IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli

18.05.2019

Miejsce: Wola - Gmina Miedźna

Organizator: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Nadleśnictwo Kobiór

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: i.mietlinski@miedzna.pl

IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli 4200m

Zgłoszonych / Registered: 119

Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
1 Bartuś Marcin Las
2 Bizoń Tomasz Lędziny ZAPŁACONO
3 Boryczka Szymon Miedzyrzecze ZAPŁACONO
4 Boryczka Olivier Miedzyrzecze ZAPŁACONO
5 Boryczka Nikodem Miedzyrzecze ZAPŁACONO
6 Cieniecka Karolina Wola ZAPŁACONO
7 Cieniecki Szymon Wola ZAPŁACONO
8 Cywińska Elżbieta Świerczyniec ZAPŁACONO
9 Czerwińska Marta Miedźna ZAPŁACONO
10 Ćwiertnia Jan Wola ZAPŁACONO
11 Data Dawid Bystra ZAPŁACONO
12 Data Adam Bystra ZAPŁACONO
13 Data Krystian Bystra ZAPŁACONO
14 Domżoł Jerzy Gilowice ZAPŁACONO
15 Domżoł Katarzyna Pszczyna
16 Durok Wojciech Jankowice ZAPŁACONO
17 Ferens Askaniusz Gilowice ZAPŁACONO
18 Fijał Tymoteusz Wola ZAPŁACONO
19 Fijał Rafał Wola ZAPŁACONO
20 Filip Weszka Pszczyna
21 Gabzdyl Patryk Wola ZAPŁACONO
22 Gabzdyl Dawid Wola ZAPŁACONO
23 Gąsiorek Olga Góra ZAPŁACONO
24 Gąsiorek Martyna Góra ZAPŁACONO
25 Godzic Magdalena Frydek ZAPŁACONO
26 Gruchlik Bartosz Siemianowice ZAPŁACONO
27 Grzyb Leszek Łąka ZAPŁACONO
28 Gwóźdź Jolanta Wola ZAPŁACONO
29 Hajnos Damian Brzeszcze ZAPŁACONO
30 Hajnos Maciej Brzeszcze ZAPŁACONO
31 Hałat Piotr Góra ZAPŁACONO
32 Hatala-Sporysz Ilona Brzeszcze ZAPŁACONO
33 Jacoszek Paulina Siemianowice Śląskie ZAPŁACONO
34 Jacoszek Maria Grzawa ZAPŁACONO
35 Jacoszek Tomasz Grzawa ZAPŁACONO
36 Jacoszek Rafał Siemianowice śląskie ZAPŁACONO
37 Jędrkiewicz Regina Gilowice ZAPŁACONO
38 Kaczanowska Edyta Wola ZAPŁACONO
39 Kaczanowski Patryk Wola ZAPŁACONO
40 Kaczmarczyk Dariusz Wola
41 Kantorowska Anna Wola ZAPŁACONO
42 Kantorowska Amelia Wola ZAPŁACONO
43 Kantorowski Mateusz Wola ZAPŁACONO
44 Kolonko Roksana Międzyrzecze
45 Kukla Agata Brzeszcze ZAPŁACONO
46 Kukla Natalia Brzeszcze ZAPŁACONO
47 Kukla Zofia Brzeszcze ZAPŁACONO
48 Kulik Jagoda Ćwiklice
49 Łagosz Ewelina Brzezinka ZAPŁACONO
50 Łagosz Agata Brzezinka ZAPŁACONO
51 ŁOZIŃSKI Damian Bielsko - Biała ZAPŁACONO
52 Łukaszczuk Zuzanna Wola ZAPŁACONO
53 Maksymov Vadym Tychy ZAPŁACONO
54 Maląg-Wolnicki Kacper Wola ZAPŁACONO
55 Marek Rafał Goczałkowice-Zdrój ZAPŁACONO
56 Matusiak Nikola Wola ZAPŁACONO
57 Matusiak Marcin Wola ZAPŁACONO
58 Niedźwiedź Marcin Góra ZAPŁACONO
59 Nycz Stanisława Gilowice ZAPŁACONO
60 Olesiak Kornelia Miedźna ZAPŁACONO
61 Olesiak Mariola Miedźna ZAPŁACONO
62 Olesiak Jakub Miedźna ZAPŁACONO
63 Olszewski Jarosław Kozy ZAPŁACONO
64 Piwowar Joanna Wola ZAPŁACONO
65 Piwowar Damian Wola ZAPŁACONO
66 Podleś Paweł Wola ZAPŁACONO
67 Podleś Dawid Wola ZAPŁACONO
68 Podleś Dominik Wola ZAPŁACONO
69 PRZYŁUCKA GRAŻYNA PRECZÓW ZAPŁACONO
70 Puchajda Nadia Oświęcim ZAPŁACONO
71 Puchajda Olivier Oświęcim ZAPŁACONO
72 Pustelnik Marzena Gilowice ZAPŁACONO
73 Pyjas Joanna Brzeszcze ZAPŁACONO
74 Pyjas Dominika Brzeszcze ZAPŁACONO
75 Raff Monika Tychy ZAPŁACONO
76 Raff Damian Tychy ZAPŁACONO
77 Rozmus Ewa Góra ZAPŁACONO
78 Rozmus Żaneta Góra ZAPŁACONO
79 Rozmus Kacper Góra ZAPŁACONO
80 Rychlik Patryk Klucze
81 Sadlok Anna Jawiszowice ZAPŁACONO
82 Sadlok Dominika Jawiszowice ZAPŁACONO
83 Sienkiewicz Gabriela Wola ZAPŁACONO
84 Sikora Ewa Brzeszcze ZAPŁACONO
85 Skrabarczyk Anna Wola ZAPŁACONO
86 Skrabarczyk Kamil Wola ZAPŁACONO
87 Skrabarczyk Dawid Wola ZAPŁACONO
88 Skrabarczyk Wiesław WOLA ZAPŁACONO
89 Skubik Ewa Jawiszowice ZAPŁACONO
90 Słowik Marek Wola ZAPŁACONO
91 Słowik Gabriel Wola ZAPŁACONO
92 Słowik Radosław Wola ZAPŁACONO
93 SOBÓL KRZYSZTOF JAWISZOWICE ZAPŁACONO
94 Stosio Szymon Frydek ZAPŁACONO
95 Szwed Bożena Siemianowice Śląskie ZAPŁACONO
96 Świderska Anna Wola ZAPŁACONO
97 Świderska Wiktoria Wola ZAPŁACONO
98 Świderska Anna Wola
99 Tomaszek Marek Wola ZAPŁACONO
100 Urbańczyk Alicja Pszczyna
101 Wioska Bogusława Bieruń
102 Wioska Zbigniew Bieruń
103 Wodniak Angela Wola ZAPŁACONO
104 Wodniak Alan Wola ZAPŁACONO
105 Wodniak Miłosz Wola ZAPŁACONO
106 Wodniak Marcel Wola ZAPŁACONO
107 Wodniak Bartłomiej Wola ZAPŁACONO
108 Wojtas Kinga Wola ZAPŁACONO
109 Wojtas Łucja Wola ZAPŁACONO
110 Wojtas Weronika Wola ZAPŁACONO
111 Wójcik Mikołaj Przecieszyn ZAPŁACONO
112 Wysocka Agnieszka Nowa Wieś ZAPŁACONO
113 Zając Bożena Góra ZAPŁACONO
114 Zając Nikodem Góra ZAPŁACONO
115 Zając Marcin Góra ZAPŁACONO
116 Żelech Gabriela Wola ZAPŁACONO
117 Żelech Filip Wola ZAPŁACONO
118 Żelech Dominika Wola ZAPŁACONO
119 Żychoń Adam Katowice ZAPŁACONO

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: i.mietlinski@miedzna.pl