Biathlon dla Każdego Mieroszów

28.04.2019

Miejsce: Mieroszów

Organizator: Polski Związek Biathlonu

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: p.niszczuk@biathlon.com.pl

Biathlon dla Każdego

Zgłoszonych / Registered: 199

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Altheim Miłosz
Arendarczyk Oliwia
Bandurska Marcelina MIEROSZÓW
BEDNARSKA MARTYNA
BEDNARSKA AMELIA
BEDNARSKI KRYSTIAN
Bednarz Dominika MIEROSZÓW
Bizoń Maria Mieroszów
Bizoń Igor Mieroszów
Bochenek Maria Mieroszów
Bodzek Artur Mieroszów
Bodzek Stanisław Mieroszów
Bogusławska Zuzanna
Buchla Kamila Szklarska Poręba
Buchla Emilia Szklarska Poręba
Buchla Ewa Szklarska Poręba
Bugajski Adam
Bukała Aleksander Piechowice
Charczuk Michał
Charczuk Mariusz
Chrabąszcz Igor Piechowice
Chrabąszcz Monika
Czermanik Natalia
Dereń Hanna
Dewiszek Bartosz Mieroszów
Domżał Julia Mieroszów
Domżał Katarzyna
Domżał Michał
Dudziński Marcin Wałbrzych
Dyczkowska Weronika
Fronczak Oskar
Gajda Helena Piechowice
Gałan Martyna Mieroszów
Gałan Patrycja Mieroszów
GANCAREK ANNA PIECHOWICE
Gancarek Agnieszka
Garncarek Piotr MIEROSZÓW
Garnkowska Nikola
Germata Tomasz
Germata Majka
Gorczyńska Anna
Gorczyński Krzysztof
Gorczyński Kajetan
Górski Patryk Piechowice
Gregorczyk Piotr
Gromyko Adrian
Grzebyk Marcin Sokołowsko
Grzesiak Tymon
Grzesiak Miłosz
Grzesiak Łukasz
Harasym Michalina Lubawka
Harasym Nikodem Lubawka
Harasym Maciej Lubawka
Henczka Marek
Holly Piotr
Hotloś Jakub
Janiak Tymoteusz
Jedziniak Jakub Piechowice
Jedziniak Szymon Piechowice
Jedziniak Ewelina Piechowice
Jośko Radosław Piechowice
Kamińska Michalina Mieroszów
Kępińska Julia Stare Bogaczowice
Kępiński Marcel Stare Bogaczowice
Klag Natalia
Kłus Konrad Sokołowsko
Kmiecik Kornelia
Konieczny Jakub
Kosmacz Maksymilian Mała Kamienica
Kotylak Zosia PIECHOWICE
KOWALCZYK KONRAD PIECHOWICE
Kozłowska Dagmara Piechowice
Krusz Dawid Mieroszów
Krusz Piotrek Mieroszów
Kujałowicz Katarzyna Piechowice
Kujałowicz Aleksandra Piechowice
Kunicki Jakub
Kurnyta Marek
Kurnyta Stanisław
Kwiatkowska Agnieszka Mieroszów
Kwiatowska Natalia Mieroszów
Kwiatowska Wiktoria Mieroszów
Leszko Michał Świdnica
Leszko Teresa
Lewandowski Maksymilian Szklarska Poręba
Liber Milena
Lipowicz Judyta Czarny Bór
Lubos Małgorzata
Łoboda Aleksandra
Maconko Martyna Piechowice
Maczuba Gosia
Maczuba Zofia
Majer Janusz Jelenia Góra
Mańska Victoria Czarny Bór
Mańska Sylwia
Mański Oskar Czarny Bór
Mański Grzegorz Boguszów-Gorce
Marcińczyk Oliwier
Marcińczyk Maja
Marczak Maciej
Marczak Justyna
Martyński Igor
Mateusz Gatkowski
Matusik Konrad Czarny Bór
Mazurek Patryk Jedlina-Zdrój
Miller Dawid Piechowice
Namlik Olaf Mieroszów
Narkiewicz Emilia Piechowice
Narkiewicz Kamil Piechowice
Narkiewicz Borys Piechowice
Niemczyk Justyna
Niemczyk Dawid
Niemczyk Sebastian
Niemczyk Anna
Nowaczyk Blanka
Nowaczyk Jan
Nowakowski Szymon
Opyc Łukasz Świdnica
Partyńska Julia
Piasecka Kaja Sokołowsko
Piechulski Kamil Piechowice
Pietruszka Robert Piechowice
Pietruszka Marcin Piechowice
Piotrowska Patrycja
Piotrowska Patrycja Boguszów - Gorce
Piotrowski Bartłomiej Boguszów - Gorce
Pochciał Paulina Katowice
Policht Paulina
Potoniec Jakub
Proskura Dariusz Wałbrzych
Proskura Marta Wałbrzych
Proskura Margot Wałbrzych
Przepiórski Krzysztof
Przybylska Amelia
Ryba Roksana
Ryba Lena
Ryś Anita Piechowice
Sarna Miłosz
Sarnecka Mariola
Sarnecki Andrzej
Sinkiewicz Łukasz
Sinkiewicz Anna
Sinkiewicz Justyna
Siwa Kazimierz
Skalski Kacper
Sokołowski Wiktor
Sopata Milena
Sopata Antoni
Sowa Bartłomiej
Stafin Kinga Mieroszów
Stafin Kinga
Stawiarski Jakub
Stefaniak Wiktoria
Stolarczyk Karol Piechowice
Stolarczyk Kamil Piechowice
Szajnowska Aleksandra Mieroszów
Szajnowski Mateusz
Szatkowski Michał
Szcześniak Antek
Szcześniak Alicja
Szczybura Zuzanna Piechowice
Szewczyk Dawid
Szpargała Bartłomiej MIEROSZÓW
Szulakowski Wojciech Piechowice
Szulist Gracjan Mieroszów
Świrska Julia Piechowice
Tarnawska Julia Piechowice
Tomasiak Zuzanna
Tomasiak Milena
Truszczyńska Alicja
Tyborski Kacper
URBANIAK MIKOŁAJ BORÓWNO
URBANIAK KAJETAN BORÓWNO
URBANIAK MARCIN BORÓWNO
Urbańczyk Maria
Walter-Sokołowska Lena Sokołowsko
WARDZIŃSKA KAJA MIEROSZÓW
WARDZIŃSKA IGA MIEROSZÓW
WARDZIŃSKI MIŁOSZ MIEROSZÓW
Wereszczyński Kacper Mieroszów
Wereszyński Mariusz
Widlak Milena
Winiarz Wiktoria Szczytna
Wizmicki Roland
Wojtarowicz Aneta
Woźniak Mateusz Mieroszów
Woźniak Kamila Mieroszów
Woźniak Artur
Woźny Michalina
Wtorek Marcel
Wtorek Dawid
Zaleska Julia
Zięcina Oliwia Mieroszów
Zimnowodzka Weronika
Znamirowska Aleksandra
Zonenberg Natalia Boguszów-Gorce
Zonenberg Julia Boguszów-Gorce
Zwolińska Anita Szklarska Poręba
Żuk Zbigniew Wałbrzych

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: p.niszczuk@biathlon.com.pl