XIX BIEG NA SZCZYT RYSIANKI

08.09.2019

Miejsce: Żabnica Skałka

Organizator: OPG Węgierska Górka

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: wegierska-gorka@opg.pl

BIEG NA SZCZYT RYSIANKI

Zgłoszonych / Registered: 73

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamczyk Martyna Szydłowiec
Błaszczykowski Marcin Tarnowskie Góry TAK
Bochynek Tomasz Wieprz TAK
Brutkowski Bartłomiej BIELSKO-BIAŁA
Ciemała Szczepan Wieszczęta
Czok Maria Strzelce Opolskie TAK
Ficoń Szymon Sopotnia Wielka
Gawlas Dominik Cieszyn
Gawroński Ireneusz Czechowice-Dziedzice TAK
Gorczewska Renata Rybarzowice
Grygorczyk Mateusz Stary Grotków TAK
Kalamus Mirek Łodygowice
Kastelik Grzegorz Kalna TAK
Klinger Łukasz Chorzów TAK
Kocierz Łukasz Sól
Kubkowski Mateusz Tarnowskie Góry TAK
Kurzawski Michał Wrocław TAK
Lasek Dariusz Kozy TAK
Lebioda Marcel Targanice
Maciejowski Damian Rajcza TAK
Magiera Adam Imielin TAK
MAGIERA JANUSZ WODZISŁAW ŚLĄSKI TAK
MAGIERA JANUSZ WODZISŁAW ŚLĄSKI
MAGIERA JANUSZ WODZISŁAW ŚLĄSKI
Majdak Renata Pawel Mała TAK
Miernik Kamil Tychy TAK
Mirocha Marcin Bielsko Biała
Moczek Kamil Żywiec TAK
Mol Paweł Bielsko-Biała
MOTYKA TADEUSZ CISIEC TAK
Nowakowska Agnieszka Gliwice TAK
Nowogrodzki Mateusz Rajsko TAK
Nytko Małgorzata Wieprz
Osadnik Anna Lisów
Pala Marcin Bieruń TAK
Pampuch Adrian Chorzow TAK
Panek Ela BIELSKO Biała TAK
Pawlusiak Łukasz Wilkowice
Pezda Klaudia WILKOWICE
Piętka Radosław Sosnowiec TAK
Podsadecki Witold Cięcina TAK
Rodrigues Adriana Kraków
Rusin Anna Porąbka TAK
Rybarski Damian Bielsko Biała
Rybczyński Jarosław Siemianowice Śląskie TAK
Ryczkiewicz Ewa Żywiec TAK
Ryczkiewicz Andrzej Żywiec TAK
Saternus Jacek Zabrze
Sawicki Marek Lipowa TAK
Sawicki Lucjan Żywiec
Skoczylas Wojciech Kobiernice
Skomorowski Stanisław Rybnik TAK
Smoła Agnieszka Międzybrodzie Żywieckie
Solik Agnieszka Siemianowice
Stanirowski Jarosław Mstów
Stankiewicz Robert Radziechowy
Stankiewicz Anna Radziechowy
Stasica Dominik Wieprz
Stawarz Anna Żywiec
Szubart Krzysztof Racibórz
Szwed Tomasz Kurów TAK
Śrubka Patryk Bydgoszcz
Teplicki Andrzej Bielsko-Biała TAK
Trzopek Marcin Ujsoły TAK
Wandzel Adrian Żywiec
Wasztyl Tomasz Bielsko - Biała TAK
Wiercińska Agata Żabnica
Wolf Krzysztof międzybrodzie żywieckie
Wolny Michał Żywiec TAK
Wolska Marta Warszawa
Wręczycki Mirosław Katowice
Wrona Daniel Kraków TAK
Zięba Jacek Chorzów

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: wegierska-gorka@opg.pl