6.Górska Pętla UBS 12:12

09-10.03.2019

Miejsce: Brenna k.Bielska-Białej

Organizator: Ultra Beskid Sport

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@ultrabeskid.pl

6.Górska Pętla UBS 12:12
Zgłoszonych / Registered: 253
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Rok
Year
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Koszulka Wpłata
Payment
Płatność
online
status
1 Ciaciura Magdalena
Leśków Joanna
1986
1984
Duet-K SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
POL
POL
Mazańcowice
Cieszyn
NIE
NIE
TAK SUCCESS
2 Kondzielnik Magdalena
Szczotka Katarzyna
1978
1978
Duet-K
POL
POL
Pszczyna
Pszczyna
NIE
NIE
TAK SUCCESS
3 Łukasik Anna
Kopciowska-Wątroba Joanna
1979
1977
Duet-K Tomazi BIke
Tomazi Bike
POL
POL
Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie Zdrój
NIE
XS
TAK SUCCESS
4 Sikora Anna
Cieślar Urszula
1976
1987
Duet-K Fantastic Team
Fantastic Team
POL
POL
Ustroń
Ustroń
NIE
NIE
TAK SUCCESS
5 Bondarczuk Sylwia
Herok Joanna
1976
1975
Duet-K Zakręcony Team
Zakręcony Team
POL
POL
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
NIE
M
TAK SUCCESS
6 Jachym-Drewniak Joanna
Grzegorz Góral
1986
1984
MIX JJFIT
POL
POL
Kraków
Kraków
NIE
NIE
TAK SUCCESS
7 Luźniak Damian
Oreł Tomasz
1989
1978
Duet-M SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
POL
POL
Pogwizdów
Kaczyce
NIE
NIE
TAK SUCCESS
8 Chruszcz Wojciech
Serafin Dariusz
1981
1969
Duet-M Klub Biegacza Fartlek
Klub Biegacza Fartlek
POL
POL
Jastrzębie Zdrój
Wisła Mała
NIE
NIE
TAK SUCCESS
9 Daniel Jarosław
Dziemba Piotr
1976
1977
Duet-M Dynafit
Dynafit
POL
POL
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
NIE
NIE
TAK SUCCESS
10 Izdebski Mariusz
Mystek Bogdan
1970
1962
Duet-M OSV TEAM OLKUSZ
OSV TEAM OLKUSZ
POL
POL
Olkusz
OLKUSZ
NIE
NIE
TAK SUCCESS
11 Siedlok Damian
Strzałka Marek
1981
1981
Duet-M Monstery
Monstery
POL
POL
Żory
Żory
NIE
NIE
TAK SUCCESS
12 Tkaczyk Rafał
Wojtyczka Wojtek
1975
1985
Duet-M Vegan Runners Uk
Klodnitz Run
GBR
POL
Northwood
Ruda Śląska
NIE
M
TAK SUCCESS
13 Greń Wacław
Miech Szymon
1990
1981
Duet-M Husaria Race Team
Husaria Race Team
POL
POL
Tychy
Ustroń
NIE
NIE
TAK SUCCESS
14 Tomczyk Tomasz
Laskowski Tomasz
1983
1979
Duet-M RMF4RT OCR
AKMB Pędziwiatr Gliwice
POL
POL
Zabrze
Gliwice
NIE
NIE
TAK SUCCESS
15 Atanasow Ancew Dawid
Guroś Dawid Vegan
1971
1982
Duet-M D&D
D&D
POL
POL
Nowy Targ
Nowy Targ
NIE
NIE
TAK SUCCESS
16 Krysiak Robert
Muraszkiewicz Konrad
1969
1982
Duet-M Biegowarodzina
Biegowarodzina
POL
POL
Borzęcin Mały
Piaseczno
NIE
NIE
TAK SUCCESS
17 Mazgaj Dawid
Hajto Dominik
1984
1985
Duet-M Biegiem przez Chybie
Biegiem przez Chybie
POL
POL
Chybie
Chybie
NIE
NIE
TAK SUCCESS
18 Kwiczala Jonasz
Lapczyk Jacek
1977
1987
Duet-M SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
POL
POL
Kończyce Małe
Marklowice Górne
NIE
NIE
TAK SUCCESS
19 Świder Zbigniew
Bojda Zdzisław
1975
1976
Duet-M Żółw & Zająć
Żółw & Zająć
POL
POL
Skoczów
Poersciec
NIE
NIE
TAK SUCCESS
20 Skworc Grzegorz
Kęsicki Robert
1987
1982
Duet-M CoJaBiegne Team
CoJaBiegne Team
POL
POL
Siemianowice Śląskie
Katowice
NIE
NIE
TAK SUCCESS
21 Waleczek Sławomir
Sydor Piotr
1976
1981
Duet-M
POL
POL
Brzezinka Średzka
Wrocław
NIE
NIE
TAK SUCCESS
22 Szafranek Paweł
Liszka Maciej
1991
1980
Duet-M BURAK-TEAM
Li Sport
POL
POL
Ustroń
Cieszyn
NIE
NIE
TAK SUCCESS
23 KAJDANA MARIUSZ
WRÓBLEWSKI JAN MARIAN
1973
1980
Duet-M SOUNIQ
SOUNIQ
POL
POL
BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała
NIE
NIE
TAK
24 Chmielewski Tomek
Krajewski Bartek
1972
1976
Duet-M Duet Biegowy Chmiel Krajowy
Duet Biegowy Chmiel Krajowy
POL
POL
Żory
Katowice
NIE
NIE
TAK SUCCESS
25 Żyła Sebastian
Małysz Jarosław
1993
1978
Duet-M SCI Górscy Entuzjaści
POL
POL
Kończyce Małe
Haźlach
NIE
NIE
TAK SUCCESS
26 Mikołajczak Andrzej
Ciupka Patryk
1976
1977
Duet-M Pomarańczowe Lwy
Pomarańczowe Lwy
POL
POL
Mikołów
Żory
XL
NIE
TAK SUCCESS
27 Jacko Marek
Kozik Damian
1974
1986
Duet-M HRmax Żory
HRmax Żory
POL
POL
Żory
Żory
NIE
NIE
TAK
28 Waldon Krzysztof
Baranowski Arkadiusz
1973
1979
Duet-M HRmax Żory
Multima Bielsko-Biała
POL
POL
Żory
Bielsko-Biała
NIE
NIE
TAK
29 Kalka Jan
Kucharczyk Robert
1982
1979
Duet-M Silesia Runners Club
Silesia Runners Club
POL
POL
Świętochłowice
Chorzów
M
L
TAK SUCCESS
30 Maga Przemysław
1977
1977
Mężczyźni Sąsiedzi
POL
POL
Jasienica
NIE
NIE
TAK SUCCESS
31 Wojdyło Mateusz
Kozłowski Robert
1991
1978
Duet-M Fantastic Team
Fantastic Team
POL
POL
Ustroń
Ustroń
NIE
NIE
TAK SUCCESS
32 Janik Janusz
Postół Karolina
1977
1981
MIX Companeros
Companeros
POL
POL
Gliwice
Gliwice
NIE
NIE
TAK SUCCESS
33 Grudzień Krzysztof
Chowaniok Anna
1976
1993
MIX Fantastic Team
Fantastic Team
POL
POL
Bładnice Dolne
Ustroń
NIE
NIE
TAK SUCCESS
34 Milkowski Rafal
Milkowska Justyna
1980
1984
MIX OTK RZEŹNIK
Decathlon Rybnik & Przyjaciele
POL
POL
Rybnik
Rybnik
NIE
NIE
TAK SUCCESS
35 Sobik Łukasz
Nalepka Ewa
1985
1981
MIX Biegiem Przez Góry
Biegiem Przez Góry
POL
POL
Ruda Śląska
Sosnowiec
NIE
NIE
TAK SUCCESS
36 Kropisz Łukasz
Biśta-Wałach Zuzanna
1980
1987
MIX HRmax Żory
POL
POL
Żory
Katowice
NIE
NIE
TAK SUCCESS
37 Stępień Wojciech
Garbowska Monika
1975
1979
MIX Biegusiem przez życie
Biegusiem przez życie
POL
POL
Gliwice
Gliwice
NIE
NIE
TAK SUCCESS
38 Ziemińska Patrycja
Ziemiński Tomasz
1976
1977
MIX Fantastic team
Fantastic team
POL
POL
Skoczów
Ustroń
NIE
NIE
TAK SUCCESS
39 Kołodziejczyk Kamil
Malinowska Anna
1988
1986
MIX PÓŁNOC - POŁUDNIE
PÓŁNOC - POŁUDNIE
POL
POL
Rybnik
Gdańsk
NIE
NIE
TAK SUCCESS
40 Trzeja Zdanowska Dorota
Zowal Ryszard
1973
1976
MIX W pogoni za duchem_Imperium Sportu
W pogoni za duchem_Imperium Sportu
POL
POL
Będzin
Dąbrowa Górnicza
NIE
NIE
TAK
41 Galas Grzegorz
Zając Anna
1978
1989
MIX SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
POL
POL
Chybie
Zebrzydowice
M
S
TAK SUCCESS
42 KLIMOWSKI DANIEL
Bojda Brygida
1976
1976
MIX Fantastic Team
FANTASTIC TEAM
POL
POL
PIERŚCIEC
Pierściec
M
NIE
TAK SUCCESS
43 Swoboda Jarosław
Lange Beata
1977
1977
MIX Night Runners Gliwice
Biłgoraj Biega
POL
POL
Gliwice
Biłgoraj
NIE
NIE
TAK SUCCESS
44 Ługowska Marzena
Ługowski Arkadiusz
1980
1982
MIX Kieta
Kieta
POL
POL
Tychy
Tychy
NIE
NIE
TAK SUCCESS
45 Krupa Przemysław
Dawiec Gabriela
1983
1976
MIX Biegiem Przez Chybie
Biegiem Przez Chybie
POL
POL
Mnich
Mnich
NIE
NIE
TAK
46 Fuglewicz Urszula
Sygiet Andrzej
1995
1975
MIX
POL
POL
Bielany Wrocławskie
Gliwice
NIE
M
TAK SUCCESS
47 Heller Karina
Smolik Łukasz
1978
1991
MIX Sarna i Dzik
Sarna i Dzik
POL
POL
Skoczów
Leszna Górna
NIE
NIE
TAK SUCCESS
48 Kozłowski Łukasz
Opyrchał Marta
1981
1990
MIX #kopytkawbiegu
#kopytkawbiegu
POL
POL
Tychy
Tychy
NIE
NIE
TAK SUCCESS
49 Wysocka Agnieszka
Pawlik Andrzej
1977
1982
MIX
POL
POL
Czechowice-Dziedzice
Szczyrk
NIE
NIE
TAK SUCCESS
50 SZYJA Marcin
Szyja Paulina
1988
1991
MIX Wybiegani
Wybiegani
POL
POL
Tychy
Tychy
NIE
NIE
TAK SUCCESS
100 Banaszkiewicz Katarzyna
1968
Kobiety Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż Wlkp.
POL
KACZORY
NIE
TAK
101 Bartosińska Katarzyna
1991
Kobiety Dzik z duszą sarenki
POL
Sosnowiec
NIE
TAK SUCCESS
102 Bieniecka Anna
1979
Kobiety OTK Rzeźnik.
POL
Gliwice
NIE
TAK
103 Bogotko Marta
1974
Kobiety Spartanie Dzieciom
POL
SUlejówek
M
TAK SUCCESS
104 Bruzda Joanna
1977
Kobiety
POL
Będzin
NIE
TAK SUCCESS
105 Burliga Marzena
1974
Kobiety
POL
Knurów
NIE
TAK SUCCESS
106 Burnagiel Agata
1968
Kobiety HRmax Żory
POL
Czerwionka-Leszczyny
NIE
TAK SUCCESS
107 Butanowicz Marzena
1986
Kobiety Ślęzak team
POL
Suszec
NIE
TAK SUCCESS
108 Cieślak Sylwia
1981
Kobiety Mustangi Gliwice/IBteam
POL
Gliwice
NIE
TAK SUCCESS
109 Dadaś Elżbieta
1975
Kobiety Night Runners Gliwice
POL
Gliwice
NIE
TAK SUCCESS
110 Dejewska Arleta
1983
Kobiety Kobiety na 5+
POL
Jastrzębie-Zdrój
NIE
TAK SUCCESS
111 Dobrosz-Krakowczyk Joanna
1979
Kobiety SISTARS
POL
Karwiany
M
TAK SUCCESS
112 Dvořáková Martina
1981
Kobiety
CZE
Brno
NIE
TAK
113 Dyduła Renata
1975
Kobiety Ital Car Team
POL
Kraków
NIE
TAK SUCCESS
114 Dziubała Karolina
1992
Kobiety Ultra Para - biegamy w górach
POL
Warszawa
NIE
TAK SUCCESS
115 Faron Agnieszka
1982
Kobiety Norafsport.
POL
Kraków
NIE
TAK
116 Ficner Iwona
1975
Kobiety FSD RUN DREZDENKO
POL
Stare Kurowo
S
TAK SUCCESS
117 Gnot Katarzyna
1974
Kobiety
POL
Opole
M
TAK
118 GRABOWSKA EDYTA
1980
Kobiety Boot Camp Jaworzno
POL
Jaworzno
XS
TAK SUCCESS
119 KAWA JOANNA
1977
Kobiety #WAWRZYNTEAM
POL
Mysłowice
NIE
TAK
120 Kicińska Zuzanna
1986
Kobiety biegowarodzina
POL
Warszawa
NIE
TAK SUCCESS
121 Kocot Patrycja
1985
Kobiety Ostra Góra 351
POL
Mierzęcice
NIE
TAK
122 Kondratiuk Ira
1993
Kobiety
UKR
Oleshky
NIE
TAK
123 Kowalska Joanna
1974
Kobiety 12tri.pl
POL
Warszawa
NIE
TAK SUCCESS
124 Krupa Anna
1987
Kobiety
POL
Wierzchowie
NIE
TAK SUCCESS
125 Kułakowska Monika
1983
Kobiety W Pogoni za Duchem
POL
Dąbrowa Górnicza
NIE
TAK
126 Łatak - Skrabut Barbara
1980
Kobiety Mustangi Gliwice
POL
Gliwice
NIE
TAK SUCCESS
127 Macura EWA
1965
Kobiety HRmax Żory
POL
Żory
NIE
TAK
128 Maczuga Monika
1988
Kobiety Mustangi Gliwice
POL
Gliwice
NIE
TAK SUCCESS
129 Magnuszewska Izabela
1977
Kobiety
POL
Knurów
NIE
TAK
130 Majer Marzena
1969
Kobiety
POL
Knurów
XS
TAK SUCCESS
131 Menżyk Joanna
1974
Kobiety Mors Hubertus Mysłowice
POL
Mysłowice
NIE
TAK SUCCESS
132 Mielczarek Aleksandra
1972
Kobiety STS BIEGATON MIKOŁÓW
POL
Mikołów
NIE
TAK SUCCESS
133 Nowak Ewa
1975
Kobiety
POL
Gliwice
NIE
TAK PENDING
134 OGIERMAN-DYKAS MARZENA
1983
Kobiety
POL
Orzesze
NIE
TAK SUCCESS
135 OLSCHIMKE-MARMUROWICZ BARBARA
1973
Kobiety Kolorowa Drużyna Nessi
POL
Katowice
NIE
TAK SUCCESS
136 Pabich HONORATA
1977
Kobiety Mam na wszystko wybiegane
POL
Wrocław
S
TAK SUCCESS
137 Padiasek Dominika
1980
Kobiety HRmax Żory
POL
Żory
NIE
TAK SUCCESS
138 Pasecka Sylwia
1975
Kobiety Inżynieria biegania
POL
Gliwice
NIE
TAK SUCCESS
139 Piątek Ewa
1988
Kobiety Dzik z duszą sarenki
POL
Sosnowiec
NIE
TAK SUCCESS
140 Piwiszkis Barbara
1980
Kobiety Kobiety na 5+
POL
Jastrzębie-Zdrój
NIE
TAK SUCCESS
141 Piwko Anna
1982
Kobiety Husaria Race Team
POL
Czechowice-Dziedzice
NIE
TAK SUCCESS
142 Pszczółka Aneta
1973
Kobiety
POL
Tarnawa Górna
NIE
TAK SUCCESS
143 Pustelnik Ewa
1977
Kobiety HRmax Żory
POL
Żory
NIE
TAK
144 Rumińska-Pietrzyk Joanna
1974
Kobiety WM Triself
POL
Kraków
NIE
TAK SUCCESS
145 Słaboń-Sikora Aneta
1978
Kobiety Stowarzyszenie Pogoria Biega
POL
Sosnowiec
NIE
TAK SUCCESS
146 Sradomska Barbara
1972
Kobiety HRmax Żory
POL
Żory
NIE
TAK SUCCESS
147 Stanula Dominika
1991
Kobiety Mustangi Gliwice
POL
Pawłowice
NIE
TAK SUCCESS
148 Stawowczyk- Gniza Agnieszka
1991
Kobiety DO PORZYGU OCR TEAM
POL
Czechowice-Dziedzice
NIE
TAK SUCCESS
149 Szczurek Lena
1984
Kobiety
POL
Knurów
NIE
TAK
150 Szuta Sylwia
1988
Kobiety
POL
Bielsko-Biała
NIE
TAK
151 TITZ KOZA JULITA
1981
Kobiety Szakale Bałut Łódź
POL
ŁÓDŹ
NIE
TAK SUCCESS
152 Woźniak Gabriela
1976
Kobiety
POL
Kraków
S
TAK
155 Ablorh Titus
1993
Mężczyźni Vídeňská 14
CZE
Brno
NIE
TAK PENDING
156 Badura Adam
1978
Mężczyźni Forma Wodzisław Śląski
POL
Rybnik
NIE
TAK SUCCESS
157 Banach Mieczysław
1977
Mężczyźni Tuchów
POL
Tuchów
NIE
TAK
158 Bąk Piotr
1982
Mężczyźni WILD BUCHAYS
POL
Łodygowice
NIE
TAK SUCCESS
159 Bernacki Eugeniusz
1963
Mężczyźni GPRS Hydrokop
POL
Gliwice
NIE
TAK SUCCESS
160 Będźkowski Marek
1968
Mężczyźni Morsy Ostrołęka
POL
Ostrołęka
M
TAK SUCCESS
161 Bok Rafał
1980
Mężczyźni Night Runners Zabrze
POL
Zabrze
NIE
TAK SUCCESS
162 Bruzda Piotr
1972
Mężczyźni
POL
Będzin
NIE
TAK SUCCESS
163 Brzóska Rafał
1975
Mężczyźni
POL
CIESZYN
M
TAK
164 Buczyński Radosław
1986
Mężczyźni Companeros Asfalt Team
POL
Gliwice
NIE
TAK
165 Burliga Mariusz
1973
Mężczyźni Opel Active Team
POL
Knurów
NIE
TAK SUCCESS
166 Chwaliszewski Jaroslaw
1975
Mężczyźni Compañeros Asfalt Team
POL
Gliwice
NIE
TAK SUCCESS
167 Czarnota Leszek
1970
Mężczyźni
POL
Marklowice
NIE
TAK SUCCESS
168 Czepiel Daniel
1983
Mężczyźni
POL
Wrocław
L
TAK SUCCESS
169 Czerwiński Michał
1986
Mężczyźni
POL
RYBNIK
NIE
TAK SUCCESS
170 Czupkiewicz Michał
1984
Mężczyźni Rajsport Active
POL
Opole
NIE
TAK SUCCESS
171 Dadaś Janusz
1973
Mężczyźni Night Runners Gliwice
POL
Gliwice
L
TAK SUCCESS
172 Dejewski Jakub
1984
Mężczyźni Galopujące Ślimaki
POL
Jastrzębie-Zdrój
NIE
TAK SUCCESS
173 Doczekalski Jarosław
1971
Mężczyźni GB.Galopujące Ślimaki
POL
Jastrzębie Zdrój
NIE
TAK SUCCESS
174 Dostoł Dominik
1981
Mężczyźni KS M.E.T.A.
POL
Łaziska
NIE
TAK SUCCESS
175 Duda Leszek
1980
Mężczyźni SBD Energetyk Rybnik
POL
Rybnik
NIE
TAK PENDING
176 Duda Michał
1981
Mężczyźni Forma Wodzisław Śląski
POL
Czyżowice
NIE
TAK
177 Dudek Grzegorz
1979
Mężczyźni
POL
Gliwice
NIE
TAK
178 Dybczak Tomasz
1974
Mężczyźni
POL
Bestwina
NIE
TAK SUCCESS
179 Dyduła Łukasz
1975
Mężczyźni Ital Car Team
POL
Kraków
NIE
TAK SUCCESS
180 Dziamski Ryszard
1976
Mężczyźni
POL
Chorzów
NIE
TAK SUCCESS
181 Dziano Łukasz
1983
Mężczyźni
POL
Siemianowice Śl.
NIE
TAK SUCCESS
182 Dziki Maciej
1979
Mężczyźni FARMABRAIN RUN
POL
Rogoźnik
NIE
TAK SUCCESS
183 Dziki Marek
1980
Mężczyźni FarmaBRAIN run
POL
Rogoźnik
L
TAK SUCCESS
184 Fiedor Tomasz
1989
Mężczyźni Husaria Race Team
POL
Koniaków
NIE
TAK
185 Franczyk Robert
1974
Mężczyźni
POL
Cieszyn
L
TAK SUCCESS
186 Frącz Tomasz
1984
Mężczyźni
POL
Bielsko-Biała
NIE
TAK SUCCESS
187 Frosztęga Artur
1976
Mężczyźni
POL
Katowice
L
TAK SUCCESS
188 Fudali Jakub
2000
Mężczyźni Krakowski Biegacz
POL
Kraków
NIE
TAK
189 Gawel Krzysztof
1974
Mężczyźni Forma Wodzisław Śl.
POL
Pszow
NIE
TAK SUCCESS
190 Gawlik Marcin
1978
Mężczyźni MKS Siechnice
POL
Siechnice
NIE
TAK SUCCESS
191 Gliszczyński Mirosław
1956
Mężczyźni Tarnogórske Łazęgi
POL
Tarnowskie Góry
M
TAK
192 Gniza Marcin
1984
Mężczyźni Do Porzygu OCR Team
POL
Czechowice-Dziedzice
NIE
TAK SUCCESS
193 Góra Mateusz
1983
Mężczyźni
POL
Będzin
NIE
TAK SUCCESS
194 Górny Mirosław
1965
Mężczyźni NUTREND TEAM
POL
Bielsko-Biała
NIE
TAK SUCCESS
195 Gruca Kornel
1991
Mężczyźni Biegiem Przez Chybie
POL
Bielsko-Biała
NIE
TAK
196 Gurgul Arkadiusz
1987
Mężczyźni Wielkie Byki od Seby.
POL
Burzyn
NIE
TAK SUCCESS
197 Haupa Maciej
1979
Mężczyźni KS Debiut Wieleń
POL
Wieleń
M
TAK SUCCESS
198 Hejna Michał
1986
Mężczyźni Ks M.E.T.A.
POL
Skrzyszów
NIE
TAK SUCCESS
199 Holewa Rafał
1972
Mężczyźni Caballo Blanco Team
POL
Katowice
NIE
TAK SUCCESS
200 Imiołek Arkadiusz
1971
Mężczyźni ED-CERT RUN
POL
Pilchowice
NIE
TAK SUCCESS
201 Jachimski Piotr
1983
Mężczyźni
POL
Orzesze
NIE
TAK
202 Janiszewski Łukasz
1983
Mężczyźni Zabiegani Częstochowa
POL
Częstochowa
NIE
TAK SUCCESS
203 Janus Jacek
1979
Mężczyźni HRmax Żory
POL
Żory
NIE
TAK SUCCESS
204 Jędzura Daniel
1980
Mężczyźni Night Runners Gliwice
POL
Gliwice
NIE
TAK SUCCESS
205 Juszko Krzysztof
1973
Mężczyźni
POL
Warszawa
NIE
TAK SUCCESS
206 Kaczkiewicz Damian
1974
Mężczyźni Night Runners Gliwice
POL
Gliwice
NIE
TAK SUCCESS
207 Kamiński Bartosz
1979
Mężczyźni
POL
Zielona Góra
NIE
TAK SUCCESS
208 Karawacki Grzegorz
1989
Mężczyźni
POL
Kęty
L
TAK SUCCESS
209 Kastelik Dariusz
1977
Mężczyźni Sprintex Team
POL
Pietrzykowice
M
TAK SUCCESS
210 Kędzior Jarek
1977
Mężczyźni
POL
Rudnik
M
TAK SUCCESS
211 Kobierski Piotr
1977
Mężczyźni UKA Ultras Runners
POL
Warszawa
NIE
TAK SUCCESS
212 Kołodziej Jacek
1973
Mężczyźni Companeros Asfalt Team
POL
Gliwice
NIE
TAK
213 Kołodziej Zbigniew
1980
Mężczyźni Kęckie Harpagany
POL
Kęty
M
TAK SUCCESS
214 Konior Marek
1991
Mężczyźni Husaria Race Team
POL
Brenna
NIE
TAK
215 Kopiec Przemysław
1990
Mężczyźni
POL
Tychy
NIE
TAK SUCCESS
216 Kostera Tomasz
1977
Mężczyźni Vege Runners
POL
Warszawa
NIE
TAK SUCCESS
217 Kowalczyk Paweł
1974
Mężczyźni KĘCKIE HARPAGANY
POL
Kęty
NIE
TAK SUCCESS
218 Koza Rafał
1975
Mężczyźni 6300
POL
Świętochłowice
NIE
TAK SUCCESS
219 Kruczek Artur
1966
Mężczyźni
POL
Kraków
L
TAK SUCCESS
220 Krzyzanowski Przemyslaw
1983
Mężczyźni Husaria Race Team
POL
Jaworzno
M
TAK SUCCESS
221 Kubicki Mariusz
1976
Mężczyźni Kluczborska Grupa Biegowa
POL
Kluczbork
NIE
TAK
222 Kuciel Paweł
1989
Mężczyźni Axis Usługi Fizjoterapeutyczne
POL
Tenczynek
NIE
TAK SUCCESS
223 KUCZOK MIROSŁAW
1972
Mężczyźni FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI / Maratony P
POL
Wodzisław Śląski
NIE
TAK SUCCESS
224 Kurasiński Konrad
1989
Mężczyźni Świry Stela
POL
Brenna
NIE
TAK
225 Kuryło Zenon
1966
Mężczyźni SBD Energetyk Rybnik
POL
Rybnik
NIE
TAK SUCCESS
226 Lesik Krzysztof
1974
Mężczyźni FORMA Wodzisław Śląski
POL
Wodzisław Śląski
NIE
TAK SUCCESS
227 Lewandowski Łukasz
1982
Mężczyźni biegowarodzina
POL
Mysiadło
NIE
TAK SUCCESS
228 Liszka Piotr
1953
Mężczyźni
POL
Bytom
NIE
TAK SUCCESS
229 LORANC PAWEŁ
1979
Mężczyźni WILD BUCHAYS
POL
KOZY
L
TAK
230 Lorenz Marcin
1971
Mężczyźni GB Galopujące Ślimaki
POL
Jastrzębie Zdrój
NIE
TAK SUCCESS
231 Lorenz Dariusz
1975
Mężczyźni
POL
Bielsko-Biała
M
TAK SUCCESS
232 ŁĘCKI Piotr
1981
Mężczyźni Night Runners Gliwice
POL
Gliwice
NIE
TAK
233 Łyscarz Józef
1980
Mężczyźni wskrzeszenie klub 100 ultramaratono
POL
Katowice
NIE
TAK
234 Maczuga Bartłomiej
1987
Mężczyźni Mustangi Gliwice
POL
Gliwice
NIE
TAK SUCCESS
235 Madejczyk Sebastian
1974
Mężczyźni Poganiacz Dzika z Biadolin
POL
TUCHÓW
NIE
TAK SUCCESS
236 Borsuk Mirosław
1972
Mężczyźni
POL
Knurów
XXL
TAK SUCCESS
237 Malec Arkadiusz
1990
Mężczyźni
POL
Bielsko-Biała
NIE
TAK
238 Malinowski Mateusz
1981
Mężczyźni
POL
Mysłowice
NIE
TAK SUCCESS
239 Małkowski Bogdan
1968
Mężczyźni SPARTANIE DZIECIOM
POL
Murów
NIE
TAK SUCCESS
240 Marek Robert
1973
Mężczyźni Mustangi Gliwice
POL
Gliwice
NIE
TAK
241 Marek Magiera
1957
Mężczyźni Ultra Beskid Sport
POL
Bielsko-Biała
NIE
TAK
242 Mazurek Roman
1978
Mężczyźni
POL
Murów
NIE
TAK SUCCESS
243 Mazurek Piotr
1986
Mężczyźni Wciagonosacze
POL
Jaworzno
NIE
TAK SUCCESS
244 Mazurkiewicz Radosław
1997
Mężczyźni Dziku z Biadolin strzeż się!
POL
Tarnów
NIE
TAK SUCCESS
245 Mertas Dominik
1977
Mężczyźni
POL
Babice
L
TAK SUCCESS
246 Miśkiewicz Mariusz
1981
Mężczyźni Biegiem przez Chybie
POL
Chybie
NIE
TAK
247 Mizera Krzysztof
1982
Mężczyźni
POL
Kraków
NIE
TAK SUCCESS
248 Nogaj Janusz
1977
Mężczyźni OchajoRun & Friends
POL
Gliwice
M
TAK SUCCESS
249 Ochwat Adam
1980
Mężczyźni
POL
Katowice
NIE
TAK
250 Osiński Robert
1980
Mężczyźni
POL
Zabrze
NIE
TAK SUCCESS
251 Oszczęda Krzysztof
1972
Mężczyźni Zarazić Pasją
POL
Żory
NIE
TAK SUCCESS
252 Pałka Krzysztof
1973
Mężczyźni HRmax Żory
POL
Żory
NIE
TAK SUCCESS
253 Pancerz Mariusz
1979
Mężczyźni
POL
Bielsko-Biała
XL
TAK SUCCESS
254 Pander Marek
1977
Mężczyźni Wataha
POL
Orzesze
NIE
TAK SUCCESS
255 Pawlak Jakub
1983
Mężczyźni 12tri.pl
POL
Warszawa
NIE
TAK SUCCESS
256 Perczyński Piotr
1985
Mężczyźni Norafsport
POL
Czarny Dunajec
NIE
TAK SUCCESS
257 PIĄTEK TOMASZ
1978
Mężczyźni WILD BUCHAYS
POL
PISARZOWICE
NIE
TAK
258 Piętko Dariusz
1970
Mężczyźni ORANGE POLSKA
POL
Bielsko-Biała
L
TAK SUCCESS
259 Pluciński Grzegorz
1973
Mężczyźni Inżynieria Biegania
POL
Rydułtowy
M
TAK
260 Połeć Krzysztof
1981
Mężczyźni Galopujące Ślimaki
POL
Jastrzębie-Zdrój
NIE
TAK SUCCESS
261 Pronobis Marek
1979
Mężczyźni BWM Team
POL
Bystra
NIE
TAK SUCCESS
262 PRYSZCZ MIROSŁAW
1977
Mężczyźni
POL
Ruda Śląska
NIE
TAK SUCCESS
263 Pudło Mateusz
1992
Mężczyźni Husaria Race Team
POL
Warszawa
NIE
TAK SUCCESS
264 PYRSCH ZBIGNIEW
1965
Mężczyźni
POL
Tychy
M
TAK SUCCESS
265 Renkiel Tomasz
1975
Mężczyźni Companeros Asfalt Team
POL
Gliwice
NIE
TAK SUCCESS
266 Rogowski Krzysztof
1967
Mężczyźni Racibórz
POL
Racibórz
NIE
TAK
267 Ruban Rafał
1975
Mężczyźni
POL
Tarnowskie Góry
L
TAK SUCCESS
268 Rumpel Krzysztof
1986
Mężczyźni KS M.E.T.A.
POL
Czyżowice
NIE
TAK SUCCESS
269 Samborski Adrian
1992
Mężczyźni
POL
Lublin
NIE
TAK SUCCESS
270 SCHWITALLA ADRIAN
1978
Mężczyźni MKS Siechnice
POL
Siechnice
NIE
TAK SUCCESS
271 Sikora Zbigniew
1978
Mężczyźni Stowarzyszenie Pogoria Biega
POL
Jaworzno
NIE
TAK SUCCESS
272 Sikora Mieczysław
1982
Mężczyźni
POL
Ustroń
NIE
TAK SUCCESS
273 Solecki Tomasz
1979
Mężczyźni Gomola Trans Airco
POL
Bieruń
M
TAK
274 Stypa Jerzy
1963
Mężczyźni STO-nogi Milanòwek
POL
Grodzisk Mazowiecki
L
TAK SUCCESS
275 Sudnik Krzysztof
1983
Mężczyźni
POL
Knurów
NIE
TAK SUCCESS
276 Suska Łukasz
1973
Mężczyźni Baran Trail Race
POL
Bieruń
NIE
TAK
277 Szędzielorz Krystian
1982
Mężczyźni Silesia Runners Club
POL
Siemianowice Śląskie
NIE
TAK SUCCESS
278 Szolc Sebastian
1976
Mężczyźni
POL
Gliwice
NIE
TAK PENDING
279 Święczyk Krzysztof
1985
Mężczyźni Biegiem Przez Chybie
POL
Chybie
NIE
TAK
280 Tiahnybok Paweł
1972
Mężczyźni
POL
Kalety
NIE
TAK
281 Tregub Igor
1988
Mężczyźni
POL
Wroclaw
NIE
TAK SUCCESS
282 Wala Andrzej
1977
Mężczyźni BWM Team
POL
Bielsko-Biała
NIE
TAK SUCCESS
283 WALDON MARCIN
1980
Mężczyźni HRmax Żory
POL
Żory
NIE
TAK SUCCESS
284 Wąs Grzegorz
1976
Mężczyźni Runners Club Warszawa
POL
Warszawa
NIE
TAK SUCCESS
285 Węglarczyk Krzysztof
1977
Mężczyźni Forma Wodzisław Śląski
POL
Wodzisławi Śląski
NIE
TAK SUCCESS
286 Węglarz Czesław
1964
Mężczyźni Multi Fit
POL
Kędzierzyn-koźle
S
TAK SUCCESS
287 Widziak Piotr
1974
Mężczyźni RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
POL
Rybnik
S
TAK SUCCESS
288 Wiernek Tomasz
1976
Mężczyźni LC s
POL
Katowice
XL
TAK SUCCESS
289 WILK Dawid
1989
Mężczyźni Socios Silesia Race
POL
Zabrze
NIE
TAK SUCCESS
290 Wilk Daniel
1972
Mężczyźni Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp.
POL
Żelichowo
NIE
TAK
291 Wiśniewski Tomasz
1980
Mężczyźni SBD Energetyk Rybnik
POL
Jastrzębie Zdrój
NIE
TAK SUCCESS
292 Wojtkiewicz Jarosław
1968
Mężczyźni
POL
Podkowa Leśna
NIE
TAK
293 Woźniak Marek
1964
Mężczyźni Pogoria Biega
POL
Wojkowice
L
TAK PENDING
294 Wuwer Mariusz
1976
Mężczyźni HRmax Żory
POL
Żory
NIE
TAK
295 Wyrembelski Adam
1990
Mężczyźni
POL
Jastrzębie-Zdrój
NIE
TAK SUCCESS
296 Wysocki Tomasz
1972
Mężczyźni OchajoRun & Friends
POL
Rybnik
NIE
TAK SUCCESS
297 Zajaczkowski Sebastian
1978
Mężczyźni Pampa Team
POL
Bielsko-Biała
NIE
TAK SUCCESS
298 Zanto Grzegorz
1983
Mężczyźni
POL
Legnica
M
TAK SUCCESS
299 Zawisz Mariusz
1983
Mężczyźni
POL
Gaszowice
NIE
TAK SUCCESS
300 Zieliński Andrzej
1983
Mężczyźni hrmax
POL
Żory
S
TAK SUCCESS
301 ŻMUDKA Bartek
1978
Mężczyźni RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
POL
Rybnik
NIE
TAK SUCCESS
302 Lauzer Zbigniew
1965
Mężczyźni Ultra Beskid Sport
POL
Bielsko-Biała
NIE
TAK
400 Domaradzka Violetta
1977
Kobiety Run Vegan Team
POL
Warszawa
NIE
TAK
402 Wester Mieczysław
brk brk
1976
1976
Mężczyźni
POL
Gliwice
NIE
TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@ultrabeskid.pl