Baran Trail Race 2019

13 - 14.09.2019

Miejsce: Węgierska Górka

Organizator: Baran Trail Race

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@baranrace.pl

Baran Trail Race 25km

Zgłoszonych / Registered: 323

Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
588 Bachleda Łukasz
1 Balachowska Ewelina Myślenice TAK
2 BARAN ZENON WARSZAWA TAK
3 Baran Paulina Piaseczno TAK
4 Barańska Aleksandra Wrocław TAK
5 Barcik Witold Szczawnica TAK
6 Becht Łukasz Łódź TAK
7 Biernat Jakub Kraków TAK
8 Bieszczad Patrycja Jaworze TAK
9 Bijok Michał Warszawa TAK
10 Boba Monika Jaworzno TAK
11 Bogacz-Rybczak Anna Gliwice TAK
12 Bogdał Andrzej Rajcza TAK
13 Boś Przemysław Jaworzno TAK
14 Brasse Błażej Żywiec TAK
15 Braun Michael Schwabach TAK
16 Brzozowski Michał Łódź TAK
17 Buchowicz Agnieszka Jaworzno TAK
18 Budka Agata Jaworzno TAK
19 Budzaj Robert Jaktorów TAK
20 Bułka Piotr Bielsko Biała TAK
22 Burnagiel Tomasz Czerwionka-Leszczyny TAK
23 Butanowicz Marzena Suszec TAK
24 Byrski Daniel Bielsko-Biała TAK
25 Byrtek Marcin Wrocław TAK
26 Byrtek Kamil Węgierska Górka TAK
27 Bytniewski Darek Katowice TAK
28 Chmielewski Robert Jaworzno TAK
29 Choroszewska Ewa Białystok TAK
30 Ciengiel Hanna Cieszyn TAK
31 CIŚLAR PIOTR bielsko biała TAK
32 ciupek robert Jaworzno TAK
33 ciupek daria Jaworzno TAK
34 Cupiał Dariusz Sosnowiec TAK
35 Cupiał Mariola Sosnowiec TAK
36 Czerniawska Beata Bielsko-Biała TAK
37 Czerwiński Grzegorz Wrocław TAK
38 Czok Maria Strzelce Opolskie TAK
39 Czpak Katarzyna Ludwinów TAK
40 Czuba Jarek Kraków TAK
41 Czyrznikowska Agnieszka Łódź TAK
42 Dacy Stanisław Piekary Śląskie TAK
43 Davies Samuel Stoke Hammond TAK
428 Dąbrowska Agnieszka Nowa Wieś TAK
44 Dąbrowska Alicja Świerklany TAK
319 Dąbrowski Jarosław TAK
45 Denysenko Lech Katowice TAK
46 Devine Anna Poznan TAK
47 DRESZER DAMIAN Orzesze TAK
48 Dura Przemysław Kraków TAK
49 Dwornik Maciek Kraków TAK
50 Dyrek Michał Mszana Górna TAK
51 Dyrlaga MARCIN Węgierska Górka TAK
52 Dziamski Ryszard Chorzów TAK
53 Dziki Marek Rogoźnik TAK
54 Faj Sylwia Katowice TAK
57 Ficek Izabela Jeleśnia TAK
55 Ficek Izabela Świnna TAK
318 Ficek Roman Skawica TAK
56 Ficek Karolina Skawica TAK
58 Ficoń Szymon Sopotnia Wielka TAK
59 Firek Adrian Bielsko Biała TAK
60 Flaga Iwona Kraków TAK
320 Formas Adrian TAK
61 Franek Marcin Cieszyn TAK
62 Gałka Rafał Jaworze TAK
63 Gewald Danuta Warszawa TAK
64 Gębski Grzegorz Jaworzno TAK
65 Gigoń Dariusz Jaworzno TAK
66 Gigoń Dariusz Jaworzno TAK
67 Gliniecki Bartłomiej Jaworzno TAK
68 Glinka Elżbieta Warszawa TAK
69 Gorczyca Bartosz Skołyszyn TAK
70 Grabowiec Arkadiusz Warszawa TAK
71 Grabska-Kościelny Magda Żywiec TAK
72 Gręda Elżbieta Ozimek TAK
73 Guberniak Renata Kraków TAK
74 Guja Bogusław Jaworzno TAK
75 GUJA BOGUSŁAW Jaworzno TAK
76 Haase Krzysztof Międzybrodzie Żywieckie TAK
77 Hatala Ewelina Bielsko Biała TAK
78 Hauser Mariusz Gliwice TAK
79 Hawlena Marcin Sosnowiec TAK
80 Huber Rafał Jaworzno TAK
81 Imielski Maciej TAK
82 Izdebski Mariusz Dąbrowa Górnicza TAK
314 Jacek Binda TAK
83 Jachym Arkadiusz Gliwice TAK
84 Jagielski Piotr Ruda Śląska TAK
85 Jaguś Przemysław Oświęcim TAK
86 Jakubowska Małgorzata Pawłowice TAK
87 Jakubowski Bartek PAWŁOWICE TAK
88 Janczak Filip TAK
89 Janik Marcin Przybędza TAK
90 Januszkiewicz Michał Sosnowiec TAK
91 Jelonek Łukasz Tarnowskie Góry TAK
92 Jędrzejczak Anna Jaworzno TAK
93 Jucha Monika Bielsko-Biała TAK
94 Jucha Jacek Goczałkowice Zdrój TAK
95 Juraszek Michał Węgierska Górka TAK
96 Juraszek Elżbieta Jeleśnia TAK
97 Jursza Marcelina Poznań TAK
98 Kacprowski Filip Tychy TAK
99 Kaczor Katarzyna Warszawa TAK
100 Kalamus Mirek Łodygowice TAK
460 Kalandyk Agnieszka Ożarów Mazowiecki TAK
101 Kałuża Arkadiusz Bieruń TAK
102 Kałużny Marcin Katowice TAK
103 Kamiński Piotr Inowrocław TAK
104 Kania Krzysiek Węgierska Górka TAK
105 Kania Piotr Łodygowice TAK
106 Karaś Jacek Poznań TAK
107 Karolczyk Sylwia Warszawa TAK
108 Kastelik Wacław Rychwałdek TAK
109 Kasztelan-Hunia Ewa Bytom TAK
110 Keller-Misiarz Natalia Żory TAK
111 KILJAN MARIUSZ Jaworzno TAK
112 Kistowska Agata Osiek nad Notecią TAK
113 Kmiecik Artur Imielin TAK
114 Knieć Ewa Gliwice TAK
587 Kocot Patrycja
115 Kohut Sebastian Bielsko-Biała TAK
116 Kołacz Jakub Sochaczew TAK
117 Kondracki Łukasz Racibórz TAK
118 Konior Kasia Radziechowy TAK
119 Korcz Daniel Jaworzno TAK
120 Korzeniowski Mateusz Bielsko Biała TAK
121 Koscielny Wojciech Żywiec TAK
122 Kosiak Maciej Gliwice TAK
123 Kościelniak Kacper Raba Niżna TAK
124 Kowalska Kinga Pogwizdów TAK
125 Kowalski Janusz Pogwizdów TAK
126 KOWOLIK MACIEJ Katowice TAK
127 Koźmienko Beata Jaworzno TAK
128 Kral Sebastian Jaworzno TAK
129 Kramoliš Bohuslav Hodslavice TAK
130 Krawczyk Sławomir Tomaszów Mazowiecki TAK
131 Krawiec Mirosĺaw Bielsko-Biała TAK
132 Kretschmann Martin Kraków TAK
133 Kruszek Małgorzata Katowice TAK
134 Krzemień Adrian Jaworze TAK
135 Krzempek Krzysztof Bielsko-Biała TAK
136 Krzewska Edyta Dębe Wielkie TAK
137 Książek Anna Zielonki TAK
138 Kubica Marcin Bielsko-Biała TAK
139 Kucz Stefan Strzebiń TAK
140 Kukuczka Dominik Jaworzynka TAK
141 Kupczak Maciej CISIEC TAK
142 Kupiec Marcin Gdów TAK
144 Kurzyk Agata Warszawa TAK
145 Kuś Gabriela Jaworzno TAK
146 Kvita Rene Senov u NJ TAK
147 Lajczak Jakub Cisiec TAK
148 Latanik Marcin Warszawa TAK
149 LEWANDOWSKI Marcin Bydgoszcz TAK
150 LISZKOWSKI ARTUR Kraków TAK
151 Lorenz Dariusz Bielsko-Biała TAK
152 Maciejowski Damian Rajcza TAK
153 Majka Tomasz Jaworzno TAK
154 Majka Marzena Jaworzno TAK
155 Majka Wojciech WARSZAWA TAK
156 Marcinowska Marta Jaworzno TAK
157 MARCINOWSKI TOMASZ Jaworzno TAK
158 Marek Sławomir Kraków TAK
159 Marmurowicz Krystian Katowice TAK
160 Maryjosz Adrian Żory TAK
161 Marzec Jarosław Katowice TAK
162 Marzec Maciej Katowice TAK
163 Mazur-Rubińska Milena Bytom TAK
164 Mazurek Piotr Jaworzno TAK
165 MĄCZKA KRYSTYNA GLIWICE TAK
166 Mechliński Sebastian Nakło nad Notecią TAK
167 MENŻYK URSZULA STANOWICE TAK
168 Michalik Dawid Kraków TAK
169 Michalski Tomasz Kozy TAK
170 Miech Szymon Ustroń TAK
171 MIĘKIŃSKI Jacek Lipowa TAK
172 Migdał Marcin Bielsko-Biała TAK
173 Mika Krystian Warszawa TAK
174 Mikołajczak Magdalena Żory TAK
175 Mikucki Marek Warszawa TAK
176 Minojć Szymon TYCHY TAK
177 Misiarz Bartłomiej Żory TAK
316 Mocchegiani Andrea Tolentino TAK
178 Mosz Tomasz Dąbrowa Górnicza TAK
179 Mucha AGNIESZKA Sieniawa TAK
180 Mulka Urszula Lędziny TAK
181 NAWROCKI Szymon Mikołów TAK
182 Niewiadomski Artur TAK
183 Nocuń Marta Jaworzno TAK
184 Nowacka Monika Katowice TAK
185 Nowak Joanna Łódź TAK
186 Nowak Katarzyna Ozimek TAK
187 Nowakowska Beata Hipolitów TAK
188 Nowakowska Agnieszka Gliwice TAK
189 Obidowicz Agata TAK
190 Ocylok Adam Oświęcim TAK
191 Odolczyk Joanna Warszawa TAK
192 Olajos Dusan Rybi TAK
193 Opałka Marcin Mysłowice TAK
194 Orysik Rafał Racibórz TAK
195 Pająk Joanna Bieńkówka TAK
196 Pala Jerzy Częstochowa TAK
197 Paluszkiewicz Kacper Kamesznica TAK
198 Papiernik Leszek Łękawica TAK
199 Paprocka Urszula Kraków TAK
200 Patschek Grzegorz Bytom TAK
201 Pawełek Patrycja Żory TAK
202 Pawlus Michał Żywiec TAK
203 PETASZKO JOANNA mrągowo TAK
204 Pękala Michał Warszawa TAK
205 PIETRAS EDYTA Węgierska Górka TAK
206 Pietrzok Wojciech Zabrze TAK
207 Pinkawa Grzegorz Katowice TAK
208 Plita Hubert Oświęcim TAK
209 Płuciennik Katarzyna Pabianice TAK
210 Podsadecki Witold Cięcina TAK
211 Polaków Sławomir Nakło nad Notecią TAK
212 Połowczuk Krzysztof Czechowice Dziedzice TAK
213 Prokopczuk Wiktor Tychy TAK
214 Przeliorz Andrzej Marklowice TAK
215 Przesmycki Krzysztof Lublin TAK
216 Pustowka Anette Schwabach TAK
217 Pytel Jarosław Jaworzno TAK
218 Pytlarz Wojtek Bielsko-Biała TAK
219 Pytlarz-Ozga Ewa Pietrzykowice TAK
220 Rabenda Andrzej Kraków TAK
221 Rabin Szymon Koniaków TAK
222 Rauchfleisch Dawid Bytom TAK
223 renkiel tomasz Gliwice TAK
224 Renkiel Tomasz Gliwice TAK
225 RĘBISZ PAWEŁ jaworzno TAK
226 Rochowiak Aleksandra Żywiec TAK
227 ROCZKALSKI MIROSŁAW Jaworzno TAK
228 Rogóż Kamil Katowice TAK
229 Rowińska Karolina Lubawa TAK
230 Rowiński Michał Lubawa TAK
231 Rozanska Agnieszka CARSHALTON TAK
232 Różniakowski Rafał Żywiec TAK
233 Rubinski Przemyslaw Bytom TAK
234 Rykalski Damian Jaworzno TAK
235 Samoraj Paweł Runów TAK
236 Sandomierz Mikołaj Koronowo TAK
237 Siklucki Grzegorz Kraków TAK
238 SKRZYPIEC KATARZYNA OPOLE TAK
239 Skulski Sebastian Zwardoń TAK
240 Skupień Tomasz Skawinki TAK
241 Smuda Krzysztof Tychy TAK
242 Sobania Mirosław Ozimek TAK
243 Solińska Katarzyna Kraków TAK
244 Sowa Sebastian Kraków TAK
245 Staniszewska-Duda Katarzyna Ozimek TAK
246 Stańco Paweł Zwardoń TAK
247 Stańco Magdalena Zwardoń TAK
248 Stańko Michał Istebna TAK
249 Starzyk Sławomir Oświęcim-Poręba Wielka TAK
250 Stasica Dominik Wieprz TAK
251 Stelmach Artur Międzybrodzie Bialskie TAK
252 Stokłosa Witold Żywiec TAK
253 Strącała Paweł Gliwice TAK
254 Strzelecki Robert Warszawa TAK
255 Suska Łukasz Bieruń TAK
256 Suski Marcin Gorlice TAK
257 Sutkowski Jan Gliwice TAK
258 Syk Anna Bielsko-Biała TAK
259 Szałaśny Piotr Kobiór TAK
260 Szarek Rafał Jaworzno TAK
261 Szczerbowski Arkadiusz Roczyny TAK
262 SZCZĘSNA EDYTA Czechowice-Dziedzice TAK
263 Szczucki Krzysztof Żory TAK
264 Szczypka Krzysztof Cieszyn TAK
265 Szobak Marcin Katowice TAK
266 Szojda Paulina Tychy TAK
267 Szota Magdalena Mikołów TAK
268 Szul Maciej Katowice TAK
269 Szymański Wojciech OPOLE TAK
270 Szypuła Michał Cieszyn TAK
271 Ścisły Ola Pławno TAK
272 Śliwa Paweł Knurów TAK
273 Świątek Marcin Bielsko-Biała TAK
274 Tarabura Szymon Katowice TAK
275 Tarnawski Andrzej Jaworzno TAK
276 Tiffert Filip Brzezinka TAK
277 Tobera Łukasz Wieliczka TAK
21 Tobiasz Sławek TAK
278 Tomaszewski Seweryn Kielce TAK
279 Topolski Marcin Jadowniki TAK
280 Trzopek Marcin Ujsoły TAK
281 Tulec Adam Czernica TAK
282 Tyrlik Barbara ŻABNICA TAK
283 Urbańczyk Ewa Warszawa TAK
284 Wagner Jolanta Warszawa TAK
285 Wajda Patrycja Bielsko- Biała TAK
286 Wajer Przemysław Bydgoszcz TAK
287 Walendziewska Małgorzata Warszawa TAK
288 Wandas Grzegorz Wieliczka TAK
289 Wasztyl Tomasz Bielsko - Biała TAK
290 Waszyk Anita Zalasewo TAK
291 Wawrzkiewicz Daria Bytom TAK
292 Weryho Krzysztof Mysłowice TAK
293 Wieczorek Tomasz Dąbrowa Górnicza TAK
294 Wiekiera Adam Gliwice TAK
295 Wiertelorz Paweł Bielsko-Biała TAK
296 Wiesiołek Paweł Katowice TAK
297 Wilczek Michał Cisiec TAK
298 Wilczyńska Aneta Jaworzno TAK
299 Wlazło Marcin Sosnowiec TAK
300 Wlazło Monika SOSNOWIEC TAK
301 Wojciechowska -Hrycyk Agata TAK
315 Wojtowicz Iwona TAK
302 Wojtyła Paweł Warszawa TAK
303 Woodburn Joseph Bielsko-Biała TAK
304 Woźniak Gabriela Krakow TAK
305 Woźniak Jacek Rybnik TAK
306 Woźnica Adrian Piekary Śląskie TAK
307 Zając WOJCIECH TAK
308 Załęcka Monika Katowice TAK
309 Zborucki Jan Krakow TAK
310 ZONTEK SABINA BIELSKO-BIAŁA TAK
311 Zyzański Paweł Radziechowy TAK
312 Żalińska Teresa Jaworzno TAK
317 Żarna Błażej Zielonki TAK
313 Żuchowski Daniel Kraków TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@baranrace.pl