XVII Bieg na Hrobaczą Łąkę oraz I Rajd Nordic Walking

01.06.2019

Miejsce: Kozy k.Bielska-Białej

Organizator: Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: info@csw.kozy.pl

XVII Bieg na Hrobaczą Łąkę

Zgłoszonych / Registered: 191

Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
1 Albrecht Arkadiusz Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
2 Baca Tomek Lipowa TAK SUCCESS
3 Balcerzak Magdalena Zory TAK SUCCESS
4 Banul Artur Bielsko-Biała TAK SUCCESS
6 Barcik Maciej Bielsko-Biała TAK SUCCESS
5 Barcik Witold Szczawnica TAK SUCCESS
7 Bartuś Marcin Las TAK SUCCESS
8 Baścik Maciek Kozy TAK SUCCESS
9 Bilczewski Tomasz Kraków TAK
10 Bojarski Rafał Bielsko-Biała TAK SUCCESS
12 Bojdys Paweł Bielsko-Biała TAK SUCCESS
11 Bojdys Jarosław Bielsko-Biała TAK SUCCESS
13 Borowski Jarosław Brzeszcze TAK SUCCESS
14 Braun Marcin Bielsko-Biała TAK SUCCESS
15 Bromboszcz Karol Katowice TAK SUCCESS
16 BRZUSKA KATARZYNA Cieszyn TAK SUCCESS
17 BUCHAŁA ANDRZEJ LĘDZINY TAK SUCCESS
18 Budka Agata Jaworzno TAK SUCCESS
19 Budny Adam Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
20 CAŁUS JOLANTA Bielsko Biała TAK SUCCESS
21 Cempel Piotr Bielsko-Biała TAK SUCCESS
22 Cher-Kożdoń Beata Cieszyn TAK
23 Chomicz Łukasz Kozy TAK
24 Chortaszko Artur Bielsko-Biała TAK SUCCESS
25 Chwałek Ewelina Bestwina TAK SUCCESS
26 Czapla Piotr Zabrze TAK SUCCESS
27 Czerniawska Beata Bielsko-Biała TAK
28 Czok Maria Strzelce Opolskie TAK SUCCESS
29 Dadok Janusz Bielsko-Biała TAK SUCCESS
30 Dąbrowski Kamil Kobiernice TAK SUCCESS
31 Dobrowolski Zbigniew Oświęcim Gmina: Oświęcim TAK SUCCESS
32 Donocik Bogusława Cieszyn TAK SUCCESS
33 Duda Sebastian Bujaków TAK
34 Ferfecka Barbara Kozakowice Górne TAK SUCCESS
35 Firek Iwona Bielsko-Biała TAK SUCCESS
36 Fołta Wojciech Bielsko Biała TAK SUCCESS
37 Formas Adrian Janowice TAK
38 Fortuna Marcin Kędzierzyn-Koźle TAK SUCCESS
39 Fritz Wojciech Bielsko-Biała TAK SUCCESS
40 Furtak Tomasz Kraków TAK SUCCESS
41 Gajda Marcin Tychy TAK SUCCESS
42 Gałuszka Halina Porąbka TAK
43 Garbuz Marcin Rajsko TAK SUCCESS
44 Gierszner Marcin Mysłowice TAK SUCCESS
45 Glądys Wojciech Kraków TAK SUCCESS
46 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie TAK SUCCESS
47 Gorczewska Renata Rybarzowice TAK
48 Grzesiak Marcin Kęty TAK SUCCESS
49 Gunia Mariusz Oświęcim TAK SUCCESS
50 Habdas Paweł Bielsko-Biała TAK SUCCESS
51 Handzlik Artur Kęty TAK SUCCESS
52 Hanus Michał Jaworze TAK SUCCESS
53 Hetman Radosław Jaworzno TAK SUCCESS
54 Horak Roland Kęty TAK SUCCESS
55 Jagosz Patryk Kozy TAK SUCCESS
56 Jamka Wiesław Skawina TAK SUCCESS
57 Janicki Michał Bielsko-Biała TAK SUCCESS
58 Jelonek Krzysztof Bielsko - Biala TAK SUCCESS
59 Jezierski Marek CHRZANÓW TAK SUCCESS
60 JONKISZ DOROTA Czechowice Dziedzice TAK SUCCESS
61 Kaczmarczyk Marcin Kozy TAK SUCCESS
62 Kaczor Łukasz Buczkowicw TAK SUCCESS
63 Kaczorek Ania Żory TAK SUCCESS
64 Kamińska Ewa Pewel Wielka TAK SUCCESS
65 Kamiński Robert Międzybrodzie Bialskie TAK SUCCESS
66 Kania Mateusz Bielsko-Biała TAK SUCCESS
67 Kapela Piotr Bestwina TAK SUCCESS
68 Karwot Magdalena Warszawa TAK SUCCESS
69 Kastelik Dariusz Pietrzykowice TAK SUCCESS
70 Kastelik Grzegorz Kalna TAK SUCCESS
71 Kłembukowski Piotr Kraków TAK SUCCESS
72 Knapik Katarzyna Bielsko-Biała TAK SUCCESS
73 Knopek Adam Jaworze TAK SUCCESS
74 KOBA ANNA BIELSKO-BIAŁA TAK SUCCESS
75 Koczur Arkadiusz Kozy TAK SUCCESS
76 KOCZUR WIESŁAW KOZY TAK
77 Kolber Artur Bielsko-Biała TAK SUCCESS
78 Kołek Sebastian Międzybrodzie Bialskie TAK SUCCESS
79 Komar Bartosz gliwice TAK SUCCESS
80 Korcz Daniel Jaworzno TAK SUCCESS
81 Kostrzewa Wojciech Oświęcim TAK SUCCESS
82 KOŚCIELNY ŁUKASZ Gorzyce TAK SUCCESS
83 Kowalik Dorota Rędziny TAK SUCCESS
84 Kowalski Aleksander Bielsko-Biała TAK SUCCESS
85 KOZACZKA WŁODZIMIERZ Gliwice TAK SUCCESS
86 Kozak Dawid Kozy TAK SUCCESS
87 Kozieł Piotr Osiek TAK SUCCESS
88 Kozik Tomasz Pietrzykowice TAK SUCCESS
89 Kozłowski Rafał Bielsko-Biała TAK SUCCESS
90 Koźmiński Józef Kozy TAK SUCCESS
91 Kożdoń-Cher Jakub Cieszyn TAK
92 Krukowska Natalia Zielona Góra TAK SUCCESS
93 Krupa Anna Wierzchowie TAK SUCCESS
94 Kryska Eliza Bielsko-Biała TAK
95 Ksepko Renata Bielsko Biała TAK
96 Kubasiewicz Bartosz Sosnowiec TAK SUCCESS
97 Kuczera Damian Zielona Góra TAK SUCCESS
98 KUREK JACEK Tychy TAK SUCCESS
99 Lasek Dariusz Kozy TAK SUCCESS
100 Lech Ewa Kraków TAK SUCCESS
101 Lipiński Marek Kozy TAK SUCCESS
102 LORANC PAWEŁ KOZY TAK SUCCESS
103 Lorek Dariusz Jasienica TAK SUCCESS
104 Lusio Marcin Jaworze TAK SUCCESS
105 Marczykiewicz Sylwia Tychy TAK SUCCESS
106 Matuszczyk Marek Rybnik TAK SUCCESS
107 Mazgaj Dawid Chybie TAK SUCCESS
108 Mędrala Czesław Bielsko-Biała TAK SUCCESS
109 Miarka Maciej Bielsko-Biała TAK SUCCESS
110 Michalska-Ćwiek Joanna Ruda Śląska TAK SUCCESS
111 Migdoł Adam Żory TAK SUCCESS
112 Milota Maciej Bielsko-Biała TAK SUCCESS
113 Mirocha Marcin Kozy TAK
114 Mleczko Monika Bielsko-Biała TAK SUCCESS
115 Moskal Marcin Kozy TAK SUCCESS
116 Mostowik Marcin Brzeszcze TAK
117 NAWROCKI SZYMON Mikołów TAK SUCCESS
118 Noga Adam Jedlina TAK SUCCESS
119 Nogaj Paweł Jaworzno TAK SUCCESS
120 Nycz Artur Kęty TAK SUCCESS
121 Ochman Paweł Gliwice TAK SUCCESS
122 Ogiegło Łukasz Bielsko-Biała TAK SUCCESS
123 Olszewski Jarosław Kozy TAK SUCCESS
124 Osiejewski Marcin Wilkowice TAK SUCCESS
125 Oślak Marcin Kobiernice TAK SUCCESS
126 Paluch Marek Jaworze TAK SUCCESS
127 Paluszkiewicz Kacper Kamesznica TAK SUCCESS
128 Panek Ela Bielsko biała TAK SUCCESS
129 Panek Krzysztof Bieruń TAK SUCCESS
130 Papuga Dariusz Jawiszowice TAK
131 Parzonka Michał Kędzierzyn-Koźle TAK SUCCESS
132 Patro Bartłomiej Bielsko-Biała TAK SUCCESS
133 Piątek Ewa Sosnowiec TAK SUCCESS
134 PIĄTEK TOMASZ PISARZOWICE TAK SUCCESS
135 Piczak Jarosław Kozy TAK SUCCESS
136 Pieczaba Patryk Sosnowiec TAK SUCCESS
137 Pietkun Rafał Rybnik TAK SUCCESS
138 Pióro Grzegorz Oświęcim TAK SUCCESS
139 Pisarek Radosław Pawłowice TAK SUCCESS
140 Ploch Jakub Zabrze TAK SUCCESS
141 Podsadecki Witold Cięcina TAK SUCCESS
142 Polek Konrad Wiedeń TAK SUCCESS
143 Porębski Marek Oświęcim TAK SUCCESS
144 Potoczny Paweł Bielsko-Biała TAK
145 Prochaska Bartosz Cieszyn TAK SUCCESS
146 Pszczółka Aneta Tarnawa Górna TAK SUCCESS
147 Ptak Zbigniew Kozy TAK
148 Puda Krzysztof Koszarawa TAK SUCCESS
149 PYTEL Janusz sosnowiec TAK
150 Rafal Kasinski Bielsko Biała TAK SUCCESS
151 Rajcheld Dorian Wilkowice TAK SUCCESS
152 Rak Mirosław Iłownica TAK SUCCESS
153 Rozmus-Orczyk Anna Kozy TAK SUCCESS
154 Rybarski Kamil Żywiec TAK SUCCESS
155 Rybarski Damian Żywiec TAK SUCCESS
156 Rybiński Łukasz Ruda Śląska TAK SUCCESS
157 Sawicki Marek Lipowa TAK SUCCESS
158 Sawicki Lucjan Żywiec TAK SUCCESS
159 Sikora Anna Ustroń TAK SUCCESS
160 SKIBICKI KRZYSZTOF Oświęcim TAK SUCCESS
161 Słonka Sebastian Bielsko biała TAK
162 Sosnal Dawid Sosnowiec TAK SUCCESS
163 Sporysz Mateusz Kozy TAK SUCCESS
164 Sporysz Krzysztof Kozy TAK SUCCESS
165 Surus Artur Tarnów TAK SUCCESS
166 SYMULA PIOTR BIELSKO-BIALA TAK SUCCESS
167 Szatanik Zbigniew Ujsoły TAK SUCCESS
168 Szczygieł Paweł Tychy TAK SUCCESS
169 Szemla Zbigniew Bielsko Biała TAK SUCCESS
170 Szota Magdalena Mikołów TAK
171 SZPAK DAMIAN Tychy TAK SUCCESS
172 Trzopek Marcin Ujsoły TAK SUCCESS
173 Tyliszczak Bozena Krakow TAK SUCCESS
174 Wasztyl Tomasz Bielsko - Biała TAK
175 Waśko Paweł Bielsko Biała TAK
176 Wąchała Grzegorz Skawina TAK SUCCESS
177 Widuch Jarek Pewel Ślemieńska TAK SUCCESS
178 Wieczorek Maciej Oświęcim TAK SUCCESS
179 Wilczyńska Aneta Jaworzno TAK SUCCESS
180 Witek Łukasz Jaworze TAK SUCCESS
181 Wójcik Ryszard Kozy TAK SUCCESS
182 Wysogląd Henryk Pisarzowice TAK SUCCESS
183 ZAŁÓG MARCIN MYSŁOWICE TAK SUCCESS
184 Zamarski Adam Jaworze TAK SUCCESS
185 Zembroń Mariusz Iłownica TAK SUCCESS
186 Zieleniewski Filip WARSZAWA TAK SUCCESS
187 Zieleniewski Artur WARSZAWA TAK SUCCESS
188 Zontek Mateusz Bielsko-Biała TAK SUCCESS
189 Żbel Ania Zebrzydowice TAK SUCCESS
190 Żbel Michał Zebrzydowice TAK SUCCESS
191 Żółkiewicz Michał Bujaków TAK SUCCESS

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: info@csw.kozy.pl