Baran Trail Race 2019

13 - 14.09.2019

Miejsce: Węgierska Górka

Organizator: Baran Trail Race

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@baranrace.pl

Baran Trail Race 60km

Zgłoszonych / Registered: 181

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Barańska Olga Częstochowa TAK
Błachut Dorota Bielsko-Biała TAK
Byrski Daniel Bielsko-Biała TAK
Cieniawska Ewa Bytom TAK
Cieniawski Piotr Bytom TAK
Czarny Łukasz Kraków
Drzewiecka Julita Kotulin TAK
DZIANO ŁUKASZ Siemianowice Śl TAK
Gajewska Isabela Sosnowiec TAK
Gajewski Ireneusz Sosnowiec TAK
Gorczewska Renata Rybarzowice TAK
Góra Mateusz Będzin TAK
GÓRNIAK-ANTKOWIAK AGNIESZKA OBORNIKI ŚLĄSKIE
Hendzlik Monika Czestochowa TAK
Herok Joanna Bielsko-Biała TAK
Jakubowski Jacek Kraków TAK
janik izabella okrajnik TAK
Jóźwiak Rafał Warszawa TAK
Kastelik Mariusz Brzezinka TAK
kłopocki wojciech murzynowo leśne TAK
Kłosowski Seweryn Szczecin TAK
Knopek Robert Gliwice
Kobus Ewelina Katowice TAK
Kostrzewa Wojciech Oświęcim TAK
Kycia Leszek Orzesze TAK
Lekki Jerzy Bielsko - Biała TAK
Lubecki Tomasz Oświęcim TAK
MACHULIK MAREK ORNONTOWICE TAK
Maga Przemysław Jasienica TAK
Mikołajewski Maciej Poznań TAK
Nowakowski Tobiasz Stanisławów TAK
Perykasza Paweł Kraków TAK
Piasecka Monika Warszawa TAK
Pietrasiak Daniel Sosnowiec TAK
Pisiński Dominik Strzyżów TAK
Pituch Grzegorz Wysoka TAK
POTĘGA GRZEGORZ DĄBROWA GÓRNICZA
Przybylski Witek Gliwice TAK
Puchałka Waldemar Bielsko-Biała TAK
Rak Mirosław Iłownica TAK
REDŁOWSKA BOŻENA WARSZAWA TAK
Różniakowski Rafał Żywiec TAK
Rumińska-Pietrzyk Joanna Kraków
Samoraj Paweł Runów TAK
Satała Michał Niepołomice TAK
Starczewski Dorian Częstochowa TAK
Straszak Marek Kotulin TAK
Sutkowski Jan Gliwice TAK
Szczęsny Maciej Szczecin TAK
Tęcza Robert Żagań TAK
Turek Łukasz Warszawa TAK
Turos Maciej Karczew TAK
URBAŃSKI ROBERT Kocierz Rychwałdzki TAK
urbaś tomasz Jasienica TAK
Walukiewicz Przemysław Tychy TAK
Warkocz Marcin Siemianowice Śląskie TAK
Włodarkiewicz Dominik Poznań TAK
Włoka Jessica Katowice TAK
Wrona Agi Bielsko-biala TAK
Zieba Oskar London TAK
Kublin Szymon Twardorzeczka TAK
Wasielewski Włodzimierz Zdzieszowice TAK
Barcik Maciek Bielsko-biała TAK
Rakowski Marcin Czerwionka-Leszczyny TAK
Samoraj Paweł Runów TAK
Szewczyk Michał Zduńska Wola TAK
Teszner Czesław Mizerów TAK
Główka Rafał Katowice TAK
Kalisz Maciej Bytom TAK
Linkowski Michał Suchy Las TAK
MICKIEWICZ ADAM GRACZE TAK
Szczucki Krzysztof Żory TAK
TITZ KOZA Julita Łódź TAK
Dudek Grzegorz Gliwice TAK
Chuda Aneta Wroclaw TAK
Florkiewicz Sławomir Sosnowiec TAK
Walendziewska Małgorzata Warszawa TAK
Siudzińska Anna Bydgoszcz TAK
Wojtyła Paweł Warszawa TAK
Olschimke-Marmurowicz Barbara Katowice TAK
Orkwiszewska Ola Bieruń TAK
Stabla Kasia Stanowice TAK
Dziamski Ryszard Chorzów TAK
Sakwa Marcin Katowice TAK
Milkowska Justyna Rybnik
Mostowik Marcin Brzeszcze TAK
WAWER MATEUSZ Czerwionka-Leszczyny TAK
Paul Viola Gliwice TAK
Pawleta Michał Gliwice TAK
Bondarczuk Sylwia Bielsko-Biała TAK
Sztęgierska Agata Bielsko-Biała TAK
Kałuża Basia Bielsko Biała TAK
Szlachta Tomasz Rzeszów TAK
Toporczyk Daniel Tychy TAK
Oblizajek Paweł Jaworzno TAK
Łużyńska Katarzyna Szczecin TAK
Macioł Sebastian Bieruń TAK
Cuprys Marcin Tychy TAK
Baran Grzegorz Olsztyn TAK
Nocuń Michał Jaworzno TAK
Vuco Ivo Warszawa TAK
Chuchro Michał Oświęcim TAK
Michalski Mateusz Jaworze TAK
Stańco Paweł Zwardoń TAK
Kałuża Arkadiusz Bieruń TAK
Kofin Maciej Ochojno TAK
Pazderska-Kipiel Agnieszka Osieczany TAK
Data Tomasz Żory TAK
Klimczak Marek Oświęcim TAK
Marszałek Łukasz Szczyrk TAK
Chomiuk Patryk Rybnik TAK
Dąbrowska Agnieszka Nowa Wieś TAK
Cher-Kożdoń Beata Cieszyn TAK
FILIPEK PRZEMYSŁAW Jaworzno TAK
Gumula Izabela Rybnik TAK
Gumula Wojtek Rybnik TAK
Kożdoń-Cher Jakub Cieszyn TAK
Filipczak Łukasz Kraków TAK
Krupa Piotr Tarnobrzeg TAK
Łąk Tomasz Wroclaw TAK
Kosmęda Piotr Michał Warszawa TAK
Prończuk Adam Czechowice-Dziedzice TAK
Świątek Dorota Poznań TAK
Grzyb Przemysław Żywiec TAK
Gwizdak Katarzyna Łańcut TAK
Kondratiuk Ira Oleshky TAK
Barański Grzegorz Bydgoszcz
Kózka Mariusz Bielsko-Biała TAK
Kowalczyk-Grochla Agata Jaworzno TAK
Kolka Piotr Jaworzno TAK
Sobaszek Marcin Krotoszyce TAK
Czopek Agnieszka Jaworzno TAK
Nosal Tomasz Zakopane TAK
BADOWIEC MAGDALENA TARNOWSKIE GÓRY TAK
Małkiewicz Dariusz Katowice TAK
Białożyt Krzysztof Kamesznica TAK
PIECZARA BŁAŻEJ JAWORZNO TAK
Walnik Tomasz Łazy TAK
Stanisławski Piotr Pabianice TAK
Wajman-Grasza Katarzyna Gliwice TAK
Pająk Wojciech Sucha Beskidzka TAK
OGIERMAN-DYKAS MARZENA ORZESZE TAK
Kuras Janusz Chełmek TAK
MALINOWSKI ZBIGNIEW KOŁOBRZEG TAK
Wdowski Łukasz Kraków TAK
Ciećkiewicz Tomasz Cieszanów TAK
Kołek Sebastian MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE TAK
Kalandyk Agnieszka Ożarów Mazowiecki TAK
Uracz Łukasz Czeladź TAK
Boruszewska Beata Bytom TAK
Sochacki Grzegorz Jasło TAK
Fleszer Urszula Sulechów TAK
Strządała Michał Studzionka TAK
Czeska Karolina Mosina TAK
Czeski Wojciech Mosina TAK
Żyrek Adam Jasło TAK
Dudka Paweł Pewel Ślemienska TAK
Dyduła Renata Kraków TAK
Dyduła Łukasz Kraków TAK
Marszałek Agata Jelenia Góra TAK
Osiejewski Marcin Wilkowice TAK
Rubin Andrzej Jaworzno TAK
Syguła Katarzyna Jaworzno TAK
Sikora Łukasz Bładnice Dolne TAK
Dabkowski Kamil Warszawa TAK
Obidowicz Agata Kraków TAK
Syk Damian Bielsko-Biala TAK
Syk Aneta Bielsko-Biala TAK
Mastek Beata Bielsko Biała TAK
Białek Andrzej Milówka TAK
Mrowca Joanna Katowice TAK
Łużyński Tomasz Szczecin TAK
Bałaś Rafał Żywiec TAK
Machala Marta Oxford TAK
Bojdys Jarosław Bielsko-Biała TAK
Majka Leszek Skierniewice TAK
Durakiewicz Marta Warszawa TAK
Stopka Jan Cięcina TAK
Kłosiński Rafał Dębe Wielkie TAK
Wiącek Paweł Bielsko-Biała TAK
Dettlaff Patrycja Wilcza Góra TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@baranrace.pl