Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły

01.06.2019

Miejsce: Zakopane

Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com

MA-Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Zgłoszonych / Registered: 350
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Klub
Team
Amalou-Döpke Linda K Senior-K GP Ausdauerschule by bunert
Amanowicz Marek M Senior-M Running Połaniec
Andrzejewski Marcin M Senior-M
Arter Angelika K Senior-K GP
Bachleda Łukasz M Senior-M Gorący Potok Team
Badowski Aleksander M Senior-M Team Mountain Fuel Polska
Badura Adam M Masters-M Forma Wodzisław Śląski
Baluta Paweł M Senior-M GP Bezpieczny Kazbek
Baranow Tomasz M Masters-M GP
Baranowski Filip M Masters-M
Barosz Natalia Paulina K Senior-K GP MarcinŚwiercTEAM/Sprintem do Ultra
BARTKOWIAK MARIUSZ M Senior-M GP INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM
Bartolik Piotr M Masters-M GP
Bartyzel Krzysztof M Senior-M Młode Wilki
Baskurzyński Mariusz M Masters-M
Bąk Andrzej K Masters-K GP SPC
Belianka Ilya M Senior-M GP Sävedalens AIK
Białożyt Krzysztof M Masters-M
Bień Magdalena K Masters-K GP Sklepbiegacza
Biernawski Piotr M Masters-M GP ATTIQ Team/Salming
Binek Mariusz M Masters-M KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopo
Blumenfeld Jacek M Senior-M
Błaut Alicja K Senior-K GP Smashing Pąpkins
Bobla Walenty M Senior-M Na Maxa dla Franka i Maxa
Bogaczyk Krzysztof M Senior-M
Boniec RADOSŁAW M Senior-M
Boratyński Adam M Masters-M
Borówka Ryszard M Masters-M
Broj Marcel M Senior-M BROJ TEAM ŹLINICE
Broll Rafał M Masters-M GP
Broniszewski Jakub M Masters-M PLAY
Brus Marcin M Masters-M GP
Brysz Michał M Senior-M
Buczyński Adam M Masters-M Non Stop Trail
Buga Piotr M Senior-M GP Sfora Ojca Dyrektora
Bunsch Łukasz M Senior-M
Burdukiewicz Błażej M Senior-M
Byrczek Michał M Senior-M WATAHA
Całka Grzegorz M Masters-M Radzymin Run Team
Całka Agnieszka K Masters-K Radzymin Run Team
Chmielewski Dariusz M Weteran1-M GP DLA MARTY
Choroś Piotr M Senior-M Stay Insane
Chwała Przemysław M Masters-M
Cieplik Dawid M Senior-M GP Lesz No Limits Runners
Cudzich Mirosław M Masters-M SYMPTOM
Czaja Daniel M Masters-M
Czajka Krzysztof M Senior-M
Czajkowski Tomasz M Senior-M ORTOsfera.pl/PolMet
Czapski Piotr M Weteran1-M
Czarnecki Krzysztof M Masters-M
Czerniawski Piotr M Masters-M GP
Czerwiński Rafał M Masters-M GP Smashing Pąpkins
Czuba Jarek M Senior-M Team Mountain Fuel Polska
Czuchry Ewa K Masters-K KS Kandahar
Dąbkowski Kamil M Masters-M GP Black Hat Ultra
Dąbrowski Michał M Masters-M Team ZabieganeDni
Dębek Piotr M Masters-M GP Świdnicka Grupa Biegowa
DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA K Weteran1-K GP SPC
Dragan Grzegorz M Masters-M Stay Insane
Dudek Bartłomiej M Senior-M 12tri.pl
DUDZIK ROBERT M Senior-M LIMANOVA HOTEL
Dyrlaga MARCIN M Senior-M Rysianka Team
Dziedzina Tomasz M Masters-M GP MUAY Running Team
Fajto Maciej M Weteran2-M KS Murzasichle
Falkowski Krzysztof M Senior-M GP Woodward Runners
Faron Robert M Masters-M Salco Garmin Team
Flaga Iwona K Masters-K Los Pantalones Rojos
Flisiński Łukasz M Senior-M
Florek Sebastian M Senior-M Norafsport / Sport HG
Florek Natalia K Senior-K Team Mountain Fuel Polska
Franusiak Marek M Senior-M
Frączysta Katarzyna K Senior-K
Galdyn Halina K Masters-K
Gałdyn Kamil M Senior-M Gorący Potok Team
Gancarski Marcin M Senior-M Nowy Styl Group Running Team
Gansel Patryk M Senior-M
Gemzik Agata K Senior-K J U V E R U N
Gezela Mariusz M Senior-M GP Euforia Biegacza Team
Gęborys Tomasz M Senior-M
Giżyński Damian M Senior-M Alpin Sport Hoka One One Team
GŁUSZCZAK JERZY M Weteran2-M
Golba Andrzej M Senior-M Norddigital.com
Gonczarenko Jarek M Senior-M
Górski Rafał M Senior-M GP
Grabias Aleksandra K Senior-K GP
gradzi dariusz M Senior-M GP Krakowska Izba Adwokacka
Gramacki Szymon M Senior-M Projekt Bracia
Grzegorek Paweł M Masters-M Kingrunner
Grześ Piotr M Senior-M GekonMTB
Grzyb Kazimierz M Masters-M Los Pantalones Rojos
Gurgul Sebastian M Senior-M Aromat Nóg
Gutt Piotr M Senior-M
Haba Konrad M Senior-M
Hajduk Piotr M Senior-M
Hełmecki Artur M Masters-M
Herma Michał M Senior-M
Howlett Ula K Senior-K GP
Huryń Ewa K Masters-K GP RunTheMountains
Hyży Piotr M Senior-M GP Bonnie & Clyde
Ignaczak Marcin M Masters-M GP IFB Broker
Iwanicki Łukasz M Senior-M Lubelski Węgiel Bogdanka
Iwanicki Władysław M Weteran2-M Lubelski Węgiel Bogdanka
JABŁOŃSKI MICHAŁ M Masters-M Kingrunner
Jachymski Jacek M Weteran2-M Akademicki Klub Górski w Łodzi
Jadczyk Tomasz M Senior-M
Janik Mariusz M Masters-M
Janiszewski Jakub M Masters-M GP SPC
Janowska Magdalena K Masters-K
JASINSKI Marcin M Senior-M
Jastrzębski Rafał M Masters-M
Jura Rafał M Senior-M
KAJAK MIROSŁAW M Weteran2-M GP Truchtacz.pl
Kamiński Marcin M Senior-M Sfora Ojca Dyrektora
KAMIŃSKI PAWEŁ M Masters-M arturkurek.pro
Kammer Krzysztof M Senior-M GP PRO366
Kapala Oskar M Senior-M AKS Polonia Warszawa
Kapica Jaroslaw M Senior-M Stay Insane
Kapuściński Zbigniew M Masters-M GP Grupa Azoty Police
Karaś Marcin M Senior-M Buff Team Poland
Karpiński Robert M Masters-M Spartanie Dzieciom
Kasperska Barbara K Masters-K GP BBL Gorzów
Kawiorski Bartosz M Senior-M
Kaźmierczak Rafał M Masters-M GP
Kielaszewski Karol M Senior-M GP Lesz No Limits Runners
Klonowski Jacek M Masters-M
Klusek Mateusz M Senior-M Sklep Biegacza Kraków
Kłosowski Kamil M Senior-M Metalpress
Kmiecik Tomasz M Senior-M
Knura Aleksander M Senior-M KW Jastrzebie-Zdroj
Koch Marta K Masters-K GP
Koczwara Tomasz M Masters-M
Kohutnicki Rafał M Senior-M
Kolasiński Jarosław M Weteran2-M KTM
Kołodziejski Jarek M Masters-M NwZnBHC
Kopeć Paweł M Senior-M GP Rzeszowskie Gazele i Gepardy
Kopszak Piotr M Senior-M Wrocławski Klub Wysokogórski
Korpalski Tomasz M Senior-M GP Biegaj z głową
Korulczyk Łukasz M Masters-M
Kosicki Łukasz M Senior-M
Kosmala Bartosz M Masters-M GP KOSMALA Team
Kosowicz Krzysztof M Masters-M
Kostela Piotr M Senior-M Wataha
Kostrzewski Sławomir M Masters-M
Koszyk Daniel M Senior-M Visegrad Maraton Rytro
Kowal Amadeusz M Senior-M Naprzód Młociny
Kowalczyk Kazimierz M Weteran1-M Witów
Kowalik Andrzej M Masters-M GP Bieg opolski
Kozieł Grzegorz M Senior-M Silesia Runners Club
Krasoń Marcin M Senior-M Smashing Pąpkins
Krawczyk Michał M Senior-M GP
Krosny Sebastian M Senior-M GP STS Biegaton Mikołów
Krowicka Agnieszka K Senior-K
Krótki Stanisław M Masters-M
Kryś Mariusz M Masters-M Bukowski Klub Biegacza
Kubacz Norbert M Masters-M Biegam Naturalnie
Kubera Bartłomiej M Senior-M FJ s Team/KubeRUN
Kubica Marcin M Senior-M Inov-8 Team
KUCZOK MIROSŁAW M Masters-M FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI / Maratony P
Kujawski Bartosz M Senior-M Grupetto Gorlice
Kułach Maciej M Weteran1-M GP
Kuna Wojciech M Senior-M
Kuraszkiewicz Robert M Weteran1-M
Kurzelowski Damian M Masters-M Biegam dla Bartka!
Kwaśnik Błażej M Senior-M
Kwiatkowska Kinga K Senior-K Alpin Sport Hoka One Team
Kwiatkowski Michael M Senior-M
Lasota Arkadiusz M Masters-M
Leja Piotr M Masters-M GP ultra ARQ
Lewandowski Robert M Masters-M Biegam z Radości
Lewandowski Wojciech M Senior-M
Liberda Sebastian M Senior-M
Linek Michał M Masters-M ML Team
Linkowski Michał M Masters-M KB ILoveZiemek
Lipski Michal M Senior-M
Łakomy Waldemar M Weteran2-M Bukowski Klub Biegacza
Łuczyński Maciej M Masters-M
Łudzik Alicja K Senior-K GP
Łukasik Andrzej M Senior-M POLAR TEAM / WWW.EKOIDEA.SKLEP.PL
ŁUKASZEWICZ JÓZEF M Weteran2-M
Machura Sebastian M Senior-M Carbon OCR Racing Team
Maciąg Grzegorz M Senior-M GP
Majchrowicz Wiktor M Masters-M TS Beskidy
MAJOR STEFAN M Weteran2-M GP BIEGAJ Z ŻARKAMI
Makowski Maciej M Senior-M Tatra Camp
Malinowski Mateusz M Senior-M
Maliszewska Marta K Masters-K
Małek Daren M Senior-M
Markowska-Mikulska Halina K Senior-K
Mars Maksymilian M Masters-M Trailrun
Masiarczyk Rufin M Senior-M
Matyja Adam M Senior-M
Michalak Sławomir M Weteran1-M inzynier.eu nosi trailowe botki
Michalak Maciej M Senior-M GP Krakowska Izba Adwokacka
Michalik Krzysztof M Senior-M GP
Michalik Andrzej M Weteran1-M GP BBL Gorzow
Michalski Ryszard M Senior-M www.sensorybeauty.pl
Michoń Krystian M Senior-M
mikołajczyk tomasz M Senior-M GP
Mikulski Michał M Senior-M
Mirkiewicz Marcin M Senior-M GP Czeladźbiega
Misiak Bartosz M Senior-M Alpin Sport HOKA One One Team
Misiuk Marek M Masters-M Trialrun
Miszczyk Roman M Masters-M AKTYWNE BESKIDY
Miśków Marcin M Senior-M GP ZARAZIĆ PASJĄ
mitana robert M Masters-M Wojownik
Moczulski Marcin M Masters-M
Morawski Przemysław M Senior-M Cisco Krakow Running Team
Morcinek Marcin M Masters-M GP BLUSZCZA
MROWCA Joanna K Senior-K SM KAMOS
Muszyński Maciej M Weteran1-M MM Power/Koliber Team
Ners Maciek M Masters-M Kingrunner
Niemyt Adam M Senior-M GP PRO366
Nowak Bartłomiej M Senior-M
Nowak Jakub M Masters-M
Nowak Mariusz M Senior-M HRT
Nowicki Łukasz M Masters-M GP
Obradović Paweł M Masters-M GP Brembo
Ohla Krzysztof M Masters-M GP BE_3 Cityzen Poznań
Okoń Bartosz M Senior-M
Olawiński Karol M Masters-M TMTeam
Olkis Rafał M Senior-M przebiega.pl
Orkwiszewska Ola K Senior-K Scarpa Team Polska
Orzech Michał M Senior-M GP Mustangi Gliwice
Orzeszko Grzegorz M Masters-M LOTOS Running Team
Paluch Tobiasz M Senior-M KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA
Pałka Tomasz M Masters-M Luzyx
Para Jakub M Masters-M LESZ NO LIMITS RUNNERS
Parwa Michał M Senior-M
Pasiecznik Miłosz M Senior-M GP Muay Running Team
Paś Tomasz M Masters-M pasiol team wrocław
Pawlak Bartosz M Senior-M
Pawlica Paweł M Senior-M Polskie Radio/TatraCamp
Pawłowski Tomasz M Masters-M GP Team Pleszew
Peplak Jaroslaw M Masters-M Gameness Konstancin
Perkowski Jarosław M Masters-M GP K.W. Warszawa
Perucka Kamila K Senior-K MUAY RUNNING TEAM
Piechota Łukasz M Senior-M
Piechula Bobla Katarzyna K Masters-K GP
Piecuch Małgorzata K Weteran1-K
Piecuch Marcin M Senior-M Lacho Team
PIEKARZ MARIUSZ M Senior-M UKS Ludwikowice
PODOLUK MAREK M Masters-M
Pogorzelska Katarzyna K Senior-K BWM Team
Pogorzelski Grzegorz M Senior-M BWM Team
Popiel Andrzej M Senior-M #FlexiStavTeam
Potykanowicz Aleksandra K Senior-K Z miłości do biegania
Pradziad Andrzej M Senior-M KS Murzasichle
Pradziad Justyna K Senior-K KS Murzasichle
Puła Waldemar M Masters-M Stay Insane
Rabiej Paweł M Senior-M Grupa PRO
Rabsch Bartek M Masters-M WKSB
Ranosz Piotr M Senior-M
Rembowska-Czajka Joanna K Senior-K
Rodrigo Pereira Oswald M Senior-M GP Hercog Running Team
Roszak Mateusz Kamil M Senior-M
Ruta Maciej M Masters-M GP
Rutkowski Janusz M Weteran1-M GP
Rybarz Witold M Masters-M Oświęcimski Klub Karate
Sajewski Przemek M Masters-M BSB
Satała Michał M Senior-M Simplyrunner - Niepołomice biegają
Sawa Jarosław M Masters-M Stay Insane
Schaefer Marius M Masters-M GP Ausdauerschule by bunert
Schmidt Roland M Senior-M La Deliziosa Tychy
Schramm Rafał M Senior-M MarcinŚwiercTEAM/SprintemDoUltra
Sedlak Michał M Masters-M
Serwatkiewicz Grzegorz M Senior-M
Sęk Zofia K Masters-K
SIKORA SEBASTIAN M Masters-M GP Acel Osteo Sport
Simka Kamil M Masters-M Forrest Gump Team
SITNIK BARTŁOMIEJ M Masters-M
Skiba Maciej M Senior-M Skibasport.pl
Skrzypczak Hubert Daniel M Masters-M RunningPowerPlay
Skwierawski Grzegorz M Masters-M GP Alior Running Team
Smolis Ivo M Senior-M
SOKOŁOWSKI MAREK M Weteran1-M GP Alpin Sport HOKA One One Team
Stanuchiewicz Oskar M Masters-M GP
Starzak Paweł M Senior-M Inka Runing Team
Starzynski Wojciech M Masters-M ENTRE.PL Team
Stawiński Piotr M Senior-M 12tri
Stec Krzysztof M Senior-M GP Salt Runners Bochnia
Stefański Kamil M Senior-M
Stolarz Piotr M Masters-M Aktywna Dąbrowa
Stopa Michał M Senior-M GP MarcinSwiercTEAM
Stykowski Robert M Masters-M GP maratonczyl.pl
Surma Dawid M Senior-M GP
Suski Marcin M Senior-M Lepiej Biegać
Szabelak Witold M Senior-M
Szalak Paweł M Masters-M GP Stay Insane
Szapar Przemyslaw M Masters-M GP Biegamina Scarla team
Szczepański Jakub M Masters-M
Szcześniewski Miłosz M Senior-M Salco Garmin Team
SZECÓWKA ZBIGNIEW M Masters-M GP Positive Energy
SZLĘZAK Edward M Masters-M Ewelina Runners
Szmidt Karol M Senior-M GP PRO 366
Szopa Łukasz M Masters-M KB LUPUS OLEŚNICA
ŚCIESZKA Wojciech M Masters-M 13 elt Kraków-Balice
Śmiałkowska Jolanta K Weteran1-K
Świderski Sławomir M Masters-M
Świerad Dariusz M Senior-M ASICS FrontRunner Poland / CamelBak
Tabaszewska Karolina K Senior-K GP
Tabiś Sebastian M Senior-M
Tadeusz Bartosz M Senior-M
TALIK MONIKA K Masters-K
Tarchala Krzysztof M Masters-M Savbor team
Timofiejuk Pawel M Masters-M GP Albatrosy
Topolski Marcin M Masters-M GP
Trąmpczyński Jakub M Senior-M Ahojbaby.pl
Turlej Dariusz M Weteran2-M Kondycja
TYMICKI ZBIGNIEW M Weteran1-M Entre.pl Team
Uber Marcin M Senior-M
Wahl Daniel M Masters-M GP T.S. AKS Chorzów
Wajerowski Krzysztof M Masters-M KB Lupus Oleśnica
Walczak Damian M Senior-M
Wąs Grzegorz M Masters-M GP
Wdowiak Szymon M Senior-M 42k.com.pl
Weinberg Kamil M Masters-M Biegiem Po Piwo / Droga Do Ultra
Wesolowski Maciej M Masters-M Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego
Wesołowski Marcin M Masters-M WKSB
Wesołowski Mariusz M Senior-M
Widuch Jarek M Senior-M
Wieczorek Maria K Senior-K Smashing Pąpkins
Wieczorek Łukasz M Senior-M Smashing Pąpkins
Wieczorek Krystian M Senior-M SZKOŁA POLICJI W KATOWICACH
Wielogórska Natalia K Senior-K
Wijas Mariusz M Masters-M
wilk katarzyna K Senior-K
Witek Karolina K Senior-K
Włodarczyk Teresa K Weteran1-K GP SPC
Wolczko Grzegorz M Senior-M Daniel Wosik Tervel Team
Wołoszyn Piotr M Senior-M GP
Woźniak Radosław M Senior-M Skawina Biega
Woźniak Michał M Senior-M Hoka One One Poland
Wójcik Bartosz M Masters-M
WRÓBEL Stanisław M Senior-M
Zajączkowski Paweł M Senior-M Power Training
Zakroczymski Michał M Weteran1-M
Zalewski Krzysiek M Masters-M
Zarzycka Alicja K Senior-K Bio-Reh Team
Zarzycki Marcin M Senior-M GP Bio-Reh Team
Zdyb GRZEGORZ M Masters-M BOHAR PALETY RUNNERS
Ziejewski Grzegorz M Masters-M GP
Zielak Dariusz M Masters-M GP
Zietek Sebastian M Masters-M
Zięba Sabina K Senior-K GP Forever Team
Ziętek Andrzej M Senior-M Szkoła Policji w Katowicach
Zych Katarzyna K Masters-K GP Bonnie & Clyde
Żebracki Wojtek M Senior-M
ŻŁOBECKI PIOTR M Masters-M
Żuraw Wiktor M Senior-M
Żyrek Adam M Weteran1-M Halny

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com