6. Bieg o Złotą Szyszkę

26.10.2019

Miejsce: OSP Bystra Śląska

Organizator: Ultra Beskid Sport

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@ultrabeskid.pl

6. Bieg o Złotą Szyszkę

Lista osób z dokonaną opłatą

Zgłoszonych / Registered: 106

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Barcik Witold Szczawnica TAK SUCCESS
bauer artur Bieruń TAK SUCCESS
Białobrzycki Dominik Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Bodnar Anna Cieszyn TAK SUCCESS
Bogus Bartosz Lubliniec TAK
Bojdys Jarosław Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Bondarczuk Sylwia Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Brandys Michał Pawłowice TAK
Braun Marcin Bielsko Biała TAK SUCCESS
Bronowski Dariusz Bytom TAK
Bruliński Adam Bielsko Biała TAK SUCCESS
Burnus Beata Kraków TAK SUCCESS
Chęciński Krzysztof Łodygowice TAK SUCCESS
Cupiał Dariusz Sosnowiec TAK SUCCESS
Cupiał Mariola Sosnowiec TAK SUCCESS
Dembitskyi Sergij Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Deska Michał Częstochowa TAK SUCCESS
Dura Tomasz Bielsko-biała TAK SUCCESS
Dyrlaga Marcin Węgierska Górka TAK SUCCESS
Ficek Izabela Jeleśnia TAK SUCCESS
Filary Aneta Roztropice TAK PENDING
Fuczik Małgorzata Bielsko-Biała TAK
Fuczik Maciej Bielsko-Biała TAK
Ginter Grzegorz Kraków TAK SUCCESS
Głuchowski Jacek Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Gomołysek Kinga Głuchołazy TAK SUCCESS
GÓRNIAK ADAM Sosnowiec TAK SUCCESS
Górny Mirosław Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Gruszka Grzegorz Siemianowice Śląskie TAK
Hora Grzegorz Ruda Śląska TAK SUCCESS
Jablonka Anna Czestochowa TAK SUCCESS
Jaworek Grzegorz Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Jekiełek Marcin Witkowice TAK SUCCESS
Jelonek Krzysztof Bielsko - Biala TAK SUCCESS
Jura-Szupina Dorota Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Jurewicz Kris Sosnowiec TAK SUCCESS
Kaczor Łukasz Krakowa TAK SUCCESS
Kamyk Dariusz Sosnowiec TAK SUCCESS
Kania Krzysiek WĘGIERSKA GÓRKA TAK SUCCESS
Kania Katarzyna Bystra TAK SUCCESS
Kania Paweł Bystra TAK SUCCESS
Kastelik Grzegorz Kalna TAK SUCCESS
Kawecki Stanisław Cieszyn TAK SUCCESS
Keller Patryk Bytom TAK
Keller Mariusz Bytom TAK
Kliś Marcin Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Kondratiuk Iryna Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Kowalska Kinga Pogwizdów TAK SUCCESS
Kowalski Janusz Pogwizdów TAK SUCCESS
Kowalski Jacek Tychy TAK SUCCESS
Kozieł Grzegorz Chorzów TAK
Krzemień Adrian Jaworze TAK SUCCESS
Kułaga Sebastian MYSŁOWICE TAK SUCCESS
Kurek Jacek Tychy TAK SUCCESS
Lorenz Dariusz Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Loska Michał Tychy TAK
Łaciak Piotr Wilkowice TAK SUCCESS
Malarczyk Sławomir Kęty TAK SUCCESS
Mann Michał Czekanów TAK SUCCESS
Miech Szymon Ustroń TAK SUCCESS
Mikołajczyk Tyberiusz Brenna TAK SUCCESS
Morcinek Marcin Katowice TAK SUCCESS
Nawrot Łukasz Świętochłowice TAK SUCCESS
Nosalik Marek Żywiec TAK SUCCESS
Nowak Ewa Gliwice TAK SUCCESS
Paliwoda Grzegorz Zabrze TAK SUCCESS
Patro Bartłomiej Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Pawlus Grzegorz Bielsko-Biała TAK
Peter Marcin Katowice TAK SUCCESS
Piętko Dariusz Bielsko-biała TAK SUCCESS
Podkalicki Adrian Bielsko biała TAK SUCCESS
Podsadecki Witold Cięcina TAK SUCCESS
Prokopczuk Wiktor Tychy TAK SUCCESS
Pronobis Marek Bystra TAK SUCCESS
Przybysz Ryszard Żory TAK SUCCESS
Puzoń Robert Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Rak Mirek Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Rejszel Łukasz Tychy TAK SUCCESS
Rybczyński Jarosław Siemianowice Śląskie TAK SUCCESS
Rygiel Janusz Zbytków TAK SUCCESS
Rzepecki Krzysztof Kraków TAK SUCCESS
Sarosiek Artur Bielsko-Biała TAK
Siatkowski Marek Bielsko-Biała TAK
Sikora Bożena Dąbrowa Górnicza TAK
Sikora Tomasz Dąbrowa Górnicza TAK SUCCESS
Sitko Grzegorz Chorzów TAK SUCCESS
Sroka Tomasz Bielsko-Biala TAK
Stanisławczyk Pawel Gdynia TAK SUCCESS
STREIT DAWID BIELSKO-BIAŁA TAK
Stryczek Ewa Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Stryczek Tomasz Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Studniarz Rafał Czeladź TAK SUCCESS
Szałajko Michał Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Szczygieł Adriana Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Szłapa Andrzej Mysłowice TAK SUCCESS
Szolc Sebastian Gliwice TAK SUCCESS
Śliwka Arkadiusz Leszna-Górna TAK
Śpiewak Rafał Bystra TAK SUCCESS
Targosz Piotr Twardorzeczka TAK SUCCESS
Trzopek Marcin Ujsoły TAK SUCCESS
Widuch Jarek Pewel Ślemieńska TAK SUCCESS
Więcek Przemysław Kęty TAK SUCCESS
Witor Kamilla ŻYTNA TAK SUCCESS
Wójcik Jacek Bytom TAK
Wyłupek Tomasz Mysłowice TAK SUCCESS
Zając Iwona Bytom TAK

Lista osób zgłoszonych, jeszcze nie opłaconych

Zgłoszonych / Registered: 100

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Białecka Sylwia Kraków
Binda Jacek Bielsko-Biała
Boczkowska Justyna Zakopane
Bogucki Michał Pszczyna
CAŁUS JOLANTA Bielsko Biała
Capello Rossella Bielsko-Biała
Cher-Kożdoń Beata Cieszyn
Chruszcz Wojciech Jastrzębie-Zdrój
Cypcer Anna Bielsko-Biała
Czerniawska Beata Bielsko-Biała
Ćwirzeń Ewa Trzcianka
Dajema Slawomir Kraków
Denysenko Lech Katowice SUCCESS
Drabik Jacek Krakow
Druch Piotr Koszęcin
Dzida Brygida Górki Wielkie
Formas Adrian Janowice
Franek Marcin Cieszyn
Franek Marcin Cieszyn
Frosztęga Artur Katowice
Gałka Rafał Jaworze
Gawlas Dominik Cieszyn
Gruszecki Bartosz Bielsko-Biała
Halom Olha Bielsko-Biała
Hławiczka Tomasz Leszna Górna
HŁAWICZKA TOMASZ LESZNA GÓRNA
Jarczok Zdzichu Łąka
Jeżewski Michał Sosnowiec
Joniak Artur Bielsko-Biała
Kalamus Mirek Łodygowice
Kamiński Damian Jeleśnia
Kidawa Aleksander Jaworzno
Konstanty Katarzyna Kraków
Kowalski Jacek f
Kozieł Konrad Tychy
Kozieł Jadwiga Tychy
Kozieł Sylwester Tychy
Kozieł Konrad Tychy
Kożdoń-Cher Jakub Cieszyn
Kryska Eliza Bielsko-Biała
Kuriata Robert Kraków
Liszka Piotrek Bytom
Lorenz Janusz Bielsko-Biała
Loska Tomasz Łaziska Górne
Lulko Magdalena Czeladź
Maga Przemysław Jasienica
Marchewka Grzegorz Warszawa
Marcola Łukasz Bytom
Matera Kinga Wysoka
Michalski Mateusz Jaworze
Mirek Karolina Brzeszcze
Moj Krzysztof Ruda Śląska
Mrowiec Bernard Tworków
Mrózek Tomasz Gliwice
Musialik Juliusz Dąbrowa Górnicza
Nalepka Ewa Sosnowiec
Niedziela Andrzej Polanka Wielka
Noga Łukasz Sosnowiec
Pałka Krzysztof Żory
Pawlik Andrzej Szczyrk
Pawłowski Krzysztof Smolec
Pezda Klaudia Wilkowice
Polak Jacek WARSZAWA
Pronobis Zofia Wilkowice
Pszczółka Busch Aneta Tarnawa Górna
Ratajczak Rafał Bielsko Biała
Roszko Piotr Trzebnica
Rozmus-Orczyk Anna Kozy
Rusin Anna Porąbka
Sikora Anna Ustroń
Sikora Tomasz Dąbrowa Górnicza
Simankowicz Sebastian Kraków
Skrzyp Tomasz Jasienica
Stalmach Damian Piekary Śląskie
Stec Iwona Wilkowice
Suchanek Radosław Kłobuck
Suska Łukasz Bieruń
Syrocki Arkadiusz Tychy
Szczypka Piotr Chybie
Szczypka Krzysztof Cieszyn
Szczypka Krzysztof Cieszyn
Szpak Damian Tychy
Ślusarski Leszek Rogoźnik
Trzcionka Justyna Niepo
Tuchowska Anna Sosnowiec
Tyczyńska Paulina Bielsko-Biała
Waluś Ewelina Międzybrodzie Bialskie
Waśko Paweł Bielsko Biała
Węgrzynkiewicz Maria Bielsko-Biała
Witalińska Agnieszka Bielsko- Biała
Wlazło Marcin Sosnowiec
Włoka Jessica Katowice
Wojciech Jarosław Wola
Wojtowicz Iwona Bielsko-Biala
Wolf Krzysztof międzybrodzie żywieckie
Woźniak Michał Kraków
Wrożyna MARIUSZ Pszczyna
Ziomek Tomasz Tarnów
Żuchowicz Elzbieya Dabrowa Gornicza
Żuchowski Daniel Kraków

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@ultrabeskid.pl