Baran Trail Race 2019

13 - 14.09.2019

Miejsce: Węgierska Górka

Organizator: Baran Trail Race

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@baranrace.pl

Baran Trail Race 60km

Zgłoszonych / Registered: 188

Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
400 BADOWIEC MAGDALENA TARNOWSKIE GÓRY TAK
401 Baran Grzegorz Olsztyn TAK
402 Baranowski Arkadiusz Bielsko Biała TAK
403 Barańska Olga Częstochowa TAK
404 Barcik Maciek Bielsko-biała TAK
405 Bartuś Marcin Las TAK
406 Bądziul Dorota Rzeszów TAK
407 Białek Andrzej Milówka TAK
408 Białożyt Krzysztof Kamesznica TAK
409 Bieleń Agnieszka Poznań TAK
410 Błachut Dorota Bielsko-Biała TAK
411 Bojdys Jarosław Bielsko-Biała TAK
412 Bondarczuk Sylwia Bielsko-Biała TAK
413 Byrski Daniel Bielsko-Biała TAK
414 Cher-Kożdoń Beata Cieszyn TAK
415 Chomiuk Patryk Rybnik TAK
416 Chuchro Michał Oświęcim TAK
417 Chuda Aneta Wroclaw TAK
418 Ciećkiewicz Tomasz Cieszanów TAK
419 Cieniawska Ewa Bytom TAK
420 Cieniawski Piotr Bytom TAK
421 Cuprys Marcin Tychy TAK
422 Czerwiec Artur TAK
423 Czeska Karolina Mosina TAK
424 Czeski Wojciech Mosina TAK
425 Czopek Agnieszka Jaworzno TAK
426 Dabkowski Kamil Warszawa TAK
427 Data Tomasz Żory TAK
429 Dettlaff Patrycja Wilcza Góra TAK
430 Drozd Maciej Warszawa TAK
431 Dudek Grzegorz Gliwice TAK
432 Dudka Paweł Pewel Ślemienska TAK
433 Durakiewicz Marta Warszawa TAK
434 Dyduła Renata Kraków TAK
435 Dyduła Łukasz Kraków TAK
436 DZIANO ŁUKASZ Siemianowice Śl TAK
638 Faron Robert TAK
437 Filipczak Łukasz Kraków TAK
438 FILIPEK PRZEMYSŁAW Jaworzno TAK
439 Fleszer Urszula Sulechów TAK
440 Florkiewicz Sławomir Sosnowiec TAK
639 Frącz Tomasz TAK
441 Gajewska Isabela Sosnowiec TAK
442 Gajewski Ireneusz Sosnowiec TAK
443 Gala Kamila Warszawa TAK
444 Gąsiorek Paweł Rybnik TAK
445 Główka Rafał Katowice TAK
446 Gorczewska Renata Rybarzowice TAK
447 Góra Mateusz Będzin TAK
448 Gruszka Aleksandra Boguszów-Gorce TAK
449 Grzyb Przemysław Żywiec TAK
450 Gumula Izabela Rybnik TAK
451 Gumula Wojtek Rybnik TAK
452 Gwizdak Katarzyna Łańcut TAK
585 Hajto Dominik TAK
453 Hendzlik Monika Czestochowa TAK
454 Herok Joanna Bielsko-Biała TAK
455 Horowski Tomasz Tychy TAK
456 Jakubowski Jacek Kraków TAK
457 janik izabella okrajnik TAK
458 Jastrzębska Gabriela TAK
459 Jóźwiak Rafał Warszawa TAK
461 Kalisz Maciej Bytom TAK
462 Kałuża Basia Bielsko Biała TAK
463 Karaś Marcin Maków POdhalańśki TAK
464 Kastelik Mariusz Brzezinka TAK
465 Klimczak Marek Oświęcim TAK
466 kłopocki wojciech murzynowo leśne TAK
467 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie TAK
468 Kłosowski Seweryn Szczecin TAK
469 Kobus Ewelina Katowice TAK
470 Kofin Maciej Ochojno TAK
471 Kolasa Konrad Bezrzecze TAK
472 Kolka Piotr Jaworzno TAK
473 Kołek Sebastian MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE TAK
474 Kondratiuk Ira Oleshky TAK
475 Kordecka Anna Brzesko TAK
476 Kordecki Łukasz Brzesko TAK
477 Kosmęda Piotr Michał Warszawa TAK
478 Kostrzewa Wojciech Oświęcim TAK
479 Kowalczyk-Grochla Agata Jaworzno TAK
480 Kozieł Tadeusz Rzeszów TAK
481 Kożdoń-Cher Jakub Cieszyn TAK
482 Kózka Mariusz Bielsko-Biała TAK
483 Kroczyńska Kinga Kołobrzeg TAK
484 Kroczyński Sławomir Kołobrzeg TAK
485 Krupa Piotr Tarnobrzeg TAK
486 Kublin Szymon Twardorzeczka TAK
487 Kucharczyk Maciej Choszczno TAK
488 Kułakowska Monika Dąbrowa Górnicza TAK
489 Kułakowski Grzegorz Dąbrowa górnicza TAK
490 Kupczak Beata Żabnica TAK
143 Kuras Katarzyna Chełmek TAK
491 Kuras Janusz Chełmek TAK
492 Kuśmierski Michał BIELSKO-BIAŁA TAK
493 Kycia Leszek Orzesze TAK
494 Lekki Jerzy Bielsko - Biała TAK
495 Linkowski Michał Suchy Las TAK
496 Lubecki Tomasz Oświęcim TAK
497 Łąk Tomasz Wroclaw TAK
498 Łużyńska Katarzyna Szczecin TAK
499 Łużyński Tomasz Szczecin TAK
500 MACHULIK MAREK ORNONTOWICE TAK
501 Macioł Sebastian Bieruń TAK
502 Maga Przemysław Jasienica TAK
503 Majka Leszek Skierniewice TAK
504 MALINOWSKI ZBIGNIEW KOŁOBRZEG TAK
505 Małkiewicz Dariusz Katowice TAK
507 Marszałek Agata Jelenia Góra TAK
506 Marszałek Łukasz Szczyrk TAK
508 Mastek Beata Bielsko Biała TAK
509 MICKIEWICZ ADAM GRACZE TAK
510 Mikołajewski Maciej Poznań TAK
511 Milkowska Justyna Rybnik TAK
512 Mostowik Marcin Brzeszcze TAK
513 Mrowca Joanna Katowice TAK
514 Niezgódka Tomasz Wrocław TAK
515 Nocuń Michał Jaworzno TAK
516 Nosal Tomasz Zakopane TAK
517 Nowakowski Tobiasz Stanisławów TAK
518 Obidowicz Agata Kraków TAK
519 Oblizajek Paweł Jaworzno TAK
520 OGIERMAN-DYKAS MARZENA ORZESZE TAK
521 Olma Przemysław Bielsko-Biała TAK
522 Olschimke-Marmurowicz Barbara Katowice TAK
523 Orkwiszewska Ola Bieruń TAK
524 Osiejewski Marcin Wilkowice TAK
525 Pająk Wojciech Sucha Beskidzka TAK
526 Paul Viola Gliwice TAK
527 Pawleta Michał Gliwice TAK
528 Pazderska-Kipiel Agnieszka Osieczany TAK
529 Perykasza Paweł Kraków TAK
530 PIECZARA BŁAŻEJ JAWORZNO TAK
531 Pietrasiak Daniel Sosnowiec TAK
532 Pińkowska Patrycja Szczecin TAK
533 Pisiński Dominik Strzyżów TAK
534 Pituch Grzegorz Wysoka TAK
535 Podsiadło Mateusz Sosnowiec TAK
536 Prończuk Adam Czechowice-Dziedzice TAK
537 Przybylski Witek Gliwice TAK
538 Puchałka Waldemar Bielsko-Biała TAK
539 Rak Mirosław Iłownica TAK
540 Rakowski Marcin Czerwionka-Leszczyny TAK
541 REDŁOWSKA BOŻENA WARSZAWA TAK
542 Rubin Andrzej Jaworzno TAK
543 Rumińska-Pietrzyk Joanna Kraków TAK
544 Sakwa Marcin Katowice TAK
545 Satała Michał Niepołomice TAK
546 Sikora Łukasz Bładnice Dolne TAK
547 Siudzińska Anna Bydgoszcz TAK
548 Soblik Łukasz Ruda Śląska TAK
549 Sochacki Grzegorz Jasło TAK
550 Stabla Kasia Stanowice TAK
551 Stanisławski Piotr Pabianice TAK
552 Starczewski Dorian Częstochowa TAK
553 Stopka Jan Cięcina TAK
554 Strządała Michał Studzionka TAK
555 Sutkowski Jan Gliwice TAK
556 Syguła Katarzyna Jaworzno TAK
557 Syk Damian Bielsko-Biala TAK
558 Syk Aneta Bielsko-Biala TAK
559 Szczęsny Maciej Szczecin TAK
560 Szewczyk Michał Zduńska Wola TAK
561 Szlachta Tomasz Rzeszów TAK
562 Świątek Dorota Poznań TAK
563 Teszner Czesław Mizerów TAK
564 Tęcza Robert Żagań TAK
565 TITZ KOZA Julita Łódź TAK
566 Toporczyk Daniel Tychy TAK
567 Turek Łukasz Warszawa TAK
568 Turos Maciej Karczew TAK
569 URBAŃSKI ROBERT Kocierz Rychwałdzki TAK
570 urbaś tomasz Jasienica TAK
571 Walczyńska Karolina Tychy TAK
572 Waldon Krzysztof Żory TAK
573 Walnik Tomasz Łazy TAK
574 Walukiewicz Przemysław Tychy TAK
575 Warkocz Marcin Siemianowice Śląskie TAK
576 Wasielewski Włodzimierz Zdzieszowice TAK
577 WAWER MATEUSZ Czerwionka-Leszczyny TAK
578 Wdowski Łukasz Kraków TAK
579 Wiącek Paweł Bielsko-Biała TAK
580 Włodarkiewicz Dominik Poznań TAK
581 Włoka Jessica Katowice TAK
582 Wrona Agi Bielsko-biala TAK
583 Zieba Oskar London TAK
589 Zych Katarzyna Czechowice Dziedzice TAK
584 Żyrek Adam Jasło TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@baranrace.pl