Biathlon dla Każdego Piechowice

07.09.2019

Miejsce: Piechowice

Organizator: Polski Związek Biathlonu

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: p.niszczuk@biathlon.com.pl

Biathlon dla Każdego

Zgłoszonych / Registered: 306

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Adamski Mikołaj Świeradów-zdrój
Badacz Joanna Piechowice
Badacz Konrad Piechowice
Bagińska Elżbieta Sosnówka
Baranowska Maja Piechowice
Barszczewska Alina Szczytna
Bartkiewicz Daria Szklarska Poręba
Bednarska Amelia Szczytna
Bednarska Martyna Szczytna
Bednarz Dominika Mieroszów
Biegus Martyna Duszniki - Zdrój
Bieniasiewicz Julia Czarny Bór
Biernat Zuzanna Jelenia Góra
Biernat Natalia Jelenia Góra
Bigda Tymoteusz Piechowice
Bigda Marek Piechowice
Bijak Grzegorz Jelenia Góra
Bizoń Maria Lubawka
Bizoń Igor Lubawka
Bodzek Stanisław Lubawka
Bogusławska Zuzanna Lubawka
Bolek DAWID Piechowice
Boratyńska Emilia Szczytna
Buchla Kamila Szklarska Poręba
Buchla Emilia Szklarska Poręba
Buchla Ewa Szklarska Poręba
Bugajski Adam Witków
Burzyńska Oliwia Piechowice
Cejko - Martowicz Szymon Sosnówka
Cepielik Justyna Lubawka
Chrabąszcz Igor Piechowice
CHROSTEK ADRIANA SZKLARSKA POREBA
Chrzanowski Grzegorz Duszniki - Zdrój
Czech Mirosław Karpacz
Czemarnik Natalia Mieroszów
Dereń Hanna Lubawka
Dereń Iwona Lubawka
Dewiszek Bartosz Mieroszów
Domański Olivier Karpacz
Dorosz Maria Szczytna
Dubas Patryk Tarnów
Dziewulak Nikodem Sosnówka
Ewertowski Jakub Jelenia Gora
Falkowska Karolina Karpacz
Fedoruk Julia Lubawka
Feliński Dominik Świeradów-zdrój
Fic Maja Lewin Kłodzki
Filip Maja Czarny Bór
Filip Wiktoria Czarny Bór
Gajda Helena Mała Kamienica
Gajda Aleksander Mała Kamienica
Gajdanowcz Amelia Piechowice
Gajewska Maja Duszniki - Zdrój
Gajowski Jędrzej Karpacz
Gałkowski Mateusz Lubawka
Gancarek Anna Piechowice
Garncarek Piotr
Garnkowska Nikola Lubawka
Garnkowska Julia Lubawka
Gazdowicz Maja Sosnówka
Gąsior Marzena Piechowice
Germata Majka Lubawka
Gładkow Maksym Gryfino
Głowiński Sebastian Sosnówka
Gorczyńska Ania Kamionka
Gorczyński Krzysztof Kamionka
Gorczyński Kajtek Kamionka
Górski Patryk Piechowice
Grabska Natalia Karpacz
Graczyk Barbara Piechowice
Gregorczyk Piotr Lubawka
Gromyko Adrian Jelenia góra
Grzebyk Marcin Sokołowsko
Harasym Andrzej Lubawka
Harasym Maciej Lubawka
Harasym Michalina Lubawka
Harasym Nikodem Lubawka
Jachimowska Gabriela Świeradów-zdrój
Janiak Tymoteusz Lubawka
Janicki Tomek Szklarska Poręba
Jedziniak Jakub Piechowice
Jedziniak Ewelina Piechowice
Jezierska Kalina Sosnówka
Jezierski Marcel Sosnówka
Jośko Radosław Piechowice
Kamińska Michalina Mieroszów
Kanik Tomasz Piechowice
Kapral Amelia Karpacz
Kijanka Mateusz Duszniki - Zdrój
Kimbort Matylda Karpacz
Klag Jagoda Lubawka
Kłyszyńska Amelia Piechowice
Kmiecik Kornelia Lubawka
Kobiela Milena SZKLARSKA PORĘBA
Kobylak Julia Szklarska Poręba
Koch Krzysztof Witków
Kołodziejska Julia Karpacz
Komisarz Amelia Świeradów-zdrój
Komnacka Kornelia Świeradów-zdrój
Korzeniowska Paulina Sosnówka
Kosmacz Maksymilian Mała Kamienica
Kosmacz Maja Mała Kamienica
Kotlarz Amelia Szklarska Poręba
Kotylak Zosia Piechowice
Kowalczyk Konrad Szklarska Poręba
KOWALCZYK KACPER SZKLARSKA PORĘBA
Kowalski Dawid Czarny Bór
Kozłowska Dagmara Piechowice
Krawczyk Kacper Sosnówka
Krawczyk Bartosz Sosnówka
Krawczyk Estera Świeradów-zdrój
Krok-Orzechowska Paulina Lubawka
Krzcot Zofia Świeradów-zdrój
Kubacka Oliwia Duszniki - Zdrój
Kubiak Jakub Sosnówka
Kuchta Jakub Unisław Śląski
Kuchta Patrycja Sokołowsko
Kujałowicz Katarzyna Piechowice
Kujałowicz Aleksandra Piechowice
Kuklińska Róża Karpacz
Kukliński Tomasz Karpacz
Kusztal Igor Jelenia Góra
Kwecko Hanna Karpacz
Kwiatowska Natalia Mieroszów
Kwiatowska Wiktoria Mieroszów
Kwiatowska Agnieszka Mieroszów
Legan Marianna Duszniki - Zdrój
Lemiszewski Mateusz Karpacz
Leniewicz Julia Karpacz
Leszko Michał Świdnica
Lewandowska Julia Kudowa-Zdrój
Lewandowska Kamila Kudowa-Zdrój
Lewandowski Maksymilian Szklarska Poręba
Lewandowski Hubert Kudowa-Zdrój
Liber Milena Lubawka
Linca Norbert Świeradów-zdrój
Lubos Małgorzata Lubawka
Lubos Marcin Lubawka
Łyjak Róża Piechowice
Maconko Martyna Piechowice
Malec Nikola Świeradów-zdrój
Mańska Victoria Czarny Bór
Mańska Sylwia Boguszów-Gorce
Mański Grzegorz Boguszów-Gorce
Mański Oskar Boguszów-Gorce
MARCINIAK MAŁGORZATA Karpacz
MARCINIAK Piotr Karpacz
MARCINIAK Mikołaj Karpacz
MARCINIAK Bartłomiej Karpacz
Marczak Maciej Czarny Bór
Marczak Justyna Czarny Bór
Marczak Marcelina Czarny Bór
Marczak Marek Czarny Bór
Marmur Wojciech Duszniki - Zdrój
Martyński Igor Lubawka
Matusik Konrad Czarny Bór
Matusik Joanna Czarny Bór
Matusik Grzegorz Czarny Bór
Mężyk Olgierd Piechowice
Michałowicz Anna Szklarska Poręba
Milewski Michał Świeradów-zdrój
Miller Dawid Piechowice
Misztela Sofija Piechowice
Mroziak Alxander Duszniki - Zdrój
Mucha Marcin Czarny Bór
Mucha Antoni Czarny Bór
Mucha Patryk Czarny Bór
Musielski Jan Sosnówka
Naglik Wiktoria Duszniki - Zdrój
Narkiewicz Emilia Piechowice
Narkiewicz Kamil Piechowice
Narkiewicz Piotr Piechowice
Narkiewicz Aneta Piechowice
Narkiewicz Borys Piechowice
Nejman Martyna Piechowice
Niciejewski Krystian Lubawka
Nidzgorska Karolina Karpacz
Niemiec Patryk Piechowice
Niemiec Przemysław Piechowice
Nowakowski Przemysław
Nowakowski Szymon Unisław Śląski
Nowakowski Igor Unisław Śląski
Olecha Aleksandra Duszniki - Zdrój
Olecha Maja Duszniki - Zdrój
Opacki Darek Ścięgny
Ossowska Jagna Orlické Záhoří
Owsiak Natalia Lubawka
Pabiś Martyna Sosnówka
Pabiś Nadia Sosnówka
Partyńska Julia Czarny Bór
Partyńska Julia Czarny Bór
Partyński Jakub Czarny Bór
Partyński Jakub Czarny Bór
Pawnuk Wiktor Piechowice
Paździor Gabriela Karpacz
Piechulska Justyna PIECHOWICE
Piechulski Kamil Piechowice
Pietruszka Robert Piechowice
Pietruszka Marcin Piechowice
Piotrowska Patrycja Czarny Bór
Piotrowski Bartłomiej Czarny Bór
Piś Milena Szklarska Poręba
Plewa Antonina Sosnówka
Plewa Cecylia Sosnówka
Pochciał Paulina Katowice
Podolak Paweł Lubań
Policht Sebastian Czarny Bór
Porada Julia Świeradów-zdrój
Poręba Lena Czarny Bór
Poręba Waldemar Czarny Bór
Przysło Gracjan Czarny Bór
Przysło Wiktoria Czarny Bór
Rafalowicz Krzysztof Czarny Bór
Rdzanek Amelia Karpacz
Russek Zuzanna Sosnówka
Rutkowska Natalia Świeradów-zdrój
Rutkowska Martyna Świeradów-zdrój
Rutkowska Hanna Świeradów-zdrój
Rutkowski Kajetan Świeradów-zdrój
Ryś Anita
Ryś Krzysztof Piechowice
Sadocha Tomasz Świeradów-zdrój
Sajdak Hubert Lubawka
Sajdak Izabela Lubawka
Schroeder Maja Piechowice
Schroeder Antoni Piechowice
Serafin Wiktoria Szklarska Poręba
Serafin Aleksandra Szklarska Poręba
Serafin Nikodem Szklarska Poręba
Sikora Anna Piechowice
Sikora Karol Piechowice
Sinkiewicz Justyna BOGUSZÓW- GORCE
Sinkiewicz Łukasz BOGUSZÓW- GORCE
Sinkiewicz Anna BOGUSZÓW- GORCE
Skorupa Aleksandra Duszniki - Zdrój
Smykowski Szymon Sosnówka
Sokół Natalia Piechowice
Sopata Milena Lubawka
Sopata Antoni Lubawka
Sowa Bartłomiej Czarny Bór
STEFANIAK WIKTORIA MIEROSZÓW
STEFANIAK OLIWIER Mieroszów
Stokowiec Nikita Szklarska Poręba
Stolarczyk Kamil Piechowice
Stolarczyk Karol Piechowice
Surma Miłosz Lubawka
Szajkowski Mateusz Lubawka
SzajnowskI Filip Lubawka
SZANIAWSKI JACEK Świeradów-Zdrój
Szklarek Julia Karpacz
Szpargała Bartłomiej
Szulakowska MAŁGORZATA Piechowice
Szulakowski Wojciech Piechowice
Szulczyński Michał Szklarska Poręba
Szulist Gracjan Mieroszów
Szutenberg Alicja Szklarska poreba
Szymczyk Michał Karpacz
Szymczyk Łukasz Karpacz
Tarnawska Gabrysia Piechowice
Tarnawska Paulina Piechowice
Tomasiak Zuzanna Czarny Bór
Tomasiak Milena Czarny Bór
Tomaszewska Julia Świeradów-zdrój
Truszczyńska Alicja Czarny Bór
Urbaniak Lena Jelenia Góra
URBANIAK KAJETAN BORÓWNO
URBANIAK MIKOŁAJ BORÓWNO
URBANIAK MARCIN BORÓWNO
URBANOWICZ Piotr PIECHOWICE
URBANOWICZ Julia PIECHOWICE
Walter-Sokołowska Lena Sokołowsko
WARDZIŃSKA KAJA MIEROSZÓW
Wardzińska Iga Mieroszów
Wiatr Aleksandra Piechowice
Wiazowski Ryszard Duszniki - Zdrój
Widlak Milena Czarny Bór
Wielebska Julia Szklarska Poręba
Wielechowska Magdalena Sosnówka
Wilczyński Marcel Lubawka
Winiarz Wiktoria Szczytna
Winter Jakub Lubawka
Wojciechowska Lena Mieroszów
Wojtarowicz Małgorzata Czarny Bór
Wojtarowicz Aneta Czarny Bór
Wojtaszczyk Arkadiusz Duszniki - Zdrój
Wojtaszczyk Jakub Duszniki - Zdrój
Woźniak Kamila Mieroszów
Woźniak Mateusz Mieroszów
Wójtów Julia Świeradów-zdrój
Wtorek Dawid Witków
Wtorek Marcel Witków
Zawół Maciej Szklarska Poręba
Ziemniak Miłosz Sosnówka
Ziemniak Julian Sosnówka
Zięcina Oliwia Mieroszów
Zimnowodzka Weronika Sokołowsko
Ziubrak Filip Piechowice
Ziubrak Kinga Piechowice
Znamirowska Aleksandra Lubawka
Zonenberg Julia Boguszów Gorce
Zwolińska Anita Szklarska Poręba
Żmijewska Kinga Piechowice
Żmijewska Zuzanna Piechowice
Żmijewska Nel Piechowice
Żmuda Jakub PIECHOWICE
Żyłkiewicz Tymon Świeradów-zdrój

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: p.niszczuk@biathlon.com.pl