DUATHLON VERTICAL RYSIANKA 2018

16.09.2018

Miejsce: Żabnica Skałka

Organizator: Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@rysiankateam.pl

DUATHLON VERTICAL RYSIANKA 2018
Zgłoszonych / Registered: 103
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
65 Błachut Mariusz M Team Błachut POL Bystra TAK
45 Bobola Maciek M Dotsport Racing Team POL Kraków TAK
64 BORAK Łukasz M POL Żywiec TAK
39 Bruzda Adam M Kandahar POL Babice TAK
51 Chlebek Wojtek M Rajbit Team POL Wilkowice TAK
31 Chojnowski Sebastian M Samozwańczy Król Gór POL Gliwice TAK
55 Czerwiński Michał M Rysianka Team POL Brzuśnik TAK
6 Drobniak Rafał M DN Team Sport POL Jaworzno TAK
48 Duraj Marcin M Rysianka Team POL Węgierska Górka TAK
76 Dybek Dagmara K CHSBD W Ruchu POL Chorzów TAK
85 Dyrlaga Marcin M Rysianka Team POL Węgierska Górka -
38 Dziub Jerzy M POL Katowice TAK
16 Eisler Tomasz M sklepbiker.pl POL Cięcina TAK
Fabiś Robert M Tauron POL Katowice TAK
57 Faliszek Bogusław M RysiankaTeam POL Tarnów TAK
28 Figura Grzegorz M POL CIĘCINA TAK
78 FIRLEJ MAREK M POL Rychwałdek TAK
77 Firlej Grzegorz M - POL Rychwadek TAK
3 Gardas Paweł M POL Ujsoły TAK
Gawlas Dominik M POL Cieszyn -
40 Gbyl Jacek M POL Gdynia TAK
11 Głód Rafał M POL Międzyrzecze Górne TAK
100 Golec Bartłomiej M Rysianka Team POL Żabnica TAK
GÓRKA KRZYSZTOF M Z BIEGANIEM MI DO GÓR POL JAWISZOWICE -
83 Grabowski Mateusz M POL Węgierska Górka TAK
15 Grajdura Robert M Grupa Azoty KOLTAR POL Tarnów TAK
Grudzień Krzysztof M Odkrywcy Taurus POL Skoczów -
GRYCMAN KAZIMIERZ M POL CIECHOWICE -
46 Hazuka Arkadiusz M POL Szare TAK
47 Hazuka IRENEUSZ M POL Szare TAK
10 Hirnyk Piotr M POL Kraków TAK
27 Hubka Marcin M Rysianka Team POL Wegierska Gorka TAK
Hulboj Wojciech M POL Żywiec TAK
Janerka Marzka K Dziabnięci POL Chorzów -
Jasnoch Marcin M POL Bytom -
Jurek Piotr M POL Chorzów -
9 Kajmowicz Katarzyna K POL Tarnów TAK
87 Kalamarz Kamil M POL Rybnik -
52 Kasza Radosław M READYSTEADY POL Cięcina TAK
37 Kistowski Marcin M POL Jaworze TAK
63 Klejszmit Marcin M Bardzo, bardzo, bardzo Kadra Kompas POL Opole TAK
22 Klimek Robert M Rysianka Team POL Węgierska Górka TAK
33 Knopek Robert M POL Bojszowy TAK
Krygowski Piotr M Polarsport.pl/ Dynafit POL Kraków -
35 Krzysiak Jakub M POL Węgierska Górka TAK
4 Kublin Przemek M Perszing Beskidy POL Kraków TAK
5 Kuca Sebastian M Rysianka Team POL Wierzchosławice TAK
74 Kuca Anna K POL Wierzchosławice TAK
Kuciel Paweł M POL Tenczynek -
Kula Katarzyna K IVIA POL Jaworze TAK
Kula Andrzej M IVIA POL Jaworze TAK
80 Kupczak Maciej M POL Cisiec TAK
59 Kuźma Michalina K Opony Serafinowski POL Cieszyn TAK
2 Kuźniak Filip M Czorny Grandpa Team POL Katowice TAK
61 Maculewicz Mateusz M Multipower Polska Team POL Gdynia TAK
44 Małyska Maja K POL Kraków TAK
8 Małysz Karol M POL Bielsko-Biała TAK
29 Manterys Kornelia K POL Tychy TAK
36 Mendoza Cordova Marcela Patricia K MEX Piwniczna TAK
75 Miodoński Jarek M SPORT PASJA POL Żywiec TAK
14 MOTYKA TADEUSZ M POL CISIEC TAK
73 Mrowca Joanna K SM KAMOS POL Jawiszów TAK
58 Mrowiec Marcin M POL Leśna TAK
25 Nawalany Marcel M POL Piwniczna TAK
86 Nowowiejski Adam M POL Rybnik -
19 Opała Jakub M CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM POL Świętochłowice TAK
49 Orlik Fabiusz M POL Mysłowice TAK
42 Pasula Katarzyna K KENDA POL Tarnów TAK
62 Pasuto Grzegorz M 1Liga Triathlon Team POL katowice TAK
56 Pawlusiak Łukasz M Rajbit team POL Wilkowice TAK
54 Piatek Jacek M TanieOdzywkiCyclingTeam POL Debica TAK
20 Piątek Mateusz M Kamos/HRT POL Bukowno TAK
13 Piętka Marcin M GB GOPR ./ KS KANDAHAR POL Roczyny TAK
34 Przybyłowski Krzysztof M POL Katowice TAK
23 Przywara Mariusz M Rysianka Team POL Tarnów TAK
26 Przywara Krzysztof M POL Oława TAK
53 Przywara Igor M Rysianka POL Tarnów TAK
Pyka Marek M Chop Ze Żelaza Tri Team POL Siemianowice Śląskie -
70 Pyrchla Łukasz M POL Poraj TAK
69 Pyrchla Grzegorz M POL Poraj TAK
68 Pyrchla Barbara K POL Poraj TAK
ROZMUS MARZENA K ŚWIERCZYNIEC RUNNING POL BOJSZOWY NOWE -
30 Rudzki Artur M POL Cisiec TAK
50 Rypień Tomasz M RYSIANKA TEAM POL Ciecina TAK
82 Simon Paweł M Coco jambo i do przodu POL Będzin TAK
81 Simon Oskar M Coco jambo i do przodu POL Będzin TAK
7 Skrzyp Marek M Nutrend Team POL Bielsko-BIAŁA TAK
17 Szypuła Marcin M MorgiRUN POL Katowice TAK
12 Tyrlik Justyna K POL Węgierska Górka TAK
71 Tyrlik Barbara K POL Żabnica -
66 Ubda Łukasz M Opony Serafinowski POL Cieszyn TAK
60 Walaszek Mariusz M POL Gilowice -
1 Wejchenig Konrad M TSG Młóckarnia POL Złatna TAK
Węglorz Szymon M POL Cieszyn -
Wieczorek Piotr M Cztery Pory Roku Jaworzno POL Jaworzno -
21 Wojtanowska Bożena K POL Tarnów TAK
Wolny Paweł M Gopr Beskidy POL Wegierska Górka -
72 Wrotniak Mateusz M Rysianka Team POL Sucha Beskidzka TAK
67 Wydra Marek M iron team ujsoły POL Ujsoły TAK
18 Zając Piotr M KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM POL Tarnów TAK
41 Zapart Michał M ACTIVE HEALTH POL Radziechowy TAK
79 Zwoliński Jan M POL Grabówki TAK
32 Zygmunt Sabina K POL Świnna TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@rysiankateam.pl