorz Częstochowa
Ząbkiewicz Anna Częstochowa
Zieliński Rafał Jastrzebie-Zdeoj
Zimoń Paweł Częstochowa
Zontek Sabina Bielsko-biała
Zyzański Paweł RADZIECHOWY

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: wegierska-gorka@opg.pl