Baran Trail Race 2019

13 - 14.09.2019

Miejsce: Węgierska Górka

Organizator: Baran Trail Race

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@baranrace.pl

Baran Trail Race 25km

Zgłoszonych / Registered: 320

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Baran Paulina Piaseczno TAK
Barcik Witold Szczawnica TAK
Becht Łukasz Łódź TAK
Biernat Jakub Kraków TAK
Brasse Błażej Żywiec TAK
Bryła Bartek Tarnow
Bułka Piotr Bielsko Biała TAK
Burnagiel Tomasz Czerwionka-Leszczyny TAK
Butanowicz Marzena Suszec TAK
Byrtek Marcin Wrocław TAK
Byrtek Kamil Węgierska Górka TAK
Bytniewski Darek Katowice
Cupiał Dariusz Sosnowiec
Cupiał Mariola Sosnowiec
Czpak Katarzyna Ludwinów TAK
Czyrznikowska Agnieszka Łódź TAK
Davies Samuel Stoke Hammond TAK
Dąbrowska Alicja Świerklany TAK
DEJAS TOMASZ mysłowice
Devine Anna Poznan TAK
Dura Przemysław Kraków TAK
Dwornik Małgorzata Kraków
Dyrek Michał Mszana Górna TAK
Ficek Izabela Jeleśnia TAK
FICEK TOMASZ WIEPRZ
Ficek Karolina Skawica TAK
Ficoń Szymon Sopotnia Wielka TAK
Franek Marcin Cieszyn TAK
Gałka Rafał Jaworze TAK
Gawałko Monika Warszawa
Gewald Danuta Warszawa TAK
Gigoń Dariusz Jaworzno TAK
Goździcki Leszek Zabrze
Górska Joanna Nowa Wieś Wielka
Grabowiec Arkadiusz Warszawa TAK
Grabowski Jacek Rybnik
Gramacki Szymek Kraków
Gręda Elżbieta Ozimek TAK
Gruszka Tomasz Suszec
Gruszka Paweł siemianowice śląskie
Haase Krzysztof Międzybrodzie Żywieckie TAK
Hatala Ewelina Bielsko Biała TAK
Jachym Arkadiusz Gliwice TAK
Jaguś Przemysław Oświęcim TAK
Jakubowska Małgorzata Pawłowice TAK
Jakubowski Bartek PAWŁOWICE TAK
Jaszczuk Jakub Krag
Juraszek Elżbieta Jeleśnia TAK
Jursza Marcelina Poznań TAK
Kaczmarczyk Mariusz Siemianowice Ślskie
Kaczor Katarzyna Warszawa TAK
Kałużny Marcin Katowice
Kamiński Piotr Inowrocław TAK
Karaś Jacek Poznań TAK
Karawacki Grzegorz Kęty
Kasztelan-Hunia Ewa Bytom TAK
Knieć Ewa Gliwice TAK
Kołacz Jakub Sochaczew TAK
Koniewska Magdalena Luborzyca
Konior Kasia Radziechowy
Kopeć-Wójcik Monika Knurów
Korzeniowski Mateusz Bielsko Biała TAK
Kosiak Maciej Gliwice TAK
Koślacz Tomasz Tychy
Kowalska Kinga Pogwizdów TAK
Kowalska Anna Wegierska Górka
Kowalski Janusz Pogwizdów TAK
KOWOLIK MACIEJ Katowice TAK
Kral Sebastian Jaworzno TAK
Kramoliš Bohuslav Hodslavice TAK
Krawczyk Sławomir Tomaszów Mazowiecki TAK
Kruszek Małgorzata Katowice TAK
Kucz Stefan Strzebiń TAK
Kupczak Maciej CISIEC TAK
Kuras Katarzyna Chełmek TAK
Kvita Rene Senov u NJ TAK
Leksy Robert Warszawa
Majka Wojciech WARSZAWA TAK
Makowski Marcin Kochcice
Marek Sławomir Kraków TAK
Michalik Dawid Kraków TAK
Mika Krystian Warszawa TAK
Mulka Urszula Lędziny TAK
NAWROCKI Szymon Mikołów TAK
Nocuń Marta Jaworzno TAK
Nowak Joanna Łódź TAK
Nowak Katarzyna Ozimek TAK
Nowakowska Agnieszka Gliwice TAK
Odolczyk Joanna Warszawa TAK
Olajos Dusan Rybi TAK
Opałka Marcin Mysłowice TAK
Otorowska Aleksandra Gliwice
Pala Jerzy Częstochowa TAK
Paluszkiewicz Kacper Kamesznica TAK
Patschek Grzegorz Bytom TAK
Pawełek Patrycja Żory TAK
Pietrzok Wojciech Zabrze TAK
Pinkawa Grzegorz Katowice TAK
Połowczuk Krzysztof Czechowice Dziedzice TAK
Prokopczuk Wiktor Tychy TAK
Przeliorz Andrzej Marklowice TAK
Przesmycki Krzysztof Lublin
Przyłudzki Janusz Mikołów
Pytlarz-Ozga Ewa Pietrzykowice TAK
Rabenda Andrzej Kraków TAK
Rabin Szymon Koniaków TAK
Raciborski Grzegorz Bydgoszcz
Raczyc Janusz Tarnow
Renkiel Tomasz Gliwice
Rogóż Kamil Katowice TAK
Rowińska Karolina Lubawa TAK
Rowiński Michał Lubawa TAK
Rozanska Agnieszka Carshalton TAK
Ryłko Krzysztof Oświęcim
SKRZYPIEC KATARZYNA OPOLE TAK
Skulski Sebastian Zwardoń TAK
Sobania Mirosław Ozimek TAK
Stańko Michał Istebna TAK
Starzyk Sławomir Oświęcim-Poręba Wielka TAK
Stelmach Artur Międzybrodzie Bialskie TAK
Strzelecki Robert Warszawa TAK
Sutkowski Jan Gliwice TAK
Szatanik Urszula Żywiec
Szatanik Marek Żywiec
Szczerbowski Arkadiusz Roczyny TAK
SZCZĘSNA EDYTA Czechowice-Dziedzice TAK
Szczypka Krzysztof Cieszyn TAK
Szobak Marcin Katowice TAK
Szota Magdalena Mikołów TAK
Śleziak Marek WĘGIERSKA GÓRKA
Tatoń Iwona Bielsko-Biała
Topolski Marcin Jadowniki TAK
Tyrlik Barbara ŻABNICA
Urbanowicz Hubert Sadki TAK
Wasztyl Tomasz Bielsko - Biała TAK
Wawrzkiewicz Daria Bytom TAK
Wiesiołek Paweł Katowice TAK
Wojtowicz Krzysztof Bielsko-Biała
Woźniak Gabriela Krakow TAK
Załęcka Monika Katowice TAK
Zborucki Jan Krakow TAK
Zyzański Paweł Radziechowy TAK
Żalińska Teresa Jaworzno TAK
Żarna Błażej Zielonki
Keller-Misiarz Natalia Żory TAK
Misiarz Bartłomiej Żory TAK
PETASZKO JOANNA mrągowo TAK
PIETRAS EDYTA Węgierska Górka TAK
Podsadecki Witold Cięcina TAK
Suska Łukasz Bieruń
Tomaszewski Seweryn Kielce TAK
Wojnarowski Michał Żyrardów
Ziębiński Adam Bukowno
Denysenko Lech Katowice TAK
Kacprowski Filip Tychy TAK
Barut-Skupień Barbara Bielsko-Biała
Kania Krzysiek Węgierska Górka TAK
Buchowicz Agnieszka Jaworzno TAK
Grabska-Kościelny Magda Żywiec TAK
Urbańczyk Ewa Warszawa TAK
Dziki Marek Rogoźnik TAK
Koscielny Wojciech Żywiec TAK
Brzozowski Michał Łódź TAK
Sipiera Tomasz Giebułtów
Mikołajczak Magdalena Żory TAK
Marmurowicz Krystian Katowice TAK
Dwornik Maciek Kraków TAK
Cieślar Dariusz Wisła
Kuczminska-Ciągwa Ela Jaworzno TAK
Kalamus Mirek Łodygowice TAK
Makos Adam Siemianowice Śląskie
Suski Marcin Gorlice TAK
Wałach-Biśta Zuza Katowice
Krupa Anna Wierzchowie
BARAN ZENON WARSZAWA TAK
Szarek Rafał Jaworzno TAK
Burnagiel Agata Leszczyny TAK
Tiffert Filip Brzezinka TAK
Weryho Krzysztof Mysłowice TAK
Dyrga Sebastian Kraków
Krzemień Adrian Jaworze TAK
Chęciński Krzysztof Łodygowice
Bogdał Andrzej Rajcza TAK
Wlazło Marcin Sosnowiec TAK
Wlazło Monika SOSNOWIEC TAK
Majka Tomasz Jaworzno TAK
Majka Marzena Jaworzno TAK
Ziomek Tomasz Bielsko-Biała
Szojda Paulina Tychy TAK
Kościelniak Kacper Raba Niżna TAK
Jagielski Piotr Ruda Śląska TAK
Gliniecki Bartłomiej Jaworzno TAK
Szałaśny Piotr Kobiór TAK
Orysik Rafał Racibórz TAK
Janik Marcin Przybędza TAK
DRESZER DAMIAN Orzesze TAK
Jelonek Łukasz Tarnowskie Góry TAK
Kondracki Łukasz Racibórz TAK
Rykalski Damian Jaworzno TAK
Karolczyk Sylwia Warszawa TAK
MĄCZKA KRYSTYNA GLIWICE
Szypuła Michał Cieszyn TAK
WÓJCIK ROBERT Warszawa
Skowron Rafał Katowice
Czok Maria Strzelce Opolskie TAK
Gigoń Dariusz Jaworzno TAK
Stańco Magdalena Zwardoń TAK
Pająk Joanna Bieńkówka TAK
Boba Monika Jaworzno TAK
Frankowska Ania Bytom
Zarańska Izabela Bytom
Rochowiak Aleksandra Żywiec TAK
Gotkowski Tomasz Rajcza
ROCZKALSKI MIROSŁAW Jaworzno TAK
Stępel Marek Siemianowice Śląskie
Polaków Sławomir Nakło nad Notecią TAK
Minojć Szymon TYCHY
Budka Agata Jaworzno TAK
MARCINOWSKI TOMASZ Jaworzno TAK
Guberniak Renata Kraków TAK
Jucha Monika Bielsko-Biała TAK
Płuchowska Grażyna Bielsko-Biala
Michulec Adrian Cięcina TAK
Świątek Marcin Bielsko-Biała
Kupczak Tomasz Cisiec TAK
Czerniawska Beata Bielsko-Biała TAK
ZONTEK SABINA BIELSKO-BIAŁA
Marzec Jarosław Katowice TAK
Marzec Maciej Katowice TAK
Ciengiel Hanna Cieszyn
Piontkowski Piotr Bydgoszcz TAK
Boś Przemysław Jaworzno TAK
Pietrzykowski Michał Jaworze
Wójtowicz Iwona Bielsko-Biała
Pękala Michał Warszawa TAK
Żuchowski Daniel Kraków
Rauchfleisch Dawid Bytom
Binda Jacek Bielsko-Biała
Flaga Iwona Kraków TAK
Barańska Aleksandra Wrocław
Mosz Tomasz Dąbrowa Górnicza
Kohut Sebastian Bielsko-Biała
Wilczyńska Aneta Jaworzno TAK
Gomołysek Kinga Głuchołazy
Pustowka Anette Schwabach TAK
Braun Michael Schwabach TAK
Gajaszek Tomasz Gliwice
Wilczek Michał Cisiec TAK
Wiekiera Adam Gliwice TAK
Kurzyk Agata Warszawa TAK
Latanik Marcin Warszawa TAK
Milarski Andrzej Skawina
Płuciennik Katarzyna Pabianice TAK
Święch Rafał Myślenice
Wróbel Dariusz Bierna
ciupek robert Jaworzno TAK
ciupek daria Jaworzno TAK
Ocylok Adam Oświęcim TAK
Bogacz-Rybczak Anna Gliwice
Szupina Paweł Bielsko-Biała
Figura Grzegorz CIĘCINA
Adamus-Kowalska Justyna Imielin
Gębski Grzegorz Jaworzno TAK
Marcinowska Marta Jaworzno TAK
Niemiec Malgorzata Krakow
Madej Anna Katowice
Dudzik Łukasz Kamienica
Skupień Tomasz Skawinki TAK
Tomala Janusz Kozy
Wandzel Adrian Żywiec
Woźnica Adrian Piekary Śląskie TAK
Faj Sylwia Katowice TAK
Nowacka Monika Katowice
Gwóźdź Kamil Warszawa
Wagner Jolanta Warszawa TAK
Madejczyk Marek Katowice
Maryjosz Adrian Żory TAK
Syk Anna Bielsko-Biała TAK
CIŚLAR PIOTR bielsko biała TAK
Pawlus Michał Żywiec TAK
Papiernik Leszek Łękawica TAK
Dyrlaga MARCIN Węgierska Górka TAK
Woodburn Joseph Bielsko-Biała TAK
Kretschmann Martin Kraków TAK
Tobiasz Anita Bielsko-Biała
Korcz Daniel Jaworzno TAK
Pytel Jarosław Jaworzno TAK
Kuś Gabriela Jaworzno TAK
Guja Bogusław Jaworzno TAK
Jędrzejczak Anna Jaworzno TAK
Ficek Izabela Świnna TAK
KILJAN MARIUSZ Jaworzno TAK
Chmielewski Robert Jaworzno TAK
Mazurek Piotr Jaworzno TAK
Koźmienko Beata Jaworzno TAK
RĘBISZ PAWEŁ jaworzno TAK
Macura Ewa Żory
MIĘKIŃSKI Jacek Lipowa TAK
Mechliński Sebastian Nakło nad Notecią TAK
Pendziałek Małgorzata Jastrzębie Zdrój
Pytel Jarosław Jaworzno
Kubica Marcin Bielsko-Biała TAK
Huber Rafał Jaworzno TAK
Trzopek Marcin Ujsoły TAK
Solińska Katarzyna Kraków
Wydra Marek Ujsoły
Juraszek Michał Węgierska Górka TAK
Budzaj Robert Jaktorów TAK
Mikucki Marek Warszawa TAK
Mucha AGNIESZKA Sieniawa TAK
Jaremek Wojtek Zamość
Byrski Daniel Bielsko-Biała TAK
renkiel tomasz Gliwice TAK
Nowakowska Beata Hipolitów TAK
Krzewska Edyta Dębe Wielkie TAK
Bijok Michał Warszawa TAK
Suwald Andrzej Warszawa
Tyczyńska Małgorzata POGWIZDÓW
Janik Ireneusz Suszec
Rybarski Damian Żywiec

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@baranrace.pl