9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada

11.11.2019

Miejsce: Oświęcim

Organizator: Zadyszka Oświęcim

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl

9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada

Zgłoszonych / Registered: 193

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamiec Jarosław Brzeszcze TAK
ADAMSKI Robert Bieruń TAK
Adamus Janusz Osiek TAK
Antosz Michał Bieruń TAK
Balon Bartłomiej Wadowice TAK
Bartuś Marcin Las TAK
Basara Bernadetta Skawina
Basara Pawel Skawina
Basta Grzegorz CheLmek TAK
Bernaś Kamil Osiek TAK
Borowski Jarosław Brzeszcze TAK
Bulanda Andrzej Bieruń
Cholewa Tomasz Chrzanów
Chrobok Marcin Oświęcim TAK
Chylaszek Aleksandra Chełmek
Chylaszek Aleksandra Chełmek
Cichoń Sławomir Brzeszcze TAK
Cygan Robert Polanka Wielka
czaja roman oświęcim TAK
Czuwaj Andrzej Grojec
Dudek Tomasz Oświęcim TAK
Dusza Piotr Przecieszyn
Dziubiński Leszek Libiąż
Faleński Miłosz Oświęcim
Fliegert Mateusz Rybnik
Gaweł Bogdan Zaborze TAK
Gigoń Robert Oświęcim TAK
Gliniany Adam Wyry TAK
Gliniany Małgorzata PL TAK
Głowiczka Agnieszka Oświęcim TAK
Głowiczka Magdalena Oświęcim TAK
GNATOWSKY WALDEMAR BIELSKO-BIALA TAK
Godula Agnieszka Bieruń
Gozdek Andrzej Trzebinia TAK
Górak Henryk Tychy TAK
Góralczyk Katarzyna Oświęcim
Grabowska Szyszka Elżbieta Zasole
Gromek Michał KOCIERZ MOSZCZANICKI
GRZEGORZEK CZESŁAW PALOWICE TAK
Grzesica Paweł Lędziny TAK
Grzywacz Weronika Desznica
GUJA BOGUSŁAW Jaworzno TAK
Hipner Marcin Babice
Iwanowicz Anna Chrzanów
Jaguś Przemysław Oświęcim TAK
Janas Tomasz Osiek Gmina: Osiek TAK
Janusik Natalia Oświęcim TAK
Janusik Stefan Oświęcim TAK
Jarzębowicz Paweł Oświęcim TAK
Jarzębowicz Beata Zaborze TAK
Jarzyna Adam Polanka Wielka TAK
Jesionek Krzysztof Imielin TAK
Jesionek Małgorzata Imielin TAK
Jesionek Bogusław Jastrzębie-Zdrój TAK
Jodłowiec Czesław Imielin TAK
Jodłowiec Marcin Imielin TAK
Kaczmarczyk Mariusz Babice TAK
Kalinowska Jolanta Bielsko-Biala TAK
Kapela Piotr Bojszowy Nowe
Karciński Paweł Żywiec TAK
KASPEREK JANUSZ PISARZOWICE
Kastelik Mariusz Oświęcim TAK
Katerla Jakub Zaborze TAK
Kawa Mariusz Sosnowiec TAK
Kąkol-Wojtas Katarzyna Wola
Kędzierski Adrian Poręba Wielka TAK
Klaja Tomasz Oświęcim TAK
Klęczar Ewa Witkowice
Kobosko Paweł Rajsko TAK
Kocemba Danuta Porąbka
Konik Krzysztof Przeciszów TAK
Konik Grzegorz Przeciszów TAK
Konior Wojciech Bulowice
Kostrzewa Wojciech Oświęcim TAK
Kotfis Jarosław Oświęcim
Krakowczak Ryszard Oświęcim TAK
Krawczyk Mirosław OŚWIĘCIM TAK
Krawczykiewicz Marcin Chrzanów
Krawczyński Sławomir Pszczyna TAK
Krochmal Mateusz Wrocław
Krochnal Mateusz Wrocław
Krzemień Krzysztof Stawy Monowskie
Kulig Krzysztof Jawiszowice TAK
Kuras Janusz Chełmek TAK
Kuras Katarzyna Chełmek TAK
Kusio Basia Chrzanów TAK
Kuternak Marcin Chrzanów TAK
Kwarciak Adam Chrzanów TAK
Lech Miłosz Jaworzno TAK
Liszewska Sporysz Anna Oświęcim TAK
Liszewski Tadeusz Oświęcim
Lorenc Aleksander Zaborze TAK
Lubecki Tomasz Oświęcim TAK
Łazarz Andrzej Oswiecim TAK
Łoziński Wojciech Libiąż TAK
Łoziński Jerzy Libiąż TAK
Maciołek Krzysztof Oświęcim TAK
Madej Józef Oświęcim TAK
Malinowski Mateusz Skawina
Marcak Przemysław Oświęcim TAK
Meduna Zbigniew Poznań
Mizdrak Artur Kielce Polen
Momot Paweł Jawiszowice TAK
Mól Tomasz Oświęcim
Muranski Piotr Brzeszcze TAK
Musioł Piotr Imielin TAK
Mynarski Sylwester Bielsko-Biała
Nidecki robert poreba wielka
Niemiec Krzysztof Żywiec TAK
Nizioł Jacek Oświęcim TAK
Nowak Marcin Osiek
Nowak Marcin Osiek
Nowakowski Piotr Czerwionka-Leszczyny TAK
Nowakowski Aleksander Katowice TAK
Noworyta Grzegorz Rudze TAK
Nycz Krzysztof Oświęcim TAK
Nycz Arkadiusz Oświęcim TAK
Obstarczyk Jan Oświęcim TAK
Ociepa Ewa Myszków TAK
Ociepa Dariusz Myszków TAK
Oleksiuk Marek Oswiecim
Orlanka Waldemar Polanka Wielka
Pavelko Andrii Kharkiv
Pawlica Maciej Oświęcim
Pawlik Przemysław Oświęcim TAK
Pękala Jacek Brzeszcze
Piątek Kordian Oświęcim TAK
Piech Łukasz Bielsko-Biała TAK
Piech Janusz Jaworze TAK
Piech Izabela Jaworze TAK
Piekarczyk Marcin Rajsko TAK
Piela Stanisław Cięcina TAK
Pióro Grzegorz Oświęcim TAK
Płonka Małgorzata Poręba Wielka TAK
Pyrek Dorota Przeciszów TAK
Rachwalik Piotr Jaworzno
Ratyński Krzysztof Oświęcim TAK
Reguła Jarosław Tychy
Rembacz Konrad Katowice TAK
Rogalski Witold Imielin TAK
Rumianek Mateusz Przeciszów
Rumianek Mateusz Przeciszów
Rybarz Artur Brzeszcze TAK
Rydzewska Anna Katowice TAK
Ryszka Piotr Grojec
Sambak Tadeusz Brzeszcze TAK
Sekuła Patryk Tychy
Siarczyński Sławomir Mysłowice
Sikora Ewelina Oświęcim
Skamaj Krzysztof Oświęcim /Pławy
SKIBICKI KRZYSZTOF Oświęcim TAK
Sobol Pawel Kraków TAK
Sobol Jan Kraków TAK
Socha Piotr Oświęcim TAK
Sonakowski Roman Słotwina TAK
Stachera Agnieszka Chełmek
Stańkowska Emilia Jaworzno TAK
Stelmach Krzysztof Oświęcim
STUDNIK GRZEGORZ RYBNIK
Sudia Krzysztof Oświęcim TAK
Swiader Adam Przecieszyn
Szałaśny Paweł Brzeszcze TAK
Szromba Szymon Oświęcim TAK
Szulc Dariusz Bieruń TAK
Szwec Paweł Tychy
Śleziona Katarzyna, Bieruń TAK
Śleziona Adam Bieruń TAK
Ślosarczyk Gabrysia Mysłowice TAK
Talar Justyna Kozy
Tomala Dawid Osiek TAK
TRZCINSKI MIROSLAW OSWIECIM TAK
Tyran Joanna Osiek
Wieczorek Maciej Oświęcim TAK
Wiencek Karolina Bielsko-Biała
Wiśniewski Przemysław Oświęcim TAK
Włodarski Patryk Oświęcim TAK
Wojciech Jarosław Wola
Wojtas Arkadjusz Wola
Woźniak Mariusz Sosnowiec TAK
Wójcik Paweł Brzeszcze TAK
Wójcik Tomasz Rudze
Wójcik Wiesław Rudze
Wrona Marek Libiąż TAK
Wróbel Przemysław Mikołów TAK
Wyrobek Marcin Kety
Zabrzański Alfred Chrzanów
Zając Renata Osiek
Zastawny Łukasz Libiąż TAK
Zawadzki Konrad Libiąż TAK
Złocki Marcin Kęty
Żebro Łukasz Sosnowiec TAK
Żelech Grzegorz Wola TAK
Żur Marek Łąka

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl