IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli

18.05.2019

Miejsce: Wola - Gmina Miedźna

Organizator: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Nadleśnictwo Kobiór

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: i.mietlinski@miedzna.pl

IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli 6200m

Zgłoszonych / Registered: 57

Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
120 Chrostek Rafał Wola ZAPŁACONO
121 Chuchro Michal Oswiecim
122 Cimala Beata Bierun ZAPŁACONO
123 Cywiński Robert Świerczyniec ZAPŁACONO
124 Czulak Karolina Kęty ZAPŁACONO
125 Dawiec Gabriela Mnich
126 Doniec Tomasz Wola ZAPŁACONO
127 Doniec Grzegorz Wola ZAPŁACONO
128 Dusza Piotr Przecieszyn ZAPŁACONO
129 Dymanus Damian Balin, Chrzanów ZAPŁACONO
130 Dźwigoń ANDRZEJ Nowa Wieś ZAPŁACONO
131 Firlej Marek Rychwałdek ZAPŁACONO
132 Frycholc Tomasz Rudołtowice ZAPŁACONO
133 Hamik Rafał Chełm Śląski ZAPŁACONO
134 Handy Samanta Kęty ZAPŁACONO
135 Hnatyszyn Katarzyna Bielsko-Biała ZAPŁACONO
136 Kaleta Agnieszka Brzeszcze ZAPŁACONO
137 Kałuża Arkadiusz Bierun
138 Kantorowski Artur Wola ZAPŁACONO
139 Karbowy Joanna Wola ZAPŁACONO
140 Kąkol-Wojtas Katarzyna Wola ZAPŁACONO
141 Krupa Przemysław Mnich
142 Kubeczko Andrzej Wola ZAPŁACONO
143 KULA ILONA KĘTY ZAPŁACONO
144 Kula Wiesław Wola ZAPŁACONO
145 Lubowiecki Tomasz Jankowice ZAPŁACONO
146 Łęcki Andrzej Kęty ZAPŁACONO
147 Marek-Łukaszczuk Aleksandra Wola ZAPŁACONO
148 Medzkiewicz Kamil Mikołów
149 Mieszczak Marcin Żywiec ZAPŁACONO
150 Myśliwiec Monika Brzeszcze ZAPŁACONO
151 Orawiec Edyta Zabłocie ZAPŁACONO
152 Pawelak Wojciech Kęty ZAPŁACONO
153 Piekorz Tadeusz Wola ZAPŁACONO
154 Pocik Radosław Kobiernice ZAPŁACONO
155 Podbioł Zbigniew Jankowice ZAPŁACONO
156 Podbioł Dorota Jankowice ZAPŁACONO
157 Przewoźnik Marek Brzeszcze ZAPŁACONO
158 Przyłucki Grzegorz Preczów ZAPŁACONO
159 Puchajda Monika Oświęcim ZAPŁACONO
160 Romański Bartłomiej Jawiszowice ZAPŁACONO
161 Rozmus Wojciech Góra ZAPŁACONO
162 ROZMUS MARZENA BOJSZOWY NOWE ZAPŁACONO
163 Rybarz Artur Brzeszcze ZAPŁACONO
164 Rychlik Sebastian Klucze
165 Skęczek Arkadiusz Wola ZAPŁACONO
166 Skowroński Szymon Tychy ZAPŁACONO
167 Słowik Kornelia Wola ZAPŁACONO
168 Stosio Ryszard Frydek ZAPŁACONO
169 Świerszcz Kamil Bieruń ZAPŁACONO
170 Toczek Wioleta Brzeszcze
171 Tomasiczek Ryszard Stara Wieś ZAPŁACONO
172 Wojciech Jarosław Wola ZAPŁACONO
173 Wojtas Arkadiusz Wola ZAPŁACONO
174 Wójcik Paweł Brzeszcze ZAPŁACONO
175 Ziomek Tomasz Bielsko-Biała ZAPŁACONO
176 Żelech Grzegorz Wola ZAPŁACONO

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: i.mietlinski@miedzna.pl