7. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

18.08.2019 r.

Miejsce: Brenna

Organizator: Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl

7. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Zgłoszonych / Registered: 260
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg. Kategoria dodatkowa Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Koszulka Wpłata
Payment
Adamus Katarzyna K 1978 K3 OLZA CIESZYN POL Cieszyn M -
Barcik Maciek M 1974 M3 Prokontech POL Bielsko-Biała M -
Bartula Jan M 1980 M2 parkrun Chrzanów POL Libiąż M TAK
Beśka Sławomir M 1970 M3 OchajoRun & Friends POL Rybnik XS TAK
Bielańska Beata K 1978 K3 POL Katowice S -
Błaszczyk Dominik M 1988 M2 Co Ja Biegne - Team POL Kalety S -
Błaszczyk Marek M 1976 M3 Opel Active Team POL Ruda Śląska XL TAK
Bodzioch Grzegorz M 1973 M3 Gorlicka Grupa Biegowa POL Gorlice L TAK
Bojda Zdzisław M 1976 M3 Świry Stela POL Pierściec M -
Bojda Brygida K 1976 K3 Świrystela POL Pierściec S -
Bondarczuk Sylwia K 1976 K3 Szybkie Żółwie POL Bielsko-Biała XS TAK
Borsuk Mirosław M 1972 M3 POL Knurów L -
Bruzda Joanna K 1977 K3 Kuźnia Biegowa POL Będzin M -
Bruzda Piotr M 1972 M3 Kuźnia Biegowa POL Będzin L -
Buchholtz Tomasz M 1976 M3 MGB-M POL Górki Wielkie M -
Bujok Damian M 1976 M3 POL Ustroń M -
Burda Marek M 1962 M4 MGB-M 1962 POL Brenna L -
Burliga Marzena K 1974 K3 POL Knurów M -
Burliga Mariusz M 1973 M3 Opel Active Team POL Knurów L -
Burnagiel Agata K 1968 K4 HRmax Żory POL Leszczyny S -
Byrski Daniel M 1976 M3 POL Bielsko-Biała M -
Cały Patryk M 1980 M2 #KFD FALLOUT TEAM POL Wrocław M TAK
Cher-Kozdoń Beata K 1973 K3 Świeżaki z Cieszyna POL Cieszyn S -
Chęciński Krzysztof M 1984 M2 POL Łodygowice XL -
Chołuj Jarosław M 1975 M3 Rozbiegany Koszalin POL Koszalin L -
Chrascina Marek M 1997 M1 1. Běžecký Jablunkov CZE Jablunkov M TAK
Ciemborowicz Karol M 1983 M2 #KFD POL Katowice L TAK
Ciengiel Hanna K 1987 K2 POL Cieszyn XS -
Cieślar Kasia K 1984 K2 POL Ustroń S -
Czok Maria K 1984 K2 Alpin Sport Hoka One One Team POL Strzelce Opolskie S TAK
Czudek Szymon M 1981 M2 POL Skoczów S -
Czupryński Krzysztof M 1980 M2 NIEDOSZŁY MISZCZ POL Pogórze M -
Czylok Tomasz M 1973 M3 Czechowicka Biega POL Kaniów L -
Dadaś Janusz M 1973 M3 Night Runners Gliwice POL Gliwice L TAK
Dadaś Elżbieta K 1975 K3 Night Runners Gliwice POL Gliwice M TAK
Dąbrowski Marek M 1980 M2 POL Pierściec M -
Delewska Dorota K 1970 K3 Night Runners Zabrze POL Zabrze M -
Denysenko Lech M 1957 M5 Oldboys Uniwersytecka POL Katowice M -
Dobosz Andrzej M 1996 M1 Luxtorpeda Czerwionka POL Czerwionka-Leszczyny S TAK
Domagała Agnieszka K 1971 K3 Olza Cieszyn POL Ustroń M -
Domaradzka Ewa K 1974 K3 Extremalne OTK na relaksie POL Pyskowice S -
Dorobek Agata K 1973 K3 Night Runners Zabrze POL Zabrze L -
Dubiel Joanna K 1972 K3 Dubiel Club POL Wodzisław Śląski L -
Dubiel Miłosz M 1972 M3 Dubiel Club POL Wodzisław Śląski L -
Duszyńska Marta K 1980 K2 POL Katowice S TAK
Dwornicki Tomasz M 1973 M3 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA POL Rybnik L -
Dzierżawa Krzysztof M 1979 M3 Klub miłośników dobrego Whiskey POL Mizerów L TAK
Dziubany Sebastian M 1982 M2 DeathByRun POL Katowice M TAK
Dziurzyński Adrian M 1988 M2 POL Bukowno L -
Faj Sylwia K 1977 K3 POL Katowice S TAK
Ferfecka Barbara K 1976 K3 Świry Stela POL Kozakowice Górne M -
Fieroch Karol M 1988 M2 POL Turza Śląska L -
Firla Arkadiusz M 1978 M3 MDM NT TEAM POL CIESZYN L TAK
Flaga Iwona K 1977 K3 Los Pantalones Rojos POL Kraków M TAK
Franek Marcin M 1977 M3 AMDG POL Cieszyn S -
FRĄC Dariusz M 1974 M3 Night Runners Gliwice POL Gliwice M -
Frosztęga Artur M 1976 M3 UKS JUDO MYSŁOWICE POL Katowice L TAK
Gabryś Jacek M 1984 M2 POL Pruchna S -
Galas Grzegorz M 1978 M3 SCI Górscy Entuzjaści POL Chybie M -
Gambuś Monika K 1983 K2 Brzuchate Misie POL Kalety M -
Garbowska Monika K 1979 K3 POL Gliwice S TAK
Gaś Piotr M 1989 M2 KRT POL Skoczów L -
Gawlak Barbara K 1962 K4 Brak POL Goczałkowice M -
Gawlas Krzysztof M 1986 M2 MGB-M BrenskieKierpce.pl POL Górki Wielkie M -
Gawlas Dominik Gawlas M 1982 M2 DanielWasil TervelTeam POL Cieszyn M -
Gawlik - Rybińska Kasia K 1983 K2 EŁKA Team POL Ruda Śląska S TAK
Głód Rafał M 1986 M2 Biegam bo lubię POL Międzyrzecze Górne XL TAK
Gnot Katarzyna K 1974 K3 POL Opole M -
Golonka Marek M 1970 M3 POL Mysłowice M TAK
Gomola Paweł M 1964 M4 MGB-M GOMOLA-TRANS PAWEŁ GOMOLA POL Brenna L -
Goździcki Leszek M 1984 M2 8a.pl POL Zabrze L TAK
Góra Mateusz M 1983 M2 POL Będzin M -
GÓRA MAREK M 1967 M4 POL Tarnowskie Góry L -
Górny Mirosław M 1965 M4 Nutrend Team POL Bielsko-Biała S TAK
GRANICA DANI K 1973 K3 DANI Biega bez Granic POL CIESZYN L -
Greń Wacław M 1990 M1 Husaria Race Team POL Tychy S -
Greń Dorota K 1987 K2 OLZA CIESZYN POL Ustroń L -
Greń Radosław M 2001 M1 MGB-M - POL Brenna M TAK
Greń Zygmunt M 1955 M5 MGB-M UKS Brenna-Górki POL Brenna L TAK
Grzyb Kazimierz M 1972 M3 Los Pantalones Rojos POL Kraków L TAK
Grzyb Leszek M 1981 M2 KAC RUNNERS POL Łąka M -
HELLER KARINA K 1978 K3 RUDA SZALONA POL SKOCZÓW M -
HELLER SZYMON M 1982 M2 MGB-M POL BRENNA L TAK
Heluszka Monika K 1978 K3 POL Kuźnica Lechowa XS -
Herok Joanna K 1975 K3 UBS POL Bielsko -Biała M -
Ignatowicz-Sołtys Ryszard M 1987 M2 MGB-M POL Brenna M -
Imiołek Arkadiusz M 1971 M3 POL Pilchowice XL -
Izdebski Grzegorz M 1981 M2 POL Bielsko-Biała XL -
Janiczek Marcin M 1983 M2 POL Zabrze XL TAK
Janik Ilona K 1973 K3 Świry Stela POL Chybie M TAK
Janik Ireneusz M 1973 M3 POL Suszec M TAK
Jarosz Katarzyna K 1980 K2 POL Katowice S TAK
JAWOREK DARIUSZ M 1971 M3 Extremalne OTK na Relaksie POL GLIWICE L TAK
JĘDRZEJAK PIOTR M 1973 M3 POL Jastrzębie Zdrój M TAK
JĘDRZEJOWSKA-DEC ANNA K 1976 K3 Ekstremalne OTK na Relaksie POL Gliwice S -
Juraszczyk Katarzyna K 1971 K3 POL Żory M TAK
Kaczmarczyk Grzegorz M 1983 M2 POL Zabrze L -
KALAMUS Mirosław M 1978 M3 Ultra Beskid Sport POL Łodygowice S TAK
Kalemba Beata K 1988 K2 POL Chorzów S -
Kałuża Basia K 1980 K2 Szybkie Żółwie POL Bielsko-Biała S -
Kawulok Arkadiusz M 1986 M2 POL ustron M TAK
Kawulok Adrian M 1983 M2 POL Wilamowice L TAK
Kędzior Jarek M 1977 M3 POL Rudnik M -
Kędzior Marcin M 2005 - LKS Pogórze POL Rudnik M -
Kiepiela Dawid M 1981 M2 Klub biegacza Fartlek POL Jastrzebie-Zdroj M -
Klappholz Adriana K 1972 K3 Biegiem przez Chybie TTO Tobago NIE -
Klimowski Daniel M 1976 M3 Fantastic Team POL Pierściec M -
Kołek Sebastian M 1979 M3 Jaś i Anielka POL Międzybrodzie Bialskie L -
KOŁOCZEK AGATA K 1980 K2 Rozbiegamy to miasto - Czechowice-D POL Czechowice-Dziedzice L -
Kołodziejczyk Kamil M 1988 M2 SOCIOS SILESIA POL Rybnik M -
Konior Marek M 1991 M1 MGB-M Husaria Race Team POL Brenna L -
Kościelny Łukasz M 1974 M3 Forma Wodzisław Ślaski POL Gorzyce L -
Kowalska Kinga K 1975 K3 Olza Cieszyn POL Pogwizdów S TAK
Kowalski Janusz M 1975 M3 Olza Cieszyn POL Pogwizdów L TAK
Koziolkiewicz Lukasz M 1982 M2 POL Mirsk L -
Kożdoń-Cher Jakub M 1985 M2 Świeżaki z Cieszyna POL Cieszyn L -
Krakowczyk Adam M 1977 M3 Night Runners Gliwice POL Gliwice M -
Kręczyński Jacek M 1950 M5 POL Gliwice M TAK
Kryczek Piotrek M 1979 M3 Team URODZENI BIEGACZE POL Dąbrowa Górnicza L -
Kubicki Mariusz M 1976 M3 Kluczboraka Grupa Biegowa POL Kluczbork M -
Kurek Jacek M 1972 M3 Świetlikowo POL Tychy S -
Kuś Paweł M 1989 M2 Świry Stela POL Simoradz XL -
Kuźnik Sylwester M 1982 M2 Polmotors POL Czechowice-Dziedzice M -
Lachera Bogusław M 1959 M5 Night Runners Zabrze POL Zabrze XL -
Lachera Marysia K 1960 K4 Night Runners Zabrze POL Zabrze L -
LEGOMIŃSKI WERNER M 1943 M6 Truchtacz Mysłowice POL MYSŁOWICE M -
Lipiński Tomasz M 1974 M3 Lichota Team POL Skoczów S -
Lisoń Kornel M 1985 M2 MGB-M POL Górki Wielkie M -
Litwinczuk Gabriel M 1979 M3 OLKUSZBIEGA.PL POL Klucze L -
Litwinczuk Aneta K 1983 K2 OLKUSZBIEGA.PL POL Klucze M -
Lulko Magdalena K 1989 K2 SEKCJA PIASKI POL Czeladź S -
Łachan Patryk M 1979 M3 WKURW_TEAM POL Wrocław M TAK
Łoboda Marcin M 1980 M2 Świry Stela POL Ustroń L -
Macura Dawid M 1992 M1 DM RUN TEAM POL Goleszów M -
Macura Dorota K 1992 K1 DM RUN TEAM POL Goleszów XS -
Maćkowiak Patrycja K 1989 K2 POL Katowice M -
Madejczyk Ewa K 1985 K2 POL Katowice XS -
Madejczyk Marek M 1984 M2 KAGB GOPR POL Katowice S -
Maj-Dziubańska Izabela K 1985 K2 Inżynieria Biegania Team POL Pyskowice S TAK
Majcherczyk Mateusz M 1985 M2 Biegaj z Grażyną POL Sosnowiec S -
Malarczyk Sławomir M 1985 M2 Kęckie Harpagany POL Kęty L -
Malik Paweł M 1993 M1 Olza Cieszyn POL Skoczów M -
Malinowska Aneta K 1975 K3 Olza Cieszyn POL Cieszyn S -
Małkowski Bogdan M 1968 M4 Spartanie Dzieciom POL Murów M -
Maniszewska Dorota K 1976 K3 Olza Cieszyn POL Cieszyn S TAK
Marciniak Artur M 1967 M4 MGB-M POL Brenna M -
Marcol Mateusz M 1989 M2 OTK Rzeźnik POL Rybnik L -
Mazur Wojciech M 1977 M3 Brzuchate Misie POL Pierściec L -
Mączka Krystyna K 1955 K5 Ekstremalne OTK na Relaksie POL Gliwice S -
Mączka Bronisław M 1953 M5 Ekstremalnie. OTK na Relaksie POL Gliwice M -
Mendrek Błażej M 1976 M3 MGB-M UKS Brenna-Górki POL Brenna L TAK
Michalski Mateusz M 1983 M2 Stowarzyszenie Bieg Po Zdrój POL Jaworze L -
Miech Szymon M 1981 M2 Husaria Race Team POL Ustroń M TAK
Mikusz-Mazur Małgorzata K 1981 K2 Brzuchate Misie POL Pierściec M -
Milarski Andrzej M 1972 M3 Skawina Biega POL Skawina L TAK
Misztal Rafał M 1971 M3 Los Pantalones Rojos POL Chrzanów M -
Miśkiewicz Mariusz M 1981 M2 Biegiem przez Chybi TTO Tobago NIE -
Mrochem Mariusz M 1980 M2 POL Ruda Śląska L -
Mrózek Tomasz M 1978 M3 POL Gliwice M -
Muszyńska Bożena K 1975 K3 TEAM PAPRY POL Bieruń M -
Muszyński Piotr M 1975 M3 TEAM PAPRY POL Bieruń M -
Nalepka Ewa K 1981 K2 Biegiem przez góry POL Sosnowiec XS -
Niesler Magdalena K 1986 K2 Night Runners Gliwice POL Gliwice S TAK
Niesler Michał M 1987 M2 Night Runner Gliwice POL Gliwice M TAK
Noga Łukasz M 1982 M2 Zdzieraj Kapcie POL Sosnowiec M -
Nowak Mateusz M 1990 M1 MGB-M POL Górki Wielkie M -
Nowak Michał M 1993 M1 POL Bielsko-Biała L -
Nowak Ewa K 1975 K3 POL Gliwice M TAK
Ociepka Daniel M 1981 M2 POL Sosnowiec L TAK
Ocylok Adam M 1972 M3 Chrono Service POL Oświęcim L TAK
Ogrocka Agnieszka K 1992 K1 MGB-K HUTA RUN POL Brenna S TAK
Olesiak Grzegorz M 1975 M3 Los Pantalones Rojos POL Kraków L TAK
Olesiak Barbara K 1975 K3 Los Pantalones Rojos POL Kraków M -
Owerko Tomasz M 1981 M2 SNW KW Kraków POL Modlniczka L -
Panek Ela K 1978 K3 Maego Team POL Bielsko biała L TAK
Paruch Bogusław M 1975 M3 Morsy Skoczów POL Pogórze L TAK
Pezda Klaudia K 1991 K1 POL Wilkowice M -
PIETRYSIAK Stefan M 1960 M4 BWM Polska POL zabrze L -
Pietrzyk Mariusz M 1974 M3 MGB-M POL Brenna L TAK
Piętko Dariusz M 1970 M3 ORANGE POLSKA POL Bielsko-biała L -
Pindel Piotr M 1990 M1 Łowcy pierożków POL Bielsko-Biała L TAK
Piwko Anna K 1982 K2 POL Czechowice-Dziedzice L -
Plok Krzysztof M 1968 M4 Team Plok POL Polkowice L TAK
Podlewska Karolina K 1982 K2 POL Katowice L -
Pronobis Marek M 1979 M3 BWM Team POL Bystra S TAK
PRYSZCZ MIROSŁAW M 1977 M3 POL Ruda Śląska M TAK
Przybylski Tomasz M 1985 M2 POL Witaszyce S TAK
Przybyła Wioletta K 1979 K3 Night Runners Zabrze POL Zabrze M -
Pszczółka-Busch Aneta K 1973 K3 POL Tarnawa Górna S -
Pytlarz Łukasz M 1985 M2 POL cieszyn L -
Pytlarz Wojtek M 1978 M3 Goniacka team POL Bielsko-Biała L -
Pyzik Marek M 1963 M4 Opel Active Team POL Gliwice XL TAK
RAKSZAWA Krzysztof M 1972 M3 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze POL Rybnik M TAK
Rejszel Łukasz M 1983 M2 RunTek44 POL Tychy XL -
Rozmus Marzena K 1974 K3 ŚWIERCZYNIEC RUNNING POL Bojszowy Nowe M -
Rusecka Agnieszka K 1985 K2 POL Katowice M TAK
Rusin Anna K 1981 K2 Kęckie Harpagany POL Porąbka S TAK
Rybiński Łukasz M 1984 M2 EŁKA Team POL Ruda Śląska M TAK
Rzeźnicki Sławomir M 1980 M2 #KFD POL Brzeziny L -
Rzucidło Kamil M 1984 M2 POL Warszawa L -
Sadowski Tomasz M 1977 M3 W Pogoni Za Duchem POL Sosnowiec L TAK
Saternus Iwona K 1976 K3 POL Katowice L -
Sieradzka Agnieszka K 1986 K2 Biegaj z Trenerami POL Gliwice XS TAK
Sieradzki Dariusz M 1984 M2 Biegaj z Trenerami POL Gliwice M TAK
Siewko Piotr M 1968 M4 SZWAGRY TEAM POL Dębowiec M TAK
Simankowicz Sebastian M 1980 M2 POL Kraków XL -
Skalska Anna K 1980 K2 Carbon OCR Racing Team FB Krynica POL Bytom XS -
Skalska Anna K 1980 K2 Carbon OCR Racing Team POL Bytom XS TAK
SKAWIŃSKI PAWEŁ M 1973 M3 SIERSZANIE POL Trzebinia L TAK
SKOKOWSKI STANISLAW M 1955 M5 Biegam 60+ POL Katowice XXL -
SKOKOWSKI STANISŁAW M 1955 M5 Biegam 60+ POL Katowice XXL -
Skotniczny Michał M 1990 M1 Euroclear Running Team POL Kraków M -
Sójka Sebastian M 1973 M3 Night Runners Zabrze POL Zabrze L -
STEBEL PIOTR M 1969 M4 PRZEWODNIK POL SKOCZÓW L TAK
Stekla Jakub M 1985 M2 Stekla Team POL Bielsko-Biała M -
Stekla Anastazja K 1991 K1 Stekla Team POL Bielsko-Biała XS -
Stępień Wojciech M 1975 M3 POL Gliwice L TAK
Stolarczyk Aleksandra K 1986 K2 Husaria Race Team POL Pawłowice S -
Stolarczyk Zuzanna K 1979 K3 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL Rybnik L -
Styczeń Justyna K 1983 K2 POL Zabrze M -
Švach Janusz M 1976 M3 Browar domowy Garaż POL Katowice XL -
Szczurek Lena K 1984 K2 POL Knurów M -
Szczypka Piotr M 1989 M2 Biegiem przez Chybie POL Chybie M TAK
Szczypka Krzysztof M 1978 M3 AMDG POL Cieszyn M -
Szendzielorz Adrian M 1976 M3 BBL Racibórz POL Racibórz M TAK
Szewczyk Damian M 1976 M3 POL Jejkowice M -
Szolc Sebastian M 1976 M3 POL Gliwice L TAK
Szpila Agnieszka K 1992 K1 Dżem Team POL Chorzów L -
Sztefko Józef M 1965 M4 POL Kozy M -
Szymura Karol M 1999 M1 MGB-M POL Brenna L -
Szynawa Marcin M 1979 M3 POL Siemianowicie slakie L -
Ślusarski Leszek M 1977 M3 POL Rogoźnik L -
Świder Zbyszek M 1975 M3 Biegam po 40-tce POL Skoczów M -
Święs Wojciech M 1986 M2 Olza Cieszyn POL Cieszyn S TAK
Targosz Piotr M 1977 M3 Hardriver Team POL Twardorzeczka XL TAK
TOKAREWICZ DAMIAN M 1982 M2 Zebry POL Zebrzydowice M TAK
Tomczyk Tomasz M 1983 M2 POL Zabrze L -
Truszewski Grzegorz M 1983 M2 MGB-M Grzegorz Truszewski POL Brenna S TAK
Trznadel Maciej M 1972 M3 KS Kandahar / SPLA Tychy POL Bytom M -
Tynior Michał M 1989 M2 POL Chorzów M TAK
UBDA Łukasz M 1984 M2 MDM NT TEAM POL Cieszyn M -
Wajman-Grasza Katarzyna K 1984 K2 POL Gliwice S TAK
Wawro Małgorzata K 1969 K4 POL Katowice M -
Wilczyńska Aneta K 1974 K3 KB MCKIS JAWORZNO POL Jaworzno S -
Wilczyńska-Kogut Aleksandra K 1978 K3 Night Runners Gliwice POL Gliwice M -
Wilk Bogdan M 1967 M4 Wilki POL Bielsko-biała L TAK
WISEŁKA ZBIGNIEW M 1974 M3 OLZA Cieszyn POL Dębowiec M -
Woźniak Marek M 1964 M4 Pogoria biega POL Wojkowice L TAK
Wylężek Paweł M 1992 M1 Lecymy Durś / OPP katowice POL Piekary Śląskie L -
Wypych - Ślusarska Agata K 1979 K3 POL Rogoźnik L -
Zając Piotr M 1975 M3 POL Opatów M -
Zawadzka-Gawlas Anna K 1984 K2 POL Mikołów M -
Zawadzki Karol M 1992 M1 Radlinioki w biegu POL Radlin M -
Ząbczyński Dominik M 1971 M3 Alpin Sport HOKA One One Team POL Jastrzębie-Zdrój S TAK
Ziemińska Patrycja K 1976 K3 Świry Stela POL Skoczów M -
Zimoń Dawid M 1990 M1 Jadymy Durś POL Rybnik L -
Ziomek Tomasz M 1987 M2 Decathlon Bielsko-Biała POL Bielsko-Biała M -
Zoran Henryk M 1968 M4 ADS Masna POL Ruda Śląska L -
ŻMUDKA Bartłomiej M 1978 M3 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL Rybnik L -
Żuchowski Daniel M 1988 M2 MUAY RUNNING TEAM POL Kraków S -

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl