4. BIEG MIKOŁAJKOWY Z NADZIEJĄ

02.12.2018

Miejsce: Bielsko-Biała

Organizator: Fundacją Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: fundacja@nadzieja.bielsko.pl

BIEG GŁÓWNY

Zgłoszonych / Registered: 300

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Adamus Katarzyna Cieszyn
Adrian Formas Bielsko-Biała
Arendt Agata Raciborz
Banaś Joanna Bielsko-Biała
Baradziej Jakub Jaworze
Barankiewicz Irek Bielsko-Biała
Bączek Bartłomiej Międzyrzecze Górne
Bełczowska Aneta Rudzica
Bernat Sylwia Bielsko-Biała
Białek Agnieszka Bielsko-Biała
Białek Ireneusz Bielsko-Biala
BIAŁOBRZESKI MARCIN BIELSKO-BIAŁA
Boczkowski Dawid Bielsko-Biała
Bodej Jarosław
Bojczuk Tomasz Buczkowice
Brańczyk Łukasz Cieszyn
Braun Marcin Bielsko Biała
Castillo-Żarczyński Luz Bielsko-Biała
Cholewka Marzena Roczyny
Chowaniec Barbara Bielsko-Biała
CHROBOK GERARD Cieszyn
CHROBOK Józefa Cieszyn
Chybiorz Magdalena Cieszyn
Chybiorz Marek Cieszyn
Ciepiela Michał bielsko-biała
Cieślar Kasia Ustroń
Cinal Jakub Roczyny
Czader Kubacka Sylwia Bielsko Biała
Czakon Faustyna Jaworze
Czakon Faustyna Jaworze
Czechowicz Jolanta Bielsko - Biała
Domagała Agnieszka Ustroń
Drabek Piotr Bielsko-Biała
Drabek Nikodem Kobiernice
Drabek Zbigniew Kobiernice
DROŻDŻ ŁUKASZ CZECHOWICE-DZIEDZICE
DROŻDŻ MAŁGORZATA CZECHOWICE-DZIEDZICE
Drożdż Alicja Gliwice
DRÓŻDŻ ŁUKASZ BIELSKO-BIAŁA
Duda Joanna Łodygowice
Duda Julia BIELSKO-BIAŁA
duda kinga bielsko-biała
Duduch Piotr
Dudzik Sebastian Mazancowice
DYCZKA JAKUB BIELSKO - BIAŁA
DYDUCH TYMOTEUSZ BIELSKO-BIAŁA
Dziąbor Andrzej Będzin
FEDEROWICZ PAULINA GÓRKI WIELKIE
FILIPEK MICHAŁ BIELSKO-BIAŁA
Franek Marcin Cieszyn
Furgał Paweł Jaworze
Gabryś Łukasz Bielsko-Biała
Gajny Łukasz Bielsko-Biała
Gamoń Dorota Żory
Gawlak Robert Bielsko-Biała
Gawlas Dominik Cieszyn
Gębala Irena Bielsko-Biała
Gębala Irena Bielsko-Biała
Gęga Edward bielsko-biała
Gil Gracjan Jaworze
Glajc Andrzej BRENNA
Glanowska Hanna bielsko-biała
Glanowska Kamila bielsko-biała
Glanowski Adrian bielsko-biała
Głuch Grzegorz Bielsko-Biała
Głuch Żaneta Bielsko-Biała
Głuch Aleksandra Bielsko-Biała
GŁUCH ANNA CZECHOWICE-DZIEDZICE
Górecki Szymon Jaworze
Górny Kacper Wieprz
Górny Mirosław Bielsko biała
Greń Dorota Ustroń
GRUDZIEŃ KRZYSZTOF BIELSKO-BIAŁA
Gruszczyk Paweł Mazańcowice
Gruszka Joanna Bielsko-Biała
Grzegorczyk Bartosz bielsko-biała
Gut Mariusz Bielsko-Biała
Halka Tomasz Las
Hebda Izabela bielsko-biała
Huczek Anna Wilkowice
Hudecka Katarzyna Żywiec
Janczała Sabina Czechowice-Dziedzice
Janda Sebastian Bielsko-Biała
Janikowski Patryk
Janikowski Sebastian Bielsko-biała
Jankowska Beata Ustron
Janusz Jarosław bielsko-biała
Janusz Monika bielsko-biała
Janusz Bańkowski Jaworze
Jaroński Damian Jaworze
Jasek Piotr
Jasik Agata Ligota
Jucha Monika Bielsko- Biała
Kajzer Robert Pawłowice
Kalika Damian Bielsko-Biała
Kalinowska- Kubala Kalina Sosnowiec
Kapała Piotr Bielsko-Biała
Kasprzyca Martyna Zamarski
Kieczka Szymon bielsko
Klaczek Anna Buczkowice
kloc mateusz czechowice dziedzice
Kłosowicz Adam Boguchwałowice
Konderla Dawid Porąbka
Konicka Agnieszka Bielsko-Biała
Kopaczka Damian Janowice
Kopycki Łukasz bielsko
Kowalska Natalia Czechowice Dziedzice
Kozieł Monika Czechowice-Dziedzice
Kozłowski Rafał Bielsko-Biała
Koźmiński Józef Kozy
Kózka Mariusz Bielsko-Biała
Krajcarz Tomasz Łękawica
Krakowski Wojciech
Krasiarz Tomasz BIELSKO-BIAŁA
Krasiejko Agnieszka Tychy
Krawczyk Ewa Pietrzykiwice
Kroczek Przemysław Zebrzydowice
Kruczek Tomasz Łazy
KRYWULT SZYMON BIELSKO-BIAŁA
Krzak Karolina Bielsko Biała
Krzak Karolina Bielsko biała
Krzemień Adrian Jaworze
Kubiak Edyta Wodzislaw Slaski
Kubik Dominik Jaworze
Kubisz Dominik Jaworze
Kuczek Krystian bielsko-biała
KUDŁACIK GRZEGORZ Roczyny
Kukiela Sebastian Bielsko-Biała
Kupniakj Maciej bielsko-biała
Kusy Rafał Międzyświeć
Kusy Aleksandra Międzyświeć
Lewald Karolina Mikołów
Lewald Marcin Mikołów
LEWIŃSKI ARTUR KANIÓW
Lichota Wojciech Skoczów
Lipiński Tomasz Skoczów
Lorenz Janusz Bielsko-Biala
Luzak Magdalena Bielsko-Biała
Łempicka Lilianna Bielsko-Biała
Łyszczarz Arkadiusz Bielsko-Biała
M Beata Bielsko Biała
Machowski Mateusz Jaworze
Maga Przemysław Jasienica
Maga Agnieszka Jasienica
Maga Marta Jasienica
Maj Michał Jaworze
Makoś Tomek Jaworze
Malczyk Janusz Wisła
Malczyk Adela Wisła
Malczyk Wiktoria Wisła
Malinowska Aneta Cieszyn
Mańdok-Mencnarowska Edyta Jasienica
Marcak Jakub bielsko-biała
Markiel - Waligóra Agnieszka Łodygowice
Marszałek Adam Bielsko-Biała
Mastek Beata Bielsko-Biała`
Matlak Izabella Dankowice
Miarka Danuta Bielsko-Biała
Michalak Teresa Bielsko-Biała
Michalak Ireneusz Bielsko-Biała
Michalski Mateusz Jaworze
Michalski Brajan Jaworze
MIKOŁAJEK KAMIL WILKOWICE
Moore Colleen Bielsko-Biała
Moskwa Przemysław Tychy
Mrowiec Pawel Bielsko-Biala
Mucha-Jendrzejczyk Patrycja bielsko-biała
Mynarska Joanna Bielsko-Biała
Nalewajek Jan Bielsko-Biała
Niemczyk Beata Zamarski
Norymberczyk Sylwia Stara Wieś
Norymberczyk Barbara Stara Wieś
Nycz Dagmara Stara Wieś
Nycz Roman Bielsko-Biała
Ochman Szymon Stara Wieś
Ogonowska Nadia Bielsko - Biała
Olszewska Monika Będzin
Olszewski Jarosław Kozy
Olszewski Łukasz Będzin
Omyła Izabela Bielsko-Biała
Orlowski Ignacy Mazańcowice
Orłowska Joanna Mazańcowice
Orłowski Grzegorz Mazańcowice
Orłowski Antoni Mazańcowice
Orłowski Antoni Mazancowice
Orwat Anna Krzyżowa
Osiejewska Klaudia Bielsko-Biała
Osiejewski Marcin Wilkowice
PAJĄK KRZYSZTOF BIELSKO-BIAŁA
Palac Jakub Jaworze
Paluch Marek bielsko-biała
Paluch Marek
Pancerz Aleksandra bielsko-biała
Pancerz Mariusz Bielsko-Biała
Pancerz Joanna Bielsko-Biała
Panek Natalia Bielsko-Biała
Pastwa Grzegorz Jasienica
Pawłowska Iwona Bielsko-Biała
Pękala Aneta Bielsko-Biała
Piela Stanisław Cięcina
Pietrzykowski Michał Jaworze
Piętko Dariusz Bielsko-biała
Piętko Daniel Bielsko-biała
PILCH JÓZEF Ustroń
Piszczek Kinga Bielsko-Biała
Płaska Dorota Jaworze
Pochel Agnieszka Żory
Pronobis Marek Bystra
Pronobis Agnieszka Wilkowice
Pronobis Zosia Wilkowice
Prucner Dawid bielsko-biała
Pytlarz Lukasz Cieszyn
Reisinger Patryk Skoczów
Rockstein Agata Czechowice Dziedzice
Rokowski Michał Bielsko Biała
Rothkegel Joanna Bielsko-Biała
Rothkegel Paweł bielsko-biała
ROZMUS MARZENA BOJSZOWY NOWE
ROZMUS -PROCNER PATRYCJA BIELSKO-BIAŁA
Rozmus-Orczyk Anna Kozy
Rusek Oliwia Bielsko - Biała
Ryszawy Maja Kozy
Ryszawy Grzegorz Kozy
Sapeta Mateusz Pietrzykowice
SEKUŁA-LEWIŃSKA KAROLINA KANIÓW
Skęczek Marcin Czechowice-Dziedzice
Skęczek Julia Czechowice-Dziedzice
Skęczek Emilia Czechowice-Dziedzice
Skęczek Natalia Bielsko-Biała Gmina: Bielsko-Biała
Skolasińska Edyta Goczałkowice-Zdrój
Skolasiński Bartłomiej Goczałkowice-Zdrój
Sokołowska Anna bielsko-biała
Soral-Lipska Agnieszka Bielsko-Biała
Spandel Agnieszka Pietrzykowice
Stawowczyk Damian Bielsko-Biała
Stefańska Martyna Bielsko-Biała
Stepniewski Artur Tychy
Stokłosa Artur bielsko-biała
Stokłosa Kamil Jaworze
Storey Beata Tychy
Strzelczyk Sławomir Bielsko-Biała
Sułek Jakub Jaworze
Szałajko Michał Bielsko-Biała
Szczyoka Krzysztof Cieszyn
Szczypka Dawid Cieszyn
Szczypka Bartłomiej Cieszyn
Szpyrka Sebastian Bielsko Biała
Szpyrka Sebastian Bielsko Biała
Sztanderska Jolanta Pogórze
Szubarski Krzysztof Pogwizdów
Szworc Dariusz Skoczów
Szymik Renata
Szymik-Kudłacik Renata Roczyny
Szypuła Ewa Tychy
Śliwa Martyna Bielsko-Biała
Święczyk Krzysztof Chybie
Targosz Kamil Cieszyn
Targosz Piotr Bielsko - Biała
Targosz Piotr Cieszyn
tomala katarzyna bielsko-biała
Tomala Damian bielsko-biała
Tyc Mirosław Czechowice Dziedzice
Tyczyńska Paulina Bielsko-Biała
Tyczyńska Małgorzata Pogwizdów
URBANEK MAŁGORZATA BIELSKO - BIAŁA
Urbaniak Witek Czechowice-Dziedzice
Wala Andrzej Bielsko-Biała
Wala Andrzej Bielsko - Biala
Wala Andrzej Bielsko-Biała
Waligóra Rafal BIELSKO-BIAŁA
Waluś Patryk Bielsko-Biała
Wasztyl Tomasz Bielsko-Biała
Wawak Teresa Kozy
WAWRZECZKO MONIKA Łazy
Wawrzeczko Adam Łazy
Wesołowski Kamil Chmielnik
Węglarz Magda Sól
Wiczok Damian Jaworze
Wiencek Katarzyna Bielsko-Biała
Wiencek Julia Bielsko-Biała
Wiencek Marcin Bielsko-Biała
Wiszniewska Magdalena Tychy
Wiszniewski Dariusz Tychy
Woliński Dariusz Żory
WOŁOSZYN RYSZARD BIELSKO - BIAŁA
WÓJCIK MARCIN czechowice-dziedzice
Wróbel Agnieszka Janowice
Wróblewski JANMARIAN Bielsko-Biała
Zaczyk Jakub WILKOWICE
Zaczyk Alicja WILKOWICE
Załubska Beata Bielsko-Biała
Zdejszy Marta Cieszyn
Zdejszy Magdalena Cieszyn
Zeman Piotr Bielsko-Biała
ZENDER JACEK BIELSKO-BIAŁA
Zieliński Jacek Bielsko Biała
Zięba Kamil Jaworze
Zubiel Leszek Jaworze
Żelech Grzegorz Wola
Żółkiewicz Michał Bujaków

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: fundacja@nadzieja.bielsko.pl