VI Jesienny Bieg Potrójnej

03.11.2018

Miejsce: Przełęcz Kocierska

Organizator: Klub Skialpinistyczny KANDAHAR

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: klub@kandahar.pl

VI Jesienny Bieg Potrójnej
Zgłoszonych / Registered: 301
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Impreza
Opłata
Wpłata
Payment
Adamiak Edyta K K-35 Świry Stela POL Skoczów NIE
TAK
Adamski Robert M M-18 Brykająca Grupa Biegowa POL Bieruń
TAK
Anczykowski Nikodem M M-35 Warsztat Formy POL Tychy 2os
TAK
TAK
Andrzejewski Piotr M M-18 MXE Cieszyn POL Wisła NIE
TAK
Antoniak Jan M M-18 Kęckie harpagany POL Kęty 2os
TAK
TAK
Antosz Michał M M-18 TTA BIERUŃ POL Bieruń 1os
TAK
TAK
Badowski Rafal M M-35 Wszystko jest w głowie!!! POL Kraków NIE
TAK
Bajołek Aleksandra K K-50 Night runners POL Krakow 2os
TAK
TAK
Bander-Paszek Katarzyna K K-18 POL Gliwice NIE
TAK
Baranowska Bożena K K-50 POL Jemielnica
TAK
Barcik Maciek M M-35 PROKONTECH POL Bielsko-Biała NIE
TAK
Barczuk Anna K K-18 POL Wisła NIE
TAK
Barut-Skupień Barbara K K-35 SPELEOKLUB Bielsko-Biała POL Bielsko-Biała 2os
TAK
TAK
Baszczyńska Kinga K K-35 BB RUNNERS POL Bielsko-Biała 2os
TAK
TAK
Bąk Piotr M M-35 WILD BUCHAYS POL Łodygowice NIE
TAK
Bąk Grzegorz M M-18 POL Jaworzno
TAK
Bąkowski Włodzimierz M M-50 POL Warszawa NIE
TAK
Biegun Dariusz M M-35 Andrychów Running POL Sułkowice
TAK
Bień Przemysław M M-18 KS Ryglice Sekcja Biegowa POL Bistuszowa NIE
TAK
Biernawski Piotr M M-35 ATTIQ Team/Salming POL Nowy Targ NIE
TAK
Bilczewkski Michał M M-35 POL Kęty 2os
TAK
TAK
Bilczewski Tomasz M M-35 POL Kraków NIE
TAK
Bilecki Sebastian M M-35 POL Bielsko-Biała NIE
TAK
Bizoń Tomasz M M-35 Andrychów running POL Andrychów
TAK
Błachut Dorota K K-35 BBRunners POL Bielsko-Biała NIE
TAK
Boczkowska Justyna K K-50 POL Zakopane
TAK
Bogdał Krzysztof M M-18 Husaria Race Team POL Paweł ślemieńska NIE
TAK
Bolechowska Dominika K K-35 Alpin Sport Team POL Rabka Zdrój 2os+dz
TAK
TAK
Bondara Sylwia K K-18 JacekBiega Running Team POL Warszawa NIE
TAK
Boratyński Adam M M-35 POL Warszawa NIE
TAK
Borycki Mirosław M M-35 POL Libertów NIE
TAK
Boś Przemysław M M-35 KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno NIE
TAK
Brudkiewicz-Paździora Aneta K K-35 EKIPA Z TARNOWA POL Wierzchosławice NIE
TAK
Bryś Piotr M M-35 RUNHOGS Tychy POL Świerczyniec 1os
TAK
TAK
Brzozowska Teresa K K-35 Etisoft Running Team POL Jaworzno NIE
TAK
Brzozowski Piotr M M-35 KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno NIE
TAK
Buchalik Marian M M-35 Aktywni Lyski POL Rydułtowy NIE
TAK
Budka Agata K K-35 KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno
TAK
Byrski Henryk M M-35 WILD BUCHAYS POL ŁODYGOWICE NIE
TAK
Bytniewski Darek M M-35 Team Silesia Marathon POL Katowice 1os
TAK
TAK
Chomicz Slawomir M M-35 Atsko Polska POL Zabrzeg 2os
TAK
TAK
Ciapa Mariusz M M-18 Wichry Beskidu POL Babica NIE
TAK
Cierpiałek Jakub M M-18 POL Wadowice NIE
TAK
Cieslak Ryszard M M-50 KS Kandahar POL Kozy NIE
TAK
Ciezak Magdalena K K-35 POL Jaworzno
TAK
Czapiewski Janusz M M-50 przenosimy góry POL Bieruń NIE
TAK
Czuwaj Andrzej M M-35 POL Grojec NIE
TAK
Ćwiękała Mateusz M M-35 POL Rybnik NIE
TAK
Ćwiklińska Ewa K K-35 POL Częstochowa 1os
TAK
TAK
Daszyńska Agnieszka K K-18 POL Andrychów NIE
TAK
Daszyński Wojciech M M-18 POL Wrocław NIE
TAK
Delong Sebastian M M-35 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze POL Rybnik
TAK
Drabik Jacek M M-50 POL Krakow NIE
TAK
Dronszczyk Piotr M M-35 Cross Heroes Wieliczka POL Wieliczka NIE
TAK
Duc-Syposz Aureliusz M M-35 POL Wieliczka NIE
TAK
Duda Wojtek M M-35 POL Tychy NIE
TAK
Dudka Paweł M M-35 POL Pewel Ślemieńska NIE
TAK
Dymanus Damian M M-35 parkrun Chrzanów POL Chrzanów 2os+dz
TAK
TAK
Dymek Mateusz M M-35 POL Rzeszów 2os+dz
TAK
TAK
Dziemba Wojciech M M-18 POL Katowice NIE
TAK
Dziki Ewa K K-35 BBRunners POL Bielsko-Biała
TAK
Faron Robert M M-35 Salco Garmin Team POL Zalesie NIE
TAK
Ferfecka Barbara K K-35 ŚWIRY STELA POL Kozakowice Górne NIE
TAK
Fidor Marzena K K-35 RUNHOGS Tychy POL Tychy 1os
TAK
TAK
Fidor Michał M M-35 RUNHOGS Tychy POL Tychy 1os
TAK
TAK
Fierdonek Monika K K-35 Runhogs Tychy POL Tychy 2os
TAK
TAK
Fojcik Grzegorz M M-50 POL Rybnik NIE
TAK
Formas Adrian M M-18 BB Runners POL Janowice NIE
TAK
Fryc Anna K K-18 POL Spytkowice NIE
TAK
Gabryluk Marek M M-35 POL Siechnice NIE
TAK
Gaczkowski Jacek M M-18 Wyznawcy Bronka Libiąż POL Libiąż NIE
TAK
Gajewska Agnieszka K K-35 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL Rybnik
TAK
Galewicz Katarzyna K K-35 POL Libertów NIE
TAK
Gałka Marcin M M-35 POL Brzesko NIE
TAK
Gardener Jacek M M-50 JacekBiega Running Team POL Warszawa NIE
TAK
Gawlas Dominik M M-35 POL Cieszyn 1os
TAK
TAK
Gawlewicz Krystyna K K-35 Gawełki Team POL Sanok NIE
TAK
Gawlewicz Tomasz M M-35 Gawełki Team POL Sanok NIE
TAK
Gąszczak Michał M M-18 RUNHOGS Tychy POL Tychy NIE
TAK
Gibas Tomasz M M-18 POL Andrychow NIE
TAK
Głuchowski Jacek M M-35 BB Runners POL Bielsko-Biała NIE
TAK
Gonczarenko Jarek M M-35 POL ŻYWIEC 1os
TAK
TAK
Gorczyca Bartosz M M-18 Salco Garmin Team POL Skołyszyn NIE
TAK
Góral Andrzej M M-50 GÓRAL MARKET POL Roczyny NIE
TAK
Góralczyk Paweł M M-18 KS AZS AWF KRAKÓW POL Chocznia NIE
TAK
Górny Łukasz M M-35 Bie-Run POL Bieruń NIE
TAK
Górski Maciej M M-18 POL Warszawa NIE
TAK
Górski Zygmunt M M-35 POL Wadowice NIE
TAK
Granica Dani K K-35 Świry Stela POL CIESZYN NIE
TAK
Grochal Marcin M M-35 KorczSupport POL Wygiełzów NIE
TAK
Grubka Bartosz M M-18 Passion Bike Oświęcim POL Osiek NIE
TAK
Grzebieluch Katarzyna K K-35 LedwoZipia POL Rybnik NIE
TAK
Grzebieluch Łukasz M M-18 POL Rybnik NIE
TAK
Gwiżdż Marcin M M-35 POL Jaworzno
TAK
Halejcio Krzysztof M M-35 POL Tychy 2os
TAK
TAK
Hatala Mariusz M M-35 Bb Runners POL Bielsko Biała 1os
TAK
TAK
Horak Roland M M-35 Kęckie Harpagany POL Kęty NIE
TAK
Hubczak Wojciech M M-35 Artech Forklift POL Żywiec
TAK
Iwanecki Jarosław M M-35 POL Orzesze NIE
-
Januszyk Iwona K K-18 KS Kandahar / Attiq ALE POL Oświęcim NIE
TAK
Jelonek Łukasz M M-35 Eko-Tech Running Team POL Tarnowskie Góry NIE
TAK
Jędryka Aleksander M M-50 TKN Tatra Team POL Nowy Targ 2os
TAK
TAK
Jędrzejczak Anna K K-35 KB MCKIS JAWORZNO POL Jaworzno NIE
TAK
Jonkisz Dorota K K-50 Rytm POL Czechowice Dziedzice NIE
TAK
Juszko Krzysztof M M-35 POL Warszawa NIE
TAK
Kacprzak Michał M M-18 POL Sucha Psina NIE
TAK
Kaczor Łukasz M M-35 WILD BUCHAYS POL Buczkowice NIE
TAK
Kafarowski Jakub M M-18 KS Kandahar / Wielkolud Team POL Jaworzno 1os
TAK
TAK
Kaleta Agnieszka K K-35 40-latek Tychy SPLA POL Tychy 1os
TAK
TAK
Kaleta Karol M M-35 40-latek Tychy SPLA POL Tychy 1os
TAK
TAK
Kalinowski Przemysław M M-35 Niesie mnie po lesie POL Warszawa NIE
TAK
Kania Marian M M-35 Ledeozipia POL Rybnik NIE
TAK
Karawacki Grzegorz M M-18 POL Kęty NIE
TAK
Kasperski Łukasz M M-18 POL Chodzież 1os
TAK
TAK
Kasprzyk Krzysztof M M-35 Ekipa z Tarnowa POL Tarnów NIE
TAK
Kaźmierczak Slawomir M M-18 ŁGG POL łaziska górne NIE
TAK
Kessler Daniel M M-35 KS Kandahar / KGT POL Kraków NIE
TAK
Kessler Małgorzata K K-35 KS Kandahar / KGT POL Kraków NIE
TAK
Kessler Szymon M M-18 KS Kandahar / KGT POL Kraków NIE
TAK
Kiec Mateusz M M-18 PrzenosimyGóry POL Bieruń NIE
TAK
Kierczak Aleksander M M-50 KS Kandahar POL Bielsko-Biała NIE
TAK
Kiljan Mariusz M M-35 KB MCKIS JAWORZNO POL Jaworzno NIE
TAK
Kiznar Tomasz M M-18 Andrychów Running POL Rzyki NIE
TAK
Klamut Michał M M-18 Karpacz Sport / GOPR Karkonosze POL Karpacz NIE
TAK
Klimczak Marek M M-35 Rebellion of Free Runners POL Oświęcim NIE
TAK
Kłapacz Joanna K K-35 Kęckie Harpagany POL Malec NIE
TAK
Kmita Gabriela K K-18 Nowa Huta Team POL Kraków NIE
TAK
Knap Mateusz M M-18 KS Kandahar / DYNAFIT POL Katowice NIE
TAK
Kocemba Kamil M M-18 Kęckie Harpagany POL KOBIERNICE 1os
TAK
TAK
Kokot Krzysztof M M-35 NIEWYBIEGANI POL Żory 2os
TAK
TAK
Kolka Piotr M M-18 Jaworzno Runners POL Jaworzno NIE
TAK
Kołodziejczyk Michał M M-35 Aktywne Beskidy POL Kobiernice NIE
TAK
Kołodziejski Michał M M-35 POL Kraków NIE
TAK
Koń Piotr M M-35 ALPIN SPORT TEAM POL RĘCZNO NIE
TAK
Kopiec Przemysław M M-18 POL Tychy NIE
TAK
Korcz Daniel M M-35 KB MCKiS Jaworzno POL JAWORZNO NIE
TAK
Korczyk Ryszard M M-35 Kęckie Harpagany POL Kęty NIE
TAK
Korczyńska-Zdąbłarz Marta K K-18 POL Chrzanów NIE
TAK
Kos Piotr M M-18 Z Buta POL Kobiernice NIE
TAK
Kozowicz Paweł M M-18 KS Kandahar / Way2Champ / GJ GOPR POL Katowice NIE
TAK
Kozubska-Bryś Anna K K-35 RUNHOGS Tychy POL Świerczyniec 1os
TAK
TAK
Krakowski Maciej M M-18 POL Mielec NIE
TAK
Kral Sebastian M M-35 POL Jaworzno NIE
TAK
Krupa Anna K K-18 Husaria Race Team POL Wierzchowie NIE
TAK
Krzemień Adrian M M-35 Śląskie Taśmoloty POL Jaworze NIE
TAK
Krzyżewski Roger M M-18 POL Kraków NIE
TAK
Kubarek Anna K K-18 POL Spytkowice NIE
TAK
Kulka Monika K K-35 POL Pisary NIE
TAK
Kuś Gabriela K K-35 KB MCKiS JAWORZNO POL JAWORZNO NIE
TAK
Kwaśny Marcin M M-35 WILD BUCHAYS POL Buczkowice NIE
TAK
Kwiatkowska Kinga K K-18 Alpin Sport Team POL Kraków 1os
TAK
TAK
Kwiecien Tomasz M M-35 Los Rojos Pantalones POL Kraków 2os
TAK
TAK
Lach Agnieszka K K-35 Auuuuu POL Wadowice NIE
TAK
Lasota Arkadiusz M M-35 POL Sosnowiec NIE
TAK
Lekki Magdalena K K-18 BB Runners POL Bielsko-Biala NIE
TAK
Lekki Jerzy M M-50 BB Runners POL Bielsko-Biala NIE
TAK
Lenczowski Jakub M M-35 KLUB TRIATHLONOWY IRON DRAGON POL Kraków NIE
TAK
Loranc Paweł M M-35 WILD BUCHAYS POL KOZY NIE
TAK
Loska Michał M M-18 Baran Trail Race POL Katowice NIE
TAK
Łagan Karolina K K-18 Irons POL Lędziny 1os
TAK
TAK
Łapczyńska Magdalena K K-35 Karpacz Sport POL Jelenia Góra NIE
TAK
Macioł Sebastian M M-35 TTA Bieruń POL Bieruń 2os
TAK
TAK
Majer Ewa K K-35 Solgar Polska POL Dobczyce NIE
TAK
Maksym Joanna K K-35 POL Krakow NIE
TAK
Małecki Robert M M-50 KS Kandahar POL Jawiszowice 2os
TAK
TAK
Marek Sławomir M M-18 Night runners POL Zawoja NIE
TAK
Matłosz Jolanta K K-18 POL Strzyżów NIE
TAK
Matłosz Mariusz M M-35 POL Strzyżów NIE
TAK
Mączka Krystyna K K-50 OTK RZEŹNIK POL GLIWICE NIE
TAK
Michalski Mateusz M M-35 Bbruners POL Jaworze NIE
TAK
Mierzwa Maciej M M-50 Ściana Trzciana POL Łąkta Dolna NIE
TAK
Mikołajczyk Tyberiusz M M-35 KS Kandahar / Alpinka Ski Trab POL Brenna NIE
TAK
Mirek Karolina K K-18 POL Brzeszcze NIE
TAK
Misiak Bartosz M M-18 Alpin Sport Team POL Cesky Tesin NIE
TAK
Miśkiewicz Mariusz M M-35 BIEGAM PRZEZ CHYBIE POL Cieszyn NIE
TAK
Mlaś Dawid M M-35 POL Tychy NIE
TAK
Młocek Tomasz M M-35 Kęckie Harpagany POL Kęty NIE
TAK
Mrzygłód Waldek M M-35 POL Andrychów NIE
TAK
Myrcik Bernard M M-35 POL Tarnowskie Góry 2os
TAK
TAK
Mzyk Grzegorz M M-35 40 latek Tychy/Adient Team POL Lędziny 2os
TAK
TAK
Naglik Andrzej M M-35 Kęckie Harpagany POL Nowa Wieś NIE
TAK
Nalepka Ewa K K-35 BIEGIEM PRZEZ GÓRY POL SOSNOWIEC 2os
TAK
TAK
Nawieśniak Jan M M-35 JM Sport Team POL Mszana Dolna NIE
TAK
Nesterowicz Marek M M-18 JM SPORT POL Brzesko NIE
TAK
Niessner Piotr M M-50 KS Kandahar POL Kraków 1os
TAK
TAK
Nir Łukasz M M-35 WARSZTAT FORMY POL Tychy 2os
TAK
TAK
Noga Adam M M-35 POL Jedlina NIE
TAK
Nogaj Paweł M M-35 Jaworzno Runners POL Jaworzno NIE
TAK
Nowak Paweł M M-18 POL Brzesko NIE
TAK
Nowak Kamil M M-18 POL Zawiercie NIE
TAK
Ocylok Adam M M-35 Chrono Service POL Oświęcim NIE
TAK
Olma Przemyslaw M M-35 KS Kandahar / Atsko Team POL Bielsko-Biala 2os
TAK
TAK
Orkisz Ireneusz M M-35 Wichry Beskidu T.R. POL Radocza NIE
TAK
Orkwiszewska Ola K K-18 Scarpa Team Poland POL Bierun NIE
TAK
Owerko Tomasz M M-35 SNW KW Kraków POL Modlniczka NIE
TAK
Oziębło Rafał M M-35 KS Kandahar POL Chorzów 2os
TAK
TAK
Pająk Wiesław M M-35 Wichry Beskidu POL Wadowice NIE
TAK
Partyka Jakub M M-35 Trail Runners Jaworzno/KB MCKiS Jaw POL Jaworzno
TAK
Paszek Tomasz M M-35 POL Suszec NIE
TAK
Piaseczny Marcin M M-35 POL Kraków NIE
TAK
Piątek Tomasz M M-35 WILD BUCHAYS POL PISARZOWICE NIE
TAK
Pieczara Krzysztof M M-35 KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno
TAK
Pierzchała Anna K K-35 KB MCKiS Jaworzno /Jaworzno Runners POL Jaworzno NIE
TAK
Pietras Edyta K K-35 JustfeelFIT TEAM POL Węgierska Górka NIE
TAK
Pietrzykowski Michał M M-18 IGOSPORT Sklep dla Biegacza POL Jaworze NIE
TAK
Piętka Marcin M M-35 KS Kandahar / GOPR Beskidy POL Roczyny 2os
TAK
TAK
Pióro Grzegorz M M-35 Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim
TAK
Piwarczyk Piotr M M-35 GÓRAL MARKET POL ANDRYCHÓW NIE
TAK
Podsadecki Witold M M-35 JUSTfeelFITTEAM POL Cięcina NIE
TAK
Podsiadło Mikołaj M M-18 Grivel Polska POL Bielsko-Biała NIE
TAK
Procner Anna K K-35 POL Wisła NIE
TAK
Proksa Robert M M-50 POL Myłowice
TAK
Pszczółka Aneta K K-35 POL Tarnawa Górna NIE
TAK
Pulchny Tomasz M M-35 happy tri friends POL kraków 2os
TAK
TAK
Rakoczy Rafał M M-35 40 latek Tychy POL Tychy 1os
TAK
TAK
Rakoczy Agata K K-35 40 latek Tychy POL Tychy 1os
TAK
TAK
Rakus Kornel M M-35 KS Kandahar POL Kisielów 2os
TAK
TAK
Rebisz Pawel M M-35 Trail runners Jaworzno POL Jaworzno 2os
TAK
TAK
Ring Rafał M M-35 POL Porąbka NIE
TAK
Roch Marcin M M-18 EKO-TECH RUNNING POL NIE
TAK
Rola Marek M M-50 Bie-run POL Bieruń NIE
TAK
Rusin Anna K K-35 POL Porąbka NIE
TAK
Rybarz Witold M M-35 Oświęcimski Klub Karate POL Brzeszcze NIE
TAK
Ryczkiewicz Andrzej M M-35 POL Żywiec NIE
TAK
Ryłko Krzysztof M M-35 KS Kandahar POL Oświęcim NIE
TAK
Ryłko Andrzej M M-35 Andrychów Running POL Sułkowicwe NIE
TAK
Sapa Grzegorz M M-35 POL TYCHY 2os
TAK
TAK
Sczansny Robert M M-35 POL Rydułtowy NIE
TAK
Sielicki Krzysztof M M-35 POL Mysiadło
TAK
Sikorski Piotr M M-35 Scarpa Team Polska POL Tychy NIE
TAK
Simka Kamil M M-35 Forrest Gump Team POL Rzeszów NIE
TAK
Skrobot Tomasz M M-18 RyTM - Czechowice-Dziedzice POL Czechowice-Dziedzice NIE
TAK
Skrobot Justyna K K-35 RyTM - Czechowice-Dziedzice POL Czechowice-Dziedzice NIE
TAK
Skupień Tomasz M M-18 POL
-
Skupień Tomasz M M-18 POL Skawinki NIE
TAK
Słonka Sebastian M M-18 POL Bielsko Biała
TAK
Smoliński Paweł M M-50 TORQ WKW POL Wrocław 2os+dz
TAK
TAK
Socha Marian M M-50 POL Kocierz R. NIE
TAK
Stanicka Monika K K-35 RUNHOGS Tychy POL Tychy 1os
TAK
TAK
Stańko Michał M M-18 BB Runners POL Ustron 2os+dz
TAK
TAK
Stojanowski Dawid M M-35 RUNHOGS Tychy POL Tychy 1os
TAK
TAK
Stojka Marek M M-18 POL Zebrzydowice NIE
TAK
Surma Henryk M M-35 Beskid Tri Team POL Kęty 2os
TAK
TAK
Suska Łukasz M M-18 POL Bieruń NIE
TAK
Symula Piotr M M-50 SAN ESCOBAR POL BIELSKO-BIALA NIE
TAK
Syrek Bartosz M M-18 KS Połamaniec POL Rzeszów NIE
TAK
Szczepocki Andrzej M M-35 Niepołomice Biegają POL Niepołomice NIE
TAK
Szczęsna Edyta K K-18 RYTM Czechowice - Ddziadzice POL Czechowice - Dziedzice NIE
TAK
Szczypka Piotr M M-18 BIEGIEM PRZEZ CHYBIE POL Chybie
TAK
Szlachtowski Andrzej M M-35 POL Nowy Targ 2os
TAK
TAK
Szostakowski Zbigniew M M-50 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL Radlin
TAK
Szpila Marek M M-35 Kęckie harpagany POL Kęty 2os
TAK
TAK
Szreter Marta K K-35 SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE SGB POL BUKOWNO NIE
TAK
Sztefko Józef M M-50 POL Kozy NIE
TAK
Szwarczuk Ewa K K-35 Gibasówka POL Katowice 2os
TAK
TAK
Szwes Karolina K K-35 KS KANDAHAR POL Gliczarów Górny NIE
TAK
Szymura Andrzej M M-35 POL Rybnik 2os
TAK
TAK
Szymura Barbara K K-18 POL Bielsko-Biała NIE
TAK
Ścieszka Ksenia K K-18 POL Pewel Ślemieńska NIE
TAK
Śleziona Piotr M M-35 RUNHOGS TYCHY POL TYCHY NIE
TAK
Śmigielska-Stasicka Monika K K-35 POL Oświęcim -Poręba Wielka NIE
TAK
Święs Piotr M M-50 40-Latek Tychy POL Kobiór 2os
TAK
TAK
Thier Dominik M M-35 KS Kandahar POL Warszawa 2os
TAK
TAK
Tobiasz Dominik M M-18 POL Wilamowice NIE
TAK
Tomala Janusz M M-35 Kozy. POL Kozy NIE
TAK
Toporczyk Daniel M M-35 trend Bieruń POL Tychy NIE
TAK
Topór Zbigniew M M-35 KS Kandahar POL Gliczarów Górny 2os
TAK
TAK
Treska Piotr M M-18 RUNHOGS TYCHY POL Tychy 2os
TAK
TAK
Trojnarski Maciej M M-35 POL Szczawnica 2os
TAK
TAK
Trznadel Maciej M M-35 KS Kandahar / SPLA Tychy POL Bytom 2os
TAK
TAK
Tura Emilia K K-18 Wielkolud Team POL Jaworzno NIE
TAK
Tuszyńska Karolina K K-18 KS Ryglice Sekcja Biegowa POL Joniny NIE
TAK
Tuszyńska Magdalena K K-18 POL Kraków NIE
TAK
Walesz Joanna K K-35 POL JAWORZNO
TAK
Wdowiak Szymon M M-18 Runhogs Tychy POL Tychy 2os
TAK
TAK
Wenda Jakub M M-18 GÓRAL MARKET POL ANDRYCHÓW NIE
TAK
Wendołowska Barbara K K-35 POL Warszawa 2os
TAK
TAK
Wendołowski Robert M M-35 POL Warszawa 1os
TAK
TAK
Wicha Małgorzata K K-18 WKS Wawel Kraków POL Kraków NIE
TAK
Więcek Przemysław M M-35 POL Kęty 2os
TAK
TAK
Wiśniewska-Ulfik Dominika K K-18 Alpin Sport Team/SKB Kraśnik POL Zabrze NIE
TAK
Wojnowski Michał M M-35 JM Sport Team POL Brzesko NIE
TAK
Wojtyła Piotr M M-35 POL Roczyny
TAK
Wolny Pawel M M-18 Gopr GB POL Cisiec NIE
TAK
Wolny Tadeusz M M-50 POL Mikołów NIE
TAK
Woś Marta K K-35 POL Jaszczurowa NIE
TAK
Wróbel Arkadiusz M M-35 BB RUNNERS POL Świerczyniec NIE
TAK
Wysocka Agnieszka K K-35 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-D POL Czechowice-Dziedzice NIE
TAK
Zarycka Julia K K-35 Dobre sobie POL Kraków NIE
TAK
Ząbik Marek M M-18 POL Godowa NIE
TAK
Zbijowska Hatala Ewelina K K-18 BB Runners POL Bielsko Biała 2os
TAK
TAK
Zdąbłarz Marcin M M-35 POL Chrzanów NIE
TAK
Zemła Andrzej M M-35 Wichry Beskidu POL Klecza Dolna NIE
TAK
Zięba Sebastian M M-35 RUNHOGS POL Tychy NIE
TAK
Zięba Agnieszka K K-35 RUNHOGS TYCHY POL Tychy 1os
TAK
TAK
Zięba Łukasz M M-35 RUNHOGS TYCHY POL TYCHY 1os
TAK
TAK
Żelichowski Artur M M-35 Kęckie Harpagany POL Kęty 2os
TAK
TAK
Żmudka Bartłomiej M M-35 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL Rybnik NIE
TAK
Żołnierski Zbigniew M M-35 POL Bielsko-Biała NIE
TAK
Żuchowski Daniel M M-18 MUAY RUNNING TEAM POL Kraków
TAK
Żydek Grzegorz M M-50 GÓRAL MARKET POL Roczyny NIE
TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: klub@kandahar.pl