I Czekoladowy Bieg

15.12.2018

Miejsce: Jastrzębie-Zdrój

Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: organizacja@mosir.jastrzebie.pl

Bieg Czekoladowy
Zgłoszonych / Registered: 228
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamiak Edyta K K40 Świry Stela POL Skoczów TAK
Adamik Łukasz M M16 POL Zabrze TAK
Adamus Katarzyna K K40 OLZA CIESZYN POL Cieszyn TAK
Auguścik Ewelina K K30 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój- TAK
Bajcar Beata K K40 Kobiety na 5+ POL Chybie TAK
Baran Irena K K50 Szare Morsy POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Bartnik Joanna K K40 Galopujące Ślimaki POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Bączkiewicz Błażej M M16 POL Pawłowice TAK
Betańska Aneta K K40 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Białas Klaudia K K16 POL Orzesze TAK
Bielich Adrian M M30 Alko Team POL Rybnik TAK
Bober Aneta K K30 POL Jastrzębie Zdrój TAK
Borowiecka - Wantulok Marta K K16 POL Cieszyn TAK
Brandys Krystyna K K30 POL Pawłowice TAK
Broda Kamila K K16 POL Piasek TAK
Brodiuk Norbert M M40 Night Runners Gliwice POL Gliwice TAK
Brychcy Estera K K30 RUNTEAM Pawłowice POL Pawłowice śl. TAK
Buchalik Piotr M M30 POL Orzesze TAK
Buczak Łukasz M M30 POL Rybnik TAK
Burdzik Weronika K K16 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
BUREK Gabriela K K30 RUNTEAM Pawłowice POL Pawłowice Śląskie TAK
Buryba Jacek M M30 Klub Biegacza Fartlek POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Burzyńska Beata K K40 POL Katowice TAK
Bystrykowski Marcin M M40 Klub Biegacza Fartlek POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Bzdyk Katarzyna K K30 Parkrun Katowice POL Katowice TAK
Bzdyk Iwona K K30 POL Katowice TAK
Chytroszek Eleonora K K40 BWM POL Rogów TAK
CIEMIEGA ADAM M M40 POL Świerklany TAK
Cieśla Edyta K K40 Rybnicki Klub Nordic Walking POL Rybnik TAK
Cieśla Adam M M40 Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego POL Rybnik TAK
Czypionka Żaneta K K30 Kolorowa Drużyna Nessi POL Tychy TAK
Czyrnek Ewa K K40 Decathlon i Przyjaciele POL Rybnik TAK
Czyrnek Dariusz M M40 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze POL Rybnik TAK
Dudek Arkadiusz M M30 POL Mysłowice TAK
DZIEWIRZ AURELIA K K30 POL Warszowice TAK
Dziewirz Marlena K K16 POL Warszowice TAK
Dziędziel Ewelina K K16 POL Zabłocie TAK
Foks Damian M M40 POL Warszowice TAK
Gałdy Piotr M M30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
GARUS Krzysiek M M30 KSRG ZOFIÓWKA POL Jastrzębie Zdrój TAK
Gatner Agnieszka K K30 POL Jastrzębie-Zdrój poczta Szeroka} TAK
Gawlak Barbara K K50 POL Goczałkowice-Zdrój TAK
Gawlak Katarzyna K K16 POL Goczałkowice-Zdrój TAK
Gąsior Katarzyna K K16 POL Pawłowice TAK
Gembala Violetta K K50 POL Bełk TAK
Giedwiłło Marta K K30 Kolorowa Drużyna Nessi POL Tychy TAK
Giżyńska Katarzyna K K30 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Giżyński Damian M M30 Galopujące Ślimaki POL Jastrzębie Zdrój TAK
Główczyk Izabella K K40 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-zdrój TAK
Gnaś Anna K K30 Drużyna kobiety na 5 + POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Gojdka Ewelina K K16 Kobiety na 5+ POL Chybie TAK
Gorzelak Joanna K K30 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Grzelak Patrycja K K30 Kolorowa Drużyna Nessi POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Grzonka Andrzej M M40 GB GALOPUJACE SLIMAKI POL Jastrzebie-Zdroj TAK
Gwizdała Joanna K K30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Hajnsz Robert M M16 POL Ruda Śląska TAK
Huba AgnieszkA K K30 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie Zdrój TAK
Hulok Magda K K30 BBKTS POL Ruda Śląska TAK
Jakubowska Małgorzata K K30 POL Pawłowice TAK
Janik Karolina K K16 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Jokiel Marta K K16 POL Katowice TAK
Junka Marta K K30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Kaczmarczyk Magdalena K K16 RUNTEAM Pawłowice POL Pawłowice TAK
Kajtoch Ewa K K40 Akademia Biegania Świerklany POL Świerklany TAK
Kamińska Agnieszka K K30 POL Zebrzydowice TAK
Kania Agnieszka K K30 POL Mysłowice TAK
Kania Agnieszka K K40 Kolorowa Drużyna Nessi POL Łaziska Górne TAK
Kawa Kornelia K K16 POL Tychy TAK
Kiełkowska Agnieszka K K40 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie TAK
Kiepiela Dawid M M30 KB Fartlek POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Kołak Alicja K K30 POL GLIWICE TAK
Konieczny Piotrek M M30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Konieczny Kasia K K30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Koprowska Kasia K K16 POL Tychy TAK
Kosowska Grażyna K K50 Kobiety na5+ POL Jastrzębie Zdrój TAK
Kotas Adam M M16 POL Katowice TAK
Kowal Łukasz M M16 Fitness Express Rybnik POL Rybnik TAK
Kowalczyk Barbara K K30 POL Jastrzębie Zdrój TAK
Kowalik Krzysztof M M40 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Kozłowska Bożena K K40 POL Świętochłowice TAK
Kroczek Przemysław M M16 POL Zebrzydowice TAK
Krystek Ewelina K K30 Pszczyna Biega POL Pszczyna TAK
Krzempek Paulina K K16 POL Mnich TAK
Kubas Alina K K40 Klub Biegacza Fartlek POL Jastrzębie-Zdro TAK
Kumięga Joanna K K30 POL Mysłowice TAK
Kurdyś Małgorzata K K16 POL Wodzisław Śląski TAK
Lechowicz Tadeusz M M50 Szare Morsy POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Lekston Ewa K K40 POL Jastrzębie Zdrój TAK
Lekston Marcela K K16 POL Jastrzębie Zdrój TAK
Lerch Bożena K K30 RUNTEAM Pawłowice POL Jastrzebie-Zdrój TAK
Liszok Przemysław M M30 POL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TAK
Liszok Iwona K K30 POL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TAK
Lorenz Marcin M M40 GB Galopujące Ślimaki POL Jastrzębie Zdròj TAK
Lot Michał M M16 POL Ruda Śląska TAK
Łoskot Aneta K K30 POL Warszowice TAK
Łukaszewicz Kamila K K16 POL Zabrze TAK
Macura Ewa K K50 HRmax Żory POL Żory TAK
Malik Paweł M M16 Olza Cieszyn POL Skoczów TAK
Malinowska Aneta K K40 Olza Cieszyn POL Cieszyn TAK
Marchewka Bartosz M M30 POL Jastrzębie zdrój TAK
Mazur Małgorzata K K40 Kobiety 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Menżyk Joanna K K40 POL Mysłowice TAK
Micek Sabina K K30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Mikołajek Barbara K K16 POL Andrychów TAK
MISZCZAK Kasia K K40 EKIPA NA KIJACH POL Ruda Śląska TAK
Miśkowiec Agnieszka K K40 KB Fartlek POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Moskała Magdalena K K16 POL Pawłowice TAK
Moskwa Przemysław M M40 Wkurw_Team POL Tychy TAK
Myśliwiec Monika K K40 Kobiety Na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Myśliwiec Barbara K K16 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Nalewajka Wioleta K K40 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Nędza Jadwiga K K30 POL Katowice TAK
Niedziołko Bożena K K50 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
niedzwiecki zenon M M40 Radlinioki w biegu POL rybnik TAK
NIESTRÓJ SYLWIA K K40 dystans Lubomia POL LUBOMIA TAK
Nowak Patryk M M16 Klub Biegacza Fartlek POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Nowak Dominika K K30 POL Strumień TAK
Obroślak Jacek M M40 Jastrzębianin POL Jastrzębie Zdrój TAK
Ogaza Anna K K30 Carbon OCR Racing Team POL Siemianowice Śląskie TAK
Oleszek Magdalena K K30 #czeladzbiega POL Czeladź TAK
OŁUBEK ROBERT M M40 HRmax Żory POL Żory TAK
Orzyszek Roksana K K16 POL Rydułtowy TAK
Ostrowska Izabela K K40 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Pająk Małgorzata K K50 Kobieta 5+ POL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TAK
Pajestka Katarzyna K K40 POL Ruda Śląska TAK
Parzych Renata K K60 Drużyna KOBIETY NA 5+ POL Jastrzębie Zdrój TAK
Pasławska Katarzyna K K40 Kobiety na 5 + POL Jastrzębie Zdrój TAK
Pawliczek Przemysław M M16 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Pawlik Natalia K K16 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Pełka Urszula K K40 Akademia Biegania w Świerklanach POL Świerklany TAK
Pepek Bożena K K30 POL Żory TAK
Perkowska Izabela K K50 POL Jastrzębie Zdrój TAK
Pidanty Łukasz M M30 POL Jastrzębie Zdrój TAK
Pietrzyk Aleksandra K K40 Lake Runners Tychy POL Tychy TAK
Piotrowicz Ryszard M M50 POL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TAK
Pleszczyńska Iwona K K30 POL Zabrze TAK
Pleszczyński Kamil M M30 GTW - Grupa Trzymająca Wagę POL Zabrze TAK
Płaska Barbara K K40 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Pojda Rafał M M16 POL Rybnik TAK
Pojda Grzegorz M M40 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze POL Rybnik TAK
Połeć Krzysztof M M30 Galopujące Ślimaki POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Postupalski Marcin M M30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Prokopiuk Adriana K K30 Klub biegacza Fartlek POL Jastrzebie-Zdrój TAK
Prószyńska Agnieszka K K30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Prószyński Sławomir M M30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Przybylska Małgorzata K K16 POL Radom TAK
Przybyła Violetta K K40 Kolorowa Drużyna Nessi POL Tychy TAK
Przybysz Paweł M M16 Carbon OCR Racing Team POL Jastrzębie - Zdrój TAK
PUCHAŁA EWELINA K K30 Da Vinci Team POL KATOWICE -
PYTEL RENATA K K40 POL Pielgrzymowice TAK
Pyzik Barbara K K30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Pyzik Marcin M M40 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Radziewicz Renata K K40 Spot Pszczyna POL Wisła Wielka TAK
Rajwa Roman M M16 KB MOSiR Jastrzębie POL Chybie / Bzie TAK
Rajwa Jan M M16 Bziegacz POL Jastrzębie-Zdrój/Bzie TAK
Rakowska Izabela K K16 POL Pawłowice TAK
Roehrich Krzysztof M M30 Szwagry Team POL Łąka TAK
Rost Adam M M40 POL Świętochłowice TAK
Rowicka Joanna K K50 POL Jastrzębie -Zdrój TAK
Saternus Iwona K K40 POL Katowice TAK
Sawicka Marta K K30 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
SAWICKA AGNIESZKA K K30 POL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TAK
Słodzińska Magdalena K K16 POL Jastrzębie Zdrój TAK
Słowik Weronika K K16 Kolorowa Drużyna Nessi POL Tychy TAK
SŁUPECKA BEATA K K40 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Słupik Bożena K K40 POL Orzesze TAK
Smolnik Alicja K K16 POL Żory TAK
Sobel Adrian M M30 Biegiem przez Góry POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Sobina Roksana K K30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Sokół- Oleś Ewelina K K40 RUNTEAM Pawłowice POL Pawłowice TAK
Stolarczyk Aleksandra K K30 RUNTEAM Pawłowice POL Pawłowice TAK
Strzoda Barbara K K30 Pszczyna Biega POL Czarków TAK
Stuchlik Magdalena K K30 AktywnaPszczyna.pl POL Jarzabkowice TAK
Stuchlik Marek M M30 AktywnaPszczyna.pl POL Jarzabkowice TAK
SURY-WOLNIEWICZ KAMILA K K40 KOBIETY NA 5+ POL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TAK
Svach Janusz M M40 Browar domowy Garaż POL Katowice TAK
Syrewicz Sylwia K K16 POL Zebrzydowice TAK
Szady Barbara K K30 POL Żory TAK
SZADY BARTŁOMIEJ M M16 POL ŻORY TAK
Szczelina Marta K K30 Speed Team Brzeszcze/KDN POL Brzeszcze TAK
Szczot Dagmara K K16 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Szkarłat Anna K K30 ADS Masna POL Dąbrowa Górnicza TAK
Szklorz Dominika K K30 Olza Cieszyn POL Skoczów TAK
Szpyra Sonia K K40 POL Jastrzębie Zdrój TAK
Śledź JANUSZ M M40 Szare morsy POL Żory TAK
Śledź Dorota K K16 HRmax Żory POL Żory TAK
Śmiatek Martyna K K16 POL Rybnik TAK
Świderska Anna K K30 PoWoli do Celu POL Wola TAK
Świercz Anna K K40 POL Bieruń TAK
Tomaszek Dorota K K30 POL Poręba TAK
Tomaszek Alicja K K30 POL Poręba TAK
Torbiński Wiesław M M60 Szare Morsy POL Jastrzębie Zdrój TAK
Trzcińska Joanna K K16 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie Zdrój TAK
Tyczyńska Małgorzata K K50 SZYBKIE ŻÓŁWIE POL Pogwizdów TAK
Tyczyńska Paulina K K30 SZYBKIE ŻÓŁWIE POL Bielsko-Biała TAK
Urbaś Monika K K30 Kobiety 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Wacławik Ewa K K40 Fantastic team Anna Sikora POL Bąków TAK
Wantulok Paweł M M16 POL Cieszyn TAK
Wasilewski Mateusz M M16 POL Jastrzębie Zdrój TAK
WASYLUK ANNA K K30 Runteam Pawlowice POL Żory TAK
Wawoczny Anita K K30 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie Zdrój TAK
Wawro Małgorzata K K40 POL Katowice TAK
Wereszczyński Kamil M M30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Weygand Patryk M M30 GB Galopujące Ślimaki POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Wielek Anna K K30 Kijowa Drużyna POL Katowice TAK
Wiencek Katarzyna K K30 Pozytywne Bielsko POL Bielsko-Biała TAK
Wiencek Marcin M M30 Pozytywne Bielsko POL Bielsko-Biała TAK
Winiarska Monika K K30 Biegiem przez Góry POL Żory TAK
Winkiel Wiesław M M50 Szare Morsy POL Jastrzębie Zdrój TAK
Wiśniewska Justyna K K30 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Wodniak Angela K K30 PoWoli do celu POL Wola TAK
Woliński Dariusz M M40 Strażak POL Żory TAK
Wosińska Helena K K30 RUNTEAM Pawłowice POL Pawłowice TAK
Woźniak Jacek M M40 pixonet POL Rybnik TAK
WOŹNIAK JOANNA K K40 POL KRAKÓW TAK
WOŹNIAK JULIA K K16 POL RYBNIK TAK
WOŹNIAK JOANNA K K40 POL RYBNIK TAK
Wroza Renata K K40 POL Jastrzębie zdrój TAK
Zabiegliński Andrzej M M30 KB MOSIR JASTRZĘBIE POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Zagórska Beata K K30 POL Goleszów TAK
Zaik Karolina K K16 POL Gliwice TAK
Zając Przemysław M M16 POL Sosnowiec TAK
ZBYL AGNIESZKA K K40 POL JASTRZĘBIE ZDRÓJ TAK
Zieliński Rafał M M30 KB Mosir Jastrzębie POL Jastrzębie - Zdrìj TAK
Zimny Ireneusz M M40 Decathlon Rybnik & Przyjaciele POL Rybnik TAK
Zychowska Dominika K K16 POL Sosnowiec TAK
Żelasko Michał M M16 POL Ruda Śląska TAK
Życiński Dawid M M30 Browar domowy Garaż POL Katowice TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: organizacja@mosir.jastrzebie.pl