Bieg Sokoła

31.05.2019

Miejsce: Zakopane

Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com

Bieg Sokoła
Zgłoszonych / Registered: 161
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. GP Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Amalou-Döpke Linda K K2 GP Ausdauerschule by bunert DEU Essen
Arter Angelika K K1 GP POL kraków
Augustyński Sylwester M M1 Lacho Team POL Kraków
Baluta Paweł M M1 GP Bezpieczny Kazbek POL Warszawa
Banaszczyk Grzegorz M M1 ENDORFINA Szydłowiec POL Szydłowiec
Baranow Tomasz M M2 GP POL Platerów
Bartolik Piotr M M2 GP POL Warszawa
Bąk Andrzej M M2 GP SPC POL Józefowo
Behounek Leszek M M4 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane
Bień Magdalena K K2 GP Sklepbiegacza POL Poznań
Biernawski Piotr M M2 GP ATTIQ Team/Salming POL Nowy Targ
Błaut Alicja K K2 GP Smashing Pąpkins POL Warszawa
Boniec Aleksander M M3 POL Żary
Broll Rafał M M2 GP POL Chorzów
Buga Piotr M M1 GP Sfora Ojca Dyrektora POL Wrocław
Buś Maciej M M2 POL Łódź
Chmielewski Dariusz M M3 GP DLA MARTY POL Murowana Goślina
Cieplik Dawid M M1 GP POL Rawicz
Ciurka-Baster Karolina K K1 GP Marcin Świerc TEAM / Szczyt Formy POL Kraków
Czerniawski Piotr M M2 GP POL Warszawa
Czerwiński Rafał M M2 GP Smashing Pąpkins POL Suchy Las
Dąbrowski Paweł M M2 POL Warszawa
Dębek Piotr M M2 GP Świdnicka Grupa Biegowa POL Świdnica
DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA K K3 GP SPC POL TORUŃ
Dziedzina Tomasz M M2 GP MUAY Running Team POL Kraków
Falkowski Krzysztof M M1 GP Woodward Runners POL Kraków
Filar Tomasz M M1 POL Zakopane
Filip-Pasek Katarzyna K K2 POL Warszawa
Florys Jakub M M1 Morski Koń POL Ostrowiec Świętokrzyski
Frączysta Weronika K K1 POL Kościelisko
Gajewska Anna K K2 GP - POL Warszawa
Gąsienica - Roj Dominika K K1 Zlb POL Zakopane
Gąsienica Roj Jan M M1 ZLB POL Zakopane
Gąsienica-Roj Tomasz M M2 KLIMATYZACJA POL Zakopane
Gąsienica-Roj Anna K K2 TG SOKÓŁ ZAKOPANE POL Zakopane
Gezela Mariusz M M1 GP Euforia Biegacza team POL Poznań
Grabias Aleksandra K K1 GP POL Gdańsk
gradzi dariusz M M1 GP Krakowska Izba Adwokacka POL Kraków
Grucel Sławomir M M1 POL Sosnowiec
Howlett Ula K K2 GP GBR Bracknell
Huryń Ewa K K2 GP RunTheMountains POL Szczecin
Hyży Piotr M M1 GP Bonnie & Clyde POL Tarnowiec
Ignaczak Marcin M M2 GP IFB Broker POL Żychlin
Janik Jakub M M1 POL Poronin
Janiszewski Jakub M M2 GP SPC POL Toruń
Jaslowska Justyna K K2 GP Scott team POL Poreby
Jurczyk Miłosz M M1 KS Murzasichle POL Gliczarów Górny
Jurowicz Damian M M1 POL Katowice
KAJAK MIROSŁAW M M4 GP Truchtacz.pl POL GARWOLIN
KAmmer Krzysztof M M1 GP PRO366 POL Poznań
Kapuściński Zbigniew M M2 GP Grupa Azoty Police POL Szczecin
Kaźmierczak Rafał M M2 GP POL Szczecin
Kęcik Janusz M M4 Spartanie Dzieciom POL Warszawa
Kęsy Marcin M M1 GP PRO366 POL Poznań
Kielaszewski Karol M M1 GP Lesz No Limits Runners POL Leszno
Knapczyk Krzysztof M M2 GP TG Sokół Zakopane POL Poronin
Koch Marta K K2 GP POL Ornontowice
Kopeć Paweł M M1 GP Rzeszowskie Gazele i Gepardy POL Majdan Królewski
Korpalski Tomasz M M1 GP Biegaj z głową POL Gdańsk
Kosmala Bartosz M M2 GP KOSMALA Team POL Kraków
Kostka Janusz M M3 GP Posmakuj Run team POL Szczepancowa
Kot Klaudia K K1 POL Kraków
Kowalik Andrzej M M2 GP Bieg opolski POL Opole
Krawczyk Jakub M M1 POL Częstochowa
Krężołek Anna K K2 POL Kraków
Krosny Sebastian M M1 GP STS BIEGATON MIKOŁÓW POL Mikołów
Krzyżewski Roger M M1 Tatra Camp POL Kraków
Kubin Ireneusz M M2 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane
Kubin Ewa K K2 TG Sokół Zakopane POL Zakopane
Kühnen Thomas Lars M M3 GP Ausdauerschule by bunert DEU Rheinberg
Kühnen Claudia K K3 GP Ausdauerschule by bunert DEU Rheinberg
Kułach Maciej M M3 GP POL Zakopane
Legoń Krzysztof M M2 POL Zakopane
Leja Piotr M M2 GP ultra ARQ POL Zakopane
Lewandowska Magdalena K K1 POL Zakopane
Ligęza Witold M M2 SmashingPĄpkins Unlimited POL Krakow
Litwin Michal M M1 GP Litwin Team POL Wrocław
Litwin Monika K K2 GP Litwin Team POL Wrocław
Liwoch Sebastian M M1 POL Myszków
Łudzik Alicja K K1 GP POL Kraków
Maciąg Grzegorz M M1 GP POL Kraków
MAJOR STEFAN M M4 GP BIEGAJ Z ŻARKAMI POL ŻARKI
Maniura Adam M M2 POL Bytom
Marek Dariusz M M1 Monk Sandals Team POL Wieliczka
Maronka Agnieszka K K2 POL Kraków
Michalik Krzysztof M M1 GP POL Zakopane
Michałek Jarosław M M3 GP One Way Ticket POL Kraków
Migoń Hubert M M2 POL Warszawa
mikołajczyk tomasz M M1 GP POL Zakopane
Mikołajczyk Marcin M M2 POL Krosno
Mikołajczyk Bartłomiej M M1 GP TG SOKÓŁ ZAKOPANE POL Bytom
Miśków Marcin M M1 GP ZARAZIĆ PASJĄ POL Żory
Moniczewska Katarzyna K K2 POL Zakopane
Morcinek Marcin M M2 GP BLUSZCZA POL Katowice
Niemyt Adam M M1 GP PRO366 POL Poznań
Obradović Paweł M M2 GP Brembo POL Czeladź
Ohla Krzysztof M M2 GP BE_3 Cityzen Poznań POL Poznań
Orzech Michał M M1 GP Mustangi Gliwice POL Gliwice
Ostapczuk Marzena K K2 POL Nowy Targ
Ozaist Piotr M M1 POL Krapkowice
Pabon Dominika K K2 POL Zakopane
Pachura Kinga K K2 POL Mszana Dolna
Palimąka Grzegorz M M1 POL Wrocław
Pasek Łukasz M M2 POL Warszawa
Pasiecznik Miłosz M M1 GP Muay Running Team POL Poznań
Pawłowski Tomasz M M2 GP Team pleszew POL Dobrzyca
Perkowski Jarosław M M2 GP K.W. Warszawa POL Warszawa
Piasecki Piotr M M2 T.G. Sokół Zakopane POL Piotrków Trybunalski
Piecuch Karolina K K1 Lacho Team POL Przeworsk
Pietruszka Ewa K K1 GP BE_3 Cityzen Poznań POL Poznań
Płoński Mariusz M M1 POL Józefosław
Predko Grażyna K K2 POL Tarnobrzeg
Rodrigo Pereira Oswald M M1 GP Hercog Running Team POL Warszawa
Ruta Maciej M M2 GP POL Lodz
Rutkowski Janusz M M3 GP POL Leszno
Rybarski Piotr M M1 Gostyń Easy Trail POL Dolsk
Schaefer Marius M M2 GP Ausdauerschule by Bunert DEU Essen
Semberecki Marcin M M1 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane
Skonecki Piotr M M2 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane
Skwierawski Grzegorz M M2 GP Alior Running Team POL Pszczółki
SOKOŁOWSKI MAREK M M3 GP Alpin Sport HOKA One One Team POL Mysłowice-Wesoła
Sokół Sylwia K K2 POL Sędziszów
Stankiewicz Wojciech M M2 UM Zakopane POL Zakopane
Stanuchiewicz Oskar M M2 GP POL Częstochowa
Stec Krzysztof M M1 GP Salt Runners Bochnia POL Nowy Wiśnicz
Stolarski Paweł M M1 POL Warszawa
Stopa Michał M M1 GP MarcinSwiercTEAM POL Tychy
Stykowski Robert M M2 GP maratonczyl.pl POL Warszawa
Suchowian Maciej M M2 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane
Szapar Przemyslaw M M2 GP Biegamina scarpa team POL Gdynia
SZECÓWKA ZBIGNIEW M M2 GP Positive Energy POL PORAJ
Szmidt Karol M M1 GP Szmidt i Syn POL Slesin
Szumny Nina K K1 GP POL Kraków
Ślaga Dariusz M M3 GP TG SOKÓŁ ZAKOPANE POL Zakopane
Świerc Barbara K K1 MarcinSwiercTEAM POL Kraków
Tabaszewska Karolina K K2 GP POL Zakopane
Timofiejuk Pawel M M2 GP Albatrosy POL Warszawa
Tkacz Przemysław M M2 Ziomki POL Kraków
Tomczyk Andrzej M M3 GP TG SOKÓŁ Zakopane POL Tarnobrzeg
Topolski Marcin M M2 GP POL Jadowniki
Trzebunia Alicja K K2 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane
Wahl Daniel M M2 GP T.S. AKS Chorzów POL Kościelisko
Walczak Jan M M1 POL Zakopane
Wąs Grzegorz M M2 GP POL Warszawa
Wilczak Janusz M M2 POL Przemyśl
Winiarczyk-Jadach Beata K K2 TG Sokół Zakopane POL Kraków
Włodarczyk Teresa K K3 GP SPC POL Toruń
Włodarczyk Elżbieta K K2 POL Łódź
Wnuczek Marek M M1 POL Częstochowa
Wołoszyn Piotr M M1 GP POL Warszawa
Woźniak Maria K K1 Skawina Biega POL Skawina
Wójcik Jacek M M2 POL Bytom
Yvonne Kohl K K3 GP Ausdauerschule by bunert DEU Duisburg
Zajączkowska Paulina K K1 Power Training POL Warszawa
Zarzycki Marcin M M1 GP Bio-Reh Team POL Mszana Dolna
Ziejewski Grzegorz M M2 GP POL Wieliczka
zielak aldona K K2 POL warszawa
Zielak Dariusz M M2 GP POL Warszawa
Zięba Sabina K K2 GP Forever Team POL Świlcza
Zinkiewicz Paweł M M1 if.pl POL Warszawa
Zych Katarzyna K K2 GP Bonnie & Clyde POL Tarnów

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com