I Czekoladowy Bieg

15.12.2018

Miejsce: Jastrzębie-Zdrój

Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: organizacja@mosir.jastrzebie.pl

Bieg Czekoladowy
Zgłoszonych / Registered: 250
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
178 Adamiak Edyta K K40 Świry Stela POL Skoczów TAK
170 Adamik Łukasz M M16 POL Zabrze TAK
194 Adamus Katarzyna K K40 OLZA CIESZYN POL Cieszyn TAK
7 Auguścik Ewelina K K30 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój- TAK
42 Bajcar Beata K K40 Kobiety na 5+ POL Chybie TAK
65 Baran Irena K K50 Szare Morsy POL Jastrzębie-Zdrój TAK
30 Bartnik Joanna K K40 Galopujące Ślimaki POL Jastrzębie-Zdrój TAK
169 Bączkiewicz Błażej M M16 POL Pawłowice TAK
230 Bąk Witold M M30 POL Katowice TAK
20 Betańska Aneta K K40 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
141 Białas Klaudia K K16 POL Orzesze TAK
101 Bielich Adrian M M30 Alko Team POL Rybnik TAK
152 Bielińska Anna K K30 POL Rybnik TAK
40 Bober Aneta K K30 POL Jastrzębie Zdrój TAK
153 Borowiecka - Wantulok Marta K K16 POL Cieszyn TAK
26 Brandys Krystyna K K30 POL Pawłowice TAK
238 Braun Justyna K K30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
37 Broda Kamila K K16 POL Piasek TAK
44 Brodiuk Norbert M M40 Night Runners Gliwice POL Gliwice TAK
246 Bryła Rafał M M30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
163 Buchalik Piotr M M30 POL Orzesze TAK
52 Buczak Łukasz M M30 POL Rybnik TAK
215 Burdzik Weronika K K16 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
95 BUREK Gabriela K K30 RUNTEAM Pawłowice POL Pawłowice Śląskie TAK
155 Buryba Jacek M M30 Klub Biegacza Fartlek POL Jastrzębie-Zdrój TAK
222 Burzyńska Beata K K40 POL Katowice TAK
70 Bystrykowski Marcin M M40 Klub Biegacza Fartlek POL Jastrzębie-Zdrój TAK
179 Bzdyk Katarzyna K K30 Parkrun Katowice POL Katowice TAK
185 Bzdyk Iwona K K30 POL Katowice TAK
139 Chomicz Krzysztof M M30 POL Zebrzydowice TAK
6 Chytroszek Eleonora K K40 BWM POL Rogów TAK
76 CIEMIEGA ADAM M M40 POL Świerklany TAK
181 Cieśla Edyta K K40 Rybnicki Klub Nordic Walking POL Rybnik TAK
182 Cieśla Adam M M40 Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego POL Rybnik TAK
243 Cofalik Gabriela K K40 POL Świerklany TAK
211 Czypionka Żaneta K K30 Kolorowa Drużyna Nessi POL Tychy TAK
34 Czyrnek Ewa K K40 Decathlon i Przyjaciele POL Rybnik TAK
35 Czyrnek Dariusz M M40 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze POL Rybnik TAK
201 Dudek Arkadiusz M M30 POL Mysłowice TAK
2 Dziąbor Andrzej M M40 POL Będzin TAK
187 DZIEWIRZ AURELIA K K30 POL Warszowice TAK
188 Dziewirz Marlena K K16 POL Warszowice TAK
62 Dziędziel Ewelina K K16 POL Zabłocie TAK
190 Foks Damian M M40 POL Warszowice TAK
244 Fratczak Bartosz M M30 Galopujące Ślimaki POL Jastrzębie-Zdrój TAK
228 Gamoń Dorota K K30 POL Żory TAK
146 GARUS Krzysiek M M30 KSRG ZOFIÓWKA POL Jastrzębie Zdrój TAK
61 Gatner Agnieszka K K30 POL Jastrzębie-Zdrój poczta Szeroka} TAK
48 Gawlak Barbara K K50 POL Goczałkowice-Zdrój TAK
49 Gawlak Katarzyna K K16 POL Goczałkowice-Zdrój TAK
33 Gąsior Katarzyna K K16 POL Pawłowice TAK
94 Gembala Violetta K K50 POL Bełk TAK
198 Giedwiłło Marta K K30 Kolorowa Drużyna Nessi POL Tychy TAK
239 Gierlotka Maciej M M40 POL Katowice TAK
184 Giżyńska Katarzyna K K30 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
10 Giżyński Damian M M30 Alpin Sport Team POL Jastrzębie Zdrój TAK
124 Główczyk Izabella K K40 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-zdrój TAK
81 Gnaś Anna K K30 Drużyna kobiety na 5 + POL Jastrzębie-Zdrój TAK
85 Gojdka Ewelina K K16 Kobiety na 5+ POL Chybie TAK
249 Gonelek Zbigniew M M40 POL Jastrzębie-Zdrój -
93 Gorzelak Joanna K K30 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
72 Grzelak Patrycja K K30 Kolorowa Drużyna Nessi POL Jastrzębie-Zdrój TAK
120 Grzonka Andrzej M M40 GB GALOPUJACE SLIMAKI POL Jastrzebie-Zdroj TAK
90 Gwizdała Joanna K K30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
171 Hajnsz Robert M M16 POL Ruda Śląska TAK
60 Huba AgnieszkA K K30 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie Zdrój TAK
270 Hulok Magda K K30 POL Ruda Śląska -
148 Hulok Magda K K30 BBKTS POL Ruda Śląska TAK
13 Jakubowska Małgorzata K K30 POL Pawłowice TAK
67 Janik Karolina K K16 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
71 Jaworek Dariusz M M40 POL Gliwice TAK
111 Jokiel Marta K K16 POL Katowice TAK
207 Junka Marta K K30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
84 Kaczmarczyk Magdalena K K16 RUNTEAM Pawłowice POL Pawłowice TAK
103 Kaczorek Anna M M40 POL Żory TAK
128 Kajtoch Ewa K K40 Akademia Biegania Świerklany POL Świerklany TAK
176 Kamińska Agnieszka K K30 POL Zebrzydowice TAK
245 Kamyczek Adam M M30 POL Bąków TAK
160 Kania Agnieszka K K30 POL Mysłowice TAK
18 Kania Agnieszka K K40 Kolorowa Drużyna Nessi POL Łaziska Górne TAK
234 Karplewicz Andrzej M M50 GB Galopujące Ślimaki POL Jastrzębie-Zdrój TAK
219 Kawa Kornelia K K16 POL Tychy TAK
12 Kiełkowska Agnieszka K K40 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie TAK
241 Kiełkowski Zbigniew M M30 POL Pawłowice TAK
164 Kiepiela Dawid M M30 KB Fartlek POL Jastrzębie-Zdrój TAK
167 Kołak Alicja K K30 POL GLIWICE TAK
150 Kołodziej Joanna K K50 Stadion Śląski POL Ruda Śląska TAK
210 Konieczny Piotrek M M30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
203 Konieczny Kasia K K30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
43 Koprowska Kasia K K16 POL Tychy TAK
91 Kosowska Grażyna K K50 Kobiety na5+ POL Jastrzębie Zdrój TAK
186 Kotas Adam M M16 POL Katowice TAK
168 Kowal Łukasz M M16 Fitness Express Rybnik POL Rybnik TAK
177 Kowalczyk Barbara K K30 POL Jastrzębie Zdrój TAK
14 Kowalik Krzysztof M M40 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
212 Kozłowska Bożena K K40 POL Świętochłowice TAK
100 Kroczek Przemysław M M16 POL Zebrzydowice TAK
99 Krystek Ewelina K K30 Pszczyna Biega POL Pszczyna TAK
87 Krzempek Paulina K K16 POL Mnich TAK
162 Kubas Alina K K40 Klub Biegacza Fartlek POL Jastrzębie-Zdro TAK
114 Kumięga Joanna K K30 POL Mysłowice TAK
118 Kurdyś Małgorzata K K16 POL Wodzisław Śląski TAK
180 Kuśka Adam M M16 AZS AWF KATOWICE/ DECATHLON TEAM POL Rybnik TAK
247 Kuźnik Klaudia K K16 POL Mszana TAK
66 Lechowicz Tadeusz M M50 Szare Morsy POL Jastrzębie-Zdrój TAK
126 Lekston Marcela K K16 POL Jastrzębie Zdrój TAK
109 Lerch Bożena K K30 RUNTEAM Pawłowice POL Jastrzebie-Zdrój TAK
79 Liszok Przemysław M M30 POL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TAK
80 Liszok Iwona K K30 POL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TAK
232 Lorenz Agnieszka K K40 GB Galopujące Ślimaki POL Jastrzębie-Zdrój TAK
125 Lot Michał M M16 POL Ruda Śląska TAK
39 Łoskot Aneta K K30 POL Warszowice TAK
129 Łukaszewicz Kamila K K16 POL Zabrze TAK
235 Macharzyński Piotr M M40 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
82 Macura Ewa K K50 HRmax Żory POL Żory TAK
218 Malik Paweł M M16 Olza Cieszyn POL Skoczów TAK
204 Malinowska Aneta K K40 Olza Cieszyn POL Cieszyn TAK
142 Marchewka Bartosz M M30 POL Jastrzębie zdrój TAK
224 Mazur Magdalena K K30 run baby POL CZĘSTOCHOWA TAK
189 Menżyk Joanna K K40 POL Mysłowice TAK
158 Micek Sabina K K30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
123 Mikołajek Barbara K K16 POL Andrychów TAK
166 MISZCZAK Kasia K K40 EKIPA NA KIJACH POL Ruda Śląska TAK
32 Miśkowiec Agnieszka K K40 KB Fartlek POL Jastrzębie-Zdrój TAK
38 Moskała Magdalena K K16 POL Pawłowice TAK
193 Moskwa Przemysław M M40 Wkurw_Team POL Tychy TAK
242 Mrowczyk Michał M M16 POL Katowice TAK
233 Mrozek Aleksandra K K16 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
97 Myszkowska Julia K K16 Luxtorpeda Czerwionka/ AWF Katowice POL Czerwionka TAK
3 Myśliwiec Monika K K40 Kobiety Na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
11 Myśliwiec Barbara K K16 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
5 Nalewajka Wioleta K K40 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
157 Nędza Jadwiga K K30 POL Katowice TAK
4 Niedziołko Bożena K K50 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
175 Niedzwiecki Nenon M M40 Radlinioki w biegu POL Rybnik TAK
216 NIESTRÓJ SYLWIA K K40 dystans Lubomia POL LUBOMIA TAK
214 Nowak Patryk M M16 Klub Biegacza Fartlek POL Jastrzębie-Zdrój TAK
25 Nowak Dominika K K30 POL Strumień TAK
102 Obroślak Jacek M M40 Jastrzębianin POL Jastrzębie Zdrój TAK
51 Ogaza Anna K K30 Carbon OCR Racing Team POL Siemianowice Śląskie TAK
92 Oleszek Magdalena K K30 #czeladzbiega POL Czeladź TAK
236 Olszewska Dorota K K40 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
15 Orzyszek Roksana K K16 POL Rydułtowy TAK
134 Ostrowska Izabela K K40 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
130 Pająk Małgorzata K K50 Kobieta 5+ POL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TAK
24 Pajestka Katarzyna K K40 POL Ruda Śląska TAK
69 Parzych Renata K K60 Drużyna KOBIETY NA 5+ POL Jastrzębie Zdrój TAK
47 Pasławska Katarzyna K K40 Kobiety na 5 + POL Jastrzębie Zdrój TAK
197 Pawliczek Przemysław M M16 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
161 Pawlik Natalia K K16 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
16 Pełka Urszula K K40 Akademia Biegania w Świerklanach POL Świerklany TAK
191 Pepek Bożena K K30 POL Żory TAK
74 Perkowska Izabela K K50 POL Jastrzębie Zdrój TAK
29 Pidanty Łukasz M M30 POL Jastrzębie Zdrój TAK
86 Pietrzyk Aleksandra K K40 Lake Runners Tychy POL Tychy TAK
135 Piotrowicz Ryszard M M50 POL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TAK
136 Pleszczyńska Iwona K K30 POL Zabrze TAK
138 Pleszczyński Kamil M M30 GTW - Grupa Trzymająca Wagę POL Zabrze TAK
89 Płaska Barbara K K40 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
229 Pochel Agnieszka K K30 POL Żory TAK
41 Pojda Rafał M M16 POL Rybnik TAK
159 Pojda Grzegorz M M40 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze POL Rybnik TAK
105 Połeć Krzysztof M M30 Galopujące Ślimaki POL Jastrzębie-Zdrój TAK
21 Postupalski Marcin M M30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
117 Prokopiuk Adriana K K30 Klub biegacza Fartlek POL Jastrzebie-Zdrój TAK
200 Prószyńska Agnieszka K K30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
202 Prószyński Sławomir M M30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
199 Przybylska Małgorzata K K16 POL Radom TAK
208 Przybyła Violetta K K40 Kolorowa Drużyna Nessi POL Tychy TAK
116 Przybysz Paweł M M16 Carbon OCR Racing Team POL Jastrzębie - Zdrój TAK
59 PYTEL RENATA K K40 POL Pielgrzymowice TAK
220 Pyzik Barbara K K30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
221 Pyzik Marcin M M40 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
104 Rajwa Roman M M16 KB MOSiR Jastrzębie POL Chybie / Bzie TAK
154 Rajwa Jan M M16 Bziegacz POL Jastrzębie-Zdrój/Bzie TAK
113 Rakowska Izabela K K16 POL Pawłowice TAK
54 Roehrich Krzysztof M M30 Szwagry Team POL Łąka TAK
223 ROSAK-SZYROCKA Joanna K K30 run baby POL CZĘSTOCHOWA TAK
213 Rost Adam M M40 POL Świętochłowice TAK
83 Rowicka Joanna K K50 POL Jastrzębie -Zdrój TAK
240 Sandomierska Anita K K30 POL Rybnik TAK
131 Saternus Iwona K K40 POL Katowice TAK
17 Sawicka Marta K K30 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
121 SAWICKA AGNIESZKA K K30 POL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TAK
31 Słodzińska Magdalena K K16 POL Jastrzębie Zdrój TAK
205 Słowik Weronika K K16 Kolorowa Drużyna Nessi POL Tychy TAK
27 SŁUPECKA BEATA K K40 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
140 Słupik Bożena K K40 POL Orzesze TAK
209 Smolnik Alicja K K16 POL Żory TAK
19 Sobina Roksana K K30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
96 Sokół- Oleś Ewelina K K40 RUNTEAM Pawłowice POL Pawłowice TAK
225 Stasiak-Betlejewska Renata K K40 run baby POL CZĘSTOCHOWA TAK
23 Stolarczyk Aleksandra K K30 RUNTEAM Pawłowice POL Pawłowice TAK
174 Strzoda Barbara K K30 Pszczyna Biega POL Czarków TAK
45 Stuchlik Magdalena K K30 AktywnaPszczyna.pl POL Jarzabkowice TAK
46 Stuchlik Marek M M30 AktywnaPszczyna.pl POL Jarzabkowice TAK
8 SURY-WOLNIEWICZ KAMILA K K40 KOBIETY NA 5+ POL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TAK
192 Svach Janusz M M40 Browar domowy Garaż POL Katowice TAK
137 Syrewicz Sylwia K K16 POL Zebrzydowice TAK
57 Szady Barbara K K30 POL Żory TAK
106 SZADY BARTŁOMIEJ M M16 POL ŻORY TAK
144 Szczelina Marta K K30 Speed Team Brzeszcze/KDN POL Brzeszcze TAK
108 Szczot Dagmara K K16 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
1 Szczuchniak Grzegorz M M40 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
110 Szkarłat Anna K K30 ADS Masna POL Dąbrowa Górnicza TAK
217 Szklorz Dominika K K30 Olza Cieszyn POL Skoczów TAK
28 Szpyra Sonia K K40 POL Jastrzębie Zdrój TAK
143 Sztabla Liliana K K40 POL Jastrzębie Zdròj TAK
77 Śledź JANUSZ M M40 Szare morsy POL Żory TAK
78 Śledź Dorota K K16 HRmax Żory POL Żory TAK
173 Śmiatek Martyna K K16 POL Rybnik TAK
63 Świderska Anna K K30 PoWoli do Celu POL Wola TAK
112 Świercz Anna K K40 POL Bieruń TAK
195 Tomaszek Dorota K K30 POL Poręba TAK
196 Tomaszek Alicja K K30 POL Poręba TAK
55 Torbiński Wiesław M M60 Szare Morsy POL Jastrzębie Zdrój TAK
226 Trzaskalik Ireneusz M M60 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
68 Trzcińska Joanna K K16 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie Zdrój TAK
53 Tyczyńska Małgorzata K K50 SZYBKIE ŻÓŁWIE POL Pogwizdów TAK
127 Tyczyńska Paulina K K30 SZYBKIE ŻÓŁWIE POL Bielsko-Biała TAK
107 Urbaś Monika K K30 Kobiety 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
56 Wacławik Ewa K K40 Fantastic team Anna Sikora POL Bąków TAK
58 Wantulok Paweł M M16 POL Cieszyn TAK
88 Wasilewski Mateusz M M16 POL Jastrzębie Zdrój TAK
36 Wawoczny Anita K K30 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie Zdrój TAK
133 Wawro Małgorzata K K40 POL Katowice TAK
206 Wereszczyński Kamil M M30 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
231 Wieczorek Klaudia K K16 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
156 Wielek Anna K K30 Kijowa Drużyna POL Katowice TAK
75 Winkiel Wiesław M M50 Szare Morsy POL Jastrzębie Zdrój TAK
9 Wiśniewska Justyna K K30 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój TAK
64 Wodniak Angela K K30 PoWoli do celu POL Wola TAK
237 Wojtoń-Stawicka Małgorzata K K50 POL Pawłowice TAK
50 Woliński Dariusz M M40 Strażak POL Żory TAK
115 Wosińska Helena K K30 RUNTEAM Pawłowice POL Pawłowice TAK
22 Woźniak Jacek M M40 pixonet POL Rybnik TAK
145 WOŹNIAK JOANNA K K40 POL KRAKÓW TAK
147 WOŹNIAK JULIA K K16 POL RYBNIK TAK
149 WOŹNIAK JOANNA K K40 POL RYBNIK TAK
73 Wroza Renata K K40 POL Jastrzębie zdrój TAK
151 Zabiegliński Andrzej M M30 KB MOSIR JASTRZĘBIE POL Jastrzębie-Zdrój TAK
248 Zagórska Beata K K30 POL Goleszów TAK
165 Zaik Karolina K K16 POL Gliwice TAK
119 Zając Przemysław M M16 POL Sosnowiec TAK
98 ZBYL AGNIESZKA K K40 POL JASTRZĘBIE ZDRÓJ TAK
132 Zieliński Rafał M M30 KB Mosir Jastrzębie POL Jastrzębie - Zdrìj TAK
183 Zimny Ireneusz M M40 Decathlon Rybnik & Przyjaciele POL Rybnik TAK
172 Zychowska Dominika K K16 POL Sosnowiec TAK
122 Żelasko Michał M M16 POL Ruda Śląska TAK
227 ŻYWIOŁEK Justyna K K30 POL Nowa Kużnica TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: organizacja@mosir.jastrzebie.pl