Biathlon dla Każdego Gubin

22.09.2018

Miejsce: Gubin

Organizator: Polski Związek Biathlonu

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl

Biathlon dla Każdego
Zgłoszonych / Registered: 131
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Miejscowość
Town
Bartczak Natalia K K1 Gubin
Barylska Julia K K2
Barylska Malwina K PK
Biekszo Kaja K K3 Gubin
Biłeńki Sylwia K K-Open Gubin
Błażkiewicz Barbara K K1 Gubin
Bocheński Maciej M M-Open Gubin
Bocheński Igor M M1 Gubin
Calów Beata K K-Open Gubin
Czapska Wiktoria K K3 Gubin
Drabinski Jakub M M1 Gubin
Drabinski Andrzej M M-Open Gubin
Eret Roksana K K-Open Gubin
Eret Marzena K K-Open Gubin
Faltyn Natalia K K-Open Gubin
Faltyn Przemysław M M2 Gubin
Gajewska Dominika K K3 Gubin
Gancarz Klaudia K K3 Gubin
Glaser Kristian M M-Open
Gorockiewicz Sylwia K K-Open Gubin
Hajkowicz Oliwia K K1 Gubin
Harke Dawid M M-Open Gubin
Henke Jan M M-Open Gubin
Hullin Leon M M2 Gubin
Jagoda Cieślak K K3 Gubin
Jakubowski Maciej M M3 Gubin
Jimenez Gorockiewicz Rafael M M2 Gubin
Jimenez Gorockiewicz Wara K K3 Gubin
Julia Drozdowska K K3 Gubin
Kamińska Oliwia K K3 Gubin
Karska Julia K K2 Gubin
Kasperska Anna K K-Open Poznań
Kasperska Wiktoria K K3 Poznań
Kasperski Artur M M-Open Poznań
Kitliński-Czabator Igor M M3 Gubin
Klaudia Gorczyca K K2 Gubin
Kluczycka Julia K K3 Gubin
Koluch Malgorzata K K-Open Gubin
Konecny Marcel M M1 Gubin
Konieczna Natalia K K2 Gubin
kORCZAK Oliwia K K2 Gubin
Kozińska Julia K K2 Gubin
Kozłowska Weronika K K3 Gubin
Krawczyk Justyna K K2 Gubin
Kropidłowska Maja K K2 Gubin
Kubiak Kornelia K - Gubin
Kuks Dorota K K-Open Gubin
Kulik Anna K K3 Gubin
Kuruc Andrzej M M-Open Białka tatrzańska
Kuruc Maksymilian M M1
Kuśmierek Zosia K K2 Gubin
kużownik oliwier M M3 gubin
kużownik tatiana K K2 gubin
Kwapich Tomasz M M-Open Gubin
Kwiecińska Natalia K K2 Gubin
Łogożna Olga K K3
Maciołek Kamil M M3 Gubin
Majchrzak Aleksandra K K2 Gubin
Majchrzak Zuzanna K K2 Gubin
Makles Adam M M3
Maklus Paweł M M-Open
Marchlewska Patrycja K K2 Gubin
marczuk Marcel M M3 gubin
Maziec Wiktoria K K2 Gubin
Michnowicz Ewelina K K-Open
Młyńczak Zofia K K1 Gubin
Młyńczak Antoni M M2
Modrzejewski Robert M M-Open
Nahorski Wiktor M - Gubin
Najewska Maja K K2 Gubin
Nikola Ochal K K3 Gubin
Noga Emilia K K2 Gubin
NOWAK JOANNA K K-Open GUBIN
Nowak Maja K K1 Gubin
Olejniczak Wiktoria K K3
Oleksiński Krzysztof M M-Open Gubin
Orciuch Maciej M M-Open Zielona Góra
Orczyk Robert M M-Open Gubin
Patan Wiktoria K K2 Gubin
Patek Lilia K - Gubin
Patek Mieszko M PM
Piasek Kacper M M2 Gubin
Piątkiewicz Agata K K1 Gubin
Pieróg Maja K K2 Gubin
Polak Kamil M M-Open Gubin
Ponikiewski Wiktor M M3 Gubin
Ponikiewski Krystian M M2 Gubin
Ponikiewski Bartosz M M2
Pracuch Jakub M M2
Pudlis Dawid M M-Open Wrocław
Radzion Kornelia K K2
Rajchel Natalia K K2 Gubin
Romanowska Aleksandra K K2 Gubin
Romanowska Zuzia K K2 Gubin
Rozumek Wiktoria K K3
Różycki Krystian M M1 Gubin
Rudzki Michał M -
Sajewicz Dominik M M2 Gubin
Schoeneich Jakub M M3 Gubin
Sikora Oliwia K K2 Gubin
Sikorska Joanna K K-Open Gubin
Sikorska Adrianna K K-Open Gubin
Sikorski Cezary M M-Open Gubin
Siwicki Artur M M-Open Zielona Góra
Słowińska Amelia K K2 Gubin
Smiejan Michał M M2 Gubin
SMIRNOW MIROSŁAW M M-Open GUBIN
Sojka Arkadiusz M M2 Gubin
Szeliga Martyna K K3 Gubin
Szostak Oliwia K K2 Gubin
Szostak Kacper M M3 Gubin
Szul Julia K K2 G
Świergocka Natalia K K2 Gubin
Tarnowski Hubert M M2 Gubin
Tomczyk Paweł M M-Open Gubin
Urban Natalia K K-Open Gubin
Urbanowicz Weronika K K2 Gubin
Walczak Rafał M M2 Gubin
Waliszewska Dalia K K-Open Gubin
Wawrzyszczuk Julia K K3 Gubin
Wątroba Zofia K K2
Wołowicz Lena K K2 Gubin
Wołowicz Lena K K2 Gubin
Wójcicka Malwina K K1 Gubin
Wyrwoł Jan M M3 Gubin
Wysokiński Natan M M1 Gubin
Ziółkowski Grzegorz M M-Open Gubin
Ziółkowski Krzysztof M M-Open Gubin
Żelazko Krzysztof M M3 Gubin
ŻELAZKO TADEUSZ M M-Open GUBIN
ŻÓŁTKOWSKI Maciej M M2 Gubin

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl